Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

VÁŠ PŘÍBĚH: Tajemné síly mě ochránily před autonehodou

Tajemno
zdroj: Thinkstockphotos Tajemno
aktualizováno 30.03.2017, 00:51 | doma.cz / čtenářka
Neskutečný příběh zažila naše čtenářka Jarka. Podívejte se, co se jí stalo v den, kdy zemřela její teta. Jezdím do Čech asi dvakrát do roka, pokaždé však vyhledám paní, se kterou jsem ... Celý článek»

Dítě a boty

Metoda mačkání palce nefunguje! Pět pochybení rodičů při nákupu dětských bot »

Nákup jakýchkoliv bot bývá sám o sobě těžký a náročný. Víte však, jakých kritérií byste si měli všímat, když neobouváte sebe, ale míříte do oddělení s dětskou obuví? Celý článek»
Vendula Maříková

Nesouhlasíte s novým partnerem vašeho potomka, jako Lumír z Ulice? Měla by Vendula svého otce poslechnout? »

V seriálu Ulice řeší další zamilovaný trojúhelník. Zatímco Vendula se zamilovala do Roberta, asistenta starostky Světlany Nyklové, její babička a tatínek by si pro ni představovali raději hodného ... Celý článek»
Seriál Ulice: Anča a Bedřich se snaží překonat krizi

Jak říct NEPŘÍJEMNOU PRAVDU? Rady, které by se hodily i pro Bédu z Ulice »

Říká se, že pravda bolí a obzvláště to platí pro nepříjemnou pravdu, která mnohdy dokáže zamíchat kartami. Bedřich ze seriálu Ulice zvažuje, jak říct Aničce o nemanželském potomkovi. Jde na to Béda ... Celý článek»
Bonding

BONDING: První propojení s miminkem! Co to je? A jak ho dosáhnout? »

Také jste už zaznamenali fenomén jménem bonding? V současné době se tento pojem vyskytuje snad na všech maminkovských serverech. Co to vlastně je? A jak takový bonding probíhá? Celý článek»
Trápení

VÁŠ PŘÍBĚH: Život za život »

Smutný příběh čtenářky Terezy je opravdu plný emocí. Celý článek»
Seriál Ulice: Měla by dát Adriana Evženu Šmýdovi ještě jednu šanci?

Moje dítě bere drogy! Zažíváte podobnou situaci jako Evžen z Ulice? »

Našli jste u svého dítěte prášky s neznámou látkou? Nebo třeba vajgl od jointa jako Evžen u Adriany? Ať tak či onak, obojí značí, že je na čase si se svým potomkem pořádně promluvit. A je jedno, ... Celý článek»
Dítě v nebezpečí - 1

Jaká jste matka? Dítě na obrázku ohrožuje 11 věcí - najdete je všechny? »

Než se rozhodnete nechat dítě v pokoji samotné, pořádně se rozhlédněte a zkoumejte, jestli si nemůže vaše ratolest sama nějak ublížit. Protože nebezpečí číhá i na místech, která by vás možná ... Celý článek»
Tlouštík

Máte doma otesánka? Tři prohřešky rodičů na dětech »

V současné době trpí nadváhou každé 4. dítě, obezitou každé 7. a monstrózní obezitou 4 děti ze sta. Celý článek»
Rodiče a děti - 1

Bojuje vaše dítě se sebevědomím? Těchto 14 úkolů mu změní život »

Sebevědomí je jeden z nejúžasnějších darů, které mohou rodiče předat svým ratolestem. Zdravé mínění o sobě samém je totiž základem silné osobnosti a ovlivňuje naše jednání. Celý článek»
Malý Logan se převléká do ženských šatů - 3

Líbí se mu holčičí šaty, tak mu je maminka dovoluje. Nemůže tím čtyřletému synovi ublížit? »

Čtyřletý chlapec má od malička tendence se projevovat jako dívka. Jeho matka mu dovoluje nosit ženské šaty. Reakce okolí jsou různé. Celý článek»
Dítě se sluchátky

Tahle píseň má rozveselit každé dítě! Otestujte ji i na tom vašem! »

Každý rodič chce, aby bylo jeho dítě šťastné. To ale není jen tak - nálada se hlavně těm menším mění z minuty na minutu. Už ale nemusíte zoufat. Vědci vytvořili píseň, která vaše miminko zaručeně ... Celý článek»
Těžký život rodiče

Bude z něho dobrý táta? Víme, jak to poznáte! »

Jednou se biologické hodiny roztikají každé z nás. Ale jak zjistíme, že partner bude tím nejlepším tatínkem pro naše vysněné miminko? Celý článek»
jak neutrácet

Troufáte si vzít muže s sebou na nákupy? Máme 5 RAD »

Vzít muže s sebou na nákupy znamená - téměř jistý konec vztahu, domnívají se některé obzvlášť pesimistické ženy. Celý článek»
Vysvědčení

Špatné vysvědčení? Rady psychologů, jak známky skutečně zlepšit »

V úterý děti dostávají pololetní vysvědčení. Jenže zatímco někteří rodiče nedělají ze známek vědu, jiní si na dobré výsledky potrpí. A někdy přílišný tlak na dítě může skončit tragicky. Celý článek»