Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Snažíte se, ale miminko ne a ne přijít? Co když problém pramení v hlavě

Seriál Ulice: Čím Jirka šokuje Karlu?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Čím Jirka šokuje Karlu?
aktualizováno 19.02.2019, 00:00 | doma.cz
Přišel čas pokročit ve vztahu dál, chcete spolu mít dítě. Nejde to však tak hladce, jak jste si vysnily, i když byste si potomka moc a moc přály. Dokonce šlo všechno ostatní včetně vaší kariéry stranou, jen abyste se mohly naplno věnovat plnění ... Celý článek»

Seriál Ulice: Jak se Rozina pomstí Janě?

TEST: Jak byste ustály mít homosexuální dítě? »

Kamarádky Jana a Rozina z Ulice si zahrály na to, že jsou lesby. Pěkně tím zmátly své okolí a jejich známí najednou nevěděli, jak se k nim chovat. Jak byste zvládly vy, kdyby vám svou homosexualitu z ... Celý článek»
Seriál Ulice: Co je u Franty už hodně přes čáru?

Pomoc! Našly jste u svého dítěte drogy. Co teď? »

Drogy jsou strašákem všech rodičů. Ne každý rodič ustojí zjištění, že jeho kdysi tak slušné dítě se teď rozhodlo experimentovat. Celý článek»
Výchova

Jak zbavit dítě zlozvyku? Nesmíte vynechat žádný z těchto 5 kroků »

Dudlík, okusování nehtů, skákání do řeči… to je jen pár příkladů zlozvyků, které u dětí často řešíme. Jejich odstranění vyžaduje naši trpělivost, a hlavně obrovskou dávku rodičovské vynalézavosti a ... Celý článek»
Pracující matka

Jak si přivydělat při mateřské? Napište třeba knihu! »

Mateřská dovolená je pro každou ženu takovou prací na plný úvazek. Starat se o dítě, prát, vařit, uklízet… Co když jste ale činné a při tom všem byste si ještě rády přivydělaly? Svůj čas na mateřské ... Celý článek»
Jak zabránit obezitě u dětí, když má váš partner špatné stravovací návyky?

Jak zabránit obezitě u dětí, když má váš partner špatné stravovací návyky? »

V dnešní Výměně manželek uvidíte rodinu s velmi špatnými stravovacími nároky. Všichni jsou u nich doma obézní, a to vyměněnou manželku šokuje. Celý článek»
Kojenec

Už miminkům chybí železo! Často i chybou, kterou dělá spousta matek »

Železo je v jídelníčku malých dětí důležité, a přesto tolik podceňované. Přečtěte si, co vše dětem může hrozit, I jak deficit vhodně dohnat. Celý článek»
Zásnuby

Nekonvenční zásnubní prsteny: Řekly byste ANO? »

Když muž žádá ženu o ruku, měl by mít vše dokonale připravené. Především musí vybrat vhodný zásnubní prsten, který se hodí k jeho vyvolené a odráží její osobnost. Celý článek»
Nachlazení

Triky, jak naučit děti smrkat a ulevit jim od rýmy »

Onemocnění horních cest dýchacích jsou nejčastější důvody, které plní ordinace dětských lékařů. Jedná se o komplikaci pro dospělého a pro děti ještě o to větší. Jak se takovému náporu na dětský nosík ... Celý článek»
pár v posteli - 3

Nejhorší období, kdy zadělat na miminko? Právě teď! »

Plánujete letos zplodit miminko? Dlouhé zimní večery pro to rozhodně nejsou ideální, varují lékaři. Celý článek»
líný muž

Nechce se mu pracovat? Nevydržujte ho! »

V dnešní Výměně manželek poznáte tříčlennou rodinu, ve které muž nechodí do klasické práce, přestože je otcem malého dítěte. Přiznává, že se živí nelegální činností a pracovat jako normální člověk se ... Celý článek»
Shona McLoughlin

Jak naučit dítě na nočník? Mladá maminka objevila skvělou vychytávku! »

Mladá maminka Shona se rozhodla naučit svou dvouletou dceru chodit na nočník a objevila geniální vychytávku, se kterou se podělila se světem na sociálních sítích. Celý článek»
Kojení

TEST: Jste připravené na miminko? »

Nastal pravý čas začít rozmýšlet nad založením rodiny? Nebo se vyplatí ještě chvíli počkat? Otestujte se! Celý článek»
Rodina

Pečujete o stárnoucí rodiče? 10 pravidel, která musíte znát a ctít »

Vážná nemoc či úbytek psychických i fyzických sil mohou znamenat nutnost požádat blízké o pomoc. I takové chvíle patří k životu. A mají řešení. Celý článek»
Richard Mason

Muž vychoval tři syny. Po několika letech zjistil, že je neplodný a není jejich biologickým otcem. Jaká byla jeho reakce? »

Richard Mason zažil pořádný šok, když v jeden moment zjistil, že je neplodný a není biologickým otcem svých tří synů. "Je to jako kdyby vás někdo udeřil kladivem, " řekl. Jak s tak nepříjemným ... Celý článek»
Otec a dcera

Dcera si nerozumí s tátou? 12 rad, které to změní »

Jak dosáhnout dobrého vztahu mezi otcem a dcerou? Celý článek»