Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Malé lásky: Mladí rodiče si postaví hlavu navzdory hrozící genetické poruše!

Marie Dudová a Jan Gorol
zdroj: TV Nova Marie Dudová a Jan Gorol
aktualizováno 19.09.2018, 12:24 | doma.cz
Tentokrát budou diváci Malý lásek sledovat cestu mladých rodičů Marie a Jána, kteří se i přes vysoké riziko genetické poruchy rozhodnou přivést dítě na svět. „Ani na chvilku jsem nepřemýšlela o tom, že dám malou pryč. ... Celý článek»

Zlobivé dítě

5 fungujících tipů, jak dětem nastavit hranice »

Čtyřicetiletá Blanka z Výměny manželek si vyměnila domácnost s pětadvacetiletou Miou a jejím úkolem bylo postarat se o dvě malé děti. Jedno z nich Blanku bezdůvodně začalo fackovat, když mu pomáhala ... Celý článek»
Louise a Nikki Draven

Ani holka ani kluk? Tahle rodina svého syna vychovává bez genderové identity »

Louise a Nikki Draven mají opravdu velmi neobvyklý příběh. Vychovávají svého pětiletého syna jako "člověka", ne jako chlapce a nechávají ho, aby si sám vybral své pohlaví. Celý článek»
Těhotná

6 signálů, že jste připravené mít miminko. Bude se jimi řídit i Karla z Ulice? »

Karla z Ulice má před sebou nelehké rozhodnutí. Po návštěvě lékaře je postavena před hotovou věc. Zažívá obrovské dilema, zda co nejdříve založit rodinu a vzdát se své práce i dosavadního způsobu ... Celý článek»
DIY: Bonbonový kalendářík

Utíká školní týden dětem pomalu? Tohle jim pomůže zpříjemnit čekání na víkend »

Někteří školáci se do těší, jiní možná méně. Zpříjemněte jim odpočítávání dní malým sladkým překvapením, které je jistě potěší. Celý článek»
Dítě a máma umývají nádobí

Efektivní způsob jak děti motivovat k udržování pořádku v pokojíčku a pomáhání v domácnosti »

Už jste slyšely o motivační tabuli? Pokud ne, dejte si ji do hledáčku nebo se pusťte do domácího tvoření. Vaše děti budou jako vyměněné a z uklízení pokojíčku se rázem stane zábavná hra. Celý článek»
Stres

TEST: Žijete ve stresu? »

Vysoké nároky jsou na nás kladeny jak v práci, tak v osobním životě. Pokud je nezvládáme, snadno podléháme stresu a nervozitě, které ohrožuje naše zdraví a může za hodně nemocí, fyzických i ... Celý článek»
Školáci

Školáky letos čeká 22 dní volna! PŘEHLED prázdnin na celý školní rok »

Školáci v pondělí po dvouměsíčních prázdninách poprvé usedli do lavic. Na další volno ale dlouho čekat nebudou, doma zůstanou hned v pátek 28. září. Volných dní si v tomto školním roce užijí hned 22. Celý článek»
Melissa and her family

To si Mellisa nikdy neodpustí: Nechala labilnímu manželovi hlídat neposlušné syny, skončilo to děsivou tragédií »

Velmi smutný příběh ženy, která v jednom dni přišla o oba své syny a zároveň o manžela. Celý článek»
Děti ve školce

Dítě s ADHD: Opravdu potřebuje speciální školu? »

Trpí na časté záchvaty vzteku? Reaguje rychlými, cukavými pohyby? Chvilku neposedí a šijou s ním všichni čerti? Pokud v těchto pár popisech poznáváte své dítě, buďte na pozoru. Může totiž trpět ... Celý článek»
Čtenářka

Co dělat, když se dítěti nechce do školy? »

Škola už je skoro tady, ale vašemu dítku se tam moc nechce? Jistě, málokterému školákovi se do "toho ústavu" po volnem nabitých prázdninách chce. Co ale dělat, když už jeho neochota přesahuje meze? ... Celý článek»
Dětský pokoj - 5

TEST: Jak namotivovat vašeho malého školáka k učení? »

Chcete, aby vaše dítě mělo ve škole dobré výsledky? Která matka by nechtěla. Jakou taktiku ale zvolit právě na vaše dítko? Otestujte se! Celý článek»
viral kojeni

Hrubá urážka přímo v ordinaci u doktora! Čím si mladá maminka musela projít? »

Suzie Ramirez, 24letá novopečená maminka, byla ponížena přímo v čekárně u zubaře. Co se jí přihodilo? Celý článek»
Děti a vysvědčení

Jak připravit své dítě na návrat do školy? 5 úkolů, na které nesmíte zapomenout »

Školní prázdniny už se zase pomalu blíží ke svému konci. Je načase začít připravovat vaše děti na školní režim. Celý článek»
rodina - 2

3 tipy, kam za rodinným výletem poslední týden v srpnu »

Prázdniny jsou pomalu ale jistě u konce a ve vzduchu tak visí začátek školy, a s ním začínající obvyklý rodinný režim. Co tahle si ještě před začátkem školního roku s dětmi užít nějakou tu zábavu? Co ... Celý článek»
víno

TEST: Čím nejčastěji léčíte své problémy? »

Snad každá z nás má svá trápení, bolístky a stresové situace, se kterými čas od času bojujeme. Takové máte s nejvyšší pravděpodobností i vy. Tělo a mysl se postupem času naučí vyrovnávat se s ... Celý článek»