Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Závodit na cyklistickém seriálu Nova Cup na trase Nova jízdy se vyplatí! Proč? Výherci Nova jízdy v kategorii juniorek, juniorů, žen a mužů získají hodnotné ceny. Výherce kategorie juniorek a juniorů ocení Kamerov.cz, který věnuje sportovní kameru...

Nova jízda přináší exkluzivní ceny

NOVACUP: Nova jízda - ocenění - 3
zdroj: TN.cz NOVACUP: Nova jízda - ocenění - 3
aktualizováno 01.06.2017, 16:39 | 01.06.2017, 16:39 | TN.cz

Závodit na cyklistickém seriálu Nova Cup na trase Nova jízdy se vyplatí! Proč? Výherci Nova jízdy v kategorii juniorek, juniorů, žen a mužů získají hodnotné ceny. Výherce kategorie juniorek a juniorů ocení Kamerov.cz, který věnuje sportovní kameru Niceboy® VEGA.

Tyto sportovní kamery (kamerov.cz) výborně využijete pro záběry ze všech možných (nejen) adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení vašeho cestování.

 

NOVACUP: Nova jízda - ocenění - 1
(Foto: TN.cz)


Výherci kategorie žen a mužů se mohou těšit na odpočinkové pobyty. Vítězka ženské kategorie získá dárkový poukaz do Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn pro dvě osoby na dvě noci s polopenzí a neomezeným vstupem do aquaparku.

 

V Aquaparku Špindlerův Mlýn si užijete relaxaci, spoustu zábavy a sportovního vyžití v srdci překrásné přírody Krkonoš. Aquapark hotel Špindlerův Mlýn s možností ubytování v přilehlých devíti budovách nabízí také restauraci, budovu aquaparku s vodními atrakcemi, wellness centrum a solnou jeskyni. V zimě oceníte ubytování u sjezdovky, pouze 50 m od lanovky a skiareálu Medvědín - Špindlerův Mlýn.


Nejlepší v kategorii mužů vyhraje pobyt pro dvě osoby na dvě noci do Hotelu Alpenhof. Pobyt zahrnuje bohaté snídaně a volný vstup do hotelového bazénu. Hotel Alpenhof nabízí ubytování ve známém alpském středisku Semmering, je dokonalou symbiózou ticha a klidu na jedné straně a široké nabídky různých aktivit na straně druhé. Hotel ocení sportovci, rodiny s dětmi i lidé preferující příležitost vychutnávat pohodlí a zázemí, které hotel nabízí. Předností hotelu je i česky mluvící personál.

 

NOVACUP: Nova jízda - ocenění - 2
(Foto: TN.cz)


Kalendář seriálu NOVA CUP 2017:
TREK SÁZAVA - 17. 6. 2017
KALAS TÁBOR - 8. 7. 2017
METAXTREN KRKONOŠE - 26. 8. 2017
NOVA CUP MIKULOV - 16. 9. 2017
MITAS GOČÁROVY SCHODY - 28. 9. 2017

 

Více informací o seriálu NOVA CUP 2017 na www.novacup.cz

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře