Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V příští Ordinaci se odehraje velké množství zajímavých věcí. Ta nejkrásnější? Dana Morávková neboli Zdena Tichá čeká holčičku.

Ordinace: Dana Morávková čeká holčičku!

Ordinace: Zdena Tichá a David Suchý
Ordinace: Zdena Tichá a David Suchý
aktualizováno 28.04.2012, 00:00 | 28.04.2012, 00:00 | Nova.cz / doma.cz

V příští Ordinaci se odehraje velké množství zajímavých věcí. Ta nejkrásnější? Dana Morávková neboli Zdena Tichá čeká holčičku.

Zdena se dozví, že bude mít holčičku. Zatímco s ní celá nemocnice oslavuje dobrou zprávu, Gábina těžce nese okolní nadšení. Na Fryntu doléhají psychické následky léčby rakoviny.

 

Kateřina si však ví rady. Bratři Švarcové opět prokážou, že v cestě za svým cílem se neštítí ničeho. Tentokrát je třeba přimět k poslušnosti syna ředitele nemocnice Hofmana. A oni vědí jak.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Jedna kočka za druhou. Další kráska v Ulici!

Slavné maminky. Ale jak to všechno zvládnou?

Nevěra! Agáta Hanychová ruší svatbu!

 

Mázl pronajme pozemek - a získá nečekaného podnájemníka i domů. Bratři Švarcové přichystají past na Hofmanova syna. Mázlovy patálie s problematickým pozemkem nejsou u konce.

 

Ordinace: Zdena Tichá a David Suchý

 

Když už se mu konečně podaří parcelu pronajmout serióznímu nájemci, musí kvůli tomu doma ubytovat nevítaného nocležníka. Nemůžete se už nové Ordinace dočkat? Dívejte se hned!

 

přehrát celou epizodu

 

Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

Co budete pro přehrání potřebovat? Měli byste mít operační systém Windows, dále musíte mít nainstalovaný nejnovější flash player plugin a podporované prohlížeče (Internet Explorer 7.0 – 8.0 nebo Firefox) a také nainstalovanou technologii Silverlight. Ověřit si, že máte vše v pořádku nainstalované a plně funkční, můžete na tomto videu Okresního přeboru.

 

Staňte se fanoušky Ordinace na Facebooku

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře