Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Máte doma rybenky? Hlásí pohromy! Ale my víme, jak na ně

Úklid
zdroj: Thinkstockphotos Úklid
aktualizováno 18.06.2017, 00:28 | doma.cz
Co to znamená, když se v bytě vyskytují a jak se jich zbavit? Rybenky jako takové jsou indikátorem toho, že v bytě je vlhko a nečistota. Nejčastěji jde o koupelnu a záchod. Pravděpodobně vám doma někde ... Celý článek»

Koberec

Koberec v interiéru: Jak vybrat ten správný? »

Koberec i přes širokou nabídku ostatních podlahových krytin stále patří mezi zlatou klasiku. Při jeho výběru ovšem můžeme napáchat mnoho chyb a snížit tak životnost, kterou tato nestárnoucí podlahová ... Celý článek»
Domácí práce

4 triky, které vám pomohou ZKRÁTIT každodenní ÚKLID »

Zefektivněte úklid a věnujte více času svým blízkým. Celý článek»
Obývací pokoj

Jak připravit svůj domov na LÉTO? Zajímavé doplňky a inspirace pro každou domácnost! »

S přicházejícím létem se snažíme do našeho života, a tím pádem i domova, vnést více barev a sluníčka. Věřte, že díky vhodně zvoleným doplňkům se můžete i v panelákovém bytě cítit jako na francouzské ... Celý článek»
Praní prádla

10 triků, které zbaví oblečení zápachu i jakýchkoli skvrn! Na počkání! »

Poradíme vám, jak znovu oživit své staré oblečení a zachránit jeho funkčnost. Celý článek»
Bydlení

Pět největších nástrah v cestě za vysněným bydlením »

Koupě nového bytu či domu je velký a složitý krok, který ne každý zvládne na jedničku. Tato investice s sebou bohužel nese řadu „příležitostí“, jak tento důležitý životní moment pokazit. Celý článek»
Úklid

Jak uklidit byt za 20 minut? Těchto devět kroků vám pomůže »

Otevřená okna, čistá podlaha a prázdný koš na smetí. I tyto věci udělají váš dům čistší. Celý článek»
Pes

Má váš pes hrubou a matnou srst? Pozor, víme, co děláte špatně »

Jak dosáhnout krásné a zdravé srsti u psů? Celý článek»
Kočka

Desatero správného krmení kočky »

Kočky a kocouři jsou oproti pejskům opravdoví „labužníci“, jen na jazyku mají více než 500 chuťových pohárků, takže jsou ve stravě opravdu vybíravá stvoření. Celý článek»
Relaxace

Nežebrej! Aneb jak odnaučit psa loudit, když jíte »

Mnoho lidí si myslí, že loudění nejde odnaučit a prostě ke psům patří. Ale není to pravda. Stačí trpělivost a pár rad, které musíte dodržovat, a váš čtyřnohý miláček se žebrání zbaví. Celý článek»
Uchošťoury

Zázračné tyčinky do uší: Zřejmě netušíte, na co všechno je můžete použít. »

Tyčinky do uší se najdou skoro v každé domácnosti. Nejčastěji je používáme na čištění uší. Ale jejich použití je mnohem širší. Celý článek»
Zdobení vajec - 7

Skvělé metody zdobení vajíček, které zvládnou i děti »

První jarní svátky, Velikonoce, milují hlavně děti! Jarní paprsky, probouzející se příroda a do toho pořádná porce zábavy při pomlázce a koledování, velikonoční beránci, mazanec, výzdoba, a hlavně ... Celý článek»
Koledníci

Udělejte si tu nejlepší pomlázku sami a za pár minut! »

K Velikonocům neodmyslitelně patří pořádná pomlázka a vyšlehání. Aby se vám však pomlázka nerozpadla už u třetí chalupy, zahoďte všechny nekvalitní a vyschlé. Raději si během pár minut vyrobte doma ... Celý článek»
Domácí pohoda

5 věcí, které usnadní život každé moderní ženě doma i na zahradě »

Vést domácnost a starat se o svého milovaného, popřípadě i děti, je úkol, který často vyžaduje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Současná moderní žena ale často také touží krom harmonické rodiny i po ... Celý článek»
Lilie - 26

Lilie nejen do vázy: Nechte jimi vybarvit a provonět celou zahradu »

Lilie jsou pozoruhodné a všeobecně velmi oblíbené květiny. Lidé si je nejvíce oblíbili jako řezané květiny. Mají nádherné barvy, velké květy a charakteristickou vůni, která je ozdobou každého ... Celý článek»
Ústní voda

10 chytrých triků, jak využít ústní vodu v domácnosti! »

Možná by vás ani nenapadlo, že ústní vodu lze použít i jinými způsoby. Podívejte se, co všechno tato mentolově vonící kapalina dokáže. Celý článek»