Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj táta se ke mně chová jako k cizí!

Hádka
zdroj: Thinkstockphotos Hádka
aktualizováno 21.09.2017, 00:44 | doma.cz / čtenářka
"Jmenuji se Eliška a je mi 20 let. Žiji v rodinném domě se svými rodiči a mladší sestrou. Nevím, zda můj příběh bude natolik zajímavý, ale především bych chtěla ostatní čtenářky poprosit o radu," napsala nám naše čtenářka. Začalo to, když jsem byla ... Celý článek»

Senioři a láska

Jak vyjít s DŮCHODEM? »

Celý život dřeme a těšíme se na to, až si odpočineme v důchodu. Realita je často bohužel jiná, a tak místo pohodového stáří, zažíváme finanční trable. Jde vůbec vyjít s důchodem? A co můžeme udělat ... Celý článek»
Maminka a dcera

Spaní dětí s rodiči: Známe největší problémy i výhody »

Při narození potomka se rodiče obvykle dělí do dvou skupin – ta první se snaží dítě naučit spát o samotě ihned po narození, jiní s nimi sdílejí ložnici i několik let. Důvodů, proč spát s dětmi i proč ... Celý článek»
Flirt

JAKÉ MÁ PARTNER OČI? Šedé? Pozor, bude nevěrný! »

Barva očí prozradí všechno - budete se divit! Celý článek»
Dítě s mobilem

První mobil pro školáka? Víme, co při výběru nepodcenit »

Chystáte se pořídit svému dítěti mobilní telefon? Možná dokonce první? Přinášíme vám tipy, na co se při výběru vhodného modelu zaměřit. Celý článek»
Hygiena

Jak malé děti naučit základní hygienické návyky? »

Doma máte své ratolesti pod dozorem, ale se začátkem školního roku na ně nebudete moct dohlížet pořád. Je proto třeba mít jistotu, že si bez vás dokážou sami poradit. Celý článek»
Psaní

Přestala po prvním týdnu vašeho prvňáčka škola bavit? Odhalte, CO HO DOOPRAVDY STRESUJE »

Máte doma prvňáčka? Nakoupila jste mu krásnou aktovku, spoustu sešitů, připravujete denně svačinku? To všechno ale nemusí zajistit to, že dítě všechno zvládne a nebude pro něj přechod do školy ... Celý článek»
Seriál Ulice: Představitelka Světlany lehla smíchy na natáčení

Lze skloubit mateřství s nastartovanou kariérou? Své by o tom mohla vyprávět Světlana z Ulice »

Vilma Nyklová nedávno vnukla Světlaně myšlenku, že není dobrou matkou. Ono zvládat starostování na jedničku a do toho se ještě postarat o maličkého Lexíka, není zrovna procházka růžovou zahradou. ... Celý článek»
Učitel

Odhalte včas (ne)schopného učitele! »

Učitel je pro vzdělávání dětí klíčový, a proto se na kvality pedagogů klade jak ze strany rodičů, tak i vedení škol stále větší důraz. Ukazuje se, že nestačí jen pouhé znalosti, dobrý učitel by totiž ... Celý článek»
Osobnosti z dětských domovů

Zpěvák, modelka i triatlonista: Šťastné pokračování životů dětí z dětských domovů »

Každý se pohybuje v jiné branži, přesto všichni mají něco společného. Vyrůstali v nelehkých podmínkách. Sílou, odhodláním a tvrdou prací se dnes snaží být vzorem pro děti se stejným osudem. Celý článek»
Placičky

Extrémně rychlé cuketové placky, za 15 minut hotové! RECEPT »

Další luxusní recept ze sezónní cukety. Celý článek»
William a Kate s dětmi

Třetí potomek KATE A WILLIAMA je na cestě. Co všechno VÍCEČLENNÁ RODINA obnáší? »

Internetem se dlouho šířila fáma, že vévodkyně Kate čeká třetího potomka. Konečně palác oficiálně tuto zprávu potvrdil a my tedy s jistotou víme, že královská rodina se opět rozroste. Prozatím mají ... Celý článek»
Školačka

S příchodem do školy roste RIZIKO ÚRAZŮ! Nezapomeňte svého školáka pojistit »

Škola s sebou přináší celou řadu nových aktivit. Čím je dítě aktivnější, samostatnější a zvědavější, tím intenzivněji se nabízí jeho pojištění. Co všechno je potřeba vzít v úvahu? Celý článek»
Uspávání

Kdy je ženské tělo SKUTEČNĚ PŘIPRAVENÉ na to, mít DRUHÉ DÍTĚ? »

Jedna ratolest už je na světě a vy jste jí tak nadšená, že byste chtěla hned druhé? Dejte si ale pozor, aby nejenom vaše mysl, ale i vaše tělo bylo na opětovnou zátěž připraveno. Celý článek»
Zmrzlina

Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená? »

Smršť komentářů se hrne na mladičkou Ivu z Výměny manželek. A to i kvůli tomu, že už v sedmnácti letech je matkou. Je to opravdu nenormální a je žena v tomto věku schopná postarat se o dítě? Celý článek»
Kapesné

Školní rok začíná: Kolik dát dítěti jako kapesné? »

Letní pohodička je u konce a dětem i rodičům zase pomalu, ale jistě nabíhají povinnosti spojené se školní docházkou. V tomto období se vždy odněkud vynoří otázka „Jaké budu letos dostávat kapesné?“ Celý článek»