Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Rok 2017 si ověřuje naši soběstačnost, proto budeme mít sklon dělat více věcí po svém.

Jaký bude rok 2017? Numeroložka předpovídá, jaký bude právě pro vás

2017
zdroj: Thinkstockphotos 2017
aktualizováno 02.01.2017, 09:58 | 02.01.2017, 09:58 | doma.cz

Rok 2017 si ověřuje naši soběstačnost, proto budeme mít sklon dělat více věcí po svém.

Loňský rok 2016 byl pro mnohé z nás náročný. Devítkový součet nám chtěl ukázat, čím vším jsme zbytečně obklopeni a zahlceni. Měli jsme na výběr ze dvou možností, jedna z cest byla klidnější, protože jsme si sami dobrovolně uvědomili, čeho se zbavit a druhá cesta byla příliš klikatá, ostrá, hrbolatá a všelijak nevlídná, abychom konečně dospěli k závěru, že toto už k našemu životu nepatří. Kdo se rozhodl pro první cestu, má i nyní dostatek energie a sil, koho potkala cesta druhá, odpočiňte si, protože mozek i tělo je unavené.

 

Byl to tedy velmi očistný rok. Každý z nás se prohraboval ve své vlastní popelnici. Čím vícekrát jsme usoudili a řekli zázračné slovíčko „NE“- už to nechci, už to nepotřebuji, už je to staré, zbytečné… o to více jsme si tu svou popelničku vyprázdnili, vycídili a stávající srovnali do šuplíků. S tímto minimem jsme připraveni jít dále. Hurá, oslavujte sami sebe, že jste to zvládli, pochopili a že jste přežili.

 

Hlavním tématem letošního roku je zaměřit se na své „JÁ“. Každý z nás bude na začátku roku malinkatou spermií, která se potřebuje zorientovat v prostoru, čase i možnostech a zjistit „Kdo jsem? Kde je můj cíl? Kudy se tam dostanu?


Jedná se tudíž o sobecké uvědomění, že existujete a že chcete existovat i dále. A v jaké stavu se nyní nacházíte. Jste spokojeni? Co pro sebe můžete udělat, abyste byli. Seberte veškerou sílu a staňte se zdravou, silnou a životaschopnou spermií, která bude dále plodit. Soustřeďte se na sebe, co k životu potřebujete a doteď jste to postrádali.


Součet z roku 2017 nám dává jedničku. K tomu, aby jednička poznala své síly a schopnosti, potřebuje být více času sama se sebou, odizolovaná od každodenní rutiny, od rodiny či přátel. Nebojte se říct, že nemáte náladu na setkání, že netoužíte jet na pravidelný víkend strávený na chalupě, že nemáte chuť jíst něco, co bylo dosud normální, příp. časté, atd.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Magická síla koček – jak nám mohou pomoci?
Zbavte svůj domov negativní energie a naplňte ho štěstím
10 magických čísel po kterých se hubne

 

V novém roce na vás tedy čeká mnoho nových možností - změna bydliště, nová práce, finanční investice, láska na první pohled… Plánujte, organizujte a realizujte nápady své i druhých. Tento rok vám poskytne určitý oddech od přemíry odpovědnosti z loňského roku. Pokud přijdou překážky a omezení, nenaříkejte, berte to jako zkoušku vaší síly, nezávislosti, vůle a odhodlání. Nepochybujte o sobě a ani nehledejte podporu a povzbuzení u jiných. Osvoboďte se od všech dřívějších pravidel, myšlenkových a emočních vzorců (např. tvrdohlavost, vznětlivost, nedbalost, závislost..) a pak své představy a sny uskutečníte bez velké námahy, některé k vám dokonce přijdou samy jako ocenění za správné nalezení své cesty, např. vás někdo navrhne na vyšší post, dostanete zprávu, která bude znamenat příjemný životní zlom a nebo se potkáte s někým, kdo vám něco nabídne. Nebojte se a hledejte, poznávejte, cestujte, komunikujte, dejte o sobě vědět, jen díky tomu se dočkáte pozitivní změny.

 

Rok 2017: Rok čísla jedna

Rok 2017 (2+0+1+7 = 10 = 1+0 = 1)


- nezávislost
- soběstačnost
- začátek, nová etapa života
- vlastní proměna
- změna bydliště, zaměstnání….
- vztahy s muži nebo silnými ženami

  

Jaký bude rok 2017 pro konkrétní životní čísla?

 

K životnímu číslu dojdeme sečtením celého data narození. Např. pro datum 28.10.1979 (2+8+1+0+1+9+7+9 = 37 = 3+7 = 10 = 1+0 = 1) je životní, neboli osudové číslo jedna.


Životní číslo 1


Energií neplýtvejte, vkládejte ji pouze do smysluplných činností, akcí a lidí. Tělo i mozek bude často unavené nebo bez nálady. Někdy se rozčílíte a ani nebudete vědět proč. Tento rok se nemáte honit za povýšením, vyděláním co nejvíce peněz nebo co nejrychleji postavit dům či zrekonstruovat byt. Raději se věnujte regeneraci těla a svému psychickému vyladění. Najděte si vám vlastní ozdravné techniky, které vás nabijí a rozzáří. Začněte žít bohatší život, který změní váš pohled na práci, kterou se živíte, ale i na vztahy, kterými jste ovlivněni.

 

Doporučení: Je vhodnější klidné prostředí nebo alespoň naučit se odpočívat v přírodě, dojděte si na masáž, či ke kadeřnici, manikuru, pedikuru a užívejte si příjemných prožitků a vzrušení. Vyhnete se tak zbytečnému stresu. Věnujte také větší pozornost stravě, kterou jíte – nepřetěžujte žaludek.

  

Životní číslo 2


Čeká vás optimistický rok a spoustu příjemných změn. Bude se vám dařit v práci či studiu, v navazování pro vás užitečných vztahů. Také finančně nebudete strádat, ba naopak. Zalíbí se vám experimentovat ve všech oblastech, včetně sexuální. Budete se až příliš unášet pocitem lehkosti, je však zapotřebí občas přistát nohama na zemi a prakticky myslet. Myšlenkově se budete vracet do svého mládí a zatoužíte opět prožívat nadšení, bezstarostnost a hravost.

 

Doporučení: Vyhněte se rutinní, všední činnosti. Obrazotvornost je tak silná, že veškeré činnosti, které děláte, musí být náročné a podnětné. Myšlenky jsou stále v pohybu a je nutné je ztišit – velmi vhodné jsou tvořivé umělecké a duševní činnosti, začít se věnovat nějakému koníčku (malování, keramika…) nebo sportu (nejlépe tenis, kulečník, bowling, střelba..). Udělejte si pořádek ve světě svých citů a snažte se pochopit, co po stránce citů potřebujete. Při nevybití této značné energie dochází k nespavosti, případně zlým snům, kritice vlastní i ostatních, nedůtklivosti. K lepšímu soustředění si pomůžete pitím čistících bylinných čajů.

  

Životní číslo 3


Přichází rok, který vás na chvíli zastaví. Zasáhne všechny zaběhlé jistoty – práci, peníze, vztahy, bydlení i zdraví. Dojde ke změnám či ztrátám, které mají svůj důvod. Sami jistě tušíte, cítíte, že je potřeba něco změnit, ale bojíte se. Je však lepší strachu se postavit, sebrat sílu a začít konat dříve, než čekat na ránu zvenčí. Nebojte se nových zkušeností. Najděte si čas na dostatečný odpočinek, energii čerpejte z čehokoli vám příjemného. Vyhněte se těžké fyzické námaze, váš pohybový aparát by byl až příliš přetížený.

 

Doporučení: Je to závod s časem, všechno toužíte stihnout a pokud to nezvládáte, jste nervózní a směřujete k onemocnění. Můžete se cítit nejistí ve svých rozhodnutích a často pochybujete o své schopnosti dosáhnout v životě úspěchu. Proto se hlavně v této vibraci chvalte sami, nepochválí-li vás nikdo jiný, dodáváte si tak podporu a povzbuzení k dalším činům. Naučte se odpočívat, jinak zde opravdu dochází k nervovému napětí a fyzickému onemocnění. Doba vhodná k nákupu nemovitostí a k investicím, ale pouze po důkladném zhodnocení všech detailních, ale důležitých, maličkostí.


Životní číslo 4


Připravte se na startovní čáru, protože vystřelíte do nebes jako raketa. Nenecháte se nikým a ničím omezovat. Rok plný příležitostí, průbojnosti a odvážných plánů. Snadno se necháte zlákat k nevšedním až riskantním zážitkům a akcím. Rádi budete investovat do všeho, co jste ještě nezažili, nevyzkoušeli a co vám přinese pocit naprosté svobody. Zaběhlé činnosti i život vás bude nudit, domov budete používat pouze na přespání, protože tam venku je to přeci zábavnější.

 

Doporučení: Vyjděte si do volné přírody a sněte, může k vám přijít velká inspirace, která vám dá příležitost postoupit dál. Je zde důležitá svoboda myšlení i svoboda fyzického pohybu. Energii je třeba soustředit v určitou chvíli jen na jediný problém a ne ji rozptylovat snahou stihnout více věcí zároveň. Tato vibrace vás donutí k nějakému významnému rozhodnutí a veliké změně.

  

Životní číslo 5


Práce a vztahy - to jsou nejdůležitější úkoly tohoto roku. Je potřeba být zodpovědnější za život svůj i rodiny. Díky spolupráci a různým dohodám můžete zvládnout mnoho úkolů a plánů, které doteď stály. Vnímejte, jakými lidmi jste byli dosud obklopeni a není-li zapotřebí přehodnotit jejich žebříček. Zavzpomínejte na svá přání a sny a pokuste se je zrealizovat. Všude tam, kde trávíte čas, doma i v práci, oživte prostor – přestěhujte nábytek, vymalujte, doplňte květinami, obrázky… Prožívejte častěji romantické chvíle s partnerem, posílíte tím imunitní systém.

 

Doporučení: Ti, kteří mají problémy právní, materiální, často najdou během této vibrace řešení - tento rok je ve znamení dobrého porozumění, harmonie ve vztazích s minimálními ústupky. Vhodný rok k opečovávání a plánování rodiny. Objevujte vlastní smyslnost a sexualitu, radujte se, zpívejte a tančete, kupte si kytku či jiný dárek, oblékejte se do veselých barev, radujte se z nového nebo nově uspořádaného interiéru, dejte průchod svým kreativním nápadům.


Životní číslo 6


Čeká na vás mnoho cest a spoustu příležitostí. Bude třeba vždy rychle a rozhodně jednat, kterou stranou se vydat. Nepomůže však logika, naučte se vnímat všechny okolní signály a pocity těla. Neriskujte, odolávejte i tzv. výhodným akcím. Ve vztazích zažijete vášnivost i dramatické výstupy. Zatoužíte se někomu svěřit a nalézt pochopení buď u konkrétní osoby, ve specializované poradně nebo ve víře. Uklidníte se i nabijete v přírodě a vším, co z ní pochází.

 

Doporučení: Uvědomte si svou vlastní sílu a začněte spoléhat spíše na sebe. V průběhu tohoto roku vás to přinutí zabývat se duchovními otázkami (např. léčitelstvím, posmrtným životem…). Možná budete muset někoho ošetřovat, nebo projevit pochopení lidem v tíživé životní situaci. Pak nejspíše zapomenete na vlastní trápení, abyste pomohli druhému. Povzneste se nad vlastní „já“, pak zjistíte, že vaše problémy nejsou tak strašné. Nabídněte druhým podporu a své problémy řešte trpělivostí, rozhovorem, porozuměním. Velký důraz je v této vibraci kladen na zdraví, cvičení a výživu.


Životní číslo 7


Ideální rok pro vybudování si pevných a stálých materiálních i finančních jistot. Využijte všechny možnosti i kontakty k tomu, abyste si zvýšili kvalifikaci, své postavení a plat. Veškeré dohody by měly být uzavřeny písemně, abyste netratili. Nezadaní mají skvělé šance najít dokonalého partnera, který je společensky na úrovni a existenčně zajištěn. Dbejte na dodržování pravidelného rytmu dne - aktivita a spánek, příjem i vylučování, povinnosti a zábava.

 

Doporučení: Jednejte laskavě a poctivě, komunikujte s druhými co nejvíce . V partnerství se možná objeví krize, nebudete mít chuť tolerovat cokoli komplikovaného, zastřeného. Vynaložíte mnoho úsilí, abyste si uchovali vzájemné porozumění, snažte se vyjasnit si vše pro svůj vlastní klid, další cestu si zjednodušit a zbavit se přebytečných oklik.. Uvědomte si vlastní hodnotu a sebeúctu. Pokud Vám bude úzko, nelitujte se, ale kompenzujte to fyzickou prací nebo sportem. V tomto roce platí: "Co dělám druhým, to dostanu zpět!“


Životní číslo 8


Rok velké inventury. Otevírá se minulost. Nebojte se slovíčka „NE“, používejte ho velmi často. Udělejte si pořádek ve věcech, dokumentech, povinnostech, v lidech i ve vašich zážitcích a myšlenkách. Mějte poblíž veliký kontejner a vyhazujte vše, co už je pro vás zastaralé, nepotřebné a nicnedávající.

Poustevnický rok, buďte rádi sami se sebou, přemýšlejte nebo se poraďte se zkušenějšími či staršími. K jasnému úsudku vám pomůže posezení pod stromem, u ohně nebo vody. Navštivte místa, která vám jsou blízká a nebo vás něčím tajemným a záhadným přitahují.

 

Doporučení: Využijte tohoto roku k vyřízení všech neuzavřených úkolů, k zakončení toho, co jste započali nedávno a nebo před dvaceti lety. Zbavte se všeho, co vám škodí nebo vás skličuje, obtěžuje či unavuje, ale nezačínejte nic nového, kde hrozí neúspěch. Je to období rozhodnutí o správnosti vztahu (sňatek nebo rozvod či rozchod). Cítíte potřebu mít prostor a čas být o samotě, abyste mohli vše douzavřít a mohli se tak znovu nadechnout a zároveň nadchnout pro nový styl nebo rytmus života.

 

Životní číslo 9


Čeká vás rok práce, výsledky se však ukáží později. Uleví se vám na duši, protože vyřešíte spoustu problémů, které jste dlouhodobě odkládali. Možná zatoužíte po koupi nového auta, kola – něčeho, co se pohybuje. Ve výdajích se však mírněte a raději něco ušetřete. K druhým lidem se snažte být diplomatičtí, mírněte svou impulsivnost. V citech jednejte intuitivně ne násilně. Nezatěžujte hlavu přílišným sebeutápěním se v emocích, raději nahlas či písemně sdělte, co prožíváte.

 

Doporučení: Jde o období komunikace, máte větší odvahu říct to, k čemu jste se odhodlávali třeba i několik let, proto si vyříkejte nedořešené či bolestné zážitky, uleví se vám. Příjemný a uklidňující vliv budou na vás mít procházky na čerstvém vzduchu, plavání nebo si odpočiňte v sauně a večery prožívejte s partnerem nejen povídáním při svíčkách, ale také příjemnými dotyky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře