Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

VÁŠ PŘÍBĚH: Týden jsem v sobě nosila mrtvé miminko

Smutek
zdroj: Thinkstockphotos Smutek
aktualizováno 17.08.2017, 00:43 | doma.cz / čtenářka
"Chtěla bych se s vámi podělit o můj porod, který jsem zažila před více jak třiceti lety," napsala nám naše čtenářka Marie. V prvním těhotenství jsem od čtvrtého měsíce začala páchnout rybinou. Doktor říkal, ... Celý článek»

Kočárek

Zakrýváte kočárek před sluncem plenou? Své dítě tím nevědomky OHROŽUJETE »

Mnozí rodiče ve snaze ochránit dítě před horkými paprsky slunce, překrývají kočárek plenkou, dekou či mušelínových šátkem. Ani netuší, jak tím ohrožují své dítě. Celý článek»
Sourozenci

Jak vychovávají děti v cizině? Inspirujte se zkušenostmi českých au-pair »

Přístupy k výchově se v zahraničí liší, shodují se au-pair. Celý článek»
Dítě v autě

Vybíráte autosedačku? Kromě odolnosti se zaměřte i na složení, někdy je alarmující! »

Minulý rok bylo v České republice zaznamenáno přes 3000 úrazů dětí způsobených autonehodou. Přitom kvalitní dětská autosedačka dokáže případné riziko zranění minimalizovat. Celý článek»
Zloděj

Jak nenaletět podvodníkům! Rady nejen pro SENIORY »

Ať už je vám pětašedesát nebo třicet, rozhodně byste měli znát základní pravidla v boji proti podvodníkům. V současné době bohužel přibývá počet případů, kdy se důvěřiví lidí nechali napálit od ... Celý článek»
Uspávání

Jsou kojené děti moudřejší než ty nekojené? Vědci už mají odpověď! »

Inteligence, hyperaktivita i schopnost řešit problémy - to vše prý může ovlivnit fakt, zda jste své dítě dostatečně kojila. Jaké jsou nejnovější vědecké závěry v palčivých otázkách kolem vývoje mozku ... Celý článek»
Hygiena

TEST: Bude váš partner dobrým otcem? »

Přemýšlíte o miminku, ale stále si nejste jistá, zda váš partner bude skvělým tátou? Pak si vyzkoušejte náš test, který vám v této otázce poskytne menší nápovědu. Celý článek»
MAMINY S ROZUMEM: Bezplenková metoda

BEZPLENKOVÁ METODA. Tyto děti čůrají od narození do hrníčku. Jak je to možné a jaká to má úskalí? »

Miminko bez plínek zaručeně ušetří každé rodině mnoho peněz. Jak naučit novorozence čůrat a kakat do hrníčku? Je to vůbec možné? Celý článek»
Co na to děti?

TŘI VĚTY, které by rodiče neměli říkat před svými dětmi! »

Děti jsou jako houby. Často si ani nedovedeme představit, co všechno vnímají a jak s danou informací nakládají. Proto by všichni rodiče měli být ostražití a dávat si pozor na to, co před dítětem ... Celý článek»
Posilovna

Proč cvičit s partnerem? 5 důkazů, jak vám to zlepší manželství! »

S tolika nároky na náš čas je mnohdy těžké najít prostor pro své koníčky, třeba cvičení, a nechat si ještě prostor pro čas strávený s manželem. Ideálním řešením, které může posílit blízkost v ... Celý článek»
Vystresovaná matka

TABU, která nikdy neříkejte matkám ve vašem okolí »

Mnozí z nás rádi rozdávají rady, o které ale nemusí každý stát. Citliví jsou zejména rodiče, kteří z každé strany poslouchají, jak mají vychovávat své děti a když to nedělají podle zažitých postupů, ... Celý článek»
Matka s dcerou

TEST: Jste OPIČÍ MÁMA? »

Každá máma chce pro své dítě jenom to nejlepší. Problém ale nastává ve chvíli, kdy se to s péčí zbytečně přehání. Dítě pak žije v ochranné bublině a velmi těžko se z něho stává dospělý jedinec. Celý článek»
Maminy s rozumem – 75. díl

Jsou v pořádku fyzické tresty? V živém vysílání odpovídal kontroverzní psycholog Marek Herman »

Pro pohlavek nejde daleko, bojuje za odpočinek maminek a tvrdí, že 21. století je století selhání otců. V živém vysílání odpovídal psycholog Marek Herman na vše, co vás zajímá. O mateřství a výchově. Celý článek»
Matka a syn

5 rad, které má svým synům dát každá DOBRÁ MÁMA »

Vysvětlit potomkům, co je sex, jak vznikají a přicházejí na svět děti na svět a jak fungují vztahy není jednoduché. Děti jsou zvědavé od té chvíle, co se naučí mluvit a neváhají se ani v tak nízkém ... Celý článek»
Dítě a internet

Nejvyšší čas promluvit si s dětmi o nástrahách SOCIÁLNÍCH SÍTÍ! »

Asi nemusíme dlouze připomínat, jak dopadla nehoda dvou mladých dívek u Obrnic. Možná právě tato tragédie vyvolala další otázky ohledně sociálních sítí a jejich užívání. Jak zamezit dalším podobným ... Celý článek»
Maminy s rozumem – 78. díl

Jak si poradit se vzteklými a nezvladatelnými dětmi? Pohlavek není na škodu, říká psycholog »

Štěstí, které do rodiny přinese nový potomek, se velmi lehce může proměnit v teror. Ale jen pokud mu to dovolíte. Poslechněte si, co si o příliš volné výchově myslí psycholog Marek Herman. Celý článek»