Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

 • TEST: Víte vše o zdravém opalování?

  K létu neodmyslitelně patří i opalování. Občas to ale s pobytem na sluníčku přeženeme, a místo krásně hnědé pokožky se dočkáme zarudlé pleti. Nejen, že červená kůže nevypadá dobře, ale především vám může zadělat na velké zdravotní komplikace. Vyzkoušejte si náš test, který vám prozradí, zda máte v malíku zdravé opalování.

  Udělej si test
 • TEST: Umíte hospodařit s penězi?

  Všichni je potřebujeme k životu, ale málokdo s nimi umí vyjít. Řeč je o penězích, které dělají vrásky lidem každého věku. Jak jste na tom s finanční gramotností vy? Umíte s penězi hospodařit, nebo naopak patříte mezi lidi, kteří rychle nabyté peníze ihned utratí?

  Udělej si test
 • TEST: Jak jste na tom se sebevědomím?

  Málokdo se narodí se zdravým sebevědomím. Naopak většina z nás ho hledá po celý život. V některých věcech se zbytečně podceňujeme, v jiných sebevědomím doslova oplýváme. Vyzkoušejte si náš test, který vám prozradí, jak jste na tom se sebevědomím vy!

  Udělej si test