Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

10 chytrých triků, jak využít ústní vodu v domácnosti!

Ústní voda
zdroj: Thinkstockphotos Ústní voda
aktualizováno 27.03.2017, 00:17 | doma.cz
Možná by vás ani nenapadlo, že ústní vodu lze použít i jinými způsoby. Podívejte se, co všechno tato mentolově vonící kapalina dokáže. 1. Skvělá pomoc při pocení Ocitli jste se bez deodorantu a nutně potřebujete překrýt ... Celý článek»

Žena

Chcete oživit interiér? Čarujte s koberci podle nejnovějších trendů »

Máloco umí tolik zútulnit a oživit domov jako bytové textilie obecně. Celý článek»
Vertikální zahrada z pletiva

Nemáte místo? DIY triky na minizahrádky klidně na balkon »

Mnoho pěstitelů často naráží na problémy s místem, pro zahradničení není v bytech a domech dostatek prostoru nebo už je rostlin tolik, že se na zahradu nevejdou. Když už nemá zahradník prostor na ... Celý článek»
Mytí nádobí

Test tablet do myček vás potěší: Ty nejlepší současně překvapí nízkou cenou »

Výrobci multifunkčních tablet a kapslí pro automatické myčky nemají povinnost uvádět na obalu konkrétní obsah aktivních látek. Vystačí si se základními množstevními škatulkami více než 30 %, 15 až 30 ... Celý článek»
Mytí oken

Jarní úklid: Zvládněte ho v deseti krocích »

Po letošní tuhé zimě se už nemůžeme dočkat prvních slunečních paprsků oznamujících příchod jara. Co nám ale může naši radost trochu pokazit, je pomyšlení na jarní úklid, se kterým se každoročně ... Celý článek»
Vorwerk

Nesnášíte mytí oken? Triky, které vám to urychlí »

Příchod jara a paprsky slunce opírající se do oken připomínají neoblíbenou činnost, a to je jejich umytí. Celý článek»
Vodovodní kohoutek

Jednoduchý trik, jak udržet kohoutky v koupelně lesklé a beze šmouh »

Také vás každý den rozčilují baterie v koupelně, které jsou upatlané a mají na sobě zaschlé kapky? Pokud vás nebaví je pětkrát denně čistit nebo se dívat na to, jak ošklivě vypadají, vyzkoušejte ... Celý článek»
Pěna na holení

5 úžasných triků, jak využít při úklidu pěnu na holení »

Pokud jste si dosud mysleli, že pěna na holení se používá jen na holení, spletli jste se. V domácnosti má totiž mnohem větší využití. Jaké? Celý článek»
Pistácie kytičky - 4

DIY: Skořápky od pistácií nevyhazujte, vykouzlí krásnou jarní dekoraci »

Máte rádi pistácie? Pak nejspíš budete patřit k většině lidí, kteří po vyloupnutí jádra skořápku ihned vyhodí do koše. To je ale chyba! Celý článek»
Váleček

Váleček na oblečení? 9 triků, jak ho použít i jinde »

Pravděpodobně i vy vlastníte tento váleček doma. Je to totiž šikovný pomocník na oblečení, ze kterého dokáže snadno odstranit chlupy i vlasy. Nejspíš ale nevíte, na co všechno se může používat... Celý článek»
Citrusové plody

Kůru z citrusů nevyhazujte! Čistí, provoní byt a zažene i škůdce »

Právě zimní období s sebou přináší zvýšenou spotřebu citrusů, které se vyskytují snad v každé domácnosti. Věděli jste ale, že běžně vyhazovaná kůra může pomoci v řadě věcí? Celý článek»
Ušetřete za topení

DESATERO: Jak ušetřit za vytápění obýváku? »

V srdci domácnosti by mělo být příjemně teplo. Ale při dnešních cenách energií vás to může stát majlant. Jak získat teplo, a ještě přitom ušetřit? Celý článek»
Úklid sněhu

Zase u vás napadlo? Jak správně odklízet sníh, abyste nepřetěžovali páteř »

Odklízení sněhu nedělá rád asi nikdo, ale mnoho lidí se této činnosti v zimě nevyhne. Pokud není člověk fyzicky zdatný a trénovaný, může si způsobit bolest zad či nepříjemné zranění. Jak ale odklízet ... Celý článek»
Kočka

Jak porozumět chování své kočky »

Rozumět kočkám není tak snadné jako psům, protože kočičí chování je mnohem nevyzpytatelnější. Je však možné dešifrovat signály, které vysílá. Celý článek»
Dívka ve sprše

Jak šetřit vodou bez omezování? »

Úspornější spotřeba vody nás nemusí zajímat jen a pouze z důvodu šetření peněz, i když přestože se jedná jen o pár korun denně, v ročním součtu hovoříme v řádu stovek, ne-li tisíců. Racionální ... Celý článek»
Osvětlení v interiéru - 4

Jak si v zimě přičarovat lepší náladu? Pracujte doma se světlem »

Je tu zima a s ní i pošmourné počasí, kratší dny, delší noc a také přirozený úbytek slunečního záření. Celý článek»