Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Masturbace prospívá zdraví! Jak se na autoerotiku nejlépe naladit?

Sexy žena
zdroj: Thinkstockphotos Sexy žena
aktualizováno 18.04.2018, 00:13 | doma.cz
Není ničím neslušným a vzdávat se jí nemusíte ani ve fungujícím partnerském vztahu. Rozhodně nevěřte mýtu, že slušné holky tohle nedělají. Masturbace je dle odborníků prospěšná, a to i v případě lidí ... Celý článek»

Seriál Ulice: Denisa otevře Adrianě oči...

Jak se popasovat s provalenou nevěrou? »

Adriana Bláhová ze seriálu Ulice svému manželovi naprosto důvěřuje. Je zaslepena láskou, a tak jí nedochází, čeho všeho je Robert schopen. Denisa jí sice vpálila do obličeje, že Robert v jednu dobu ... Celý článek»
Orální sex

Přebornicí v ORÁLNÍM SEXU snadno a rychle! Tohle musíte vědět »

Některé ženy ho odmítají, jiné trpí, ale najde se i pár příslušnic něžného pohlaví, které ho milují. Ano, řeč je o orálním sexu, který vzbuzuje velké vášně. Ať už patříte do kteréhokoliv tábora, ... Celý článek»
Srdíčko

Na který den v týdnu si nejčastěji plánujeme sex? Středa to překvapivě není! »

Omletá fráze „středa – je ho tam třeba“ již očividně dávno neplatí. Který jiný den probíhají milostné hrátky nejčastěji? Celý článek»
Rozchod

Proč ve vztazích opakujete stále stejné chyby? »

Vyrostete a tak trochu doufáte, že víte, co to je být dospělý. Znamená to vědět, kdo jsem, co chci a s kým to chci. Ale má to háček! Ve výběru partnera totiž vlastně úplně na výběr nemáte. I proto se ... Celý článek»
Pár v posteli

Sen každé ženy? SPOLEČNÝ ORGASMUS! Víme, jak na něj »

Existuje krásnější pocit, než když s partnerem zažijete společný orgasmus? Mnoho, žen na tuto otázku bohužel nedokáže odpověď, a to z jednoho prostého důvod – ještě společné vyvrcholení nezažily. ... Celý článek»
Nevěra

První krize po 7 letech? Omyl! Nevěra se do vztahu vkrade mnohem dřív »

Zapomeňte na první manželskou krizi po sedmi letech. Nedávný vědecký výzkum přinesl šokující odhalení o tom, jak dlouho jsou spolu manželé v okamžiku, kdy jeden z partnerů začne podvádět. Celý článek»
Seriál Ulice: Jak a s kým Anča oslaví své narozeniny? - 12

Máte důvod žárlit na jeho EX? »

Pokud se svým partnerem nežijete od patnácti let, pak asi logicky počítáte s tím, že má bývalé přítelkyně. Někteří pánové jejich počet úzkostlivě tají, jiní se naopak rádi pochlubí tím, jaká jejich ... Celý článek»
Špatné rande

6 módních chyb, kterými muži zaručeně pokazí první rande »

Ženy vnímají, v čem jejich protějšek dorazí na první rande. Nejnovější průzkumy uvádějí, že až 85 % žen považuje za přitažlivějšího dobře oblečeného muže než muže s naditou peněženkou! Celý článek»
Orgasmus - 2

Známe pravdu o MOKRÉM ORGASMU! Můžete ho dosáhnout i vy? »

Snad většina žen po něm touží, ale málokterá se ho dočká. Řeč je o mokrém orgasmu, který vyvolává mnoho otázek i rozpaků. Může ho zažít opravdu každá žena? A je zapotřebí speciální techniky? Celý článek»
Zlomené srdce

Partnerská krize: Přijde po 3 nebo 7 letech? A jak ji přežít? »

Před manželskou či partnerskou krizí se neschováte. Najde si vás. PORADÍME, KDY TO BUDE a co dělat. Celý článek»
Seriál Ulice: Co by mělo Adrianu varovat před Robertem?

Syndrom RŮŽOVÝCH BRÝLÍ aneb Když se zamilujeme do šmejda »

Adriana ze seriálu Ulice se až po uši zamilovala do charismatického Roberta. Zprvu to vypadalo na velkou lásku, kterou nic nezlomí. Záhy se ale ukázalo, že Robert nehraje čistou hru. Využívá ... Celý článek»
Orgasmus - 2

Proč nemám ORGASMUS? 6 důvodů, kvůli kterým nedosáhnete vrcholu »

Snad každá žena chce, aby sex skončil dokonalým orgasmem. Jenže často se na pomyslnou orgasmusovou horu sápeme, pomalu už cítíme zvyšující se nadmořskou výšku, a pak…tvrdý pád zpátky na zem. Během ... Celý článek»
Smutek

Proč stále potkáváte nesprávné typy partnerů? »

Trčíte znovu ve vztahu, který vám spíš bere, než dává? Za vaše složité partnerské vztahy zřejmě nemůže nemilost osudu, ale špatné vzorce, podle kterých si ideální protějšek hledáte. Změňte je jednou ... Celý článek»
Smutná žena

Nedaří se vám OTĚHOTNĚT? Možná věříte těmto mýtům »

V momentě, kdy se páry rozhodnou pro miminko, přestává být sex vzrušující záležitostí a stává se z něj stresující okamžik plný očekávání a často i následného zklamání. Navíc mezi ženami koluje mnoho ... Celý článek»
Nevěra v mobilu

Podvede spíš ve 30 nebo v 50? Nové statistiky vás šokují »

Která věková kategorie nejvíce podvádí? Celý článek»