Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Pomoc! Co dělat, když čekám dítě se svým ex?

Seriál Ulice: S Gábinou zamával výsledek těhotenského testu
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: S Gábinou zamával výsledek těhotenského testu
aktualizováno 12.06.2018, 00:02 | doma.cz
Gábina Pumrová ze seriálu Ulice má za sebou poměrně perný měsíc. Ještě se ani nestihla vzpamatovat z náročného rozchodu a hned se musí popasovat s další novinkou. Po pozitivním výsledku těhotenského testu přišel i verdikt od gynekologa – Gábina je ... Celý článek»

Milovaní - 2

Boj za ještě lepší orgasmus! Zažijte tu pravou explozi vášně »

Snad každá žena prahne po úžasném orgasmu. Některá si ho užívá na denní bázi, jiná na něj čeká klidně i několik měsíců. Pokud ale přijde, pak vždycky stojí za to! Zkuste svůj orgasmus vymazlit do ... Celý článek»
Problémy ve vztahu

Pět VAROVNÝCH SIGNÁLŮ, že je se vztahem něco špatně »

Slyšeli jste o „perníkovém efektu“? Představte si krásný nazdobený perník, který je ovšem zevnitř rozežrán moly. Ačkoli vypadá bezchybně, stačí jeden dotyk a rozpadne se v prach. A stejně tak můžeme ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak to spolu mají Adriana a Miki?

KAMARÁDI S VÝHODAMI aneb Má tento vztah šanci na úspěch? »

Poslední půlrok byl pro Adrianu Bláhovou ze seriálu Ulice velmi náročný. Nejvíce ji zasáhla smrt Roberta, ze které se dlouho nemohla vzpamatovat. V současné době se Adriana snaží postavit zpátky na ... Celý článek»
Milování - 4

Jste odvážná? Pak vyzkoušejte tuto PIKANTNÍ SEXUÁLNÍ PRAKTIKU »

Máte pocit, že už dvacet let zažíváte jeden a ten samý sex? Občas se stává, že se z milování stane rutina, která vás dříve nebo později začne pěkně nudit. V takový okamžik je důležité, abyste se ... Celý článek»
Masturbace

Jak často váš muž masturbuje? Známe nejen toto TAJEMSTVÍ »

78 % lidí holduje masturbaci. Nejrozšířenější je sebeukájení ve Velké Británii, Britové ze všech dotázaných národů také nejčastěji používají erotické pomůcky. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu ... Celý článek»
Problémy ve vztahu

Jen bere, a nedává? Odhalte včas VZTAHOVÉHO PARAZITA »

Jak rozpoznat vztahové parazity anebo proč lásku jen přijímáme, ale již nedáváme? Celý článek»
Seriál Ulice: David požádá Terezu o ruku - 14

Zásnuby jako milník ve vztahu! Jste na ně připravena? »

Láska mezi Terezou a Davidem ze seriálu Ulice jenom kvete. David si navíc uvědomil, že o Terezu nechce přijít, a tak se rozhodl pro zásadní krok – zásnuby. Vzhledem k tomu, že David je romantik tělem ... Celý článek»
Muž - 1

Pomoc, nemám náladu na sex! Jak zatočit se SEXUÁLNÍ NECHUTÍ? »

Všechny víme, že každý den nemůže být posvícení. Jenže, co dělat, když se posvícení neodehraje ani jednou za rok? O to horší je, když se mu sama vyhýbáte a svou nechuť k sexu maskujete „bolavou ... Celý článek»
Valentýnské rande

Nenechte si ukrást romantiku ani vášeň: 13 tipů na oživení vztahu »

Možná že už vás trochu nudí vztahový kolotoč špagety – minerálka – telka – brambůrky – spát – do práce – špagety… A možná vnitřně víte, že byste si zasloužili trochu invence. A možná ani nemusíte ... Celý článek»
Sama

4 rady, které vás zbaví nálepky CHRONICKY NEZADANÉ »

Každým rokem narůstá dle statistik počet lidí, kteří žijí single. Pokud tak žijí dobrovolně, je to jejich volba, ale co když je tento status nedobrovolný? Celý článek»
Milování - 1

TEST: Co všechno víte o SEXU? »

I když nejste žádná začátečnice, existují věci, které o sexu třeba ještě nevíte. Vyzkoušejte si náš test, který je plný erotických lahůdek. Schválně, jestli obstojíte na výbornou. Celý článek»
Seriál Ulice: Co rozpoutá krizi mezi Alešem a Gábinou?

Měla byste se s ním rozejít? Víme, co vám pomůže s rozhodnutím »

Vztah Gábiny Pumrové a Aleše Vašečky mohl působit harmonickým dojmem. Okolí se domnívalo, že tenhle pár má před sebou zářnou budoucnost. V soukromí ale Aleš dokázal mnohokrát překvapit, a to nejen ... Celý článek»
Svatební noc

Sex o svatební noci: Děsivé tradice, které vás nenechají v klidu »

Svatební noc je považována za pomyslnou třešničku na dortu. Nevěsty se na ni pečlivě připravují a především vybírají lichotivé spodní prádlo, ve kterém novomanžela překvapí. I když v současné době na ... Celý článek»
Na kánoi

Otestujete si své manželství: Odhalte, co ho NEJVÍC NIČÍ! »

Manželství není zkouška nebo test, u kterého uspějeme nebo propadneme. Jde o neustálý proces vzájemného poznávání, kdy se učíme překonávat své odlišnosti i nedokonalosti, aby náš vztah získal hloubku ... Celý článek»
Žárlivost

Proč tolik žárlí a jak ho napravit? »

Žárlivost je jako rakovina, pomalu ale jistě vám zaručeně zničí vztah. Se žárlivostí váš vztah nebude nikdy spokojený a jeden z partnerů bude doslova terorizován tím druhým. Celý článek»