Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

8 jednoduchých triků, které vám opticky zvětší byt

Kamarádky
zdroj: Getty Images Kamarádky
aktualizováno 17.02.2019, 00:00 | doma.cz
Dbejte na barvy, světlo a prosklené plochy. Sice se vám bydlí hezky, ale nemáte prostoru nazbyt? Nemusíte být špičkový designér ani architekt, abyste si z bytu vykouzlili o trochu ... Celý článek»

Lednice

Těchto osm potravin hned přestaňte dávat do mrazáku, jde o zdraví »

Některé potraviny se mohou zmrazením zničit nebo mohou být zdraví nebezpečné. Celý článek»
Pitný režim

Cesta petlahve: Co se opravdu děje s plastovým odpadem? »

Plasty v posledních letech dominují nejen v našich odpadkových koších, ale v celém světě. Tvoří totiž drtivou většinu obalového materiálu a je nejvyšší čas zamyslet se, zda nám plastové království ... Celý článek»
Nevhodný dárek

Co dělat, když se vám vánoční dárek nelíbí nebo má vadu? Hlavně nápravu neodkládejte »

Je to nemilé, ale může se stát, že dárek, který najdete pod stromečkem, nefunguje nebo má vady. Může reklamaci v obchodě řešit dárce i obdarovaný? Jak se zachovat, když dar pochází z výprodeje či ze ... Celý článek»
Slavnostně prostřený stůl

Pět rad, jak správně prostřít štědrovečerní stůl »

Jistě chcete, aby si vaši blízcí od štědrovečerní večeře kromě kulinářského zážitku odnesli také pocit dokonale stráveného času téměř jako v luxusní restauraci. A k tomu patří krásně prostřený stůl. Celý článek»
Vánoce

Jmelí, hvězdy, betlém a další vánoční symboly: Kde se vzaly a proč jsou i dnes tak populární? »

Vánoční svátky jsou krom spousty legend a tradic opředeny také směsicí různých, dohromady poněkud neobvyklých symbolů. Celý článek»
Pejsci a Vánoce

Smutné Vánoce pro mazlíčky: Psům uškodí čokoláda, kočky děsí rozinky »

Ačkoli si každý přeje prožít klidné a pohodové Vánoce, často se odehrávají spíš ve znamení stresu a chaosu. To platí nejen pro lidi, ale také pro jejich domácí mazlíčky. Celý článek»
Latte art

Jak na přípravu kávy jako z kavárny v pohodlí domova? »

Rády si vychutnáváte dobrou kávu z kaváren, ale když si ji připravíte doma, stále vám na ní něco chybí? Naučíme vás důležité triky, které chuť vaší domácí kávy výrazně ovlivní! Celý článek»
Spánek

Klidný spánek bez bolesti? Pozor na chyby, kterými si sami ubližujete »

V posteli člověk tráví dvě pětiny svého života. Vstává-li unavený a rozlámaný den co den, je to nejen nepříjemné, ale i zdraví škodlivé. Celý článek»
pes a jeho páníček

Vlákninu i vitamíny psi potřebuji, některé ovoce je ale může zabít »

Pejskaři své miláčky rádi odměňují nějakou dobrotou. Jako svačinku jim také často dávají ovoce nebo zeleninu v domnění, že je to pro ně zdravé. Některé potraviny mohou ale psům ošklivě ublížit! Celý článek»
Nové bydlení

Jak řešit společné finance bez hádek a zbytečných vydání? »

Stejně jako neexistuje univerzální recept na ideální vztah, nenajdeme ani obecně platné ideální řešení financí v partnerství a manželství. Zaměřili jsme na několik prověřených tipů, jak nejlépe ... Celý článek»
Vyrábíme z kaštanů

Co všechno se dá vykouzlit z kaštanů? »

Už před nějakou dobou k nám zavítal barevný podzim. Pro spoustu lidí je to údajně nejpěknější období v roce. Děti nastupují zpět do školy, počasí je většinou tak akorát, všude okolo létají barevné ... Celý článek»
Skladování zeleniny a ovoce

Ovoce je sklizeno. Kam s ním + RECEPTY »

Jak správně skladovat ty spousty jablek a hrušek, které jste právě sklidili? Je to docela věda. Celý článek»
Zloděj

Vykradli vám byt nebo dům? TOHLE musíte udělat jako první »

Zloději každoročně vykradou tisíce domácnostní a následné škody se pohybují v řádech miliard korun. Nejsou to však ztráty pouze majetkové, ale také duševní, které bývají pro oběti vloupání často ... Celý článek»
Glamour interiér - 4

Jak na glamour interiér bez kýče »

Luxus a elegance, honosný třpyt a pohodlí. Pokud tohle zní jako vaše hudba, pak pravděpodobně patříte mezi příznivce stylu zvaného glamour. Celý článek»
Větrání

Kudy vám z domova uniká nejvíc teplo? Napravte to ještě před zimou »

Užíváte si teplé babí léto a děsíte se, až přijdou chladné dny, kdy doma trpíte chladem i přes naplno puštěné topení? Víme, kudy uniká nejvíc tepla. Právě teď je nejvyšší čas, ještě s tím něco udělat. Celý článek»