Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

DIY: Skořápky od pistácií nevyhazujte, vykouzlí krásnou jarní dekoraci

Pistácie kytičky - 4
zdroj: YouTube.com Pistácie kytičky - 4
aktualizováno 28.02.2017, 00:23 | niž
Máte rádi pistácie? Pak nejspíš budete patřit k většině lidí, kteří po vyloupnutí jádra skořápku ihned vyhodí do koše. To je ale chyba! Kdo by neznal ty malé polorozpukané oříšky, které jsou krásně ... Celý článek»

Váleček

Váleček na oblečení? 9 triků, jak ho použít i jinde »

Pravděpodobně i vy vlastníte tento váleček doma. Je to totiž šikovný pomocník na oblečení, ze kterého dokáže snadno odstranit chlupy i vlasy. Nejspíš ale nevíte, na co všechno se může používat... Celý článek»
Citrusové plody

Kůru z citrusů nevyhazujte! Čistí, provoní byt a zažene i škůdce »

Právě zimní období s sebou přináší zvýšenou spotřebu citrusů, které se vyskytují snad v každé domácnosti. Věděli jste ale, že běžně vyhazovaná kůra může pomoci v řadě věcí? Celý článek»
Ušetřete za topení

DESATERO: Jak ušetřit za vytápění obýváku? »

V srdci domácnosti by mělo být příjemně teplo. Ale při dnešních cenách energií vás to může stát majlant. Jak získat teplo, a ještě přitom ušetřit? Celý článek»
Úklid sněhu

Zase u vás napadlo? Jak správně odklízet sníh, abyste nepřetěžovali páteř »

Odklízení sněhu nedělá rád asi nikdo, ale mnoho lidí se této činnosti v zimě nevyhne. Pokud není člověk fyzicky zdatný a trénovaný, může si způsobit bolest zad či nepříjemné zranění. Jak ale odklízet ... Celý článek»
Kočka

Jak porozumět chování své kočky »

Rozumět kočkám není tak snadné jako psům, protože kočičí chování je mnohem nevyzpytatelnější. Je však možné dešifrovat signály, které vysílá. Celý článek»
Dívka ve sprše

Jak šetřit vodou bez omezování? »

Úspornější spotřeba vody nás nemusí zajímat jen a pouze z důvodu šetření peněz, i když přestože se jedná jen o pár korun denně, v ročním součtu hovoříme v řádu stovek, ne-li tisíců. Racionální ... Celý článek»
Osvětlení v interiéru - 4

Jak si v zimě přičarovat lepší náladu? Pracujte doma se světlem »

Je tu zima a s ní i pošmourné počasí, kratší dny, delší noc a také přirozený úbytek slunečního záření. Celý článek»
Děti si hrají

Společné sdílení pokoje sourozence stmeluje. Jak ho ale vybavit? »

Více než polovina dětí do 18 let vyrůstá se sourozencem v jedné místnosti. Vyplývá to ze zjištění americké společnosti Apartment Therapy. Společné bydlení sourozenců je tak z velké míry nezbytným ... Celý článek»
video vykrajovatko Delicia

Co s cukrovím a salátem po Vánocích? »

Deset tipů jak naložit s potravinami, které se vám během Štědrého dne a večera nepodaří sníst. Celý článek»
Balení vánočních dárků

Hravé balení dárků – doveďte ho k dokonalosti »

Již zítra přijde ono dlouho očekáváné rozbalování dárků, a pokud se zrovna hodláte balit ty své, udělejte to tak, aby byly co nejhezčí. My vám poradíme, jak na to! Celý článek»
Dárek

Skvělý trik, se kterým zabalíte vánoční dárek krásněji než v obchodě »

Dárky jsem si většinou nechala zabalit přímo v obchodě, ale to jsem ještě nevěděla o tomto triku. Celý článek»
ozdoby - 1

Jak ušetřit peníze na Vánoce s podomácku vyrobenými ozdobami pouze z 3 surovin »

Nechcete kupovat drahé vánoční ozdoby? S tímto návodem si je vyrobíte jednoduše a rychle. Výroba vás nebude stát téměř nic. Celý článek»
Vánoční cukroví

Jak vyčistit formičky na vánoční cukroví, aby vypadaly jako nové? »

Blíží se Vánoce a k tomu patří pečení cukroví. Abyste měly dobře připravené formičky, které jste zdědily po svých maminkách a babičkách, tak je dobré se o ně řádně postarat. Celý článek»
Barborka

KRÁSNÁ TRADICE: Uřízněte si barborku! Rozkvete na Štědrý den »

Pokud chcete, aby vám doma barborka rozkvetla, vydejte se večer k mladému ovocnému stromku pro pár větviček. Celý článek»
Sněhové řetězy

Vyhněte se pokutám i karambolům. Sněhové řetězy mějte v zimě s sebou! »

Sníh je tady, nebo alespoň na horách. S nedočkavostí balíte rodinu na hory a v hlavě sumírujete lyže, přilby, hůlky, oteplovačky. Aby se vám na cestě za zimními radovánkami předčasně neudělaly ... Celý článek»