Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

5 věcí, o kterých si ženy myslí, že jsou sexy, ale muži nikoliv

Žena
zdroj: Getty Images Žena
aktualizováno 14.11.2018, 16:24 | doma.cz
Za co ženy utrácejí majlant ve snaze zaujmout opačné pohlaví, ale je jim to úplně k ničemu? Přečtěte si, co muže na ženách spolehlivě odpuzuje. Všeobecně se ví, že muži na ženách nemají rádi jakékoliv ... Celý článek»

Strie

Jak se nadobro zbavit jizev: Co platí na staré šrámy, strie i jizvy po porodu? »

Ve středu diváci TV Nova uvidí opět další velikou proměnu v reality show O 10 let mladší. Té se zúčastní Drahomíra a její kamarád Tomáš. Jedním z problémů, které Drahomíra řeší, jsou i nehezké jizvy ... Celý článek»
Beauty Day

Největší mýty a pověry o kráse »

Než začnete vyrábět domácí masky a zkrášlovat se dalšími „zaručenými“ triky, prokoukněte deset největších mýtu v péči o pleť! Celý článek»
Pohled do zrcadla

Potřebujete plastického chirurga, nebo spíše psychologa? »

Pohled do zrcadla ve vás vyvolává smutek a depresi? Možná víc než šikovné ruce plastického chirurga potřebujete psychoterapii i přifouknout nízké sebevědomí. Celý článek»
O 10 let mladší: Zachrání radikální proměna krachující manželství? - 1

O 10 let mladší: Zachrání radikální proměna krachující manželství? VIDEO »

Už zítra mohou diváci TV Nova sledovat další úchvatnou proměnu v pořadu O 10 let mladší! Tentokrát životní restart podstoupí Dana a Vladimír. Celý článek»
Pohled do zrcadla

Zašedlá a unavená pleť? Zřejmě ji málo chráníte před vlivy prostředí »

Máte pocit, že je vaše pleť našedlá, podivně mdlá a bez přirozeného lesku? Používáte nejrůznější drahé pleťové přípravky, ale výsledný efekt se stále nedostavil? Příčina je možná někde jinde, a sice ... Celý článek»
V teple

Které materiály vás opravdu zahřejí? »

Příjemné dny babího léta jsou nenávratně pryč a vám nezbývá než se zachumlat do svetrů, kabátů, šál a čepic. Pokud vás čeká delší pobyt venku, ať už na pochůzkách městem, nebo na víkendovém výletě, ... Celý článek»
Smutek

Přidávají vám svěšené koutky zbytečné roky? Triky, jak na ně vyzrát »

Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim říkáte, jak chcete, svěšené koutky vám dodají nejen roky navíc, ale i nepříjemný ustaraný vzhled. Chcete se jich zbavit? Celý článek»
Plus-size modelky

Jak zamaskovat širší boky a stehna? Inspiraci hledejte u plus-size modelek! »

Ashley Graham, Iskru Lawrence a Taru Lynn spojuje práce plus-size modelek, boření mýtů o krásách ženské postavy a také větší proporce ve spodní části těla. Širší stehna a boky jim vůbec nepřekáží a ... Celý článek»
Vrásky

O deset let starší? Co vám zbytečně přidává roky »

Kamarádky Pavlína a Zuzana jsou další dvojicí, která se vrhá do kompletní proměny vzhledu v novém pořadu O 10 let mladší. Životní neúspěchy a starosti o druhé jim do tváře vepsaly zbytečné roky ... Celý článek»
Svetry

Zaostřeno na svetry: Který kousek rozhodně nesmí chybět v podzimním šatníku? »

Sezona svetrů je úspěšně zahájena. Venku se výrazně ochladilo a nezbývá nám, než teplé svetry přesunout do vrchní části našich skříní. Pro většinu z nás není příchod chladného počasí zrovna pozitivní ... Celý článek»
Podzimní relax

Tělo si tekutiny žádá i v zimě: Jak na to bez chyb? »

Žijete v domnění, že téma hydratace a udržování správného „průtoku“ vody naším tělem je jen otázkou parných letních dní? Nenechme se mýlit, od dob zavedení rozličných typů topení a klimatizace na nás ... Celý článek»
Tetování

ZPOVĚĎ ČTENÁŘEK: Mladé, krásné a potetované: Co je k tomu vede? »

Tetování už dávno není výsadou kriminálníků. Běžně si své tělo zdobí i mladé ženy, které neváhají potetované ruce a ramena ukázat klidně i v elegantních večerních šatech. Nemáte pro jejich konání a ... Celý článek»
VIDEO: Biologický věk jedné z účastnic byl neuvěřitelných 107 let!

Startuje nový pořad O deset let mladší: Diváky čeká opravdu velká dávka emocí i překvapení! »

Již tuto středu večer odstartuje na televizních obrazovkách zbrusu nový pořad O 10 let mladší, ve kterém nebude nouze o silné emoce i velká překvapení. Diváci se mohou ale hlavně těšit na opravdu ... Celý článek»
Vrásky

Jak na vrásky v pěti krocích »

Tipují vám lidé v okolí o několik let více? Je na čase se o svou pleť začít pořádně starat. Čemu byste se měly vyhnout a co naopak funguje? Celý článek»
Kabelky

Kabelky na každou příležitost: Tady si vybere opravdu každá! »

Potřebujete trochu inspirace, jakou kabelku si pořídit do práce a s kterou vyrazit po pracovní době s kamarádkami na drink? Jste na správné adrese! Vybraly jsme pro vás kabelky na každou příležitost. Celý článek»