Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Život s pedantem: 5 znaků, podle kterých ho odhalíte

Smutná žena
zdroj: Getty Images Smutná žena
aktualizováno 15.01.2019, 16:23 | doma.cz
Jak vypadá život s pedantem můžete vidět i v nové Výměně manželek. Marcelin prozatimní manžel Patrik jí nedá nic zadarmo. Vyžaduje bezchybný úklid, během natáčení se několikrát rozčílí a nadávky a vulgarismy mu nejsou cizí. Jaké další chování odhalí ... Celý článek»

Sex

5 pravidel, které musíte dodržovat, pokud chcete mít pravidelný sex i v dlouhodobém vztahu »

Co dělají jinak páry, které si i po několika letech společného soužití užívají divokého, vzrušujícího a pravidelného sexu? Okoukejte jejich triky. Není to žádná věda. Celý článek»
Seriál Ulice: Davida a Terezu čeká opět smutné loučení

TEST: Zvládly byste vztah na dálku? »

Tereza s Davidem z Ulice vztah na dálku zvládají docela obstojně, i když loučení pro ně bývá vždy těžké. Jak by tomu bylo u vás? Zvládly byste přenést přes srdce, že partnera nemáte jenom pro sebe? Celý článek»
Seriál Ulice: Mezi Martinem a Šárkou dojde k velkému zvratu

Nevěra: Jak jí předcházet, aby se vašemu vztahu vyhnula obloukem? »

Děsíte se toho, že by váš partner mohl podlehnout svádění jiné ženy nebo by se neuhlídal po nějaké té skleničce vína v baru s kamarády? Zaručený recept na to, aby vám zůstal celý život věrný, sice ... Celý článek»
sex na jednu noc - 1

Lubrikační gel: Vše, co o něm musíte vědět »

Lubrikační gely jsou důležitým doplňkem milostného života, jelikož dokonale ulehčují, zpříjemňují a ozvláštňují každé milování. Co všechno o nich musíte vědět, aby vše fungovalo tak jak má? Celý článek»
Rozvod

Pozor, ať vás neskolí Rozvodový den! Přijde už zítra »

Víte, kterému dni se v USA říká „Divorce Day“? Je to první pondělí po vánočních svátcích, kdy výrazně rostou žádosti o rozvod. Celý článek»
Seriál Ulice: Mají Bruno a Marcela ještě šanci?

5 způsobů, jak dát muži najevo, že se vám líbí a popostrčit ho k akci »

Marcela z Ulice je až po uši zamilovaná do Bruna, ale není si jistá, jestli má u něj ještě šanci. Snažila se mu naznačit svou přízeň, ale zdá se, že sympatický barman na to příliš nereaguje. ... Celý článek»
Problémy v posteli

Nemáte na sex ani pomyšlení? Vyzkoušejte těchto 5 způsobů, jak znovu probudit libido »

Raději se večer podíváte na dobrý film, než abyste vyvíjely snahu v ložnici? Asi tušíte, že je něco špatně a možná si už dávno říkáte, že byste s tím měly něco dělat. Jaké jsou nejčastější příčiny a ... Celý článek»
Pár v posteli

EROTICKÁ PŘEDSEVZETÍ: Co letos v sexu udělejte jinak? »

Život je krátký. Když si nezačneme v sexu užívat letos, kdy jindy? Celý článek»
pár v posteli - 3

Nejlepší sex pro líné a přejedené »

UF! Tak je to za námi. Jenže hýbat se moc nejde… Celý článek»
Problémy v posteli

I muži předstírají orgasmus! Jak a co je k tomu vede? »

Myslely jste si, že orgasmus předstírají jen ženy? Jste na omylu! Odhalily to výsledky výzkumu Kansaské univerzity, které mnohé ženy pořádně šokovaly! Celý článek»
Nechuť na sex

Nechuť na sex: 7 nejčastějších důvodů, které nás obírají o potěšení »

Zjistěte, proč se vám do postele nechce. Důvodů může být mnoho, na každý však existuje řešení. Celý článek»
Cukroví

Pozor na vánoční cukroví! Víme, které krade mužům chuť na sex »

Když ho spořádá plný talíř, není divu, že pak žádný muž nemá na sex ani pomyšlení. Ale přesto není cukroví jako cukroví. Opatrné byste měly být zejména s cukrovím z nejrůznějších ořechů. Celý článek»
sex v těhotenství - 3

7 erotických pomůcek, o kterých ani nevíte, že je máte doma »

Připadají vám hračky v sex shopu zbytečně drahé a nepraktické? Nemusíte je kupovat. Stačí se poohlédnout po erotických pomůckách, které ukrývá vaše domácnost, jen jste o tom doteď nevěděly. Celý článek»
Svatba

Chystáte zásnuby? Numeroložka prozradila šťastná data pro svatbu v roce 2019 »

Vybrat termín svatby může být někdy obtížný a náročný úkol. Někteří lidé je vybírají podle ročního období, aby mohli mít například svatbu venku a užívat si slunného počasí. Termín svatby lze však ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak přijme sebestředný Petr Ančinu kritiku?

TEST: Měly byste se s partnerem sestěhovat? »

Anča z Ulice si myslela, že sestěhování s Petrem je dobrý nápad a usnadní jim to životy. Zatím se ale idylka nekoná a Petr se začíná ukazovat v pravém světle. Jak je tomu u vás? Je čas na společné ... Celý článek»