Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Dojemné! Neuvěříte, co tento kouzelný dědeček dělá pro nemocné děti

David Deutchman
zdroj: YouTube.com David Deutchman
aktualizováno 20.01.2018, 00:10 | DyA
Na světě je nespočet hodných lidí, kteří by se pro druhé přímo rozkrájeli. Jedním takovým člověkem je i David Deutchman, který už neuvěřitelných dvanáct let dochází do dětské nemocnice v Atlantě. Možná jste tipovali, že dělá zdravotního bratra nebo ... Celý článek»

Smutné dítě

Prožilo vaše dítě děsivé trauma! Co děělat, aby si neodneslo trvalé následky »

Máte pocit, že vaše dítě prožilo trauma nebo bojuje s jiným psychickým problémem? Pak byste rozhodně neměli ztrácet čas. Existuje mnoho způsobů, jak takovou situaci řešit a především, jak dítěti od ... Celý článek»
Opravář - ilustrační foto

DESET POVOLÁNÍ nejnebezpečnějších pro manželství »

Nejčastěji se rozvádějí tanečníci, barmani a maséři, nejméně často zubaři. Celý článek»
Sama

Jak najít vysněného muže? »

Prč jste stále sama? Chybou mohou být přehnané nároky, omezený kolektiv, kde hledáte, i fakt, že jste o pomoc nepořžádala kamarádky. Celý článek»
Mytí hlavy

Miminko se poprvé setkalo s vodou. Jeho reakce vás dostane! »

Snad každá maminka ví, že mytí vlásků u miminka je opravdu náročné. Ještě složitější to bývá ve chvíli, kdy se z miminka stane dítě, které si odmítá umýt hlavu. Následně přichází hodiny přemlouvání, ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jaká je Marcelina máma?

Obětuje vaše dítě svému snu až nezdravě moc? Co byste měla jako SPRÁVNÁ MATKA dělat? »

Marcela miluje balet a moc touží po tom, aby byla úspěšná na pražské konzervatoři. Ze strachu z blížících se pololetních zkoušek si nedopřála žádný oddych ani během vánočních prázdnin. Její maminka ... Celý článek»
Ztracené dítě

Dítě nepřišlo domů! Co dělat? »

Situaci, kdy dítě nedorazí ve smluvený čas domů, může zažít každý rodič. Proto je dobré vědět, co v takovém případě dělat a zda informovat policii. Někdy může k pozdnímu příchodu vést puberťácký ... Celý článek»
Dívka a hamburger

Malá holčička do sebe láduje obří hamburger! Její taktika vás rozesměje »

Pokud bychom měli zvolit pokrm, který se nejhůře konzumuje, pak by na plné čáře zvítězil hamburger. Šťavnaté maso, křupavá houska, ale i rozteklý čedar a vypadávající zelenina, tak přesně takhle ... Celý článek»
Rodina

Máma na živnosťák? Co naplánovat včas a jak ušetřit »

Každý pátý Čech starší 15 let vlastní živnostenské oprávnění. Třetinu všech živnostníků v České republice tvoří ženy. Otázka, jak zvládnout podnikání a mateřství současně, je proto stále palčivější. Celý článek»
Děti ve školce

Děti volí prezidenta! Jak by měl podle nich vypadat? »

Leden letošního roku se nese ve znamení volby prezidenta. Sice nevíme, kdo z devíti kandidátů vyhraje, ale zato víme, jak by takový prezident měl vypadat. Alespoň z pohledu dětí, které se s námi o ... Celý článek»
Miminko

Nejroztomilejší kýchnutí na světě! Dostane vás, co batole prohlásilo »

Pokud máte doma miminko, pak jistě víte, že v každém jeho počinu vidíte něco roztomilého. Je jedno, jestli se jedná o první krůčky, slova nebo třeba obyčejné protáhnutí. Na druhou stranu všichni ... Celý článek»
Zoufalá matka bez peněz

V placení alimentů je lajdák? Známe triky, které vás k penězům dovedou »

Blíží se čas novoročních předsevzetí, a pokud máte jako rozvedený rodič neustále hluboko do kapsy, zapracujte s novým rokem právě na tom, abyste na děti dostala právě tolik peněz, na které máte nárok. Celý článek»
Domácí práce

Máte doma lenocha? Zatočte s ním! »

Ve dvaceti i v padesáti dělají to samé. Tedy nic. Někteří muži už jsou zkrátka takoví. Přijdou z práce, praští s sebou na gauč, a vy s nimi nic nesvedete. Nebo se s tím dá něco dělat? Celý článek»
Zlaté prasátko

VÁNOČNÍ FEJETON: Jak jsem (ne)viděla zlaté prasátko »

Milí čtenáři, přejeme vám krásný Štědrý den plný rodinné pohody. Jako malý dárek bychom vám chtěli věnovat vánoční fejeton. Doufáme, že vám vykouzlí úsměv na tváři a zpříjemní dnešní sváteční den. Celý článek»
Dítě a pes

Přemýšlíte, že dětem darujete zvířátko? Tohle video vám pomůže s rozhodováním »

Darovat živý dárek vyžaduje notnou dávku zodpovědnosti. Zvířátko není věc, a tak je opravdu důležité, abyste zvážili všechna pro i proti. Některé děti po zvířátku touží natolik, že se jim jejich ... Celý článek»
Smutné Vánoce

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje nejsmutnější Vánoce »

Přečtěte si dopis naší čtenářky Miriam, která píše svým dětem. Celý článek»