Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Život mimo společenské normy: Victoria a Johny se úplně oprostili od klasického zaměstnání, dluhů a placení účtů

Rodina
zdroj: Instagram Rodina
aktualizováno 08.12.2018, 00:46 | Tereza Majzlíková
Jak se sympatická rodinka zbavila všech účtů, půjček a závislostí? Přečtěte si jejich inspirativní příběh. Před šesti lety se Johny Clapham, 27, a Victoria Bowness, 35, nezávisle na sobě odstěhovali z Velké Británie a ... Celý článek»

Rodinné vánoce

Rozmarné i praktické: Tipy na dárky, které potěší nejednu ženu »

Přemýšlíte nad dárkem pro sestru, dobrou přítelkyni, maminku nebo sama zažujete, o co si ještě napsat Ježíškovi? Máme pro vás několik tipů, které zaručeně potěší. Celý článek»
Anděl, čert a Mikuláš

Kde se vzal? Svatý Mikuláš k nám dorazil až z Turecka! »

K adventnímu období patří samozřejmě i návštěva čerta, Mikuláše a anděla. Odkud se ale tato dlouholetá tradice vzala a slaví se opravdu v ostatních zemích stejně mírumilovně, jako u nás? Celý článek»
Mikuláš

Věří dnešní děti ještě na čerty? Víme, čeho se opravdu nejvíc bojí »

Čeho se nejčastěji bojí děti? Co děsí holky a co vyleká kluky? A z čeho máme strach, když už jsme dospělí? Celý článek»
Brenda Osborne

Jaké je tajemství dlouhověkosti ženy, která nedávno oslavila 105. narozeniny? Vyhýbat se mužům! »

Brenda Osborne se narodila v roce 1913 a zažila první i druhou světovou válku. Celkem třicet tři let pracovala jako zdravotní sestra a za celou tu dobu si vybrala pouze jeden den volna. Jak se ... Celý článek»
Láska

PŘÍŠERNÉ rande. Jak ho se ctí přežít? »

Příšerné rande je noční můrou každé z nás. Když k němu dojde, vyvstává otázka, jak se zachovat... Celý článek»
Seriál Ulice: Marie, Vlastimil Pešek a Amálie společně na rybách - 27

TEST: Jaký máte vztah se svými sourozenci? »

Marie a Vlastimil z Ulice ještě nedávno neměli zrovna ideální sourozenecké vztahy. Po několika letech se Marie rozhodla s bratrem znovu spojit a jejich vztah se výrazně zlepšil. Jak to se svými ... Celý článek»
Emily McWhinney

Holčička se narodila s bohatou kšticí. Její husté tmavé vlasy bylo vidět dokonce i na ultrazvuku! »

Malá Emily McWhinney se ihned po narození stala hvězdou internetu. Narodila se s hustými tmavými vlasy, které v nemocnici obdivovali všichni doktoři, sestřičky i náhodní kolemjdoucí. Celý článek»
Jessica a Sampson Shnurman

Lilah zemřela 9 dní po narození. Zdrcení rodiče se rozhodli proměnit tragédii v dobrý skutek »

Jessica a Sampson Shnurman z ultrazvuku zjistili, že jejich nenarozená dcera má velkou cystu na páteři a zřejmě nebude mít šanci přežít. Přesto se rozhodli miminko donosit, jejich důvod vás dojme k ... Celý článek»
Vánoce

Tip na vánoční dárek pro děti, který baví a učí zároveň »

Co koupit nejmenším pod stromeček, aby to nebyla jen další ze stovky hraček, které už doma mají, a na kterou se po pár dnech nadšení bude jen kupit prach? Našli jsme tip, který děti zabaví, podpoří ... Celý článek»
Těhotenský test

Pět věcí, které brání početí vytouženého miminka. Možná se týkají i vás? »

Neplodnost je doslova fenoménem dnešní doby, mnohými odborníky navíc označovaný za civilizační chorobu. Některé faktory, které schopnost počít snižují, ale můžete samy ovlivnit. Celý článek»
Seriál Ulice: Rozinin nečekaný návrat domů - 18

Když děti opouští domov: Jak je nejlépe podpořit a jakému chování se vyvarovat? »

Rozina z Ulice se sotva vrátila domů z Ameriky a už se chce zase stěhovat. Ačkoliv jí rodiče několikrát nabízeli, že u nich může zůstat, Rozina trvá na svém a brzy ji čekají nové začátky. Chystá se ... Celý článek»
Vánoční nákup

Ušetřete na vánocích: V tyto 4 dny nakoupíte dárky nejlevněji »

Patříte mezi ty, kdo nechávají nákup vánočních dárků na poslední chvíli? Chyba! Obchodníci opozdilce nijak nerozmazlují a vánoční slevy nabízejí pouze ojediněle. Celý článek»
Jessica Newsom

Jessica našla u otce v pokoji paruky a ženské hormony. Jak zvládla jeho proměnu v ženu? »

Jessica Newsom z Luisiany přijela po rozvodu rodičů domů a našla v otcově pokoji paruky a ženské hormony. Vypráví příběh o tom, jak jí táta Jeff, nyní Julie, přiznal pravdu, a jak překonala prvotní ... Celý článek»
Seriál Ulice: Konečně usmíření?

TEST: Umíte se usmiřovat? »

Vendula a Pavel z Ulice prochází pořádnou krizí kvůli zrušené svatbě. Místo líbánek teď prožívají stres a hádky. Zvládnou se nakonec usmířit, nebo je čeká rozchod? A jak jste na tom vy? Ovládáte ... Celý článek»
Coralee Andersen

Noční můra všech matek: Dvacetiletá Coralee našla ráno po probuzení své miminko nehybné a ledové »

Dvacetileté Coralee Andersen z anglického města Ipswich se v červenci tohoto roku narodila dcera Kara. Když ji bylo pouhých 15 týdnů, uložila ji ke spánku stejně jako každý večer a ráno ji našla ... Celý článek»