Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Důležité upozornění ohledně DĚTSKÝCH KARTÁČKŮ! Všimli jste si téhle věci?

Čištění zubů
zdroj: Getty Images Čištění zubů
aktualizováno 16.06.2018, 00:03 | doma.cz
Zubní kartáček patří mezi největší nepřítele malých dětí. Někdy trvá poměrně dlouho, než děti naučíme, že pravidelné čištění zubů je základ, bez kterého by to nešlo. Mnoho maminek ale neví jednu zásadní věc, která může čištění zubů značně ... Celý článek»

Maminka

Krádež kočárku, bohužel nic neobvyklého! Jak se bránit? »

Kočárky jsou u zlodějů bohužel velmi oblíbené. Jak ochránit právě ten váš? Celý článek»
Caryl Mayes

Maminka přišla s geniálním trikem, jak podat dětem léky. To musíte vyzkoušet! »

Každý rodič se obává chvíle, kdy jejich potomek bude potřebovat medikamenty. Malé děti mají problém s polykáním léků, a tak můžeme v lékárnách sehnat tekuté meducíny. Ani s nimi ale není jednoduchá ... Celý článek»
Dárky pro muže - 8

Nezapomeňte! V neděli 17. června slaví všichni tatínci »

U nás stále ještě ne příliš známý svátek, přesto již více jak 100 let slavený v zahraničí. To je Den otců, který připadá na třetí neděli v červnu. Celý článek»
Emma Robinson

Dělají vaše děti toto? Víme, co mají za lubem »

Malé děti mají mnoho bláznivých nápadů. Z některých se stane rodinná historka, jiné mohou skončit pláčem a naříkáním. Jedno je ale jasné, pokud si děti umanou, že něco doopravdy chtějí, pak pro ... Celý článek»
Den dětí - 5

Připravte dětem nezapomenutelný DEN DĚTÍ: Tipy na dárky i akce ZADARMO »

Vzpomínáte si ještě, jak vás rodiče překvapovali na Den dětí? Ať už to bylo společným programem v podobě výletu, návštěvou kina, nebo oblíbenou sladkou pochoutkou, věděli jste, že je daný den ... Celý článek»
Kate Weiland

Tahle rodinka je přímo k sežrání! Čím se proslavila? »

Během mateřské dovolené není moc času na vlastní koníčky a zábavu. Veškerý volný čas rodičů je podřízen dětem a jejich potřebám. Maminka třech dětí, Kate Weiland, však přišla na způsob, jak skloubit ... Celý článek»
porod

Z toho by si české porodnice měly vzít příklad! Co dělají v Japonsku jiného? »

Asi se shodneme na tom, že strava v nemocnicích je všude stejná. Nedobré přílohy, okoralá zelenina a klasické uho. Pokud jste si ale mysleli, že podobné „dobroty“ dostanete i v zahraničních ... Celý článek»
Vanessa Rivera

Fotky, které vám vyrazí dech! Co na nich matka tří dětí zachytila? »

Být maminkou rozhodně není nic jednoduchého. Celodenní péče o malé uličníky vyžaduje pevné nervy a nekonečnou zásobu energie, a tak se nemůžeme divit, že některým maminkám nezbude čas ani na vlastní ... Celý článek»
Den matek

Proč slavit Den Matek? Zejména pro dcery jsou DŮLEŽITÝM VZOREM »

Mezinárodní den matek se slaví po celém světě v různých termínech. V ČR den, kdy vzdáváme poctu matkám a mateřství, připadá vždy na druhou květnovou neděli. Celý článek»
Miminko

Nejsilnější fotografie, kterou jste kdy viděli! Co na ní je? »

Mysleli jste si, že mateřské pouto nelze zachytit skrze fotografii? To jste ještě nepoznali australskou fotografku Selenu Rollason, která má za sebou už přes stovku zdokumentovaných porodů. Všechny ... Celý článek»
Rodičovství

Co s vámi udělá rodičovství? Známe odpověď, která si nebere servítky »

O rodičovství čteme populárně naučné knihy, odborné články nebo třeba sledujeme videa žen, které už dítko mají. Každý z nás by ale měl vědět, že nikdo a nic nás na rodičovství nedokáže 100 % ... Celý článek»
Dítě s tabletem

Jsou vaše děti věčně na YouTube? Nezakazujte, ale myslete na jejich bezpečnost »

Pokud máte děti ve věku, kdy stále více touží hledat odpovědi na všechny otázky na internetu, jako zodpovědní rodiče možná lehce trnete hrůzou. Celý článek»
Batolata

Nejsladší video, které jste kdy viděli! Co provádějí tato čtyři batolata? »

Všichni víme, že malé děti se vyznačují svým spontánním chováním, které nás občas dojme, jindy zase velmi překvapí. Jednoduše občas udělají věci, na které my, dospělí lidé, sbíráme odvahu několik ... Celý článek»
Školka

Zápisy do školek se blíží, pětileté děti se jim nevyhnou! Jak na to BEZ STRESU? »

Květnové zápisy do mateřských škol jsou za dveřmi. Letos má do školek odhadem přijít okolo sta tisíc tříletých dětí. Většina z nich vstoupí do školky poprvé. Nástup do školek se jich ale nutně ... Celý článek»
Kate, William, dítě

Jak vypadat pár hodin po porodu skvěle jako Kate? Známe její tajemství »

V pondělí 23. dubna upíral celý svět oči k porodnici St Mary´s Hospital v Paddingtonu, kde Kate Middleton porodila syna. Jenom sedm hodin po porodu Kate společně s Williamem ukázali čerstvě narozené ... Celý článek»