Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

 • TEST: Je na vás vaše dítě nezdravě fixované?

  V dokumentu Malé lásky jste mohly vidět Barboru a Adama, kteří byli v očekávání svého prvního společného potomka. Barbora má už sedmiletého syna Tadeáše, který dlouhou dobu vyrůstal jen s maminkou a je na ni fixovaný. Babičce se při natáčení svěřil, že se na sestřičku moc netěší. Chce mít mámu sám pro sebe. Jak je to u vás? Nemáte také doma malého závisláka?

  Udělej si test
 • TEST: Umíte si říct o pomoc?

  Spoléháte jen samy na sebe nebo běžně žádáte své blízké o radu nebo o pomoc? Cítíte se u toho v pohodě nebo se bojíte, že své přátele nebo rodinu žádostí obtěžujete? Otestujte, jak jste na tom.

  Udělej si test
 • TEST: Zvládly byste život v zahraničí?

  Gábina z Ulice dostala lukrativní pracovní nabídku v Berlíně. Stojí za to udělat tak výraznou životní změnu kvůli práci? Jak byste v takové situaci reagovaly vy? Je život v zahraničí pro vás?

  Udělej si test