Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Roger Waters veze do Prahy legendární show, O2 rozezní hned dvakrát

Legenda Pink Floyd míří do Prahy! Roger Waters na jaře rozezní O2 Arenu

Roger Waters - 2
zdroj: Live Nation Roger Waters - 2
aktualizováno 20.10.2017, 00:25 | 20.10.2017, 00:25 | doma.cz

Roger Waters veze do Prahy legendární show, O2 rozezní hned dvakrát

Legendární živá vystoupení Rogera Waterse jsou proslulá - jsou hlubokým zážitkem pro všechny smysly se špičkovou a nejmodernější vizuální produkci a úchvatným kvadrofonním zvukem. Čeští fanoušci si jej budou moct užít již v dubnu příštího roku. 27. dubna vystoupí Roger Waters v pražské O2 areně a pro velký divácký zájem přidal dokonce druhý termín, a to o den později, 28. dubna. Pokud vám tedy vstupenky na první termín utekly, ještě máte šanci.

 

Roger Waters - 3
(Foto: Live Nation)

 

"Na turné představíme zcela novou show," řekl Roger Waters. "Bude to směs skladeb z mé dlouhé hudební kariéry, písničky z období s Pink Floyd a některé mé nové věcí. Pravděpodobně 80% z toho bude starý materiál a 20% pak nový, ale vše bude spojeno obecným tématem. Bude to skvělá show, to vám slibuji. Bude to velkolepé, tak jako v případě všech mých předešlých show," láká diváky hudební legenda.

 

Roger Waters - 1
(Foto: Live Nation)

 

Toto nové turné slibuje, že nebude v tomto ohledu výjimkou, že se stane inspirujícím diváckým zážitkem po mnoha měsících pečlivého plánování a vizionářské práce tvůrců a že svým působivým provedením vezme publikum na úchvatnou hudební pouť.

 

Roger Waters - 4
(Foto: Live Nation)


ROGER WATERS
27. 4. 2018 PRAHA, O2 ARENA
28. 4. 2018 PRAHA, O2 ARENA – přidaný koncert
VSTUPENKY V SÍTI TICKETPORTAL
CENY VSTUPENEK: 1590 – 2590 Kč

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře