Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Léto, ideální období rychlovek! 4 tipy, jak si ji maximálně užít

Sex
zdroj: Thinkstockphotos Sex
aktualizováno 13.08.2018, 00:00 | doma.cz
Přiznejme si to. Ne vždycky je čas na dlouhé romantické milování. Obzvlášť v těchto horkých dnech s partnerem zřejmě oceníte sex, který bude trvat o něco kratší dobu, než obvykle. "Rychlovka" nemusí nutně představovat povinnost - ... Celý článek»

Ženský orgasmus

Dnes si rozhodně musíte udělat dobře: 8.8. je mezinárodní den ženského orgasmu »

Mezinárodní den ženského orgasmu připadá tento rok na středu Celý článek»
Pár v posteli

3 zásady, které byste měla zvážit, než se pustíte do SEXU s EX! »

Sex s vaším bývalým partnerem - dlouhodobě řešené, avšak stále aktuální téma. Jít do toho nebo nejít? A co zvážit? Celý článek»
Sex před kamerou

Nejvhodnější sexuální polohy pro horké letní dny »

Znáte to, venku je takové vedro, že mouchy padají teplem i za letu. V takových drsných letních podmínkách nemáte na sex moc pomyšlení. Bože, vždyť je takový pařák! Jste ráda, že žijete, a do toho ... Celý článek»
sex na jednu noc - 1

SEX na prvním rande? ANO nebo NE? »

Sex na jednu noc, vyšší počet sexuálních partnerů nebo sex na prvním rande. To všechno jsou historicky „zakázané druhy chování“. Celý článek»
šťastný pár

TEST: Co je lepidlem vašeho vztahu? »

V každém vztahu jsou aktivity a chvíle, které vás s partnerem spojují a někdy dokonce drží pohromadě. Co je lepidlem toho vašeho? Celý článek»
sex v těhotenství - 1

Sex během těhotenství ANO nebo NE? Tipy, jak si ho užít! »

Když přijde řeč na sex v těhotenství, převážná většina žen znejistí nebo je zmatená. Je to dáno hlavně tím, že se o tomto tématu na veřejnosti příliš nemluví a nastávající maminky se na ožehavé ... Celý článek»
Masáž

Oddejte se nevšední rozkoši se svým partnerem - vyzkoušejte NURU masáž »

Jste v dlouhodobém vztahu a váš sexuální život už je tak trochu rutina? Nebo jste snad vy a váš přítel typickými experimentátory a rádi zkoušíte nové věci? Ať tak či onak, věřte, že tímhle svého ... Celý článek»
Žádost o ruku na měsíci

Vyprávěním o takové žádosti o ruku rozhodně oslníte! Váš drahý si ale pořádně připlatí »

Od roku 2022 bude možné se zasnoubit během romantického přeletu nad Měsícem za doprovodu nesmrtelného hitu "Fly Me to the Moon" od Franka Sinatry. Celý článek»
Pár v posteli

Vneste si do milování více vzrušení: 6 sexy triků, které ho dostanou do kolen »

Léto představuje čas, kdy bychom se měli cítit příjemně a uvolněně. Proto je tato část roku perfektní dobou pro experimentování. Odvažte se a zkuste něco nového, třeba i v posteli. Celý článek»
pár v posteli - 2

Vytrácí se z vašeho vztahu sex? Víme, co za tím stojí! »

Partnerský sexuální život, ostatně stejně jako celý váš vztah, přirozeně prochází různými vývojovými stádii. Je jasné, že po nějaké době už se na sebe nebudete vášnivě vrhat v momentě, kdy překročíte ... Celý článek»
Romantika

TEST: Je ve vašem vztahu ještě romantika a vášeň? »

Jak je na tom váš vztah? Otestujte ho. Celý článek»
Sex

Odvažte se! 5 tipů, jak si užít sex na jednu noc bez výčitek »

Sex na jednu noc může být vzrušující zážitek. Jak si ho můžete jednoduše užít? Celý článek»
Pár

5 věcí, které v posteli naštvou každou ženu. Jak se jim bránit? »

Sluneční paprsky nás rozpalují a doba dovolených láká k postelovým hrátkám víc, než kdy jindy. Měníme se v ženy – dračice a jako takové vyžadujeme patřičné zacházení, které nemusí být zrovna „v ... Celý článek»
Sex ve vodě

Vodní hrátky s rozumem! SEX VE VODĚ může být nebezpečný »

Léto, horko a spalující vášeň. Stačí jeden dlouhý pohled a bazén se promění v lóži hříchu. Rozhodně byste ale měla vědět, že sex ve vodě s sebou přináší i několik rizik. Na co si musíte dát pozor, ... Celý článek»
Seriál Ulice: S Gábinou zamával výsledek těhotenského testu

Pomoc! Co dělat, když čekám dítě se svým ex? »

Gábina Pumrová ze seriálu Ulice má za sebou poměrně perný měsíc. Ještě se ani nestihla vzpamatovat z náročného rozchodu a hned se musí popasovat s další novinkou. Po pozitivním výsledku těhotenského ... Celý článek»