Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Onemocněním žlučníku trpí opravdu mnoho lidí a čím dál více z nich se snaží léčit doma podle různých receptů přírodní cestou.

Podrážděný žlučník: Jak na problémy přírodní léčbou a bez operace

Bolest břicha
zdroj: Thinkstockphotos Bolest břicha
aktualizováno 04.01.2016, 17:14 | 04.01.2016, 17:14 | Astrolog Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz

Onemocněním žlučníku trpí opravdu mnoho lidí a čím dál více z nich se snaží léčit doma podle různých receptů přírodní cestou.

Úplně elementárním předpokladem úspěšné přírodní léčby žlučníkových kamenů je nenechat problém dojít daleko. Jinými slovy, pokud se vám žlučníkové kameny tvoří, vždy je větší šance na léčbu bez operace, pokud se jedná spíše o konkrementy, než pořádné šutry. Je to logické. Přírodní léčba vedle standardní prevence má v podstatě dvě možnosti. Rozrušení žlučníkových kamenů a jejich přirozený odchod nebo vypuzení bez rozrušování.

 

"Co se týká násilného vypuzení, tak k tomu slouží poměrně radikální olejová kůra z olivového oleje. Obecně tento radikální krok nedoporučuji. Je totiž vysoce rizikový tím, že se žlučníkové kameny vzpříčí během odchodu ve žlučovodech a vznikne akutní zánět žlučníku včetně rizika perforace. Postižený může být ohrožený na životě. Samozřejmě znám několik úspěšných případů, kdy radikální kůra měla úspěch. Ale pro to se musí rozhodnout každý na vlastní odpovědnost s vědomím výše zmíněného rizika," popisuje odborník na přírodní léčbu Pavel Hanzal.

 


Přírodní léčba žlučníkových kamenů bez operace


Mezi nejúspěšnější jiné metody přírodní léčby žlučníkových kamenů patří postupná kůra z olivového oleje. Je potřeba se obrnit trpělivostí. V tomto případě se třikrát denně nalačno polkne polévková lžíce olivového oleje lisovaného za studena spolu s vymačkanou šťávou z citrónu. Citronu stačí do jedné lžíce zhruba tolik, kolik si dáváte běžně do čaje. Nejdůležitější je aplikace ráno po probuzení, ale nedoporučuje se vynechávat ani další 2 dávky.


ČTĚTE TAKÉ:

Záhadná rakovina žlučníku: je těžké ji odhalit
Vsaďte na olivový olej! Pomáhá neuvěřitelně zhubnout, tvrdí vědci
Proti rakovině prsu: olivový olej a další jídla


Elementární součástí léčby musí být reflexní terapie. Tu zvládnete za pomocí knížek sami. Hlavní je mačkat nebo hladit (podle reakcí a bolestivosti) reflexní plosky žlučníku, jater, slinivky a C bodu. Zrovna tak je nutné změnit jídelníček, nejlépe v souladu s opatřeními na žlučníkovou dietu. Aspoň do doby, než se kamenů zbavíte a pak je třeba přijmout zdravý životní styl. Pokud výše uvedená olivová kůra nezabere, je možné ji doplnit dalšími bylinnými kůrami.


"Protože nemoci žlučníku souvisí s potlačovanou agresivitou v našem nitru, tak úplné vyléčení není možné bez změny životního postoje. V tomto směru je vhodná konzultace u astrologa s důrazem na duchovní souvislosti," radí odborník.


Výše uvedenou postupnou kůru lze doporučit i jako každoroční prevenci. Stačí o délce tří týdnů. Ovšem pokud se špatně stravujete a nemáte zpracovanou vnitřní agresi, tak vám ani olivový olej dlouhodobě nebude fungovat. Člověk se o sebe musí starat na všech frontách.

 
14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře