Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Emma Drobná a Štěpán Urban společně na jednom pódiu! Co zazpívají?

Emma Drobná a Štěpán Urban společně na jednom podiu - 3
zdroj: TV Nova Emma Drobná a Štěpán Urban společně na jednom podiu - 3
aktualizováno 24.02.2017, 12:41 | doma.cz
Zítřejší díl zábavného pořadu Chart Show se bude věnovat žebříčku těch nejlepších „cover“ verzí. Těšit se mimo jiné můžete třeba i na Emmu Drobnou a Štěpána Urbana. Chybět tedy nesmí nesmrtelný hit kanadského hudebníka a ... Celý článek»

Karel Gott v Chart Show - 4

Jedinečné vystoupení Karla Gotta už dnes na Nově! »

Jedinečný zážitek, který si diváci nesmí nechat ujít. Po dlouhé době se Karel Gott představí na televizní obrazovce v plné síle a roztančí pozvané hosty i publikum ve studiu s písní Lady Karneval! Celý článek»
Legendární Dominátor v Chart Show - 1

Legendární Dominátor si v Chart Show po dvou letech stoupne do brány! »

V sobotu přichází na televizní obrazovky zábavná show plná hvězdných vystoupení a překvapeni budou i samotní účinkující. Libor Bouček si do studia pozval Ewu Farnou, Těžkej Pokondr a Ondřeje Gregora ... Celý článek»
JSOU ZPĚT: V Chart Show vystoupí fenomenální skupina 90. let. Podívejte, jak se změnili! - 5

CHART SHOW: Jak vypadají Lunetici dnes? Po 18 letech se opět obléknou do bílého a zazpívají kultovní hit Máma! »

Zábavná soutěž Chart Show, která startuje už 18. února nabídne divákům skvělou podívanou. Kromě známých tváří, které budou diváky svými výkony bavit, dojde v show k velkému návratu fenomenální ... Celý článek»
Bidlo z Robinsonova ostrova se zhroutil

VIDEO: Bidlo z Robinsonova ostrova se zhroutil a už nemůže dál! Proč je na dně? »

Už dnes večer pokračuje na obrazovkách televize Nova drsná reality show Robinsonův ostrov. Na soutěžící postupně dopadá hlad i stesk po pohodlí a především blízkých. Celý článek»
Michaela Šmídová v TN2

TN2 poprvé už dnes ve 22:00! Sledujte na stanici Nova 2! »

Už dnes večer se na stanici Nova 2 (dříve SMÍCHOV) divákům představí nová zpravodajská relace TN2 s moderátorkou Michaelou Šmídovou. Celý článek»
Obří krysa

VIDEO JEN PRO OTRLÉ: Robinsoni vařili krysí vývar! »

Soutěžící na Robinsonově ostrově dostali tajný vzkaz v dřevěné bedně. Kromě pokynu, který ukrýval speciální úkol pro jednoho ze soutěžících, byla v bedně i speciální odměna. A ta byla k jídlu... Celý článek»
Robinsonův ostrov: Kateřina Šuriaková

MIMOŘÁDNÁ SITUACE NA OSTROVĚ! Nejmladší Kačka je hospitalizovaná! Znamená to její konec? »

Na ostrově přituhuje! Zdravotní stav nejmladší soutěžící Kačky se každým dnem zhoršuje a v dnešní epizodě dojde na nejhorší. Znamená to, že bude muset Kačka ostrov předčasně opustit? Celý článek»
1956581

NECHUTNÁ HOSTINA: Soutěžící na pokraji sil jedí i mravence! Popsali, jak to chutná »

Na Robinsonově ostrově jde opravdu do tuhého! Zdá se, že nejhorší nepřítel soutěžících na ostrově je právě hlad. Hlad, který je všudypřítomný a občas se s ním nedá vypořádat jinak, než že účastníci ... Celý článek»
Robinsonův ostrov

Děsivá hygiena na Robinsonově ostrově! Detaily z toalety jsou jen pro silné žaludky »

Podmínky na Robinsonově ostrově jsou opravdu hodně kruté. Jak zvládají soutěžící hygienu, když nemají záchod, toaletní papír, ale ani zubní kartáček? To se dozvíte ve videu. Celý článek»
Hádka v Robinsonově ostrově

VIDEO: První hádka na Robinsonově ostrově! Iveta se pustila do playmate Petry »

Už dnes večer pokračuje na Nově drsná reality show Robinsonův ostrov. Soutěžící jsou na ostrově už nějakou chvíli, nemají dostatek jídla a jsou fyzicky vyčerpaní, není tak divu, že napětí mezi nimi ... Celý článek»
Robinsonův ostrov

TA PERLÍ! Nejlepší hlášky playmate a trafikantky z Robinsonova ostrova! »

Šestatřicetiletá trafikantka Iveta Stará a pětadvacetiletá playmate Petra Palusková se sžívají s drsnými podmínkami Robinsonova ostrova a přitom diváky skvěle baví svými hláškami. Přečtěte si ty ... Celý článek»
Robinsonův ostrov: Iveta Stará - 5

Pohnutý osud Ivety z Robinsonova ostrova: Přišla o muže a psychicky se zhroutila! »

Nejstarší žena mezi soutěžícími, Iveta Stará z Boreče u Lovosic, se do boje opřela hned v prvním díle – před svými soupeři zakopala zásoby jídla a má v plánu je použít jako páku pro její případný ... Celý článek»
Robinsonův ostrov - Lucie Zahradníková - 4

Silně věřící Lucie mluvila na Robinsonově ostrově s bohem! Pomůže jí? »

Soutěžící nové reality show Robinsonův ostrov přicházejí do soutěže nejen s cílem vyhrát peníze, ale také něco dokázat. Například Lucie Zahradníková má plán jasný! Zapojí Boha. Celý článek»
Kamil Střihavka - 4

Kamil Střihavka: Rocker, který je o Vánocích na pohodu. ROZHOVOR »

Známý zpěvák a muzikálový herec tráví prosinec na turné po celé ČR a dokonce letos nazpíval i soubor veselých koled. Nabitý program na konci roku však pro něj neznamená, že si neumí najít čas na svou ... Celý článek»
Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz 12. díl

Honza Cina je absolutním vítězem druhé řady Tvojí tváře! »

Druhou řadu pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas ovládl Jan CIna. Není to však žádným překvapením, kdo jiný si to zasloužil víc než tenhle neuvěřitelně talentovaný člověk! Celý článek»