Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Nikol Štíbrová: Mateřská je tvrdá vojna a stereotyp, nejvíc mi ale chybí čas na jídlo ROZHOVOR

Nikol Štíbrová - 5
zdroj: Instagram Nikol Štíbrová - 5
aktualizováno 22.07.2018, 00:00 | doma.cz
Herečka, zpěvačka, moderátorka a influnecerka Nikol Štíbrová (30) se rozhodně na mateřské dovolené nenudí. Kromě moderování se naplno věnuje skoro ročnímu Matýskovi, který je, jak sama říká, dost ... Celý článek»

Babyshower

Víte, co je to baby shower? Tento trend zasáhl i Česko »

Stejně jako Valentýn nebo rozlučky se svobodou je ve stále ve větší oblibě oslava „baby shower“. A co to vlastně je? Celý článek»
Stanování s dětmi

S dětmi na festival? Pozor na 5 častých chyb, které jim ubližují »

Léto nabízí takřka nepřeberné množství venkovních hudebních zážitků. Několikadenní festivaly nebo koncerty pod otevřeným nebem – možností je rok od roku víc a víc. Co když s sebou ale chceme vzít i ... Celý článek»
zoey´s fight

V 5 letech bojovala s těžkou nemocí. Marně! Co pro ni rodiče udělali v posledních chvílích života vás dojme »

Tohle by si nepřál zažít žádný rodič! Milovaná dcerka už ve třech letech onemocněla zákeřnou nemocí a i přes pomoc lékařů a veškerou lásku a péči nakonec svůj boj prohrála - v pouhých pěti letech. ... Celý článek»
Děti o prázdninách

Letní dětské úrazy? Víme, KDE HROZÍ NEJČASTĚJI »

Prázdniny jsou obdobím, kdy děti pobývají více venku, ale mají také více příležitostí k dovádění. Co můžeme udělat pro to, aby se z vylomenin nestaly zlomeniny, a naši potomci prožili léto spokojeně ... Celý článek»
harmonie

KVÍZ: Dokážete spravedlivě rozdělit čas mezi rodinu a práci? »

Každé z nás se občas stane, že "nestíhá". Problém nastává ve chvíli, kdy zanedbáváme rodinu, práci anebo samu sebe. Otestujte se, jak jste na tom s rozvržením času vy. Celý článek»
Šikana

Šikanovali vám dítě? Jak mu pomoci se z toho vzpamatovat a pro příště tomu předejít »

Šikana je nebezpečná „hra“, která dokáže ovlivnit n celý život. Následky se mohou objevit i několik desítek let poté, co jste vy nebo vaše dítě šikanu prožili. Zbystřit by měli hlavně rodiče. Ti ... Celý článek»
syn

Můj syn je poprvé zamilovaný, aneb 3 sladké způsoby, kterými projevuje lásku »

Je to váš malý chlapeček, říkáte si. Jak může v tak mladém věku milovat někoho jiného než vás? Celý článek»
Dovolená u moře

Dovolenkujete v Chorvatsku? 6 kuriozit, které o něm musíte znát »

Chorvatsko je pro Čechy zřejmě nejoblíbenější dovolenková destinace. Není se čemu divit, má krásné pláže, zálivy a také se pyšní mnoha historickými městy. Chorvatsko je u Čechů oblíbené také kvůli ... Celý článek»
Technologie

Největší nebezpečí, které na vaše děti číhá na sociálních sítích! »

Máte strach, že není na sociální síti vaše ratolest v bezpečí? Pokud se vyvarujete následujících kroků a budete sociální síť brát s nadhledem, bude i vaše dítě spokojené. Celý článek»
Fotbal

4 rady, jak přežít fotbalové šílenství »

Pro většinu žen je toto „fotbalové období“ dosti neoblíbené. Váš muž přijde z práce, okamžitě se nasáčkuje k televizi a po zbytek dne má oči jen pro fotbal. Jako bonus občas přidá hlasité vulgární ... Celý článek»
Finance

Dovolená k nezaplacení? 7 triků, jak na ní ušetřit a nezruinovat rodinný rozpočet »

Dovolená vás nemusí dostat do exekuce. Existují jednoduché triky, jak v létě ušetřit. Celý článek»
Noha

Varování! Tuhle chybu dělá na dětském hřišti většina rodičů »

Dětská hřiště jsou nejen místem zábavy, ale i nebezpečí. I když by se mohlo zdát, že prolézačky a klouzačky jsou poměrně bezpečné, nenechte se zmást. Maminka dvanáctiměsíční holčičky moc dobře ví, že ... Celý článek»
Cestování s dětmi

Cestujete s dětmi? 12 důležitých tipů, které musíte znát »

Cestování s dětmi se může rychle změnit na ne dvakrát příjemné dobrodružství. Stačí nuda ze zdlouhavé jízdy, banální nevolnost nebo průjem a budete mít ještě před začátkem dovolené chuť se otočit a ... Celý článek»
Dítě s cedulí

Tohle přivítání by nechtěla zažít žádná maminka! Co chlapec provedl? »

Cestování s sebou přináší nejen nové zážitky, ale také smutek po rodině. To ví i maminka Barbara Nielsen, která byla na týdenní služební cestě. Po návratu domů na ni v příletové hale čekalo ... Celý článek»
Čištění zubů

Důležité upozornění ohledně DĚTSKÝCH KARTÁČKŮ! Všimli jste si téhle věci? »

Zubní kartáček patří mezi největší nepřítele malých dětí. Někdy trvá poměrně dlouho, než děti naučíme, že pravidelné čištění zubů je základ, bez kterého by to nešlo. Mnoho maminek ale neví jednu ... Celý článek»