Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Deprese z kulatých narozenin? Tyhle rady by pomohly i Lumírovi z Ulice

Seriál Ulice: ep. 3345 - Lumír slaví jubileum
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: ep. 3345 - Lumír slaví jubileum
aktualizováno 21.11.2017, 09:56 | doma.cz
Lumír Nykl oslavil minulý týden padesáté narozeniny. Někdo ke kulatinám přistupuje s radostí, jiného trápí deprese z vysokého čísla. Lumír se bohužel řadí k druhé skupině lidí, a tak celý týden byl přešlý z toho, že je na světě už půl století. Máme ... Celý článek»

Dvojčata

To je roztomilé! Podívejte se, jak dvojčátka dokonale zmátla svého bráchu »

Máte ve svém okolí dvojčata? Pokud ano, pak nám určitě dáte za pravdu, že se na ně nemůžete vynadívat. Vidět vedle sebe dvě identická těla s rozlišnými vlastnostmi, je opravdu něco úžasného. ... Celý článek»
Seriál Ulice: Martině dochází s Filipem trpělivost...

Moje dítě zažívá rozchod! Jak by měla Veronika Maléřová pomoci Filipovi? »

Rozchod je bolestivá záležitost, se kterou se musíme poprat. Je jedno, jestli je vám třicet, nebo třeba patnáct, protože v obou případech bude ještě dlouho trvat, než zlomené srdce vyléčíte. To ... Celý článek»
Dětské fóbie

15 rad, jak dítě zbavit strachu »

Silnějšího spolužáka. Bubáků pod postelí. Psů, kteří štěkají. Děsí se vaše dítě skoro všeho? Poradíme vám, jak mu se strachem pomoci, i v jakých případech vlastně buďte z jeho obav ráda. Celý článek»
Dobrý anděl_paní Ivana s Ellenkou

Dobrý anděl pomohl nemocné Ivaně vyřešit problémy s penězi »

Doposud byla zdravá a ani v minulosti neměli v rodině nikoho s podobnou diagnózou. “Zpětně když o tom přemýšlím, jsem si jistá, že hlavním spouštěčem byl stres. 85 % rodin s nezaopatřenými dětmi, ve ... Celý článek»
Sourozenec

Chlapeček se dozvěděl, že bude mít sourozence. Neuvěříte, jak zareagoval! VIDEO »

Snad každá maminka, která čeká další děťátko, se trošku obává reakce staršího sourozence. Obzvláště, pokud se jedná o jedináčka, který je zvyklý, že se svět točí jenom kolem něho. Některé děti jsou z ... Celý článek»
Seriál Ulice: Weber nafackuje Lucii přímo u Matěje - 9

S NÍM RANDIT NEBUDEŠ! Proč otec zakazuje Lucce Weberové, aby randila s Matějem? A má na to právo? »

Snad nikdo nečekal, že to v Ulici zajiskří zrovna mezi Matějem Jordánem a Luckou Weberovou. Mnozí by si mysleli, že jejich láska nebude mít dlouhého trvání, ale vypadá to, že Matějovi na Lucce ... Celý článek»
Maminy s rozumem

Jsou vaše děti nesoustředěné? Můžou mít málo tekutin. PŘEHLED nejvhodnějších nápojů ZDE »

Trendy ve stravování radí nabízet dětem pouze vodu, co ale dělat, když ji nechtějí? Nutriční specialistka poradí, které nápoje jsou v dětském věku nejvhodnější. Celý článek»
Táta a dítě

Jak utišit brečící miminko? Tenhle tatínek vám předvede chytrý trik! »

Snad všichni rodiče ví, že uklidnit plačící miminko, je pěkný oříšek. Některé maminky zpívají ukolébavky, jiné děťátko hladí a houpou. Tatínek Daniel Eisenman však přišel na novou taktiku, díky které ... Celý článek»
Miminko

Silné video plné EMOCÍ! Malý Camden nemá ručičky, přesto se snaží svého sourozence pohladit »

Snad všichni víme, že je život nespravedlivý. Důkazem je například i příběh malého Camdena, který se narodil bez končetin. To ale vůbec neznamená, že by malý chlapec nebyl plný lásky a radosti. ... Celý článek»
Smutná dívka

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje máma mě psychicky deptá! Vydržím to? »

"Vypadá to, že mám normální život, ale bohužel tomu tak není. Mám šílenou rodinu i minulost," napsala nám čtenářka Nat. Celý článek»
Vánoční dárek

Hledáte vánoční dárky, které skutečně potěší? Máme tipy pro manžela, děti i nejlepší kamarádku »

Vánoce jsou sice „teprve“ za dva měsíce, nenechávejte ale shánění dárků na poslední chvíli. Vyhnete se tak nejen tlačenicím v obchodech, ale i unáhleným nákupům. Svým nejbližším určitě nechcete ... Celý článek»
Maminy s rozumem: Intimní hygiena holčiček

Mýty o intimní hygieně holčiček: Nedostatečná péče může vést až k operaci! »

Další díl pořadu Maminy, s rozumem otevírá téma, o kterém se hlasitě příliš nemluví – Intimní hygiena malých děvčátek! Celý článek»
Miminko

JEDNO OKO NEZŮSTANE SUCHÉ! Jak se miminko zachová, když poprvé uslyší maminčin hlas? »

Snad každá žena ví, že není nic krásnějšího než první verbální kontakt s miminkem. A i když jsou miminka velmi vnímavá, někdy se stane, že maminčina první slůvka prospí nebo prozívají. To ale ... Celý článek»
Ordinace: Problémy Emy a blízkých s anorexií - 6

TEST: Netrpí vaše dcera anorexií jako Ema z Ordinace? »

Porucha příjmu potravy je psychická nemoc, která postihuje především dospívající dívky. Vyzkoušejte si náš test, který vám naznačí, zda se vaše dcera nepotýká s touto nemocí. Celý článek»
Gynekologická prohlídka

Nejčastější otázky, které ženu napadnou po spontánním potratu »

Spontánní potrat je obrovskou ztrátou pro každou ženu. A okamžikem, kdy vám v hlavě vyvstane mnoho otázek. S odborníky jsme vám připravily odpovědi na ty nejčastější z nich. Celý článek»