Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Můj manžel má problém s alkoholem! Co mám dělat? + TEST

Výměna manželek - Problémy s alkoholem a neustálý řev na děti - 3
zdroj: TV Nova Výměna manželek - Problémy s alkoholem a neustálý řev na děti - 3
aktualizováno 21.02.2018, 00:31 | doma.cz
V premiérové Výměně manželek uvidíte tatínka Honzu, který má velmi kladný vztah k alkoholu. Pod jeho vlivem nešetří hrubými slovy, a to i na účet svých dětí. O vypjaté momenty plné křiku rozhodně nebude nouze. Možná vám tento ... Celý článek»

Zimní radovánky

5 nezbytných vychytávek na zimní výlet s dětmi »

Zimní počasí láká na toulky zasněženou přírodou s dětmi a hrátky typu koulovaček nebo stavění sněhuláků. Aby byly vycházky a výlety ještě příjemnější pro vás i vaše ratolesti, zkuste si příště vzít s ... Celý článek»
Miminko

To se nedělá! Neuvěříte, co holčička provedla s brečícím miminkem »

Utišit brečící miminko chce notnou dávku trpělivosti. Někdy pomůže ukolébavka, jindy láskyplné chování a něžné polibky. Tahle malá dívenka však přišla s metodou, která vás naprosto odrovná. Doufáme, ... Celý článek»
Voják

Voják se vrátil z mise. Tohle dojemné překvapení na něj doma čekalo »

Všem lidem musí být jasné, že vojáci rozhodně nemají jednoduchý život. Dlouhé odloučení od rodiny, strach z boje, ale i vypjaté situace, to všechno je provází na jejich zahraniční misi. Po návratu ... Celý článek»
Bratr zpívá

Tahle písnička vám vlije slzy do očí! O čem zpívá brácha mladší sestřičce? »

Vztahy mezi sourozenci jsou někdy velmi napjaté. Obzvláště starší děti často žárlí na nové členy rodiny. To ale není případ těchto dvou rozkošných sourozenců, kteří si na první pohled padli do oka. ... Celý článek»
Seriál Ulice: Hynek setře Aleše

Když má dítě dva tatínky aneb Život s vlastním i nevlastním otcem »

Šíma ze seriálu Ulice není jediné dítě na světě, které má dva tatínky. Biologický otec Hynek ho má opravdu rád a záleží mu na tom, aby byl šťastný. Na druhé straně i Gábiny přítel Aleš si na Šímu ... Celý článek»
Dívka

Nejlepší zvířecí kamarád? Neuvěříte, jaké zvíře tahle holčička zbožňuje »

Pokud si tipujete, že holčička nedá dopustit na psa nebo kočku, pak jste na omylu. Existuje jedno zvířátko, do kterého byste zaručeně neřekli, že se nechá hladit a muckat. Tahle dívka ale celému ... Celý článek»
ODBORNÍK VARUJE: Táta musí být vylítaný a máma odpočatá. Jinak si zničíte vztah!

ODBORNÍK VARUJE: Táta musí být vylítaný a máma odpočatá. Jinak si zničíte vztah! »

Čím doma partnerky chlapy bezpečně otráví? Jak se musejí chovat, aby vztah fungoval, jak má? Na to se podívejte v novém dílu pořadu Maminy, s rozumem. Celý článek»
Psaní

Nosí ze školy špatné známky? 5 kroků, které pomohou každému školákovi »

Pomozte svému dítěti, aby bylo ve škole úspěšnější a spokojenější. Jak na to? Naučte ho učit se a zabezpečte mu dostatek prostoru na studium. Celý článek»
David Deutchman

Dojemné! Neuvěříte, co tento kouzelný dědeček dělá pro nemocné děti »

Na světě je nespočet hodných lidí, kteří by se pro druhé přímo rozkrájeli. Jedním takovým člověkem je i David Deutchman, který už neuvěřitelných dvanáct let dochází do dětské nemocnice v Atlantě. ... Celý článek»
Smutné dítě

Prožilo vaše dítě děsivé trauma! Co děělat, aby si neodneslo trvalé následky »

Máte pocit, že vaše dítě prožilo trauma nebo bojuje s jiným psychickým problémem? Pak byste rozhodně neměli ztrácet čas. Existuje mnoho způsobů, jak takovou situaci řešit a především, jak dítěti od ... Celý článek»
Opravář - ilustrační foto

DESET POVOLÁNÍ nejnebezpečnějších pro manželství »

Nejčastěji se rozvádějí tanečníci, barmani a maséři, nejméně často zubaři. Celý článek»
Sama

Jak najít vysněného muže? »

Prč jste stále sama? Chybou mohou být přehnané nároky, omezený kolektiv, kde hledáte, i fakt, že jste o pomoc nepořžádala kamarádky. Celý článek»
Mytí hlavy

Miminko se poprvé setkalo s vodou. Jeho reakce vás dostane! »

Snad každá maminka ví, že mytí vlásků u miminka je opravdu náročné. Ještě složitější to bývá ve chvíli, kdy se z miminka stane dítě, které si odmítá umýt hlavu. Následně přichází hodiny přemlouvání, ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jaká je Marcelina máma?

Obětuje vaše dítě svému snu až nezdravě moc? Co byste měla jako SPRÁVNÁ MATKA dělat? »

Marcela miluje balet a moc touží po tom, aby byla úspěšná na pražské konzervatoři. Ze strachu z blížících se pololetních zkoušek si nedopřála žádný oddych ani během vánočních prázdnin. Její maminka ... Celý článek»
Ztracené dítě

Dítě nepřišlo domů! Co dělat? »

Situaci, kdy dítě nedorazí ve smluvený čas domů, může zažít každý rodič. Proto je dobré vědět, co v takovém případě dělat a zda informovat policii. Někdy může k pozdnímu příchodu vést puberťácký ... Celý článek»