Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Co je to za „škaredý“ adventní svícen? Jeho příběh vás dojme

Adventní svícen
zdroj: facebook.com Adventní svícen
aktualizováno 07.12.2017, 00:00 | / Doma.cz/trm
Také se vaše sociální sítě zaplnily krásnými adventními věnci a svícny? V posledním týdnu jako by se strhla hotová designérská soutěž a přehlídka umu vašich kamarádek – tvořilek. I tohle je jeden z nich. Nepřipadá vám moc k chlubení? Možná nevypadá ... Celý článek»

Zdobení stromku

Přineste do bytu vánoční atmosféru: Jednoduché doplňky udělají velkou parádu »

K vánočním svátkům spolu s cukrovím a stromečkem neodmyslitelně patří i útulná atmosféra, díky které o Vánocích nakonec roztaje úplně každý. Té lze docílit několika základními kroky. Jaké to jsou? Celý článek»
Zima

Jak v zimě správně větrat? Vyhněte se plísni i rosení oken »

Se začátkem topné sezóny se v mnohých bytech či domech začnou objevovat problémy s rosením oken nebo dokonce s plísněmi v rozích místnosti. Za viníka jsou často označována nová okna, která mnohem ... Celý článek»
Vykradený byt

Vykradli vás? Osm kroků, které je potřeba udělat! »

Vykradený byt či dům je noční můrou většiny lidí. Tato nemilá událost se bohužel může stát každému. Víte, jak se správně zachovat, když při příchodu domů uvidíte otevřené či vypáčené dveře? Celý článek»
Nohy nahoru

Vyberte si SEDAČKU podle vašich představ »

Sedací souprava je královnou každého obývacího pokoje, proto je důležité věnovat jí výběru dostatek času. Celý článek»
Adventní kalendář - 12

Adventní kalendář nejen k jídlu! S čím vám uteče čekání na Ježíška? »

Kosmetické, čajové i se zdravou snídaní. Necpěte se letos sladkým, místo toho tělo hýčkejte s těmito úžasnými adventními kalendář, které potěší i velké holky. Celý článek»
Spánek

9 pravidel pro výběr nové postele »

Probouzíte se ráno rozlámaní a upocení? Problém bude ve špatné posteli a nevhodných materiálech. Pokud se rozhodujete pro koupi nové, zaměřte se na několik zásadních pravidel, která vám usnadní ... Celý článek»
Rodina

Nechcete mít byt plný blech? Nepodceňte prevenci ani mimo sezonu »

Věděli jste, že vás blechy dokáží kousnout až 400x denně a nasát 15x více krve, než je jejich vlastní hmotnost? Pokud máte domácí mazlíčky, hrozí vám jejich přítomnost v bytě i na podzim a v zimě. Celý článek»
Zdražení

Řádila vichřice i u vás? Tohle si připravte pro pojišťovnu »

Poškozená střecha, rozbitá okna, zatopený sklep nebo škody na automobilu, který poškodil polámaný strom… Vichřice Herwart na mnoha místech republiky zanechala své stopy a i když už foukat snad ... Celý článek»
Úklid

Nečekaná návštěva se blíží? Jak zvládnout bleskový úklid? »

Neplánovaná návštěva dokáže zaskočit. Obzvlášť v případě, že to ve vašem obydlí vypadá jako po výbuchu. Celý článek»
Hygge

Zrelaxujte v duchu hygge aneb Oživte domov po vzoru seveřanů »

Pokud si myslíte, že zatažené závěsy, teplé ponožky a k tomu pořádná sklenice vína znamená pouze přicházející zimu, tak jste na omylu. Jedná se o rychle se šířící celosvětový fenomén, který se ... Celý článek»
DIY z lahve od saponátu - 3

Chystáte se vyhodit lahve od saponátů? Nedělejte to, známe 14 geniálních triků, jak je ještě využít »

Vyhazujete prázdné obaly od saponátů nebo šamponů? Po zhlédnutí těchto geniálních nápadů si řeknete, že děláte chybu. Celý článek»
Žena u okna

Připravte se na topnou sezonu. Základem jsou i správně těsnící okna! »

Topná sezona je tady a je vhodné udělat na jejím začátku několik nezbytných opatření. A netýkají se pouze radiátoru! Celý článek»
Šisky jako svatební dekorace

Čeká vás podzimní svatba? Přiberte šišky! GALERIE PRO INSPIRACI »

Zatímco jarním svatbám sluší první jemné kvítky a letním bohaté slunečnice či rozevláté kytice lučního kvítí, podzimu můžete tajuplnou atmosféru dodat pomocí obyčejných šišek. Neuvěříte, kde všude je ... Celý článek»
Topení - 1

Nechcete přeplácet za topení? 5 triků, které musíte udělat s vaším radiátorem »

Prázdniny utekly jako voda a s nimi i teplé letní dny, kdy jsme si užívali do sytosti sluníčka. S přicházejícím podzimem musíme obměnit nejen svůj šatník, ale především bychom se měli zaměřit na náš ... Celý článek»
Úklid

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY? »

"Mačkání hada" v minulém díle Výměny manželek strhlo na internetu bujarné konverzace. Další díl je ale opět bizarní! Teprve sedmnáctiletá maminka Iva je terčem řečí kvůli nejen kvůli svému věku, ale ... Celý článek»