Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Pečujete o stárnoucí rodiče? 10 pravidel, která musíte znát a ctít

Rodina
zdroj: Getty Images Rodina
aktualizováno 15.01.2019, 16:27 | doma.cz/Linka seniorů
Vážná nemoc či úbytek psychických i fyzických sil mohou znamenat nutnost požádat blízké o pomoc. I takové chvíle patří k životu. A mají řešení. Život přináší mnoho nečekaných a tíživých situací, a ... Celý článek»

Richard Mason

Muž vychoval tři syny. Po několika letech zjistil, že je neplodný a není jejich biologickým otcem. Jaká byla jeho reakce? »

Richard Mason zažil pořádný šok, když v jeden moment zjistil, že je neplodný a není biologickým otcem svých tří synů. "Je to jako kdyby vás někdo udeřil kladivem, " řekl. Jak s tak nepříjemným ... Celý článek»
Otec a dcera

Dcera si nerozumí s tátou? 12 rad, které to změní »

Jak dosáhnout dobrého vztahu mezi otcem a dcerou? Celý článek»
Matka a dítě

Vaše dítě v noci trpí bezdůvodnou bolestí? Víme, co mu uleví! »

Přes den jsou děti zkrátka k nezastavení. Objevují, hrají si a poznávají svět. V noci je ale trápí bolesti nohou, zejména zepředu na stehnech, v lýtkách a pod koleny. Máte podobnou zkušenost? Mohou ... Celý článek»
Čištění zubů

Jak děti přimět k čištění zubů? »

Nechce si vaše dítě čistit zuby? Dělá scény a vymlouvá se? Zkuste mu tento rituál trochu zpříjemnit! Celý článek»
Dítě v kočáku

Jak ochránit před mrazem naše nejmenší? »

Pořádně přituhlo a maminky si určitě kladou otázku, jak své ratolesti ochránit před štiplavým mrazem. Hlavně ty, které mají první děťátko. Celý článek»
Rodičovské vychytávky - 2

Vynalézaví rodiče sdílí vtipné rodičovské vychytávky, které jim usnadnily péči o dítě »

Výchova dítěte není zrovna procházka růžovým sadem, a tak je třeba si každodenní činnosti trochu zpříjemnit a zjednodušit. Třeba tak, jako to udělali tito rodiče, kteří se na sociálních sítích ... Celý článek»
Ušetřené peníze

Nový rok bez dluhů a věčně prázdné peněženky? 7 rad pro pořádek v penězích »

7 zlatých pravidel finančního plánování, bez kterých se neobejdete. Celý článek»
Seriál Ulice: Jakou lekci dá Petr Anče?

TEST: Umíte říkat NE? »

Anča z Ulice už dlouho tolerovala a omlouvala sebestředného Petra, který doslova opanoval její prostor. Co všechno je kompromis, a kdy už by mělo z jejich úst zaznít rázné NE? Celý článek»
Flirt

Kamarád taky rád! Před čím se mít na pozoru »

Může mezi mužem a ženou fungovat opravdové přátelství? Celý článek»
Rodina

Co dělat, když jste nezapadly do partnerovy rodiny? »

S partnerem vám to klape, ale bolí vás žaludek, kdykoliv musíte navštívit jeho rodinu? Máte pocit, že vás neberou a nedaří se vám mezi ně zapadnout? Jak to napravit a jak v podobné situaci nejlépe ... Celý článek»
Vánoční deprese

Vánoce poprvé bez dětí? Jak bojovat s emocemi po rozvodu »

Když se rodiče ocitají v situaci sdílení dětí o vánocích poprvé, často mají zúženou představu o možnostech, jak se dají vánoční svátky v takové situaci strávit různě. Často pochybují, že v nich mohou ... Celý článek»
Dnes je nejdepresivnější den vánoc

Nemůžete si nikoho najít? Víme, jaké děláte chyby »

Kdo je bez partnera, může si za to často sám. Dělá totiž následujících pět chyb. Celý článek»
Vánoční večeře

Štědrovečerní tradice: K večeři až vyjde první hvězda a podávat se musí sedm chodů! Víme proč! »

Štědrý večer je snad pro všechny z nás tím nejkrásnějším okamžikem v roce, kdy se sejde u slavnostně prostřeného stolu celá rodina vychutnávajíc si společné chvíle lásky a štěstí. Poradíme vám, co ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak vážné to je s Tomášem?

TEST: Jaký máte vztah se svými dětmi? »

Tereza z Ulice je hodná holka a ke svým rodičům se chová s úctou. Často je tátovi oporou a dělá si o něj starosti. Jak to se svými dětmi máte vy? Udělaly by pro vás to stejné? Celý článek»
Předvánoční stres

TEST: Jak zvládáte předvánoční stres? »

Jsou pro vás Vánoce svátky klidu? Umíte si naplánovat všechny vánoční aktivity? Necháte se semlít davovým šílenstvím? Otestujte se! Celý článek»