Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

7 erotických pomůcek, o kterých ani nevíte, že je máte doma

sex v těhotenství - 3
zdroj: Getty Images sex v těhotenství - 3
aktualizováno 10.12.2018, 00:04 | doma.cz
Připadají vám hračky v sex shopu zbytečně drahé a nepraktické? Nemusíte je kupovat. Stačí se poohlédnout po erotických pomůckách, které ukrývá vaše domácnost, jen jste o tom doteď nevěděly. Které předměty jsou natolik multifunkční, že ... Celý článek»

Svatba

Chystáte zásnuby? Numeroložka prozradila šťastná data pro svatbu v roce 2019 »

Vybrat termín svatby může být někdy obtížný a náročný úkol. Někteří lidé je vybírají podle ročního období, aby mohli mít například svatbu venku a užívat si slunného počasí. Termín svatby lze však ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak přijme sebestředný Petr Ančinu kritiku?

TEST: Měly byste se s partnerem sestěhovat? »

Anča z Ulice si myslela, že sestěhování s Petrem je dobrý nápad a usnadní jim to životy. Zatím se ale idylka nekoná a Petr se začíná ukazovat v pravém světle. Jak je tomu u vás? Je čas na společné ... Celý článek»
Seriál Ulice: Na jakou mez se dostanou Šárka a Martin?

5 signálů, které odhalí, že je vám partner nevěrný »

Nevěra je velké téma také v seriálu Ulice. Martin a Šárka se do sebe úplně zbláznili a především Šárka jednala naprosto bezmyšlenkovitě, čímž zvyšovala riziko, že se nevěra provalí. Martin se rozhodl ... Celý článek»
Problémy v posteli

7 chyb, které muži dělají v posteli + návod, jak je to odnaučit »

Mnozí muži mají především díky častému sledování filmů pro dospělé naprosto zkreslené představy o ženské sexualitě. Výsledkem je zklamání na obou frontách. Jak ho odnaučit ty nejhorší zlozvyky? Celý článek»
V posteli

Při sexu nesundávám podprsenku, stydím se »

Je strašně smutné, když se žena stydí za své tělo. Celý článek»
Sex

Sex na usmířenou? Po hádce přijde často ta největší rozkoš »

Jestliže je ve vašem vztahu dusno, možná je čas na bouřku. Celý článek»
Seriál Ulice: Co Martina a Šárku prozradí?

Zakázaná láska: Jak se s ní nejlépe vypořádat? »

Šárka a Martin z Ulice bojují se svými city už více než měsíc. Martin nechce být nevěrný Veronice, ale k Šárce ho to čím dál více táhne. Šárka má Martina ve svém srdci již několik let, ale už jednou ... Celý článek»
Prostitutka

6 šokujících důvodů, proč muži platí za sex »

Myslely jste si, že za sex platí jen zoufalci, zvrhlíci, podivíni, násilníci a ti, se kterými by zadarmo prostě nikdo nespal? Omyl! Nevěstince navštěvují i muži, kteří to v našich očích nemají vůbec ... Celý článek»
Vánoční dárky

Co vykouzlit pro vašeho muže pod vánočním stromečkem? »

Ať chceme nebo ne, nejkrásnější období v roce se kvapem blíží. Vánoční čas plný pohody, pohádek, dobrého jídla a hlavně plný rodinných aktivit. Obchodní domy se pomalu ale jistě začínají hemžit ... Celý článek»
Neshody - 2

Ticho po bouři: Jak se chovat po ostré hádce? »

Hádky ve vztahu jsou zcela normální a běžné. Každý člověk je jiný a na různé věci mají různí lidé různé názory. Hádka tedy není špatná a má oba partnery dovést ke společnému kompromisu a porozumění. ... Celý článek»
Sexy žena

Masturbace ve vztahu: ANO nebo NE? »

Každý vztah je odlišný a má také svá odlišná pravidla. Někteří masturbaci ve vztahu odsuzují a neschvalují, berou to jako zneuctění partnera. Partner pak může mít pocit, že v posteli není dost dobrý. ... Celý článek»
Problémy v posteli

Padla na něj krize středního věku? Zjistěte, jak zachránit partnera i váš vztah »

Nejzásadnější hormon, který ovládá povahu, energii i zdraví našich mužů, je testosteron. Když ho pochopíte, pochopíte konečně i svého muže. Celý článek»
Seriál Ulice: Co všechno se provalí před Evou?

Podezíráte ho z nevěry: Jak s pochybnostmi nejlépe naložit? »

Eva z Ulice už nějakou dobu tušila, že se s Milošem něco děje. Má s ním již bohaté zkušenosti a pozná, když se mu zapalují lýtka. Chyběly jí ale důkazy a tak se několikrát chystala prolustrovat mu ... Celý článek»
Problémy v posteli - ilustrační foto - 1

Za tyto problémy v posteli se nemusíte stydět. Má je totiž většina párů! »

Britská spisovatelka a novinářka Tracey Cox sepsala seznam problémů v posteli, které vás možná trápí a stydíte se za ně, ale ve skutečnosti jsou úplně normální a postihují většinu párů. Které to jsou? Celý článek»
Problémy v posteli

Jeden chce více sexu než ten druhý. Co s tím? »

Aktivnější z partnerů se cítí frustrovaný, pochybuje o sobě a bojí se, že není pro toho druhého dostatečně přitažlivý. Ten pasivnější je zase pod neustálým tlakem, má výčitky a sex se pro něj stává ... Celý článek»