Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Adventní kalendář nejen k jídlu! S čím vám uteče čekání na Ježíška?

Adventní kalendář - 12
zdroj: Archiv firem Adventní kalendář - 12
aktualizováno 12.11.2017, 00:21 | doma.cz
Kosmetické, čajové i se zdravou snídaní. Necpěte se letos sladkým, místo toho tělo hýčkejte s těmito úžasnými adventními kalendář, které potěší i velké holky. Neprospívá čokoláda vaší pleti? Ani tak se ... Celý článek»

Spánek

9 pravidel pro výběr nové postele »

Probouzíte se ráno rozlámaní a upocení? Problém bude ve špatné posteli a nevhodných materiálech. Pokud se rozhodujete pro koupi nové, zaměřte se na několik zásadních pravidel, která vám usnadní ... Celý článek»
Rodina

Nechcete mít byt plný blech? Nepodceňte prevenci ani mimo sezonu »

Věděli jste, že vás blechy dokáží kousnout až 400x denně a nasát 15x více krve, než je jejich vlastní hmotnost? Pokud máte domácí mazlíčky, hrozí vám jejich přítomnost v bytě i na podzim a v zimě. Celý článek»
Zdražení

Řádila vichřice i u vás? Tohle si připravte pro pojišťovnu »

Poškozená střecha, rozbitá okna, zatopený sklep nebo škody na automobilu, který poškodil polámaný strom… Vichřice Herwart na mnoha místech republiky zanechala své stopy a i když už foukat snad ... Celý článek»
Úklid

Nečekaná návštěva se blíží? Jak zvládnout bleskový úklid? »

Neplánovaná návštěva dokáže zaskočit. Obzvlášť v případě, že to ve vašem obydlí vypadá jako po výbuchu. Celý článek»
Hygge

Zrelaxujte v duchu hygge aneb Oživte domov po vzoru seveřanů »

Pokud si myslíte, že zatažené závěsy, teplé ponožky a k tomu pořádná sklenice vína znamená pouze přicházející zimu, tak jste na omylu. Jedná se o rychle se šířící celosvětový fenomén, který se ... Celý článek»
DIY z lahve od saponátu - 3

Chystáte se vyhodit lahve od saponátů? Nedělejte to, známe 14 geniálních triků, jak je ještě využít »

Vyhazujete prázdné obaly od saponátů nebo šamponů? Po zhlédnutí těchto geniálních nápadů si řeknete, že děláte chybu. Celý článek»
Žena u okna

Připravte se na topnou sezonu. Základem jsou i správně těsnící okna! »

Topná sezona je tady a je vhodné udělat na jejím začátku několik nezbytných opatření. A netýkají se pouze radiátoru! Celý článek»
Šisky jako svatební dekorace

Čeká vás podzimní svatba? Přiberte šišky! GALERIE PRO INSPIRACI »

Zatímco jarním svatbám sluší první jemné kvítky a letním bohaté slunečnice či rozevláté kytice lučního kvítí, podzimu můžete tajuplnou atmosféru dodat pomocí obyčejných šišek. Neuvěříte, kde všude je ... Celý článek»
Topení - 1

Nechcete přeplácet za topení? 5 triků, které musíte udělat s vaším radiátorem »

Prázdniny utekly jako voda a s nimi i teplé letní dny, kdy jsme si užívali do sytosti sluníčka. S přicházejícím podzimem musíme obměnit nejen svůj šatník, ale především bychom se měli zaměřit na náš ... Celý článek»
Úklid

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY? »

"Mačkání hada" v minulém díle Výměny manželek strhlo na internetu bujarné konverzace. Další díl je ale opět bizarní! Teprve sedmnáctiletá maminka Iva je terčem řečí kvůli nejen kvůli svému věku, ale ... Celý článek»
Dítě a pes

Potřebuje váš pejsek trénink? Zkuste metodu pozitivního posilování »

Vznik požadovaného chování skrze odměnu. Právě na to se zaměřuje metoda pozitivního posilování. Tato metoda je v současnosti velmi populární - nejen proto, že ji lze široce aplikovat na nejrůznější ... Celý článek»
Dětský pokoj - 9

Jaké barvy do pokoje prvňáčka? Zelená rozvíjí kreativitu, červená vyvolává roztěkanost »

Školní rok se už pomalu blíží, a tak je nejvyšší čas myslet na úpravy dětského pokoje. Dosud představoval prostor především pro hraní, ale nyní ho musíme uzpůsobit také pro učení. Celý článek»
Třídění odpadu

Chcete být víc EKO? 12 jednoduchých tipů na snížení odpadu »

Odpady jsou palčivé téma, se kterým se potýkáme v každodenním životě, a s každým dnem získává tato problematika na vážnosti. I z tohoto důvodu se ve světě rozmáhá trend směřující k tzv. Zero Waste ... Celý článek»
Úklid lednice

Už žádné vyhazování ZBYTKŮ z lednice! Naučte se tyto CHYTRÉ TRIKY, díky kterým nebudete plýtvat potravinami »

"Raději toho uvařím víc. Vždyť ono se to dojí k večeři." Tak zní typická věta, kterou používá snad každá kuchařka. Jenže nakonec se zbytky stejně nesnědí a akorát zabírají místo v ledničce. Celý článek»
Šok

Napadli vás hackeři? První pomoc, která vám zachrání data »

Hackerské útoky už se dnes netýkají jen firem, ale i obyčejných jednotlivců. Jsou i vaše data v ohrožení? Víme, co dělat a zejména - s čím neotálet. Celý článek»