Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

S dětmi hurá do přírody: Využijte ji jako bezpečnou tělocvičnu

Děti v lese
zdroj: oficiální zdroj Děti v lese
aktualizováno 23.08.2017, 16:20 | doma.cz
V létě se příroda mění v jednu nekonečnou tělocvičnu pod širým nebem. Využijme tuhle jedinečnou dobu k hravému sportování s dětmi. Společně a aktivně strávené chvilky jsou tím nejlepším, co dětem můžeme dát. ... Celý článek»

Malé lásky - 1. díl - 3

Malé lásky dnes poprvé: Intimní pohled na nejúžasnější okamžik v životě ženy »

V dokureality sérii Malé lásky mohou diváci zblízka nahlédnout na intimní okamžiky padesáti nastávajících matek, jejich strach, bolest i radost. Celý článek»
Matka s dcerou

Co udělat proto, aby se vám NEZTRATILO DÍTĚ »

Každý rodič asi zažil situaci, kdy trnul hrůzou z toho, že neví, kde a s kým se jeho potomek nachází. Zkuste těmto nepříjemným momentům předejít a naučte své dítě základním pravidlům, kterými by se ... Celý článek»
Vyděšená žena

Když se dovolená promění v peklo! Co dělat, aby o vás blízcí neměli strach? »

Člověk nikdy neví, co ho čeká za minutu, natož za týden. Komplikovanější to bývá ve chvíli, kdy problém vyvstane v zahraničí. Nemusíme si ihned představit ten nejtragičtější scénář, ale třeba i ... Celý článek»
Smutek

VÁŠ PŘÍBĚH: Týden jsem v sobě nosila mrtvé miminko »

"Chtěla bych se s vámi podělit o můj porod, který jsem zažila před více jak třiceti lety," napsala nám naše čtenářka Marie. Celý článek»
Kočárek

Zakrýváte kočárek před sluncem plenou? Své dítě tím nevědomky OHROŽUJETE »

Mnozí rodiče ve snaze ochránit dítě před horkými paprsky slunce, překrývají kočárek plenkou, dekou či mušelínových šátkem. Ani netuší, jak tím ohrožují své dítě. Celý článek»
Sourozenci

Jak vychovávají děti v cizině? Inspirujte se zkušenostmi českých au-pair »

Přístupy k výchově se v zahraničí liší, shodují se au-pair. Celý článek»
Dítě v autě

Vybíráte autosedačku? Kromě odolnosti se zaměřte i na složení, někdy je alarmující! »

Minulý rok bylo v České republice zaznamenáno přes 3000 úrazů dětí způsobených autonehodou. Přitom kvalitní dětská autosedačka dokáže případné riziko zranění minimalizovat. Celý článek»
Zloděj

Jak nenaletět podvodníkům! Rady nejen pro SENIORY »

Ať už je vám pětašedesát nebo třicet, rozhodně byste měli znát základní pravidla v boji proti podvodníkům. V současné době bohužel přibývá počet případů, kdy se důvěřiví lidí nechali napálit od ... Celý článek»
Uspávání

Jsou kojené děti moudřejší než ty nekojené? Vědci už mají odpověď! »

Inteligence, hyperaktivita i schopnost řešit problémy - to vše prý může ovlivnit fakt, zda jste své dítě dostatečně kojila. Jaké jsou nejnovější vědecké závěry v palčivých otázkách kolem vývoje mozku ... Celý článek»
Hygiena

TEST: Bude váš partner dobrým otcem? »

Přemýšlíte o miminku, ale stále si nejste jistá, zda váš partner bude skvělým tátou? Pak si vyzkoušejte náš test, který vám v této otázce poskytne menší nápovědu. Celý článek»
MAMINY S ROZUMEM: Bezplenková metoda

BEZPLENKOVÁ METODA. Tyto děti čůrají od narození do hrníčku. Jak je to možné a jaká to má úskalí? »

Miminko bez plínek zaručeně ušetří každé rodině mnoho peněz. Jak naučit novorozence čůrat a kakat do hrníčku? Je to vůbec možné? Celý článek»
Co na to děti?

TŘI VĚTY, které by rodiče neměli říkat před svými dětmi! »

Děti jsou jako houby. Často si ani nedovedeme představit, co všechno vnímají a jak s danou informací nakládají. Proto by všichni rodiče měli být ostražití a dávat si pozor na to, co před dítětem ... Celý článek»
Posilovna

Proč cvičit s partnerem? 5 důkazů, jak vám to zlepší manželství! »

S tolika nároky na náš čas je mnohdy těžké najít prostor pro své koníčky, třeba cvičení, a nechat si ještě prostor pro čas strávený s manželem. Ideálním řešením, které může posílit blízkost v ... Celý článek»
Vystresovaná matka

TABU, která nikdy neříkejte matkám ve vašem okolí »

Mnozí z nás rádi rozdávají rady, o které ale nemusí každý stát. Citliví jsou zejména rodiče, kteří z každé strany poslouchají, jak mají vychovávat své děti a když to nedělají podle zažitých postupů, ... Celý článek»
Matka s dcerou

TEST: Jste OPIČÍ MÁMA? »

Každá máma chce pro své dítě jenom to nejlepší. Problém ale nastává ve chvíli, kdy se to s péčí zbytečně přehání. Dítě pak žije v ochranné bublině a velmi těžko se z něho stává dospělý jedinec. Celý článek»