Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Rozlučka se svobodou v podání Hedviky a Otíka z Ulice! Jak by měl podobný mejdan vypadat?

Hedvika
zdroj: TV Nova Hedvika
aktualizováno 22.05.2017, 16:53 | doma.cz
Tak konečně! Hedvice Gregorové se pomaličku plní sen o úžasné svatbě s Otou Puklickým. K pořádné veselce samozřejmě patří i rozlučka se svobodou. Někteří snoubenci ji vynechávají, jiní ji plánují stejně podrobně jako samotnou svatbu. V případě ... Celý článek»

Seriál Ulice: Veroniku zasáhnou trable s Rozinou

Veronika Maléřová z Ulice nechce třetí dítě! Měla by změnit názor? »

I když se Martin snaží Veroniku přemluvit, stále se mu to nedaří. Veronika zažívá úspěšné pracovní období a pozice švadleny pro módní návrhářku Gábinu ji naplňuje a dělá radost. Představa, že by se ... Celý článek»
Digi a Jirka

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš aneb Měla by se Digi z Ulice vrátit k Jirkovi? »

Digi to s chlapy nikdy neměla jednoduché. Začalo to prvním nepovedeným manželstvím, a když už to vypadalo, že se blýská na lepší časy, přišla rána v podobě leukémie, která vzala život druhému ... Celý článek»
Brunetka

Dva kusy denně a zdravotní stav se vám zlepší! Víte, o jakém ovoci je řeč? »

Jejich konzumace má řadu pozitivních účinků na naše tělo. Přečtěte si, co všechno umí. Celý článek»
Seriál Ulice: Marek Salvet jako Filip Maléř

Je správné, že se Maléřovi z Ulice rozhodli pustit Filipa na chatu? Nebo měli ještě počkat? »

Filip Maléř už není žádný malý kluk. Bylo mu patnáct, má přítelkyni a chová se zodpovědně. Minulý týden přišel s tím, že by chtěl jet s kamarády na chatu. Zachovali se jeho rodiče správně, když ho ... Celý článek»
Bolest hlavy

Bolí vás hlava? Tahle masáž ji za 5 minut spolehlivě zažene »

Začal vám náročný pracovní týden a od rána vám třeští hlava? Jestli vás často trápí bolesti hlavy a žádné pilulky nezabírají, vyzkoušejte jednoduchou masáž, která vám může pomoct od bolesti během ... Celý článek»
Seriál Ulice: Vendula zažívá neskutečná muka

Přistihla jste blízkého člověka při nevěře? Co by měla udělat Vendula z Ulice? »

Pamatujete si, jak před týdnem nesla Vendula velikonoční výslužku své tajné lásce Robertovi? Místo vřelého poděkování ji přivítaly milostné vzdechy zpoza Světlaniny kanceláře. Po té, co si dala ... Celý článek»
Erotická scéna v Ulici - 8

Pletky na pracovišti? Jak by se měla zachovat Denisa z Ulice? »

Denisa Mastná zažila velmi peprný románek s asistentem Robertem. Ještě ke všemu se to všechno odehrálo v kanceláři starostky Světlany, která je tak trochu načapala. Je vůbec rozumné si něco začít s ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak vezmou Bedřichovu novinku Ema a Franta?

Ema z Ulice jako vztahová poradkyně. Je dobře, když děti vědí o partnerské krizi? »

Ema Toužimská se v poslední době stala Ančinou vrbou. Moc dobře ví, co se mezi Aničkou a Bedřichem stalo, a tak se nebojí poskytnout své skoro mamince cennou radu. Je správné, aby děti radily svým ... Celý článek»
Seriál Ulice: Měl Jirka říct Digi o sobě a Karle už dřív?

Když partner pomáhá bejvalce… Jak by se měla Digi z Ulice zachovat? »

Digi věděla, že Jirka s Karlou jsou parťáci z práce a především dobří přátelé, jenže Jirka se tak nějak zapomněl zmínit o tom, že spolu kdysi něco měli. Teď pomáhá Karle zvládnout její těžkou životní ... Celý článek»
Bolest zad

Bolí vás za krkem? Triky pro okamžitou úlevu »

Bolest zad patří mezi nejčastější důvody, proč se rozhodneme navštívit lékaře. Až 80 % lidí se s bolestí setkalo minimálně jednou ve svém životě. A nejčastěji nás trápí právě krční páteř. Celý článek»
Romantika - 3

Recept na šťastné manželství: Stačí 9 jednoduchých pravidel »

Pokud chcete přežít dlouhé a šťastné manželství, proveďte tyto kroky. Celý článek»
Výlet s rodinou

Kam na výlet? Tipy pro zamilované, singles i rodiny na celý DUBEN »

S počátkem měsíce přichází nový výčet zajímavých akcí, na které se můžete vypravit s partou přátel, se svou polovičkou nebo celou rodinou. Duben se bude nést ve znamení oslav Velikonoc, kouzelného ... Celý článek»
Tereza a Lorenzo

Radosti a starosti ve vztahu s cizincem. Na co by si Tereza z Ulice měla dát pozor? »

Také by vás nenapadlo, že se někdy zamilujete do cizince? Terezu Jordánovou zřejmě také ne. Slovo dalo slovo a Tereza je v tom až po uši. Charismatický Lorenzo sice vypadá jako velký sympaťák a ... Celý článek»
Trosečník

Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to nemají jednoduché »

Pořad Robinsonův ostrov se těší velké oblibě. Zamysleli jste se ale nad tím, zda byste přežili na opuštěném ostrově? I když se vám tato varianta nezdá pravděpodobná, nikdy nevíte, kam vás osud ... Celý článek»
Vendula Maříková

Nesouhlasíte s novým partnerem vašeho potomka, jako Lumír z Ulice? Měla by Vendula svého otce poslechnout? »

V seriálu Ulice řeší další zamilovaný trojúhelník. Zatímco Vendula se zamilovala do Roberta, asistenta starostky Světlany Nyklové, její babička a tatínek by si pro ni představovali raději hodného ... Celý článek»