Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

10 míst, kde se rozhodně musíte pomilovat alespoň jednou za život

Milovaní - 3
zdroj: Thinkstockphotos Milovaní - 3
aktualizováno 22.10.2018, 00:00 | doma.cz
Vyměňte občas ložnici a postel za méně typické a předvídatelné místo! Stereotyp se vám vyhne obloukem a společný vzrušující zážitek vás zase o něco sblíží. Která místa stojí za hřích? Sveďte ho na jednom z těchto míst a uvidíte, že ... Celý článek»

dilema

O sexu chtějí dcery mluvit s tatínky »

Vědci zjistili, že většina mladých žen lituje, že s nimi tatínkové sex neprobírali častěji. Celý článek»
Jeane Marie

Sugardating: Randění se staršími muži výměnou za luxusní životní styl »

Už jste slyšely o tzv. sugardating? Jeanemarie se schází s bohatými staršími muži, kteří ji za její čas štědře sponzorují. Jaké jsou pravidla hry a co ji k tomuto zvláštnímu povolání přivedlo? Celý článek»
Dominantní žena

TEST: Jste ve vztahu spíše submisivní nebo dominantní? »

Ve středeční Výměně manželek jsme viděli submisivní Martinu, která dokonce odevzdává celou svou výplatu manželovi, a dominantní Jarču, která bez mrknutí oka prosazovala všechny své názory. Které z ... Celý článek»
Erotické sms

Staňte se mistryní v sextingu, i když už vám dávno není -náct »

Mnoho žen si myslí, že sexting je určený pouze pro mladší generace a že to není nic pro ženu kolem třicítky a výš. Na tyto předsudky zapomeňte. Sexting je určený pro všechny věkové kategorie, jelikož ... Celý článek»
Novinky v Ulici - Bedřich a Jindra

Jak se vyrovnat s rozchodem: Co dělat a čemu se vyhýbat obloukem »

Bedřich z Ulice prochází těžkým obdobím. Jindra i s dcerou Ladou ho nečekaně opustily a musí se vypořádat nejen s rozchodem, ale také s tím, že přišel o stálý kontakt se svým dítětem. Čeká ho úplně ... Celý článek»
eugenie s mužem

Svatba princezny Eugenie versus těhotenství vévodkyně Meghan: Ukradla jí její velký den? »

Svatba je jedna z nejkrásnějších událostí života a každý by ji měl mít podle svých představ a snů. Princezna Eugenie, která si za muže brala manažera nočního klubu Jacka Brooksbanka, jistě není ... Celý článek»
Sex

5 tipů, jak okořenit milování v dlouhodobém vztahu »

Když máme čerstvý vztah, nemusíme se většinou ani snažit, jelikož všechno funguje tak nějak přirozeně. Když už jsme spolu déle, do postele se nám často začne vkrádat stereotyp a milostné hrátky už ... Celý článek»
Rande

Ideální místa pro vyznání lásky? Máme pro vás 4 tipy »

Ať už jste spolu pár měsíců nebo několik let, romantické vyznání lásky je vždy krásné a emotivní gesto. Čas od času je potřeba si uvědomit, jakou úžasnou osobu vedle sebe máme a jak důležité je dát ... Celý článek»
Porod

Partner u porodu: Co když nechce nebo trápí pochyby vás? »

V dokureality Malé lásky každou středu sledujeme ty nejintimnější okamžiky maminek a prožíváme s nimi jejich bolest, strach i radost. V náročných chvílích jim je často oporou otec dítěte, ale není ... Celý článek»
Sex

5 věcí, které byste v posteli měly dělat častěji. Váš partner bude na vrcholu blaha! »

Někdy stačí věnovat se pár maličkostem a váš sex bude mít zase šťávu! Přečtěte si, po čem muži touží, ale většinou to nevysloví nahlas. Celý článek»
Luxusní společnice

VÁŠ PŘÍBĚH: Nechávám se vydržovat bohatými muži, v pravou lásku přesto stále věřím »

Lucie při vysoké škole hledala nějakou brigádu. Blonďaté vlasy, modré oči, dlouhé nohy a velká prsa jí pomohly k práci hostesky, která ale nebyla placená podle jejích představ. Pak ale přišla ... Celý článek»
Seriál Ulice: Honza bojuje o Jindru

Rozum versus cit: Čím bychom se raději měly řídit ve vztazích? »

Srdce versus mozek. Takové rozhodování Jindře z Ulice rozhodně nezávidíme. Bedřich je fajn chlap, který je zároveň spolehlivým otcem jejího dítěte. Vztahu ale už od začátku chybí pověstná vášeň. K ... Celý článek»
zabiják sexu

5 zabijáků sexu: Zdaleka se jim vyhněte! »

Po několikaletém vztahu se vám zdá, že váš sex není už co býval? Hlavně zachovejte klid, to je v dlouhodobém vztahu běžné. Zkrátka už se oba znáte od hlavy až k patě do každého detailu a je potřeba ... Celý článek»
Milenci - 3

Sex vašich rodičů vás ovlivňuje víc, než tušíte! »

Úspěšná a vyhledávaná terapeutka Erika Schwartz během třicetileté partnerské terapeutické činnosti zjistila, že náš sexuální život je výrazně ovlivněn sexuálním vztahem našich rodičů. Zamýšlet se nad ... Celý článek»
Rozchod

Jak poznat, že je pravý čas na rozchod? »

Eliška z Výměny manželek žije ve vztahu plném hádek, násilí a nevyřešených konfliktů. Během natáčení přiznala, že na svého partnera už vytáhla i nůž. Po partnerských rvačkách několikrát skončila v ... Celý článek»