Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Med: Zázračný pomocník na vlasy, nehty i pleť

Med
zdroj: Thinkstockphotos Med
aktualizováno 06.12.2018, 14:51 | doma.cz
V zimním období si mnohé z vás medem rády osladí čaj, ale věděly jste, že má blahodárné účinky i na vaši pleť, vlasy i nehty? Tyto babské rady prostě musíte vyzkoušet! Med je nabitý antioxidanty, živinami a léčivými ... Celý článek»

Malé černé

Malé černé: Které se hodí na večírek a se kterými zabodujete v běžný den? »

Malé černé si najdou místo v šatníku každé z nás. Černá je za každé okolnosti stylová a elegantní a dovoluje nám vyhrát si s doplňkami. Celý článek»
Tetování - 2

Když se tetování změní v hřích mládí: Jak se ho můžete zbavit? »

V dalším díle pořadu O 10 let mladší se vedle celé řady estetických procedur a proměn řeší i jedno velké téma, a tím je nyní již nechtěné tetování. Prozradíme vám, jaké možnosti dnešní estetická ... Celý článek»
Michaela Badinková - 1

Michaela Badinková: Jak pečuje o namáhanou pleť ROZHOVOR »

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas dala zabrat nejen maskérům a kostymérkám, ale i samotným soutěžícím. Vítězka Míša Badinková prozradila, že náročné silikonové masky i výrazné líčení se podepsalo na ... Celý článek»
Žena

5 věcí, o kterých si ženy myslí, že jsou sexy, ale muži nikoliv »

Za co ženy utrácejí majlant ve snaze zaujmout opačné pohlaví, ale je jim to úplně k ničemu? Přečtěte si, co muže na ženách spolehlivě odpuzuje. Celý článek»
Strie

Jak se nadobro zbavit jizev: Co platí na staré šrámy, strie i jizvy po porodu? »

Ve středu diváci TV Nova uvidí opět další velikou proměnu v reality show O 10 let mladší. Té se zúčastní Drahomíra a její kamarád Tomáš. Jedním z problémů, které Drahomíra řeší, jsou i nehezké jizvy ... Celý článek»
Beauty Day

Největší mýty a pověry o kráse »

Než začnete vyrábět domácí masky a zkrášlovat se dalšími „zaručenými“ triky, prokoukněte deset největších mýtu v péči o pleť! Celý článek»
Pohled do zrcadla

Potřebujete plastického chirurga, nebo spíše psychologa? »

Pohled do zrcadla ve vás vyvolává smutek a depresi? Možná víc než šikovné ruce plastického chirurga potřebujete psychoterapii i přifouknout nízké sebevědomí. Celý článek»
Pohled do zrcadla

Zašedlá a unavená pleť? Zřejmě ji málo chráníte před vlivy prostředí »

Máte pocit, že je vaše pleť našedlá, podivně mdlá a bez přirozeného lesku? Používáte nejrůznější drahé pleťové přípravky, ale výsledný efekt se stále nedostavil? Příčina je možná někde jinde, a sice ... Celý článek»
V teple

Které materiály vás opravdu zahřejí? »

Příjemné dny babího léta jsou nenávratně pryč a vám nezbývá než se zachumlat do svetrů, kabátů, šál a čepic. Pokud vás čeká delší pobyt venku, ať už na pochůzkách městem, nebo na víkendovém výletě, ... Celý článek»
Smutek

Přidávají vám svěšené koutky zbytečné roky? Triky, jak na ně vyzrát »

Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim říkáte, jak chcete, svěšené koutky vám dodají nejen roky navíc, ale i nepříjemný ustaraný vzhled. Chcete se jich zbavit? Celý článek»
Plus-size modelky

Jak zamaskovat širší boky a stehna? Inspiraci hledejte u plus-size modelek! »

Ashley Graham, Iskru Lawrence a Taru Lynn spojuje práce plus-size modelek, boření mýtů o krásách ženské postavy a také větší proporce ve spodní části těla. Širší stehna a boky jim vůbec nepřekáží a ... Celý článek»
Vrásky

O deset let starší? Co vám zbytečně přidává roky »

Kamarádky Pavlína a Zuzana jsou další dvojicí, která se vrhá do kompletní proměny vzhledu v novém pořadu O 10 let mladší. Životní neúspěchy a starosti o druhé jim do tváře vepsaly zbytečné roky ... Celý článek»
Svetry

Zaostřeno na svetry: Který kousek rozhodně nesmí chybět v podzimním šatníku? »

Sezona svetrů je úspěšně zahájena. Venku se výrazně ochladilo a nezbývá nám, než teplé svetry přesunout do vrchní části našich skříní. Pro většinu z nás není příchod chladného počasí zrovna pozitivní ... Celý článek»
Podzimní relax

Tělo si tekutiny žádá i v zimě: Jak na to bez chyb? »

Žijete v domnění, že téma hydratace a udržování správného „průtoku“ vody naším tělem je jen otázkou parných letních dní? Nenechme se mýlit, od dob zavedení rozličných typů topení a klimatizace na nás ... Celý článek»
Tetování

ZPOVĚĎ ČTENÁŘEK: Mladé, krásné a potetované: Co je k tomu vede? »

Tetování už dávno není výsadou kriminálníků. Běžně si své tělo zdobí i mladé ženy, které neváhají potetované ruce a ramena ukázat klidně i v elegantních večerních šatech. Nemáte pro jejich konání a ... Celý článek»