Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

NEJTRAPNĚJŠÍ OTÁZKY od tchyně. Znáte nějakou?

Tchyně
zdroj: Thinkstockphotos Tchyně
aktualizováno 15.01.2017, 00:35 | doma.cz
Ach, ty tchyně! Bývají tak zvědavé. A ptají se na věci, na které by neměly snad ani myslet... Máte také takové zkušenosti? Tchyně by se měly chovat decentně, nemyslíte? Některé, zejména takové ty intimní ... Celý článek»

Dítě u počítače

Děti versus internet: Chraňte je před sexuálními útoky! Víme, co nepodcenit »

Děti by se na sociálních sítích samy vůbec pohybovat neměly, ale v dnešní době je těžké odolat. Pokud jste jim internet, facebook a další sociální sítě povolili, mluvte s nimi otevřeně o nebezpečích, ... Celý článek»
Rodina

Chcete být šťastnější? 7 dokonalých rad od dětí, které vás pobaví i dojmou »

Hledáte do nového roku recept na štěstí? Zeptejte se dětí! Mají totiž hned jasno. Celý článek»
Únava

Leden je pro děti nejnáročnější měsíc, se správnou výživou to zvládne »

Leden znamená pro dospělé především novoroční předsevzetí a plány na pozitivní změny pro soukromý i profesní život. Že je ale právě tento měsíc tím nejnáročnějším pro jejich děti, si vůbec ... Celý článek»
Dobrý Anděl_Jindra - 3

Jindřich strávil 15 měsíců se synem v nemocnici »

Pan Jindřich žije se svými dětmi – Jindříškem (7) a Klárou (17) v Nové Roli u Karlových Varů. Před rokem a půl rodinu zasáhla smutná zpráva, když malému Jindříškovi diagnostikovali lékaři akutní ... Celý článek»
Party hry

6 stolních her, se kterými nuda na silvestrovské party nehrozí »

Ať už slavíte Silvestra s rodinou nebo kamarády na horách, stolní hra určitě rozproudí zábavu, pokud by bylo třeba. Navíc se o rodině i kamarádech můžete dozvědět nové věci. Celý článek»
Jmelí

Proč se líbat pod jmelím? »

Jmelí by na Vánoce nemělo chybět v žádné domácnosti. Ideálně zavěšené, aby se pod ním dalo pohodlně políbit. Proč to vlastně děláme a kde se tato tradice vzala? Celý článek»
Budoucí tchyně

Štědrý den s tchyní. To se nedá přežít! Nebo ano? »

Je to tady. Štědrý den s tchyní! Jak postupovat, abychom ho přežili a zachovali si zbytky zdravého rozumu. Celý článek»
sněhuláci - 8

DIY: Jak vyrobit úžasné sněhuláky z ponožky? »

Máme tu zimu a určitě každý zdobí svůj příbytek vánočními a zimními dekoracemi, které zpříjemní sváteční chvíle během nejhezčího období v roce. Celý článek»
Alkoholička

3 rady, jak si neudělat ostudu na firemním vánočním večírku »

Právě uvolněná atmosféra v kombinaci s alkoholem často vede k nepříjemným situacím. Přečtěte si, na co si dát největší pozor. Celý článek»
Vzor vánočního stromku

Vánoční dekorace: Stromeček z opadaných větví LEVNÝ A EKOLOGICKÝ »

Chcete ušetřit za živé vánoční stromky? Pak vás tento návod jistě potěší. Vše co budete potřebovat, jsou jen spadané větve a vánoční výzdoba. Celý článek»
Vánoce

Vybíráte originální vánoční dárek pro děti? Vsaďte na interaktivní hračky! »

Přemýšlíte nad tím, jakým dárkem letos překvapit děti? A zkusili jste už někdy dětem pořídit interaktivní hračku? Celý článek»
Maminka fotí svého spícího chlapečka

V ŘÍŠI SNŮ: Maminka vytváří pohádkové fotky svého spícího miminka »

O čem asi sní miminka, když spinkají? Myslíte, že o dudlíku či sunaru? To Američanka Sioin Queenie Liao má o snech svého malého chlapečka zcela jinou představu... Celý článek»
Čokoláda

Písničky pro čokoholiky: Vyberte si podle vlastní chuti »

Milujete čokoládu na všechny způsoby a podléháte tomuto sladkému pokušení ani nevíte jak? Můžete se hrdě zařadit do početné skupiny čokoholiků v Čechách! Každý kdo má rád čokoládu nemusí být ale ... Celý článek»
Nakupování

Vánoční desatero, jak levně a chytře nakupovat »

Kdy, kde a jaké kousky se vyplatí nakupovat? A na čem se dát ušetřit? A jaké obchodní triky byste měla mít prokouknuté? Celý článek»
Seriál Ulice: Tereza a Matěj jako čert a Mikuláš

MIKULÁŠ bez stresu: Zvládněte ho na jedničku »

Naši nejmenší by měli prožít mikulášský den v radostném očekávání a rozhodně beze strachu. PORADÍME, jak na to. Celý článek»