Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Když děti opouští domov: Jak je nejlépe podpořit a jakému chování se vyvarovat?

Seriál Ulice: Rozinin nečekaný návrat domů - 18
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Rozinin nečekaný návrat domů - 18
aktualizováno 13.11.2018, 00:18 | doma.cz
Rozina z Ulice se sotva vrátila domů z Ameriky a už se chce zase stěhovat. Ačkoliv jí rodiče několikrát nabízeli, že u nich může zůstat, Rozina trvá na svém a brzy ji čekají nové začátky. Chystá se vaše dítě také vyletět z hnízda? Jak ho podpořit a ... Celý článek»

Vánoční nákup

Ušetřete na vánocích: V tyto 4 dny nakoupíte dárky nejlevněji »

Patříte mezi ty, kdo nechávají nákup vánočních dárků na poslední chvíli? Chyba! Obchodníci opozdilce nijak nerozmazlují a vánoční slevy nabízejí pouze ojediněle. Celý článek»
Jessica Newsom

Jessica našla u otce v pokoji paruky a ženské hormony. Jak zvládla jeho proměnu v ženu? »

Jessica Newsom z Luisiany přijela po rozvodu rodičů domů a našla v otcově pokoji paruky a ženské hormony. Vypráví příběh o tom, jak jí táta Jeff, nyní Julie, přiznal pravdu, a jak překonala prvotní ... Celý článek»
Seriál Ulice: Konečně usmíření?

TEST: Umíte se usmiřovat? »

Vendula a Pavel z Ulice prochází pořádnou krizí kvůli zrušené svatbě. Místo líbánek teď prožívají stres a hádky. Zvládnou se nakonec usmířit nebo je čeká rozchod? A jak jste na tom vy? Ovládáte ... Celý článek»
Coralee Andersen

Noční můra všech matek: Dvacetiletá Coralee našla ráno po probuzení své miminko nehybné a ledové »

Dvacetileté Coralee Andersen z anglického města Ipswich se v červenci tohoto roku narodila dcera Kara. Když ji bylo pouhých 15 týdnů, uložila ji ke spánku stejně jako každý večer a ráno ji našla ... Celý článek»
Seriál Ulice: Koblihová bitka v pekařství - 10

TEST: Umíte přiznat chybu? »

Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová z Ulice si uvědomují, že mají máslo na hlavě kvůli zrušené svatbě Venduly a Pavla. Místo toho, aby uznaly chybu a snažily se škody napravit, hází špínu jedna na druhou ... Celý článek»
matka a dcera

7 nejběžnějších chyb, kterých se dopouští nevlastní rodiče »

Potkaly jste fajn chlapa a kromě nového partnera jste získaly také novou roli? Být dobrou macechou není jednouchá věc. Pomůžeme vám vyhnout se začátečnickým chybám, kterých se nevlastní rodiče často ... Celý článek»
Seriál Ulice: Bedřichovi dochází trpělivost...

7 zásad, jak při rozchodu neublížit dětem »

Bedřich z Ulice má nervy na pochodu od chvíle, kdy ho Jindra opustila. Je nešťastný z toho, že přišel i o dceru Ladu a tlačí na Jindru, aby mu ji půjčovala co nejčastěji. Bývalí partneři o dceru teď ... Celý článek»
Pouštění draka

Kam v Praze za pouštěním draků? »

S podzimem a větrným počasím přichází i oblíbená kratochvíle pouštění draků. Užít si ji můžete i přímo v metropoli. Celý článek»
Bloggerka Maria - 8

Co udělá s tělem těhotenství? Maminka trojčat ukázala břicho měsíc po porodu »

Norská blogerka Maria, která na sebe upozornila na sociálních sítích neuvěřitelnými fotkami těhotenského břicha, šokuje i po porodu. Celý článek»
Cynthia Nixon a Christine Marinoni - 5

5 slavných osobností, o kterých jste možná netušily, že vychovaly děti v homosexuálním páru »

Jejich práci pravděpodobně dobře znáte, ale o některých z nich jste asi netušily, že mají děti s partnerem nebo partnerkou stejného pohlaví. O které celebrity se jedná? Celý článek»
Seriál Ulice: Čím Nyklová šokuje Světlanu?

Vstupují vám vaši rodiče do vztahu s partnerem? »

Vilma Nyklová z Ulice musí mít přehled úplně o všem. Občas strká nos do věcí, které nejsou její starost, a zbytečně se vměšuje do vztahů svého syna nebo své vnučky. Nemáte to náhodou podobně? Jak ... Celý článek»
Hádka s mámou

Chcete být dokonalou mámou? Tohle musíte udělat pro svou dospívající dceru »

Hovořit o citlivých věcech může být pro dospívající dívku obtížné. Existuje však jednoduchý trik, který může pomoci dospívající dívce se rozhovořit, i pokud se cítí trapně nebo nešťastně. Celý článek»
Seriál Ulice: Marie, Vlastimil Pešek a Amálie společně na rybách - 25

Nevyřešené konflikty v rodině: Jak prolomit ledy a zase se udobřit? »

Vlastimil Pešek z Ulice nemá se svou sestrou Marií zrovna ideální vtah. Příčinou je tragédie, která se udála před pětačtyřiceti lety, kterou má Marie bratrovi tendenci vyčítat. Kvůli nevyřešenému ... Celý článek»
Hádka

Neplatí výživné? Víme, jak se k penězům dostat »

Musíte začít vymáhat výživné, abyste na Vánoce nebyli bez peněz? Na co se připravit? Celý článek»
Peníze ve vztahu

Finance ve vztahu: Plusy a mínusy jednotlivých modelů hospodaření s penězi »

Nadsamec Jirka, jak sám sebe účastník středeční Výměny manželek nazývá, řídí život celé své rodině. Když náhradní manželka Jarmila zavede debatu na finance, nestačí se divit. Submisivní Martina ... Celý článek»