Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Třetí ročník exhibičního závodu v centru Hradce Králové nabídne extrémně nabitou startovní listinu! Mediálním partnerem je TV Nova.

NOVA CUP 2017: Gočárovy schody za účasti Neff, Wloszczowské, Gigera a Wawaka!

Nova Cup 2017 Gočárovy schody - 2
zdroj: TN.cz Nova Cup 2017 Gočárovy schody - 2
aktualizováno 24.08.2017, 13:59 | 24.08.2017, 13:59 | TN.cz

Třetí ročník exhibičního závodu v centru Hradce Králové nabídne extrémně nabitou startovní listinu! Mediálním partnerem je TV Nova.

Královéhradecká metropole přivítá na exhibičním závodě Mitas Gočárovy schody hvězdná jména. Startovní listina čítá celý profesionální Kross Racing Team, který má ve svých řadách jména švýcarských jezdců jako jsou Jolanda Neff a Fabian Giger a polských reprezentantů Maji Włoszczowské a Bartlomieje Wawaka.

 

Diváci tak na Svatého Václava, 28. září, kdy se akce Mitas Gočárovy schody v historickém centru Hradce Králové tradičně koná, mohou vidět v závodě na padesát minut a jedno kolo skvělou cyklistiku v podání těch nejlepších ve svém oboru. Zajímavostí letošního ročníku je také pro profesionální jezdce rozšíření závodního okruhu o další schody, které znásobí již tak technicky náročný profil trati.

 

Nova Cup 2017 Gočárovy schody - 1
(Foto: TN.cz)

 

Název: Mitas Gočárovy schody
Datum: 28. září 2017
Místo: Hradec Králové, Velké náměstí

 

Informace o závodě zde.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře