Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Grilovačky, sladké koktejly, zmrzlina a rychlé občerstvení. Tak přesně takhle vypadá letní jídelníček většiny z nás. Pokud letos o prázdninách nechcete přibrat nějaké to kilo navíc, pak se řiďte radami Brooklyn Kelly.

Jak si udržet váhu i přes léto? Jednoduché triky, díky kterým to zvládnete

Postava
zdroj: Getty Images Postava
aktualizováno 27.06.2018, 16:03 | 27.06.2018, 16:03 | doma.cz

Grilovačky, sladké koktejly, zmrzlina a rychlé občerstvení. Tak přesně takhle vypadá letní jídelníček většiny z nás. Pokud letos o prázdninách nechcete přibrat nějaké to kilo navíc, pak se řiďte radami Brooklyn Kelly.

Seznamte se s novozélandskou modelkou Brooklyn Kelly, která má velmi hektický život plný cestování a ponocování. Modelka si naštěstí osvojila základní pravidla, díky kterým nepřibere ani gram. Na svém Instagramu sdílí pochoutky, které jsou zdravé a zároveň jdou jíst i během cestování, což se hodí pro všechny, které o prázdninách čeká dlouhá cesta do zahraničí.

 

Brooklyn Kelly
(Foto: Instagram)


Modelka dokazuje, že kvůli zdravému stravování nemusíte trávit hodiny a hodiny v kuchyni. Naopak si své jídlo můžete ukuchtit za pár minut. Určitě se vyplatí, když si pořídíte krabičky, do kterých si hotové jídlo vložíte. Díky tomu se nestane, že byste během dne hladověli, neboť jídlo budete mít neustále u sebe.

 

Brooklyn Kelly
(Foto: YouTube.com)


Jak vypadá její jídelníček?

Brooklyn si nedokáže představit začátek svého dne bez ovocného smoothie, do kterého dává mango, banán, chia semínka, ovesné vločky a filtrovanou vodu. Pokud nemá čas na přípravu smoothie, pak si připravuje Ezekiel chléb, který v sobě ukrývá kombinaci šesti druhů semínek a luštěnin. Na chléb si dává vajíčko nebo namačkané avokádo. Ke svačině si většinou bere jeden kus ovoce. Modelka říká, že pokud by na oběd zašla do restaurace, pak by si pravděpodobně objednala nezdravé jídlo. Z preventivních důvodů si tedy k obědu připravuje krabičkové jídlo, které se většinou skládá z kuřecího masa a zeleniny.

 

Brooklyn Kelly
(Foto: YouTube.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mléko vám nedělá dobře? Konečně víme, co si dát místo něj
8 tipů, jak rychle zeštíhlet v pase
Perfektní stehna? Zformujte vnitřní strany TŘEMI NEJLEPŠÍMI cviky!

 

Její odpolední svačinka se skládá z hummusu a krekrů, které si také můžete vzít s sebou do kabelky. Pokud milujete maso, pak vás potěší večeře z vařeného vepřového masa na cibulce s houbami, cuketou a brokolicí. Pomyslnou sladkou tečkou je jogurt z kokosového mléka s borůvkami. Komu se už sbíhají sliny? Je vidět, že letní stravování je založeno především na tvrdé disciplíně. Před dlouhou cestou si připravte krabičky s jídlem, díky kterém odoláte nezdravým fast foodům. Zároveň ale myslete na to, že si nemusíte odpírat zmrzlinu, stačí když smetanovou zmrzku vyměníte za ovocnou.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře