Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Nikol Štíbrová: Mateřská je tvrdá vojna a stereotyp, nejvíc mi ale chybí čas na jídlo ROZHOVOR

Nikol Štíbrová - 5
zdroj: Instagram Nikol Štíbrová - 5
aktualizováno 22.07.2018, 00:00 | doma.cz
Herečka, zpěvačka, moderátorka a influnecerka Nikol Štíbrová (30) se rozhodně na mateřské dovolené nenudí. Kromě moderování se naplno věnuje skoro ročnímu Matýskovi, který je, jak sama říká, dost ... Celý článek»

Tereza Maxová

Tajemství krásy Terezy Maxové: Hlídám si hydrataci i své trpké rysy ROZHOVOR »

S každým dalším rokem je Tereza Maxová snad čím dál krásnější. Okouzluje nejen širokým úsměvem, ale také přirozeně mladistvým vzhledem. Jaký je její recept na krásu a elixír mládí? Celý článek»
Seriál Ulice: Tereza Jordánová největší sympaťačkou Ulice dvanácté sezony

TEST: Jak dobře znáte TEREZU JORDÁNOVOU? »

Sledujete seriál Ulice? Jak dobře znáte jednu z hlavních postav - Terezu Jordánovou? Vyzkoušejte si náš test, který vám poskytne jednoznačnou odpověď. Celý článek»
Hvězda Novy na starých fotografiích - 1

Nova stars: Poznáváte tohoto moderátora? Dnes už u něj dlouho hřívu nehledejte »

Herecké a moderátorské řemeslo se v jeho rodině předává z generace na generaci. On sám to ale nikdy dělat nechtěl. Celý článek»
Seriál Ulice: Zapadne Marcela mezi nové spolužáky?

Anna Klausnerová: Bude Marcela chodit s Brunem? ROZHOVOR »

Herečka Anna Klausnerová zažila v seriálu Ulice pestrý rok. V roli Marcely si prošla mentální anorexií i vztahovými peripetiemi s Brunem. Jak to bude mít Marcela s Brunem po prázdninách? A bude ... Celý článek»
Seriál Ulice: Anču čeká velké překvapení

Ljuba Krbová: Do života Aničky zasáhne Miloš! ROZHOVOR »

Herečka Ljuba Krbová ztvárňuje v seriálu Ulice Aničku Liškovou. Postava Aničky má za sebou několik karambolů, ale v současné době se snaží postavit na vlastní nohy a zvládnout rozvod s Bedřichem. ... Celý článek»
Michal Jančařík - 6

Nova Stars: Jak se mu dnes žije? Exkluzivní zpověď Michala Jančaříka »

Moderátor žije aktivně i se sedmikilovou ledvinou v břiše. Jak to zvládá? Celý článek»
Seriál Ulice: ep. 3096 - Jirka Herman chce znát celou pravdu o Digi

Jan Holík: Vrátí se Digi do Ulice? ROZHOVOR »

Herce Jana Holíka můžete znát ze seriálu Ulice, kde hraje policistu Jirku Hermana. Ten po rozchodu s Digi zažívá smutné období, u kterého mu asistuje sklenice alkoholu. Přestane Jirka pít? A můžeme ... Celý článek»
Michal Jančařík ukázal zákulisí zpráv

Nova stars: Michal Jančařík vás provede zákulisí zpráv »

Ve třetím dílu dokumentární série Nova stars vezme Michal Jančařík diváky do zákulisí televizního zpravodajství. Moderátor s dojetím popisuje, co pro něj práce znamená. Vědomí, že se může vrátit na ... Celý článek»
Ochrnutý moderátor o českých řidičích - Co se děje na silnicích, je šílenost. Jsme národ magorů - 1

Ochrnutý moderátor o českých řidičích: Co se děje na silnicích, je šílenost. Jsme národ magorů! »

Právě teď si mohou diváci NovaPlus.cz pustit druhý díl dokumentární série Nova stars s Michalem Jančaříkem. Oblíbený moderátor TV Nova, který po cévním krvácení do míchy zatím skončil na invalidním ... Celý článek»
Seriál Ulice: Aneta Krejčíková jako Gábina

Aneta Krejčíková: Začne Gábina randit s Binarem? ROZHOVOR »

Zatímco herečka Aneta Krejčíková zažívá krásné období a těší se na příchod prvního potomka, Gábina Pumrová ze seriálu Ulice řeší nepříjemný rozchod s Alešem. Bude se Aleš i nadále plést Gábině do ... Celý článek»
Unikátní zpověď Michala Jančaříka na NovaPlus.cz. Co se mu stalo? Jak se mu žije teď?

EXKLUZIVNÍ ZPOVĚĎ Michala Jančaříka: Co se moderátorovi stalo, a jak se mu žije teď? »

Před dvěma lety moderátor TV Nova Michal Jančařík podstoupil transplantaci ledviny, která naštěstí dopadla dobře! Ovšem nastaly jiné komplikace... Celý článek»
Seriál Ulice: Karolína Šafránková jako Lucie Weberová

Karolína Šafránková: Je Lucie zamilovaná do Davida? ROZHOVOR »

Mladou herečku Karolínu Šafránkovou můžete znát ze seriálu Ulice, kde hraje maturantku Lucii Weberovou. Mají tyto dvě dívky něco společného? A existuje naděje, že se Lucka dá opět dohromady s Matějem? Celý článek»
Královská svatba

Šílenství kolem svatby Meghan a Harryho! Co už je přes čáru? »

Den D je tady! Celá Británie šílí, neboť právě dnes vyvrcholí přípravy na velkolepou svatbu prince Harryho s herečkou Meghan Markle. Vzhledem k tomu, že si tento páreček získal velké sympatie, ... Celý článek»
Seriál Ulice: Věra Marečková

Milena Steinmasslová: Kdo je Kryštofův otec? ROZHOVOR »

Herečka Milena Steinmasslová vyniká v roli Věry Marečkové v seriálu Ulice. V současné době zažívá Věrka náročné období plné zvratů a zklamání. Dokáže odpustit Michalovi, nebo se vrátí zpátky k ... Celý článek»