Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak vybruslit z konfliktu s opilým člověkem? Rady nejen pro partnerky

Výměna manželek
zdroj: TV Nova/ Thinkstockphotos.com Výměna manželek
aktualizováno 17.04.2018, 16:09 | doma.cz
Ve středeční Výměně manželek se seznámíte s Romanem a jeho náhradní manželkou Janou. Zatímco doma Jana vychovává dva potomky, v náhradní rodině si musí poradit se šesti dětmi. Krom toho jí velké starosti přidělá i Roman, který ji v podnapilém stavu ... Celý článek»

Výměna manželek - 11. dubna 2018

Nástrahy spolubydlení s cizím člověkem! Je to bezpečné? »

V premiérové Výměně manželek se seznámíte s Naďou, která žije ve velkém bytě s partnerem a dalšími deseti lidmi. Tato rodina podala pomocnou ruku i lidem bez domova. Díky Nadě mají střechu nad hlavou ... Celý článek»
Seriál Ulice: Weber to chce Davidovi spočítat i s úroky

Jak čelit křivým obviněním, která ohrožují vaši dobrou pověst? »

David Kučera ze seriálu Ulice je férový a hodný člověk, který by neublížil ani mouše. Stačilo ale pár fotografií, které Davida zachytily v choulostivé situaci, a rázem má pěkně zavařeno. Co naplat, ... Celý článek»
Sladkosti

Co se stane, když dítěti sníte sladkosti? Tahle reakce vás dostane »

Děti sladkosti milují. Dostávají je od babiček, známých, ale třeba i od kamarádů, kteří slaví narozeniny. Co se ale stane v momentě, kdy dítě o své čokoládičky přijde? Maminka malé holčičky ... Celý článek»
Stres - 2

Všechno se na vás valí? 5 rad, jak z toho nezešílet »

V práci máte plno povinností, nic nestíháte, tolik toho potřebujete udělat a doma na vás čeká partner, děti a další kolotoč povinností? Cítíte se bezradná, nevíte, kde začít, úkolů jen přibývá a vy ... Celý článek»
Paterčata - 7

VÁŠ PŘÍBĚH: Život s paterčaty? To si ani neumíte představit! »

Snad každá maminka ví, že některé dny s malým miminkem jsou velmi náročné. Co se ale stane v momentě, kdy místo jednoho malého uzlíčku máte pět křehoučkých děťátek? Celý článek»
Výměna manželek - Je to dominantní mrcha - 16

Jaké dovednosti by dítě mělo umět na prvním stupni? »

Ve středeční Výměně manželek se seznámíte se Zdenkou a Richardem, kteří vychovávají syna Davida a dceru Lili. Náhradní maminka Simona si během natáčení postěžovala, že děti neumí to, co by ve svém ... Celý článek»
Velikonoce

Děti prožily SMUTNÉ VELIKONOCE! Souhlasíte s tím, co jejich matka udělala? »

Pokud máte doma malé děti, pak určitě víte, že se nemohou dočkat Velikonoc. Pomlázka, sladkosti, ale třeba i pohádky v televizi jsou zárukou toho, že si velikonoční prázdniny skvěle užijí. Navíc ... Celý článek»
Meghan Markle

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala? »

O tom, že princ Harry svou snoubenku Meghan doopravdy miluje, nemůže být sporu. Zamilované hrdličky odpočítávají dny do velkolepé svatby, a v Kensingtonském paláci se proslýchá, že Meghan chce ihned ... Celý článek»
Výměna manželek - 28. března 2018

Zamezte partnerským hádkám! Trpí děti i vaše psychika »

Ve středeční Výměně manželek poznáte dvě maminky Míšu a Irinu. Zatímco třiadvacetiletá Míša vychovává se svým partnerem tři děti, Irina s manželem pečuje pouze o jedno dítko. Celá Výměna se ponese v ... Celý článek»
Svatba

Nevěřte na pohádky! 10 největších mýtů o manželství »

Mnoho lidí má od manželství pod vlivem pop-kultury nebo rodinných tradic tak nerealistická očekávání, že by je nenaplnil ani ten nejdokonalejší partner. Některé z nich mohou poškodit naše manželství ... Celý článek»
Dětský jídelníček

Nechcete doma tlouštíka? Jak na správnou výživu těch nejmenších »

V Evropě je v současné době každé páté dítě obézní nebo má nadváhu. U těchto dětí je vyšší riziko civilizačních chorob, jako jsou nemoci srdce a cév nebo diabetes 2. typu. To, zda budeme mít nadváhu, ... Celý článek»
Těhotenství

Biologické hodiny tikají i mužům! Kdy šance na vlastní dítě mizí? »

Vědci už dlouho vědí, že u žen po 35. roce života prudce klesá šance na zplození potomka. Tentokrát se však zaměřili na muže. Celý článek»
Vzbuzená holčička v posteli

Změnou času trpí nejvíc ti nejmenší: Jak přivyknout děti na nový režim? »

Děti mají s přechodem na letní čas ještě větší problémy než dospělí. Naše tipy vám pomohou nastolit nový režim hravě. Celý článek»
Výměna manželek - 21. března 2018

Velká rodina: Zápřah pro nervy, nebo moře lásky? »

Ve středeční Výměně manželek se můžete těšit na početnou rodinku, kterou se snaží ukočírovat zasloužilá matka Helena s manželem Luďkem. V domácnosti vychovávají šest dětí, ale dalších deset potomků ... Celý článek»
Trest

Úměrný trest, nebo šikana? Maminka potrestala syny neobvyklým způsobem »

Každé dítě čas od času zazlobí a potrápí své rodiče. Otázkou je, jak takové chování potrestat. Stačí potomka napomenout, nebo mu dát za vyučenou? Rodiče často tápou a neví, jak na zlobivé děti ... Celý článek»