Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Karolína Šafránková: Je Lucie zamilovaná do Davida? ROZHOVOR

Seriál Ulice: Karolína Šafránková jako Lucie Weberová
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Karolína Šafránková jako Lucie Weberová
aktualizováno 25.05.2018, 00:00 | doma.cz
Mladou herečku Karolínu Šafránkovou můžete znát ze seriálu Ulice, kde hraje maturantku Lucii Weberovou. Mají tyto dvě dívky něco společného? A existuje naděje, že se Lucka dá opět dohromady s Matějem? Dokážete si představit, že byste v ... Celý článek»

Královská svatba

Šílenství kolem svatby Meghan a Harryho! Co už je přes čáru? »

Den D je tady! Celá Británie šílí, neboť právě dnes vyvrcholí přípravy na velkolepou svatbu prince Harryho s herečkou Meghan Markle. Vzhledem k tomu, že si tento páreček získal velké sympatie, ... Celý článek»
Seriál Ulice: Věra Marečková

Milena Steinmasslová: Kdo je Kryštofův otec? ROZHOVOR »

Herečka Milena Steinmasslová vyniká v roli Věry Marečkové v seriálu Ulice. V současné době zažívá Věrka náročné období plné zvratů a zklamání. Dokáže odpustit Michalovi, nebo se vrátí zpátky k ... Celý článek»
Princ Harry a Meghan Markle - 1

Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby »

Meghan Markle a princ Harry patří mezi nejtajemnější páry současnosti. O jejich vztahu se dlouho spekulovalo, ale trvalo ještě několik měsíců, než se pár oficiálně představil veřejnosti. Co všechno o ... Celý článek»
Utajený šéf - 16. 5. 2018 - 9

VIDEO: Za tyto chyby by sám své podřízené tvrdě trestal! Utajený šéf nezvládá základní práci v restauraci »

Dnes se diváci TV Nova mohou těšit na čtvrtý díl úspěšné reality show Utajený šéf. Tentokráte se podíváme do restauračního řetězce s jeho spolumajitelem Martinem Šampalíkem. Ten pod skrytou identitou ... Celý článek»
Seriál Ulice: Čím Eddie rozhodí Adrianu?

Šárka Vaculíková: Co se stane mezi Adrianou a Eddiem? ROZHOVOR »

Herečka Šárka Vaculíková ztvárňuje v seriálu Ulice postavu Adriany Bláhové. Co Adrianu čeká? Dokáže ustát náročné životní období? A jakou roli v tom bude hrát její bývalý přítel Eddie? Celý článek»
Utajený šéf - Nejtěžší zkouška pro šéfa. Brodil se ve fekáliích - 1

Utajený šéf: Nejtěžší zkouška pro šéfa! Brodil se ve fekáliích! VIDEO »

Už ve středu televize Nova odvysílá další díl reality show Utajený šéf! Tentokrát se mohou diváci těšit na opravdu špinavé a páchnoucí zaměstnání. Celý článek»
Utajený šéf - Z pohodlné kanceláře rovnou do kanálu - 1

UTAJENÝ ŠÉF: Generální ředitel bude zírat! Z kanceláře půjde rovnou do kanálu! VIDEO »

Už ve středu uvidí diváci druhou epizodu pořadu Utajený šéf. A opět se bude na co dívat! Nahlédneme pod pokličku společnosti, která se mimo jiné zabývá službami v oblasti stavebnictví a zemědělství. Celý článek»
Seriál Ulice: Jak zemře Robert?

Vuk Čelebić: Připraví Robert Adrianu o majetek? ROZHOVOR »

Herec Vuk Čelebić ztvárnil v seriálu Ulice velmi zásadní roli šmejda Roberta. I když jsou Robertovy dny v seriálu pomalu sečteny, Vuk prozradil, že Adriana se bude ještě hodně divit. Celý článek»
Kate a William se radují z třetího potomka - 4

Konečně odhaleno! Kate a William zveřejnili jméno třetího potomka »

Třetí potomek prince Williama a vévodkyně Kate se jmenuje Louis Arthur Charles. Na twitteru to oznámil Kensingtonský palác, kde rodina žije. Na odhalení jména čekali lidé od pondělního dopoledne, kdy ... Celý článek»
Michaela Maurerová

Michaela Maurerová: Jaké jsou mé neřesti? ROZHOVOR »

Herečka, moderátorka, cestovatelka, milovnice pohybu, ale hlavně matka dvojčat - to vše je krásná Michaela Maurerová. Energická Míša v rozhovoru prozradila, jak zvládá skloubit rodinný život s ... Celý článek»
Utajený šéf - Šéf na zaměstnance posílá kontroly, ale sám pohořel - 1

Utajený šéf: Šéf na zaměstnance posílá kontroly, ale sám pohořel! VIDEO »

Už dnes startuje nový pořad TV Nova Utajený šéf. Diváci budou mít možnost sledovat, jak šéfové významných firem proniknou mezi své zaměstnance a pod smyšlenými identitami budou vykonávat jejich ... Celý článek»
Chřipka

Přes milion nakažených každý rok! Ohrožuje meningokok i vás? »

24. dubna si připomeneme Světový den meningitid. Nemoc by neměli podceňovat především rodiče těch nejmenších. Celý článek»
Princ William a Kate - 1

Radostná událost: Vévodkyně Kate porodila syna! »

V pondělí 23. dubna 2018 krátce před polednem vévodkyně Kate porodila! Celý článek»
Seriál Ulice: Aleš Vašečka

Denny Ratajský: Bude Gábina těhotná? ROZHOVOR »

Herce Dennyho Ratajského můžete znát ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje postavu žárlivého hasiče Aleše, který žije s Gábinou. Proč Aleš nepije alkohol? A zahne Gábině s učitelkou Landovou? Více se ... Celý článek»
Ivana Jirešová - 1

Ivana Jirešová: Naučit se vnímat sám sebe je umění! ROZHOVOR »

Ivana je jednou z žen, které může mnoho z nás jen tiše závidět. Přestože v létě oslavila čtyřicítku, s klidem byste jí hádali o deset let méně. Celý článek»