Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Chorobný strach z bakterií: Jakou psychickou poruchou trpí profesor T.?

PROFESOR T.: Pavel Řezníček – role Profesora T. mu ovlivňuje život! - 5
zdroj: TV Nova PROFESOR T.: Pavel Řezníček – role Profesora T. mu ovlivňuje život! - 5
aktualizováno 11.11.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková
Hlavní postavou nového kriminálního seriálu je svérázný profesor kriminologie Tauber, který pomáhá kriminalistům s řešením různých případů. Je to tak trochu podivín. Má velmi specifický humor, hovoří složitým jazykem a trpí chorobným strachem z ... Celý článek»

Nuda v posteli

Proč máte s partnerem MÁLO SEXU? Může za tím stát jedna z těchto 8 věcí! »

Už ani nevíte, kdy jste to dělaly naposledy a začínáte mít trochu obavy? Je pravděpodobné, že za tím stojí jedna z těchto věcí! Celý článek»
motivace 4

Hubnete? 6 rad, jak nejen začít, ale hlavně vytrvat »

Nedostatek motivace je bohužel pro spoustu lidí, kteří se snaží zhubnout, zásadním problémem, kvůli kterému to nikdy nedotáhnou do konce. Máme pro vás proto pár užitečných rad, díky kterým vaše dieta ... Celý článek»
Rakovina

Co nevíte o rakovině prsu: Proč se jí říká nemoc jeptišek a skutečně víc ohrožuje levé ňadro? »

Říjen je již tradičně celosvětově spojený s osvětou problematiky rakoviny prsu jako Pink October. Proto jsme pro poslední říjnové dny připravili materiál, ve kterém můžete odhalit řadu nových ... Celý článek»
Milovaní - 3

10 míst, kde se rozhodně musíte pomilovat alespoň jednou za život »

Vyměňte občas ložnici a postel za méně typické a předvídatelné místo! Stereotyp se vám vyhne obloukem a společný vzrušující zážitek vás zase o něco sblíží. Která místa stojí za hřích? Celý článek»
Novinky v Ulici - Bedřich a Jindra

Jak se vyrovnat s rozchodem: Co dělat a čemu se vyhýbat obloukem »

Bedřich z Ulice prochází těžkým obdobím. Jindra i s dcerou Ladou ho nečekaně opustily a musí se vypořádat nejen s rozchodem, ale také s tím, že přišel o stálý kontakt se svým dítětem. Čeká ho úplně ... Celý článek»
Harry a Meghan

Další královský potomek na cestě: Princ Harry a Meghan oznámili, že čekají první dítě! »

Vévodkyně Meghan Markle a princ Harry oznámili, že čekají své první dítě. Oznámil to Kensingtonský palác v tiskové zprávě v pondělí ráno, hned po ostře sledovaném víkendu, během kterého se vdávala ... Celý článek»
Maso

Mýty kolem hovězí masa: Je plné hormonů, tuku a cholesterolu? »

Kolem hovězího masa se traduje spousta mýtů. Celý článek»
Sex

5 věcí, které byste v posteli měly dělat častěji. Váš partner bude na vrcholu blaha! »

Někdy stačí věnovat se pár maličkostem a váš sex bude mít zase šťávu! Přečtěte si, po čem muži touží, ale většinou to nevysloví nahlas. Celý článek»
Numerologie - 7

NUMEROLOGIE: Říjen prověří soustředění, ambice v práci i vášeň ve vztahu »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine. Celý článek»
Bolesti zad

Bolí vás v bedrech? Triky, které s bolestí zacvičí »

Bolesti bederní páteře jsou zdravotní komplikací, která obtěžuje život stále více lidem. Na vině může být špatné držení těla, špatný pohyb i úraz. Správnou a včasnou péčí se ale bolestí můžete ... Celý článek»
Rozchod

Jak poznat, že je pravý čas na rozchod? »

Eliška z Výměny manželek žije ve vztahu plném hádek, násilí a nevyřešených konfliktů. Během natáčení přiznala, že na svého partnera už vytáhla i nůž. Po partnerských rvačkách několikrát skončila v ... Celý článek»
Únava

Cítíte se neustále unaveni? Problém může být i v hlavě »

Nedostatek energie a únava mívá příčiny, které provází různé pocity a problémy. Potkat to může kohokoliv – doba je rychlá a žádá si spoustu naší pozornosti. Ta nás může až vyčerpat a vyčerpaní nemáme ... Celý článek»
září

NUMEROLOGIE: Září přináší nové začátky, co přinese v lásce, práci i před jakými nemocemi se mít na pozoru? »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine. Celý článek»
sexy sestřička

10 NEJ SEXY fantazií, po kterých prahnou muži v posteli »

Fantazie a nejenom ty sexuální máme každý, ženy nevyjímaje. Některé si raději uchováme schované někde hodně hluboko, ale jiné bychom si někdy rádi zkusili v reálném životě. Vybrali jsme desítku nej, ... Celý článek»
Čtenářka

Co dělat, když se dítěti nechce do školy? »

Škola už je skoro tady, ale vašemu dítku se tam moc nechce? Jistě, málokterému školákovi se do "toho ústavu" po volnem nabitých prázdninách chce. Co ale dělat, když už jeho neochota přesahuje meze? ... Celý článek»