Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Tahle rodinka je přímo k sežrání! Čím se proslavila?

Kate Weiland
zdroj: Instagram Kate Weiland
aktualizováno 26.05.2018, 00:00 | doma.cz
Během mateřské dovolené není moc času na vlastní koníčky a zábavu. Veškerý volný čas rodičů je podřízen dětem a jejich potřebám. Maminka třech dětí, Kate Weiland, však přišla na způsob, jak skloubit náročnou péči o děti spolu se svou zálibou. ... Celý článek»

porod

Z toho by si české porodnice měly vzít příklad! Co dělají v Japonsku jiného? »

Asi se shodneme na tom, že strava v nemocnicích je všude stejná. Nedobré přílohy, okoralá zelenina a klasické uho. Pokud jste si ale mysleli, že podobné „dobroty“ dostanete i v zahraničních ... Celý článek»
Vanessa Rivera

Fotky, které vám vyrazí dech! Co na nich matka tří dětí zachytila? »

Být maminkou rozhodně není nic jednoduchého. Celodenní péče o malé uličníky vyžaduje pevné nervy a nekonečnou zásobu energie, a tak se nemůžeme divit, že některým maminkám nezbude čas ani na vlastní ... Celý článek»
Den matek

Proč slavit Den Matek? Zejména pro dcery jsou DŮLEŽITÝM VZOREM »

Mezinárodní den matek se slaví po celém světě v různých termínech. V ČR den, kdy vzdáváme poctu matkám a mateřství, připadá vždy na druhou květnovou neděli. Celý článek»
Miminko

Nejsilnější fotografie, kterou jste kdy viděli! Co na ní je? »

Mysleli jste si, že mateřské pouto nelze zachytit skrze fotografii? To jste ještě nepoznali australskou fotografku Selenu Rollason, která má za sebou už přes stovku zdokumentovaných porodů. Všechny ... Celý článek»
Rodičovství

Co s vámi udělá rodičovství? Známe odpověď, která si nebere servítky »

O rodičovství čteme populárně naučné knihy, odborné články nebo třeba sledujeme videa žen, které už dítko mají. Každý z nás by ale měl vědět, že nikdo a nic nás na rodičovství nedokáže 100 % ... Celý článek»
Dítě s tabletem

Jsou vaše děti věčně na YouTube? Nezakazujte, ale myslete na jejich bezpečnost »

Pokud máte děti ve věku, kdy stále více touží hledat odpovědi na všechny otázky na internetu, jako zodpovědní rodiče možná lehce trnete hrůzou. Celý článek»
Batolata

Nejsladší video, které jste kdy viděli! Co provádějí tato čtyři batolata? »

Všichni víme, že malé děti se vyznačují svým spontánním chováním, které nás občas dojme, jindy zase velmi překvapí. Jednoduše občas udělají věci, na které my, dospělí lidé, sbíráme odvahu několik ... Celý článek»
Školka

Zápisy do školek se blíží, pětileté děti se jim nevyhnou! Jak na to BEZ STRESU? »

Květnové zápisy do mateřských škol jsou za dveřmi. Letos má do školek odhadem přijít okolo sta tisíc tříletých dětí. Většina z nich vstoupí do školky poprvé. Nástup do školek se jich ale nutně ... Celý článek»
Kate, William, dítě

Jak vypadat pár hodin po porodu skvěle jako Kate? Známe její tajemství »

V pondělí 23. dubna upíral celý svět oči k porodnici St Mary´s Hospital v Paddingtonu, kde Kate Middleton porodila syna. Jenom sedm hodin po porodu Kate společně s Williamem ukázali čerstvě narozené ... Celý článek»
Holčička a plyšák

Hračky na baterky? Myslete na možná rizika »

Spolknutá, olíznutá nebo nekvalitní baterie může vážně ohrozit zdraví dítěte a zanechat trvalé následky! Celý článek»
William, Kate

První fotka s královským miminkem má skryté poselství. Dojme vás »

Celé pondělí svět čekal na okamžik, kdy vévodkyně Kate opustí porodnici a ukáže se s čerstvě narozeným, třetím potomkem. Kate i princ William při očekávaném okamžiku ale prozradili mnohem víc. Celý článek»
Seriál Ulice: ep. 3437 - Jaký podraz udělá Aleš na Gábinu?

Může vést puntičkářské chování k rozchodu? »

Na Aleše ze seriálu Ulice je spoleh. Dokáže se postarat o domácnost, hraje si se Šímou a pro Gábinu by udělal první poslední. Jenže od té doby, co se zranil a musí dodržovat klid na lůžku, vystrkuje ... Celý článek»
Učitelka

Učitelé našli řešení proti NEZBEDNÝM ŽÁKŮM! Tohle vás dostane do kolen »

To, že ve školních škamnách může být i legrace, ví snad každý žák či student. Možná si také vzpomínáte na vaše školní perličky, které rozesmály celou třídu. Jenže teď se karta obrátila a učitelé ... Celý článek»
Výměna manželek

Jak vybruslit z konfliktu s opilým člověkem? Rady nejen pro partnerky »

Ve středeční Výměně manželek se seznámíte s Romanem a jeho náhradní manželkou Janou. Zatímco doma Jana vychovává dva potomky, v náhradní rodině si musí poradit se šesti dětmi. Krom toho jí velké ... Celý článek»
Výměna manželek - 11. dubna 2018

Nástrahy spolubydlení s cizím člověkem! Je to bezpečné? »

V premiérové Výměně manželek se seznámíte s Naďou, která žije ve velkém bytě s partnerem a dalšími deseti lidmi. Tato rodina podala pomocnou ruku i lidem bez domova. Díky Nadě mají střechu nad hlavou ... Celý článek»