Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak se vyrovnat s rozchodem: Co dělat a čemu se vyhýbat obloukem

Novinky v Ulici - Bedřich a Jindra
zdroj: TV Nova Novinky v Ulici - Bedřich a Jindra
aktualizováno 16.10.2018, 00:00 | doma.cz
Bedřich z Ulice prochází těžkým obdobím. Jindra i s dcerou Ladou ho nečekaně opustily a musí se vypořádat nejen s rozchodem, ale také s tím, že přišel o stálý kontakt se svým dítětem. Čeká ho úplně nový život a spoustu nepříjemných situací, které ... Celý článek»

Harry a Meghan

Další královský potomek na cestě: Princ Harry a Meghan oznámili, že čekají první dítě! »

Vévodkyně Meghan Markle a princ Harry oznámili, že čekají své první dítě. Oznámil to Kensingtonský palác v tiskové zprávě v pondělí ráno, hned po ostře sledovaném víkendu, během kterého se vdávala ... Celý článek»
Maso

Mýty kolem hovězí masa: Je plné hormonů, tuku a cholesterolu? »

Kolem hovězího masa se traduje spousta mýtů. Celý článek»
Sex

5 věcí, které byste v posteli měly dělat častěji. Váš partner bude na vrcholu blaha! »

Někdy stačí věnovat se pár maličkostem a váš sex bude mít zase šťávu! Přečtěte si, po čem muži touží, ale většinou to nevysloví nahlas. Celý článek»
Numerologie - 7

NUMEROLOGIE: Říjen prověří soustředění, ambice v práci i vášeň ve vztahu »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine. Celý článek»
Bolesti zad

Bolí vás v bedrech? Triky, které s bolestí zacvičí »

Bolesti bederní páteře jsou zdravotní komplikací, která obtěžuje život stále více lidem. Na vině může být špatné držení těla, špatný pohyb i úraz. Správnou a včasnou péčí se ale bolestí můžete ... Celý článek»
Rozchod

Jak poznat, že je pravý čas na rozchod? »

Eliška z Výměny manželek žije ve vztahu plném hádek, násilí a nevyřešených konfliktů. Během natáčení přiznala, že na svého partnera už vytáhla i nůž. Po partnerských rvačkách několikrát skončila v ... Celý článek»
Únava

Cítíte se neustále unaveni? Problém může být i v hlavě »

Nedostatek energie a únava mívá příčiny, které provází různé pocity a problémy. Potkat to může kohokoliv – doba je rychlá a žádá si spoustu naší pozornosti. Ta nás může až vyčerpat a vyčerpaní nemáme ... Celý článek»
září

NUMEROLOGIE: Září přináší nové začátky, co přinese v lásce, práci i před jakými nemocemi se mít na pozoru? »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine. Celý článek»
sexy sestřička

10 NEJ SEXY fantazií, po kterých prahnou muži v posteli »

Fantazie a nejenom ty sexuální máme každý, ženy nevyjímaje. Některé si raději uchováme schované někde hodně hluboko, ale jiné bychom si někdy rádi zkusili v reálném životě. Vybrali jsme desítku nej, ... Celý článek»
Čtenářka

Co dělat, když se dítěti nechce do školy? »

Škola už je skoro tady, ale vašemu dítku se tam moc nechce? Jistě, málokterému školákovi se do "toho ústavu" po volnem nabitých prázdninách chce. Co ale dělat, když už jeho neochota přesahuje meze? ... Celý článek»
zdravé jídlo - 2

Odlehčete svůj jídelníček, připravíte tělo včas na podzim! »

Do začátku září nám zbývá pouhý týden a do startu podzimní sezóny ještě více než měsíc. Přesto byste se právě v tomto období měla začít zaměřovat na očistu a začátek nového režimu – fyzicky i ... Celý článek»
Single

NÁVOD PRO ŽENY 20+: Čím muže spolehlivě odrazujete a proč vám nevychází vztahy? »

Nedaří se vám najít spokojený vztah a uvědomujete si, že možná děláte něco špatně? Následující řádky vás dovedou k zamyšlení a třeba konečně najdete klíč ke spokojenému vztahu. Celý článek»
sestry

Neuvěříte, co mladá maminka udělala pro svou sestru! Tomu se říká vrchol štědrosti »

Důkaz skutečné sesterské lásky předvedla Ebony Hutt poté, co přišla za svou sestrou a jejím partnerem se skutečně velkorysou nabídkou! Celý článek»
nafouklé bříško - 2

Známe nejčastější příčiny nafouklého bříška: Poradíme, jak je řešit! »

Léto je období, kdy jsme obzvlášť citlivé na naše tělo, hlavně proto, že ho víc než kdy jindy vystavujeme na odiv odhalené - ať už v plavkách nebo v upnutém oblečení. Nafouklé bříško je tedy něco, s ... Celý článek»
Příběh na pokračování

ČTYŘICÍTKA NA KRKU, DRUHÝ NÁDECH: Kam se vrtnout »

Exkluzivní příběh z pera Simony Votyové jen na Doma.cz. Kapitola osmá má název Kam se vrtnout. Celý článek»