Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Co si zabalit s sebou do porodnice? Budete se divit, k čemu budete potřebovat ŽVÝKAČKY!

Porod
zdroj: Thinkstockphotos Porod
aktualizováno 27.06.2017, 00:09 | Doma.cz/tvnoviny.sk
Asi všechny budoucí maminky přemýšlí, co všechno si s sebou zabalit do porodnice. V knížkách i na internetu na vás vypadnou hotové seznamy plné izotonických nápojů, odsávaček a mateřských vložek. Určitě by vás ale nenapadlo, že byste si měla ... Celý článek»

rizika_hlava

VÁŠ PŘÍBĚH: Nemocnice selhala na plné čáře »

"Chtěla bych se podělit o svůj příběh. Doufám, že bude zveřejněn, protože moje sestřička si to zaslouží," napsala nám naše čtenářka, která si přeje zůstat v anonymitě. Celý článek»
Uspávání

7 rad, jak uspat dítě v teplém počasí! »

Tropické teploty dělají starosti především rodičům. Asi každá maminka ví, že uspat v létě své děťátko, je pořádná fuška. A i když se vám to nakonec povede, stejně vás čeká neklidná noc, protože se ... Celý článek»
Seriál Ulice: Svatba Hedviky a Oty - 37

Svatební přípravy Hedviky a Otíka z Ulice vrcholí! Jak si užít svatbu a nezbláznit se? »

Hedvika se svatby nemůže dočkat. Sice jí to dalo pěknou práci, než přemluvila Otíka do ženění, ale teď už si ničím a nikým nenechá zkazit radost. Do svatebních příprav zapojila polovinu Ulice, a ... Celý článek»
Psychický problém

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj život se SCHIZOFRENIÍ »

"Chtěla bych se s vámi podělit o svůj příběh. Bojuji se schizoafektivní poruchou, což je psychóza, u které se vyskytují jak příznaky schizofrenie, tak příznaky deprese (v mém případě). Doufám, že by ... Celý článek»
Alkoholička

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje šéfová je NOTORIČKA »

"Patřím k lidem, kteří se dobře snášejí s lidmi. Mám klidnou a vyrovnanou povahu, ale někdy je opravdu těžké zachovat chladnou hlavu a vše řešit v klidu," napsala nám čtenářka Jarka. Celý článek»
Patricie Stránská

Páťa z Ulice jako malý zlodějíček. Měla by Digi zakročit? »

Páťa by si chtěla koupit panenky, které prodává spolužačka. Poprosí Digi o sto korun. Ta s tím ale nesouhlasí a požadovaný obnos jí nedá. Pro Páťu zákaz od maminky nic neznamená a potřebné peníze si ... Celý článek»
Zlobivé děti

Vaše děti NEUKLÍZÍ? Místo křiku zkuste TENTO TRIK »

Také musíte děti opakovaně upomínat, aby si po sobě sklidily ze stolu, uklidily si oblečení nebo nepořádek v pokojíčku? Místo nervování a křiku pro vás máme jednoduchý návod. Stoprocentně účinný. Celý článek»
Rodinná pohoda

4 zásadní chyby, které děláte při výchově dětí zřejmě i vy »

Možná si to ani neuvědomujete, ale na ratolesti mají velký vliv. Celý článek»
Děti a rodiče

Co podniknout na DEN DĚTÍ? Skvělé akce pro celou rodinu! »

První červen patří našim nejmenším. Vydejte se na společný výlet, který si všichni užijete. Třeba v sobě objevíte kus dítěte. Celý článek»
Učení

Potřebujete na poslední chvíli zlepšit vysvědčení? Známe triky, které dětem pomohou »

V učení musejí vidět smysl, pomáhají i koncentrační hry. Celý článek»
Smutek

VÁŠ PŘÍBĚH: Exekuce, blokace účtů a deprese. Vše kvůli nezodpovědnému maželovi! »

„Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh o tom, jak jsem se dostala do patové situace s exekucí, jak jsem pomohla manželovi, ale sama zůstala do dneška takříkajíc v loji,“ napsala nám naše ... Celý článek»
Výměna manželek Lenka

Premiérová VÝMĚNA MANŽELEK: Čím více dětí, tím více lásky? Jak se Lenka vypořádá s velkou rodinou? »

V premiérovém díle Výměny manželek se představí dvě protichůdné rodiny. Doktorka Lenka a Rostislav žijí v Opavě a vychovávají maličkou Eleonoru. Tento poklidný život Lenka na deset dní opustí, a ... Celý článek»
Domácí práce

Děti doma nepomáhají? Známe triky, které to změní »

Nevychovávejte pecivály, zapojte děti do péče o domácnost co nejdříve. Celý článek»