Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak probudit zahradu ze zimního spánku?

Zahradní trávník - 3
zdroj: oficiální zdroj Zahradní trávník - 3
aktualizováno 22.04.2018, 00:17 | doma.cz
Chcete mít na zahradě krásný a všemi obdivovaný trávník? Toho dosáhnete správnou péčí a také správným načasováním jednotlivých prací. Není to žádná věda, stačí se jen držet několika dobrých rad a využít ... Celý článek»

Praní

S praním na noční proud už neušetříte! Jak šetřit finance v 21. století? »

Pojem „noční proud“ ve vyúčtování svého dodavatele energií dnes již nenajdete, ale levnější elektřinu můžete využívat i dnes. Celý článek»
Rodina

Jarní línání psů je zase taky! Jak ho účinně zmírnit? »

Každý, kdo má doma psa či kočku, zná dopady nepříjemného línání. Jedná se sice o přirozený proces obnovy srsti, který nelze zastavit, ale můžeme ho alespoň malinko zmírnit. Celý článek»
Moderní ložnice - 5

Jak vybrat postel podle nejnovějších trendů? Vneste do ložnice pohodlí i styl »

Jaké barvy, materiály a novinky ovlivní interiéry českých ložnic v tomto roce? Celý článek»
Vlastní bydlení

Kdy můžete dětem svěřit klíče od bytu? »

První klíče potomci nejčastěji dostávají v době, kdy jsou dostatečně zodpovědní, aby mohli jít sami (ze školy) domů. Což zpravidla nebývá dříve než na základní škole. Celý článek»
Čištění oken

REVOLUCE: Doma by měli uklízet muži! Úklidová chemie jim škodí méně než ženám »

Při úklidu jistě používáte rukavice, které chrání vaše jemné ruce před agresivními chemikáliemi. Škodí vám ale i výpary těchto látek, před kterými vás může uchránit jediné: přenechat úklid na ... Celý článek»
Mytí nádobí

Myjete nádobí bez rukavic? Riskujete TYTO POTÍŽE »

Pokud si řeknete, že pro jednou se nic nestane a myjete nádobí v ruce bez rukavic, riskujete možná více, než tušíte. Celý článek»
Víno

Jak otevřít lahev vína bez vývrtky? »

Máte lahev dobrého vína, ale nemáte vývrtku? Nemusíte utíkat k sousedům, máme pro vás trik, jak víno otevřete bez námahy a trápení. Celý článek»
Květiny - 7

Hurá na zahradu: Které květiny vám vytvoří záplavu barev po celé jaro i léto? »

Jaro je konečně ve vzduchu. Je čas vyrazit ven a začít rychlenými cibulovinami. Tyto barevné, na jaře kvetoucí cibuloviny vytvoří optimistickou jarní atmosféru v jakémkoli venkovním prostoru, ať jde ... Celý článek»
Seriál Ulice: Robert udělá na Světlanu pořádný podraz

Jak odhalit zákeřného kolegu, který vám škodí? »

Světlana z Ulice moc dobře ví, jaké to je, když se ze schopného kolegy vyklube bezcharakterní šmejd. Robert se zprvu jevil jako solidní mladý muž, který by pro svou práci dýchal. Jenže stačilo pár ... Celý článek»
Malý byt

Šílíte z MINIbytu? Tohle ho ztmaví a zmenší! Známe i triky, které ho přifouknou »

Zařídit si příjemné a stylové bydlení není snadným úkolem. Celý článek»
Seriál Ulice: David bojuje o psí bezdomovkyni

Co dělat, když najdete opuštěného psa? »

David ze seriálu Ulice udělal dobrý skutek. Zachránil bezbranného pejska, který se zřejmě někomu zatoulal. Všichni dobře víme, že David má zlaté srdce, a tak zřejmě nikoho nepřekvapilo, že pejska ... Celý článek»
Hubnutí

Zbytky jídel nemusí vždy skončit v koši. TOP 7 tipů, jak s nimi naložit »

Kromě uvaření nových jídel můžete zbytky využít třeba i při úklidu. Celý článek»
Peřina - 1

Vyspěte se dorůžova! Jak vybrat správný polštář a peřinu »

Dobrou postel dělá nejen dobrá matrace, ale taky nejlepší přikrývka a správně tvarovaný polštář. Jak si vybrat ty ideální pro vaše blízké? Celý článek»
Rodina

Čtyři super tipy, jak zmodernizovat své bydlení skoro bez peněz »

Poradíme vám, jak si dokážete svou domácnost zkrášlit i bez toho, abyste se zadlužili za nové vybavení nebo vás čekalo velké a náročné bourání a úpravy bytu. Celý článek»