Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Prázdniny už sice skončily, ale to ještě neznamená, že je konec dobrodružným výletům. Užijte si první víkend nového měsíce ve znamení dobrého jídla, pití nebo hudby. Uvidíte, že každý člen rodiny si přijde na své.

Přivítejte první zářijový víkend stylově! Tipy na skvělé akce po celé České republice

Růžové víno
zdroj: Thinkstockphotos Růžové víno
aktualizováno 01.09.2017, 00:49 | 01.09.2017, 00:49 | doma.cz

Prázdniny už sice skončily, ale to ještě neznamená, že je konec dobrodružným výletům. Užijte si první víkend nového měsíce ve znamení dobrého jídla, pití nebo hudby. Uvidíte, že každý člen rodiny si přijde na své.

Rozlučka s prázdninami
Konec prázdnin většina dětí obrečí. Co takhle zahnat slzičky skvělým plánem na víkend? V termálním parku ve Velkých Losinách si na 2. září připravili akci s názvem Rozloučení s prázdninami. Děti si užijí nejen vyvádění ve vodě, ale také soutěže s maskoty, aqua aerobic nebo třeba opékání buřtů. Podobně laděný den si můžete vychutnat i 3. září v Červeném Kostelci. V parku A. B. Svojsíka si od 14 hodin budete moci se svými dětmi vyzkoušet lackline, pétanque, skautské hry, badminton, mölkky nebo třeba kreslení v parku.

 


Za dobrotami
Pokud holdujete dobrému jídlu, pak vás jistě potěší, že se během tohoto víkendu uskuteční hned několik zajímavých gastronomických akcí. V sobotu 2. 9. si Brňáci mohou zajít na Apetit piknik 2017, který se uskuteční od 10 do 22 hodin. Těšit se můžete na ochutnávky, workshopy, přednášky a večerní koncert. Pro všechny milovníky vína je tu Dobříšský festival vína, který proběhne v sobotu v Dobříši. Ptáčci si štěbetali, že loňský ročník byl fenomenální, tak se zřejmě i letos máme na co těšit. Jste polívkoví? Pokud ano, pak si rozhodně musíte v neděli 3. září zajet do Plzně na Festival polévky. Čekají tam na vás jak exotické polévky, tak i tradiční chutě.

 


Hudby není nikdy dost
Milujete hudbu pod širým nebem? Určitě vás potěší, že 2. 9. se v Plzni uskuteční LétoFest. Vašemu uchu budou lahodit Rybičky 48, Mandrage, Čechomor, Marek Ztracený a mnoho dalších. Dokonce je připraven i doprovodný program pro děti. Do Liberce zas zamiřte v pátek 1. září na Big Band Jam, energickou hudební smršť Big´O´Bandu i dalších kapel pod širým nebem. Vstup je volný. A když vydržíte až do začátku dalšího týdne, můžete si v úterý 5. září užít nedožité 71. narozeniny zpěváka Freddieho Mercuryho. V pražském Hard Rock Cafe v rámci celodenní akce s názvem Freddie For A Day (Freddiem na jeden den) čeká návštěvníky pražského Hard Rock Cafe spousta zábavy a večer především koncert skupiny QUEENIE.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Výletové rychlovky z Prahy: Jaká jsou blízká a krásná místa?
Využijte poslední letní víkendy a vyrazte na piknik: 10 tipů, jak si ho maximálně užít
S podzimem přibývá autonehod! Sedmero bezpečnosti na cestách

 

Za pokladem

Pokud máte rádi výlety za pokladem, mrkněte na web craftovnik.cz. Výrobce sportovního oblečení Craft tu každý týden zveřejní místo, kde na vás čeká tajemný strom Craftovník. To je unikátní strom, který plodí funkční trička Craft. Na webu najdete veškeré informace a nápovědy, jak Craftovník hledat. Projdete se na čerstvém vzduchu a ještě originálně doplníte svůj šatník.

 

Do kina

 

Komu se nechce ven a raději by oddechl u nějakého příjemného filmu, neměl by mu v programu kil uniknout snímek Tulipánová horečka. Čeká vás dramatický milostný příběh v nádherných kulisách Amsterdamu sedmnáctého století. Jedním ze scénáristů filmu je držitel Oscara za Zamilovaného Shakespeare a právě tento film vám filmová novinka možná připomene.


Pro nastávající novomanžele
Ať už jste zasnoubení, nebo o svatbě teprve uvažujete, pak se můžete vydat nasbírat inspiraci na Svatební den na Hrádku u Nechanic. Svatební koordinátorka vám ukáže interiéry zámku a zodpoví všechny vaše otázky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře