Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

 • TEST: Jste seriáloví maniaci?

  Se seriály se v poslední době doslova roztrhl pytel. Ať už sledujete ty zahraniční, nebo dáváte přednost tuzemské tvorbě, je klidně možné, že si na seriálech budujete slušnou závislost. Vyzkoušejte si náš test, ze kterého zjistíte, jak moc jste na seriálech závislí.

  Udělej si test
 • TEST: Jste cílevědomá jako Alena z Ulice?

  Alena Koukalová si jde tvrdě za svým. Už dlouho si přeje, aby David změnil zaměstnání, a navíc se snaží vypořádat i s Davidovou kamarádkou Terezou. Umíte i vy dosáhnout svého cíle za každou cenu? Nebo jste spíše pasivní a čekáte, co vám život přinese?

  Udělej si test
 • Vyznáte se ve víně? Vyzkoušejte si to v testu pro mladé sommeliery

  Být sommelierem neznamená jen umět vybrat vína, správně je spárovat s jídlem a pak elegantně servírovat. Důležité jsou i teoretické znalosti. Jak byste se mezi odrůdami, vinařskými obcemi a nejrůznějšími pojmy vyznali vy? Vyzkoušet si to můžete ve výňatku testu pro studenty středních škol, kteří bojovali o titul Talent v soutěži Bohemia Sekt Trophée 2016 Sommelier ČR.

  Udělej si test
 • TEST: Znáte poslední módní trendy?

  Snad každá žena miluje módu, nebo o ní má alespoň malé povědomí. I když třeba vaší postavě nesluší poslední trendy, nemusí to nutně znamenat, že o nich nic nevíte. Vyzkoušejte si náš test, který vám prozradí, zda jste módní guru!

  Udělej si test
 • TEST: Bojujete s přepracovaností? Pozor, abyste nedopadli jako Simona z Ulice

  Na Simonu Hložánkovou toho v poslední době bylo opravdu hodně. Koupě kadeřnictví byl sice správný krok, ale bohužel s ním přišlo i nekonečné papírování i starosti navíc, na které Simona nebyla připravená. Pod náporem těchto událostí přišlo zhroucení. Máte k němu také blízko? Vyzkoušejte si náš test, ze kterého zjistíte odpověď.

  Udělej si test