Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Emotivní VÝMĚNA MANŽELEK: Jak se Milada ze sociálně slabší rodiny vyrovná s tím, že jinde se mají lépe?

Milada
zdroj: TV Nova Milada
aktualizováno 17.05.2017, 12:43 | doma.cz
Dnešní Výměna manželek má opravdu silný příběh. Na jedné straně je energická Helena, která se svým manželem Dušanem žije harmonický život v brněnském bytě. Naopak Milada s Mirkem vychovávají své dvě děti v opravdu skromných podmínkách pronajatého ... Celý článek»

Šťastná rodina

10 zlozvyků, kterými denně UBLIŽUJETE svému dítěti »

Ať chceme nebo ne, každé dítě má vzor ve svém rodiči. Zlozvyky, které si většinou ani neuvědomujeme, můžeme negativně ovlivnit vývoj svých ratolestí. Přinášíme vám seznam zlozvyků, kterých se rodiče ... Celý článek»
Rodina

Den matek: v Etiopii třídenní oslava, v Nepálu pouť k Mata Tirtha »

U nás ale stálicemi zůstávají květiny a pralinky. Celý článek»
Seriál Ulice: Marek Salvet jako Filip Maléř

Je správné, že se Maléřovi z Ulice rozhodli pustit Filipa na chatu? Nebo měli ještě počkat? »

Filip Maléř už není žádný malý kluk. Bylo mu patnáct, má přítelkyni a chová se zodpovědně. Minulý týden přišel s tím, že by chtěl jet s kamarády na chatu. Zachovali se jeho rodiče správně, když ho ... Celý článek»
Malý cyklista

Poprvé na kole? Jak a na čem naučit dítě jezdit »

Máte doma malého adepta na první kolo? Poradíme vám, jak vybrat takové, na kterém se mu bude dobře jezdit, i jak ho to hravou formou naučit. Celý článek»
Smutek

Jste často smutní? Neuvěříte, co to vypovídá O VAŠÍ INTELIGENCI »

Stesk. Smutek. Melancholie. Všechny tyto emoce mají jednoho společného jmenovatele. Nostalgii. Potvůrka, co dokáže zlomit i toho největšího necitu. Celý článek»
Dívka s počítačem

Čtyři rady, které ochrání vaše dítě před kyberšikanou »

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. Čas strávený online se dnes může sebejistě poměřovat s časem stráveným osobním kontaktem, proto je nutné oba světy vnímat jako skutečné. ... Celý článek»
Děti

50 super věcí, které by dítě mělo zažít, než vyroste »

Britská organizace The National Trust, která se zabývá ochranou přírody a památek, sestavila seznam 50 věcí, které by vaše dítě mělo zažít před dosažením 12 let věku. Celý článek»
Rodina

Neuvěřitelné! Lékaři odhalili, co vašemu dítěti zajistí do budoucna úspěch v práci i lepší vztahy »

Předčasně narozené děti mají těžší start do života. Lékaři zjistili, co jim může pomoci - a to nejen v otázce zdraví. Celý článek»
Utěšování

Ničí vaši kamarádku tyran? Důkazy, které napoví i rady, jak jí pomoci »

Žije vaše kamarádky s tyranem? Mýty, kterým nevěřit a rady, kterými jí můžete skutečně pomoci. Celý článek»
Rodič a dítě

CO NA TO DĚTI? Mám rád Shreka, ale nechtěl bych být zelený »

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na ... Celý článek»
Malý superhrdina - 10

DOJEMNÁ GALERIE: Otec vytvořil ze svého nemocného syna SUPERHRDINU »

Rodina Lawrencových si prošla nepříjemnými okamžiky. Jejich nejmladší syn Will trpí Downovým syndromem, který nelze vyléčit. Tatínek Alan se ale rozhodl, že vezme věci do svých rukou. Zasedl k ... Celý článek»
Dítě a pes

Proč dítěti koupit zvíře? Pomůže mu se školou i zvládáním emocí »

Pes má pozitivní vliv na vývoj dítěte. Toto všechno dokáže u něj zlepšit. Celý článek»
Co na to děti?

CO NA TO DĚTI? Na školce mám nejraději rybičkovou pomazánku... »

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak vezmou Bedřichovu novinku Ema a Franta?

Ema z Ulice jako vztahová poradkyně. Je dobře, když děti vědí o partnerské krizi? »

Ema Toužimská se v poslední době stala Ančinou vrbou. Moc dobře ví, co se mezi Aničkou a Bedřichem stalo, a tak se nebojí poskytnout své skoro mamince cennou radu. Je správné, aby děti radily svým ... Celý článek»
Těhotná

Holčička nebo chlapeček? Nejznámější babské rady, které napoví, co čekáte »

Čekáte holčičku nebo chlapce? Na 100 procent vám pohlaví miminka sdělí lékaři. Ale vždy se najdou kolem vás lidé, kteří věří v staré babské rady a pověry a předpovídají, co se vám narodí. Celý článek»