Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Ivana Jirešová: Naučit se vnímat sám sebe je umění! ROZHOVOR

Ivana Jirešová - 1
zdroj: archiv Pevonia Botanica Ivana Jirešová - 1
aktualizováno 17.04.2018, 12:11 | doma.cz
Ivana je jednou z žen, které může mnoho z nás jen tiše závidět. Přestože v létě oslavila čtyřicítku, s klidem byste jí hádali o deset let méně. Jejím elixírem mládí je jóga, kterou již patnáct let praktikuje ... Celý článek»

Seriál Ulice: Weber opět útočí

Václav Vašák: David je nepřítel číslo jedna ROZHOVOR »

Herce Václava Vašáka znáte například ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje pana Webera. Jak se mu hraje negativní postava? A jak se bude vyvíjet nepřátelství mezi ním a Davidem? Celý článek»
Seriál Ulice: Marcela Kořínková

Anna Klausnerová: Marcele půjde o život ROZHOVOR »

Mladá herečka Anička Klausnerová ztvárňuje v seriálu Ulice studentku baletu Marcelu Kořínkovou, která si právě prochází složitým obdobím. Jak to s Marcelou dopadne? Dokáže se vyléčit z mentální ... Celý článek»
Seriál Ulice: Představitelka Světlany lehla smíchy na natáčení

Tereza Bebarová: Skončí Světlana v Ulici? ROZHOVOR »

Herečka Tereza Bebarová má za sebou několik filmových i seriálových rolí. V seriálu Ulice hraje sympatickou starostku Světlanu, která se potýká se zákeřným kolegou Robertem. Blýská se Světlaně na ... Celý článek»
Seriál Ulice: Co udělá s Bedřichem první kontakt s dcerou?

Adrian Jastraban: Čeká Aničku s Bedřichem rozvod? ROZHOVOR »

Herec Adrian Jastraban hraje v seriálu Ulice Bedřicha, který má za sebou náročné období plné životních zvratů. Co herec prozradil o vztahu Bedřicha s Aničkou? A jak se mu natáčí s představitelkou ... Celý článek»
Seriál Ulice: Robert musí spolknout hodně hořkou pilulku

Vuk Čelebić: Robert to Světlaně ještě pěkně zavaří ROZHOVOR »

Herce Vuka Čelebiće může znát především ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje postavu zákeřného Roberta, který dokáže jít přes mrtvoly. Co si na nás Robert ještě vymyslí? A má Vuk s Robertem něco ... Celý článek»
Vendula Maříková z Ulice

Anežka Rusevová: Kamila ještě zasáhne do děje! ROZHOVOR »

Herečka Anežka Rusevová ztvárňuje v seriálu Ulice Vendulu Maříkovou, která v současné době řeší milostné trable. Jak to bude mít Vendula s Pavlíkem? A co má Anežka s Vendulou společného? Celý článek»
Rolling Stones

Legendy se vrací! Rolling Stones v létě vystoupí v Praze »

Legendární kapela Rolling Stones splní slib, na jaře se vrací na pódia. V rámci koncertního turné ´No Filter´ zavítá britská rocková skupina také do České republiky. Celý článek»
Seriál Ulice: Co by se Márovi mohlo šeredně vymstít?

Kryštof Rímský: Vrátí se do Ulice Monika? ROZHOVOR »

Herce Kryštofa Rímského znáte jako představitele Máry ze seriálu Ulice. Kryštof v rozhovoru prozradil, jaké novinky na nás v seriálu čekají. Rozpovídal se také o svém osobním životě a koníčkách, ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak jde čas s Frantou Hrubým - 2

Matyáš Valenta: Jak to bude mít Franta se Skyler? ROZHOVOR »

Matyáše Valentu můžete znát jako Františka Hrubého ze seriálu Ulice. Jaká byla jeho první role? A co prozradil o budoucnosti Aničky a Bedřicha? Celý článek»
Elton John

Elton John chystá koncert Praze! Má to být jeho poslední turné »

Oblíbený britský zpěvák Elton John skončí s koncertováním po velkolepém turné. Finální turné nazvané "Farewell Yellow Brick Road“ čítá na 300 koncertů na pěti kontinentech v přibližně třech letech. ... Celý článek»
Diáře a deníčky - 2

Ještě nemáte nový diář? Nevadí, začít můžete kdykoli »

Pokud hledáte víc než jen roční plánovač, je jedno, že jste diář pro rok 2018 ještě nekoupily. Nenechte se svázat kolonkami a předepsanými daty, pokud máte ráda svobodu a kreativitu, máme pro vás ... Celý článek»
Seriál Ulice: Filip Maléř

Marek Salvet: Jak zvládám skloubit natáčení Ulice se školou? ROZHOVOR »

Čtrnáctiletý Marek Salvet hraje v seriálu Ulice Filipa Maléře. Co má Marek s Filipem společného? A jak se vlastně do seriálu dostal? To vše zjistíte v rozhovoru s tímto mladým a oblíbeným hercem. Celý článek»
Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě

Čeká Kate Middleton holku, nebo kluka? Máme první indicie »

Termín porodu se kvapem blíží, ale Kate Middleton s princem Williamem stále neprozradili, jaké pohlaví nosí Kate pod srdcem. Média po celém světě hádají, zda se George s Charlotte dočkají bratříčka, ... Celý článek»
Seriál Ulice: ep. 3235 - Miki má pro Adrianu překvapivý návrh

Václav Matějovský: S kým se mi v Ulici hraje nejlépe? ROZHOVOR »

Václava Matějovského znáte především jako Mikiho Seidla z Ulice. Ten v současné době řeší problémy ohledně společného podnikání s Matějem. Co si o postavě Mikiho myslí samotný Václav? A se kterými ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak to má Robert s Adrianou?

ŠÁRKA VACULÍKOVÁ: Jak se mi hrají postelové scény s Robertem? ROZHOVOR »

Šárku Vaculíkovou můžete znát ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje Adrianu Peškovou. V současné době se její seriálová postava rozhodně nenudí a zažívá radosti i starosti se svým partnerem Robertem. Co ... Celý článek»