Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak porozumět chování své kočky

Kočka
zdroj: Thinkstockphotos Kočka
aktualizováno 13.01.2017, 00:50 | doma.cz / kor
Rozumět kočkám není tak snadné jako psům, protože kočičí chování je mnohem nevyzpytatelnější. Je však možné dešifrovat signály, které vysílá. Přijde k vám kočka, ouška má sklopená dozadu, jen ji pohladit. A to by byla ... Celý článek»

Dívka ve sprše

Jak šetřit vodou bez omezování? »

Úspornější spotřeba vody nás nemusí zajímat jen a pouze z důvodu šetření peněz, i když přestože se jedná jen o pár korun denně, v ročním součtu hovoříme v řádu stovek, ne-li tisíců. Racionální ... Celý článek»
Osvětlení v interiéru - 4

Jak si v zimě přičarovat lepší náladu? Pracujte doma se světlem »

Je tu zima a s ní i pošmourné počasí, kratší dny, delší noc a také přirozený úbytek slunečního záření. Celý článek»
Děti si hrají

Společné sdílení pokoje sourozence stmeluje. Jak ho ale vybavit? »

Více než polovina dětí do 18 let vyrůstá se sourozencem v jedné místnosti. Vyplývá to ze zjištění americké společnosti Apartment Therapy. Společné bydlení sourozenců je tak z velké míry nezbytným ... Celý článek»
Dobrý anděl_Teodorka - 4

Teodorka se léčí se vzácným typem sarkomu ledviny i přesto pomáhá druhým »

Paní Jitka z Tábora žije sama se svými dcerami – pětiletou Teodorkou a devánectiletou Martinou. Na konci minulého roku začala Teuška o něco méně jíst, paní Jitka ji vzala pro jistotu k lékaři. Po ... Celý článek»
video vykrajovatko Delicia

Co s cukrovím a salátem po Vánocích? »

Deset tipů jak naložit s potravinami, které se vám během Štědrého dne a večera nepodaří sníst. Celý článek»
Balení vánočních dárků

Hravé balení dárků – doveďte ho k dokonalosti »

Již zítra přijde ono dlouho očekáváné rozbalování dárků, a pokud se zrovna hodláte balit ty své, udělejte to tak, aby byly co nejhezčí. My vám poradíme, jak na to! Celý článek»
Dárek

Skvělý trik, se kterým zabalíte vánoční dárek krásněji než v obchodě »

Dárky jsem si většinou nechala zabalit přímo v obchodě, ale to jsem ještě nevěděla o tomto triku. Celý článek»
ozdoby - 1

Jak ušetřit peníze na Vánoce s podomácku vyrobenými ozdobami pouze z 3 surovin »

Nechcete kupovat drahé vánoční ozdoby? S tímto návodem si je vyrobíte jednoduše a rychle. Výroba vás nebude stát téměř nic. Celý článek»
Vánoční cukroví

Jak vyčistit formičky na vánoční cukroví, aby vypadaly jako nové? »

Blíží se Vánoce a k tomu patří pečení cukroví. Abyste měly dobře připravené formičky, které jste zdědily po svých maminkách a babičkách, tak je dobré se o ně řádně postarat. Celý článek»
Barborka

KRÁSNÁ TRADICE: Uřízněte si barborku! Rozkvete na Štědrý den »

Pokud chcete, aby vám doma barborka rozkvetla, vydejte se večer k mladému ovocnému stromku pro pár větviček. Celý článek»
Sněhové řetězy

Vyhněte se pokutám i karambolům. Sněhové řetězy mějte v zimě s sebou! »

Sníh je tady, nebo alespoň na horách. S nedočkavostí balíte rodinu na hory a v hlavě sumírujete lyže, přilby, hůlky, oteplovačky. Aby se vám na cestě za zimními radovánkami předčasně neudělaly ... Celý článek»
Úklid

Vánoční úklid: Kdy začít a na co nezapomenout? »

Konec roku sebou nese spoustu hezkých zážitků, sníh, mikuláškou nadílku, Vánoce a odpočinkové svátky. Těmto radovánkám často předchází stres, práce s úklidem, nekonečné pečením a nákup vánočních ... Celý článek»
Deprese

Nehody v domácnosti: Co řešíme nejčastěji a jak z toho elegantně vybruslit »

Kolikrát se vám už stalo, že jste řešili zabouchnuté dveře, zlomený klíč v zámku, nefunkční topení, nebo vás společně s vašimi sousedy překvapila havárie v podobě prasklého potrubí? Víte, na kolik ... Celý článek»
Adventní kalendář - 6

Adventní kalendář? Letos ho vyrobte nebo vsaďte na netradiční kousky »

Adventní kalendář plný malých dárečků nesmí chybět před žádnými Vánocemi. Ta radost, když vaše děti najdou správné číslo a vezmou si zaslouženou odměnu za to dloooouhé čekání na Ježíška, se nedá ... Celý článek»
Úklid

10 skvělých triků a rad, jak udržet v domácnosti pořádek »

Máte doma spoustu věcí, ale málo místa, kam je uložit? Nezoufejte, existuje spousta fíglů a nápadů, které vám pomůžou s organizací ve vaší domácnosti. Celý článek»