Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

8 věcí, které jste nevěděli o MEGHAN MARKLE

Princ Harry a Meghan Markle - 8
zdroj: Profimedia Princ Harry a Meghan Markle - 8
aktualizováno 13.12.2017, 10:59 | doma.cz
Meghan Markle se přes noc stala miláčkem Velké Británie. Co všechno o této herečce víte vy? Možná vás překvapí, že některé informace jsou i peprnějšího charakteru. Můžeme jenom hádat, co na ně říká Její Veličenstvo. 1. Meghan není její ... Celý článek»

Lucie Bílá

LUCIE BÍLÁ: Pro své povolání jsem se narodila »

„Těší mě, že můžu dělat své povolání. Já jsem se pro něj nerozhodla, já se pro něj narodila,“ říká Lucie Bílá v předvánočním rozhovoru. Celý článek»
Serena Willamsová

Tenisová hvězda Serena Williamsová natočila po porodu tohle emotivní video: Holčičko moje, sportuj! »

Tenisová superstar Serena Williamsová se po narození své první dcery Alexis Olympia ukázala veřejnosti v emotivním reklamním spotu, ve kterém čerstvá milující matka i s miminkem v náručí vyslala ... Celý článek»
Zkrvavená Eva Josefíková s nožem v ruce v seriálu Dáma a Král - 1

Svatební šaty od krve a nůž v ruce: Krásná herečka Eva Josefíková se objeví v seriálu DÁMA A KRÁL! »

Krásná herečka Eva Josefíková se objeví v premiérové epizodě nedělního vysílání seriálu Dáma a Král. Zakrvavená a s nožem v ruce! Co se bude dít? Celý článek»
Leoš Mareš požádal o ruku Moniku Koblížkovou

Tomu říkáme žádost o ruku: Leoš Mareš nezapře, že je pán velkých gest »

Monika Koblížková se má s Leošem skutečně jak opečovávaná princezna. K vánocům jí nadělil auto, bere ji na exotické výlety, chystá pro ni promyšlená překvapení. A vše sdílí na sociálních sítích, ... Celý článek»
Dáma a Král

Seriál Dáma a Král už tuto neděli na Nově! »

Už tuto neděli zahájí televize Nova vysílání nového detektivního seriálu s hvězdným obsazením Dáma a Král. Celý článek»
Policie Modrava - speciál

Co možná nevíte o hlavních protagonistech seriálu Policie Modrava: Kdo měl být pilot a kdo kaskadér? »

Už dnes večer se můžete těšit na novou řadu oblíbeného seriálu Policie Modrava. Zapeklité případy se podaří rozlousknout hlavním hrdinům v podání Jaroslava Satoranského, Soni Norisové a Filipa Tomsy. Celý článek»
Dana Morávková - 4

Ordinace v Růžové zahradě 2 se vrací na televizní obrazovky! Neuvěříte, jak herci vypadali před několika lety »

Oblíbený seriál Ordinace v Růžové zahradě 2 zahajuje třináctou sezonu, a vy se můžete těšit na další napínavé příběhy. Možná to nemusí být na první pohled patrné, ale některé postavy prošly za ... Celý článek»
Seriál Ulice: Z nových dílů Ulice - 11

Dnes startuje další řada seriálu ULICE! Známe podrobnosti o nových postavách + ROZHOVORY »

Prázdniny sice pomalu končí, ale to neznamená, že bychom měli být smutní. Důvodem k radosti je například uvedení další řady oblíbeného seriálu Ulice, který startuje již dnes večer na Nově. A co si ... Celý článek»
Pár sledující TV

Co vás potěší na podzim v televizi: Zbrusu nové pořady i pokračování úspěšných show! »

Skupina Nova na podzim 2017 představila novinky i pokračování úspěšných projektů. Mezi letošní nové projekty patří docu reality Malé lásky, která sleduje dění na gynekologicko-porodnické klinice a ... Celý článek»
Seriál Ulice: David Kučera největším sympaťákem Ulice jedenácté sezony

MATOUŠ RUML: S Davidem mám mnoho společného! ROZHOVOR »

Sympatického herce Matouše Rumla si můžete spojit s postavou Davida Kučery z Ulice nebo Lexy z Comebacku. Jak mladý tatínek stíhá skloubit péči o rodinu s hraním? A má něco společného se zpěvákem ... Celý článek»
Hedvika Gregorová, Lenka Zahradnická

Lenka Zahradnická: Hrát Hedviku je výzva! ROZHOVOR »

Herečku Lenku Zahradnickou můžete vídat každý všední den v seriálu Ulice. Mnohým divákům přirostla k srdci jako milující Hedvika, který zažívá radosti i starosti se svým partnerem Otíkem. Jaká je ... Celý článek»
Zorka Hejdová - 1

Zorka Hejdová: Nejlepší ráno na světě? Když jsem se poprvé probudila vedle svého muže ROZHOVOR »

Moderátorka Snídaně s Novou Zorka Hejdová již osm let pravidelně vstává a musela si najít způsob, jak mít dostatek energie už brzy ráno. Inspirujte se. Celý článek»
Alena Koukalová, Tereza Vítů

Tereza Vítů: Bojím se, že při natáčení lechtivých scén usnu! ROZHOVOR »

Čtyřiadvacetiletou herečku Terezu Vítů zřejmě znáte jako Alenu Koukalovou z Ulice. Mimo to hraje také v divadle a vystupuje se svou kapelou. Jak si užívá roli cílevědomé Aleny? A budeme ji v Ulici ... Celý článek»
Štěpán Stránský

ŠTĚPÁN BENONI: Volného času moc nemám ROZHOVOR »

Štěpán Benoni je úspěšný herec, kterého můžete znát třeba ze seriálu Ulice. Jaký je mimo kamery? Má rodinu? A co nejraději dělá ve svém volném čase? Na všechny tyto otázky Štěpán odpověděl. Celý článek»
Digi Stránská

MICHAELA MAUREROVÁ: Na moji kuchyni ještě nikdo neumřel ROZHOVOR »

Okolo Digi z Ulice je v posledních dnech opravdu rušno. Co se ale děje v životě její představitelky Míši Maurerové? Jak si udržuje postavu? A co říkají dvojčátka na maminčinu popularitu? Celý článek»