Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jste často smutní? Neuvěříte, co to vypovídá O VAŠÍ INTELIGENCI

Smutek
zdroj: Thinkstockphotos Smutek
aktualizováno 30.04.2017, 00:17 | doma.cz/patalie.cz
Stesk. Smutek. Melancholie. Všechny tyto emoce mají jednoho společného jmenovatele. Nostalgii. Potvůrka, co dokáže zlomit i toho největšího necitu. Stačí lehký závan parfému, pár tónů písničky, nebo ... Celý článek»

Dívka s počítačem

Čtyři rady, které ochrání vaše dítě před kyberšikanou »

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. Čas strávený online se dnes může sebejistě poměřovat s časem stráveným osobním kontaktem, proto je nutné oba světy vnímat jako skutečné. ... Celý článek»
Děti

50 super věcí, které by dítě mělo zažít, než vyroste »

Britská organizace The National Trust, která se zabývá ochranou přírody a památek, sestavila seznam 50 věcí, které by vaše dítě mělo zažít před dosažením 12 let věku. Celý článek»
Rodina

Neuvěřitelné! Lékaři odhalili, co vašemu dítěti zajistí do budoucna úspěch v práci i lepší vztahy »

Předčasně narozené děti mají těžší start do života. Lékaři zjistili, co jim může pomoci - a to nejen v otázce zdraví. Celý článek»
Utěšování

Ničí vaši kamarádku tyran? Důkazy, které napoví i rady, jak jí pomoci »

Žije vaše kamarádky s tyranem? Mýty, kterým nevěřit a rady, kterými jí můžete skutečně pomoci. Celý článek»
Rodič a dítě

CO NA TO DĚTI? Mám rád Shreka, ale nechtěl bych být zelený »

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na ... Celý článek»
Malý superhrdina - 10

DOJEMNÁ GALERIE: Otec vytvořil ze svého nemocného syna SUPERHRDINU »

Rodina Lawrencových si prošla nepříjemnými okamžiky. Jejich nejmladší syn Will trpí Downovým syndromem, který nelze vyléčit. Tatínek Alan se ale rozhodl, že vezme věci do svých rukou. Zasedl k ... Celý článek»
Dítě a pes

Proč dítěti koupit zvíře? Pomůže mu se školou i zvládáním emocí »

Pes má pozitivní vliv na vývoj dítěte. Toto všechno dokáže u něj zlepšit. Celý článek»
Co na to děti?

CO NA TO DĚTI? Na školce mám nejraději rybičkovou pomazánku... »

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak vezmou Bedřichovu novinku Ema a Franta?

Ema z Ulice jako vztahová poradkyně. Je dobře, když děti vědí o partnerské krizi? »

Ema Toužimská se v poslední době stala Ančinou vrbou. Moc dobře ví, co se mezi Aničkou a Bedřichem stalo, a tak se nebojí poskytnout své skoro mamince cennou radu. Je správné, aby děti radily svým ... Celý článek»
Těhotná

Holčička nebo chlapeček? Nejznámější babské rady, které napoví, co čekáte »

Čekáte holčičku nebo chlapce? Na 100 procent vám pohlaví miminka sdělí lékaři. Ale vždy se najdou kolem vás lidé, kteří věří v staré babské rady a pověry a předpovídají, co se vám narodí. Celý článek»
Co na to děti?

Co na to děti? NOVÁ RUBRIKA plná DĚTSKÝCH POSTOJŮ »

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na ... Celý článek»
Psaní

Blíží se zápis do školy – nejvyšší čas naučit děti držet správně tužku »

Letos poprvé se zápisy dětí do škol posunuly až na duben. Zbývá tedy ještě pár dnů na to, abychom budoucí prvňáčky naučili dovednostem, bez nichž se ve škole neobejdou. Mezi ty základní patří správný ... Celý článek»
Hlídání dětí

Vaše děti se nudí? Skvěle, jásají psychologové »

Sháníte nejlepší tábor, jazykový pobyt, šachový pobyt, jezdecký pobyt, školu vaření nebo tenisovou školu? Pozor na to. Odborníci varují, že když nedáte dětem ani chvíli pokoj, připravíte je třeba o ... Celý článek»
Tajemno

VÁŠ PŘÍBĚH: Tajemné síly mě ochránily před autonehodou »

Neskutečný příběh zažila naše čtenářka Jarka. Podívejte se, co se jí stalo v den, kdy zemřela její teta. Celý článek»
Dítě a boty

Metoda mačkání palce nefunguje! Pět pochybení rodičů při nákupu dětských bot »

Nákup jakýchkoliv bot bývá sám o sobě těžký a náročný. Víte však, jakých kritérií byste si měli všímat, když neobouváte sebe, ale míříte do oddělení s dětskou obuví? Celý článek»