Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

 • TEST: Jste OPIČÍ MÁMA?

  Každá máma chce pro své dítě jenom to nejlepší. Problém ale nastává ve chvíli, kdy se to s péčí zbytečně přehání. Dítě pak žije v ochranné bublině a velmi těžko se z něho stává dospělý jedinec.

  Udělej si test
 • TEST: Umíte správně vytáhnout KLÍŠTĚ?

  Letní měsíce přejí klíšťatům, a tak stačí i krátká procházka v lese nebo ve vysoké trávě, a otravné klíště se nám doslova dostane pod kůži. Vyzkoušejte si náš test, ze kterého zjistíte, zda se zbavujete klíštěte správným způsobem.

  Udělej si test
 • TEST: Jste hlavou rodiny?

  Už dávno neplatí, že by hlavou rodiny byl výhradně muž. Díky své průbojnosti dokážou být ženy vůdčími osobnostmi jak v práci, tak i v rodině. Vyzkoušejte si náš test, ze kterého zjistíte, zda jste hlavou vaší rodiny.

  Udělej si test
 • TEST: Dokážete (ne)odolat svému srdci jako David z Ulice?

  David je čestný a přímý muž, který by Aleně nikdy nechtěl ublížit. V poslední době ale cítí, že mezi ním a Terezou vzniká něco moc krásného. Také dokážete (ne)odolat hlasu svého srdce?

  Udělej si test
 • TEST: Jste seriáloví maniaci?

  Se seriály se v poslední době doslova roztrhl pytel. Ať už sledujete ty zahraniční, nebo dáváte přednost tuzemské tvorbě, je klidně možné, že si na seriálech budujete slušnou závislost. Vyzkoušejte si náš test, ze kterého zjistíte, jak moc jste na seriálech závislí.

  Udělej si test