Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Zrelaxujte v duchu hygge aneb Oživte domov po vzoru seveřanů

Hygge
zdroj: Archiv firem Hygge
aktualizováno 16.10.2017, 00:38 | doma.cz
Pokud si myslíte, že zatažené závěsy, teplé ponožky a k tomu pořádná sklenice vína znamená pouze přicházející zimu, tak jste na omylu. Jedná se o rychle se šířící celosvětový fenomén, který se jmenuje Hygge. Možná jste si slova hygge už ... Celý článek»

DIY z lahve od saponátu - 3

Chystáte se vyhodit lahve od saponátů? Nedělejte to, známe 14 geniálních triků, jak je ještě využít »

Vyhazujete prázdné obaly od saponátů nebo šamponů? Po zhlédnutí těchto geniálních nápadů si řeknete, že děláte chybu. Celý článek»
Žena u okna

Připravte se na topnou sezonu. Základem jsou i správně těsnící okna! »

Topná sezona je tady a je vhodné udělat na jejím začátku několik nezbytných opatření. A netýkají se pouze radiátoru! Celý článek»
Šisky jako svatební dekorace

Čeká vás podzimní svatba? Přiberte šišky! GALERIE PRO INSPIRACI »

Zatímco jarním svatbám sluší první jemné kvítky a letním bohaté slunečnice či rozevláté kytice lučního kvítí, podzimu můžete tajuplnou atmosféru dodat pomocí obyčejných šišek. Neuvěříte, kde všude je ... Celý článek»
Topení - 1

Nechcete přeplácet za topení? 5 triků, které musíte udělat s vaším radiátorem »

Prázdniny utekly jako voda a s nimi i teplé letní dny, kdy jsme si užívali do sytosti sluníčka. S přicházejícím podzimem musíme obměnit nejen svůj šatník, ale především bychom se měli zaměřit na náš ... Celý článek»
Úklid

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY? »

"Mačkání hada" v minulém díle Výměny manželek strhlo na internetu bujarné konverzace. Další díl je ale opět bizarní! Teprve sedmnáctiletá maminka Iva je terčem řečí kvůli nejen kvůli svému věku, ale ... Celý článek»
Dítě a pes

Potřebuje váš pejsek trénink? Zkuste metodu pozitivního posilování »

Vznik požadovaného chování skrze odměnu. Právě na to se zaměřuje metoda pozitivního posilování. Tato metoda je v současnosti velmi populární - nejen proto, že ji lze široce aplikovat na nejrůznější ... Celý článek»
Dětský pokoj - 9

Jaké barvy do pokoje prvňáčka? Zelená rozvíjí kreativitu, červená vyvolává roztěkanost »

Školní rok se už pomalu blíží, a tak je nejvyšší čas myslet na úpravy dětského pokoje. Dosud představoval prostor především pro hraní, ale nyní ho musíme uzpůsobit také pro učení. Celý článek»
Třídění odpadu

Chcete být víc EKO? 12 jednoduchých tipů na snížení odpadu »

Odpady jsou palčivé téma, se kterým se potýkáme v každodenním životě, a s každým dnem získává tato problematika na vážnosti. I z tohoto důvodu se ve světě rozmáhá trend směřující k tzv. Zero Waste ... Celý článek»
Úklid lednice

Už žádné vyhazování ZBYTKŮ z lednice! Naučte se tyto CHYTRÉ TRIKY, díky kterým nebudete plýtvat potravinami »

"Raději toho uvařím víc. Vždyť ono se to dojí k večeři." Tak zní typická věta, kterou používá snad každá kuchařka. Jenže nakonec se zbytky stejně nesnědí a akorát zabírají místo v ledničce. Celý článek»
Šok

Napadli vás hackeři? První pomoc, která vám zachrání data »

Hackerské útoky už se dnes netýkají jen firem, ale i obyčejných jednotlivců. Jsou i vaše data v ohrožení? Víme, co dělat a zejména - s čím neotálet. Celý článek»
Komár

Trápí vás otravní KOMÁŘI? Známe trik, díky kterému se jich nadobro zbavíte! »

Léto máme spojené i s nepříjemným hmyzem, který nám doslova pije krev. Naštěstí existuje recept, který nám od těchto potvůrek pomůže, a vy už konečně budete moci usnout, aniž by vám kolem ucha bzučel ... Celý článek»
Spánek

8 tipů, jak ochladit ložnici v tropických dnech »

Jsou pro vás noci během léta utrpením? Probouzíte se vyčerpaní a s napětím sledujete předpověď počasí s toužebným očekáváním ochlazení? Přinášíme několik tipů jak si během letních tropů proměnit ... Celý článek»
Zalévání květin

Jak nezabít kytky suchem během dovolené? Mýty a fakta o samozavlažovacích květináčích »

Blíží se dovolená a vy přemýšlíte, koho přemluvíte, aby vám chodil zalévat květiny? Nebo se už dopředu smiřujete s myšlenkou, že je po návratu najdete uschlé? Ale proč – když dnes existují ... Celý článek»
Úklid

Máte doma rybenky? Hlásí pohromy! Ale my víme, jak na ně »

Co to znamená, když se v bytě vyskytují a jak se jich zbavit? Celý článek»
Koberec

Koberec v interiéru: Jak vybrat ten správný? »

Koberec i přes širokou nabídku ostatních podlahových krytin stále patří mezi zlatou klasiku. Při jeho výběru ovšem můžeme napáchat mnoho chyb a snížit tak životnost, kterou tato nestárnoucí podlahová ... Celý článek»