Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Neplatí výživné? Víme, jak se k penězům dostat

Hádka
zdroj: Thinkstockphotos Hádka
aktualizováno 19.10.2018, 00:00 | doma.cz
Musíte začít vymáhat výživné, abyste na Vánoce nebyli bez peněz? Na co se připravit? Po konci prázdnin celá řada matek i otců zjišťuje, že morálka jejich někdejší polovičky, týkající se ... Celý článek»

Peníze ve vztahu

Finance ve vztahu: Plusy a mínusy jednotlivých modelů hospodaření s penězi »

Nadsamec Jirka, jak sám sebe účastník středeční Výměny manželek nazývá, řídí život celé své rodině. Když náhradní manželka Jarmila zavede debatu na finance, nestačí se divit. Submisivní Martina ... Celý článek»
Matka a dítě

Seznam nejdivnějších otázek, které rodiče v zoufalství vyhledávají na internetu »

Strejda Google je první, na koho se obrátíme, když zoufale potřebujeme radu nebo nové informace. Tento náš novodobý kamarád nás totiž nikdy neodsoudí, nezná tabu, ví úplně všechno a můžeme to na něj ... Celý článek»
Děti a dentální hygiena

Jak na bolest při prořezávání zubů? »

Prořezávání zoubků je důležitým mezníkem ve fyzickém, ale i psychickém vývoji dítěte. První zoubky se obvykle klubou zhruba od šesti měsíců dítěte. Mnohdy je to však období plné neklidu, rozmrzelosti ... Celý článek»
Domácí práce

KVÍZ: Umíte spravedlivě rozdělit domácí práce nebo všechno leží jen na vašich bedrech? »

Ve středeční Výměně manželek jsme viděly Ivanu, která je doslova posedlá úklidem. Celý den se nezastaví a snaží se své rodině zajistit krásný a čistý domov. Bohužel je na to úplně sama a dělá tak ... Celý článek»
Tuna

Příběh opuštěného pejska s ošklivým předkusem má šťastný konec! Na Instagramu má 1,9 milionu sledujících a miluje ho celý svět! »

Legrační kříženec čivavy a jezevčíka válcuje internet. Lidé na Instagramu ho zbožňují, posílají mu několik zpráv denně a kupují si produkty s jeho fotografií. Jeho život ale nebyl vždycky tak růžový. ... Celý článek»
Šikana

Jak bojovat proti šikaně? Posilte dětem sebevědomí »

Záměrná snaha někomu ublížit neboli šikana je zejména mezi dětmi noční můrou každého rodiče i učitele. Rodiče se bojí, že nedokáží své dítě ochránit a pedagogové doufají, že se tento negativní ... Celý článek»
Stěhování

TEST: Umíte si říct o pomoc? »

Spoléháte jen samy na sebe nebo běžně žádáte své blízké o radu nebo o pomoc? Cítíte se u toho v pohodě nebo se bojíte, že své přátele nebo rodinu žádostí obtěžujete? Otestujte, jak jste na tom. Celý článek»
Smutek

Šance na vlastní dítě? Pro singles a lesby stále vzdálená »

Díky umělému oplodnění byste se matkou mohly stát i jako single žena či lesba. Stát ale ani v 21. století není této myšlence příliš nakloněn. Celý článek»
Uspávání

Nechce ještě spát? Jak zabránit dětskému zlobení a škemrání před ulehnutím do postele? »

Dvaceti sedmiletá Lucie z Výměny manželek se od svého náhradního manžela dočkala pořádné kritiky za to, že dopustila, aby jedenáctiletý Honzík nebyl po večerce v posteli. Lucie se bránila, že si za ... Celý článek»
Chiara Ferragni - 1

Je mu teprve 6 měsíců a na Instagramu ho sleduje 15 milionů lidí! Jeho rodiče to ale drsně schytávají »

Známá italská fashion blogerka Chiara Ferragni a její partner, muzikant Fedez, jsou často kritizováni za veřejné sdílení fotografií a videí svého malého syna. Jaký na to mají názor a co je ke sdílení ... Celý článek»
Hádka

TEST: Třímá ve vás agresivita? »

Máte své emoce pod kontrolou nebo občas zbytečně vybouchnete jako papiňák? Otestujte se a zjistěte, jestli je váš vztek ještě v normě. Celý článek»
Malý hokejista

Chcete doma malého Jágra nebo Koukalovou? Pozor na časté chyby »

Nejen my dospělí hltáme dění na olympiádách a sportovních mistrovstvích. I děti si mezi reprezentanty hledají vzory a nejeden z nich sní o tom, že z nich vyroste další hvězda českého sportu. Cesta k ... Celý článek»
Bonellovi

Jane je hrdou matkou 16 dětí, očekává další a byla jí diagnostikována rakovina. Jak tohle všechno zvládá? »

Super máma Jane Bonell (49) již zvládla porodit a vychovat 16 dětí, které jsou nyní ve věkovém rozmezí 4 až 28 let. Jane a její manžel Ray (50) nedávno světu oznámili vzrušující novinku. Brzy se tato ... Celý článek»
Seriál Ulice: Mastný šikanuje Šárku

TEST: Šikanuje vás šéf nebo je jeho chování ještě v normě? »

Šárka z Ulice je na pokraji zhroucení. Mastný ji neustále šikanuje, ponižuje a žádá ji o úkoly, které nejsou v popisu práce. Jeho záměr je jasný. Chce Šárku dostat do postele. Příčiny tzv. bossingu ... Celý článek»