Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Nejčastější otázky, které ženu napadnou po spontánním potratu

Gynekologická prohlídka
zdroj: Thinkstockphotos Gynekologická prohlídka
aktualizováno 11.10.2017, 00:23 | doma.cz
Spontánní potrat je obrovskou ztrátou pro každou ženu. A okamžikem, kdy vám v hlavě vyvstane mnoho otázek. S odborníky jsme vám připravily odpovědi na ty nejčastější z nich. Ze všech těhotenství jich skončí ... Celý článek»

Smutné dítě

Od kolika let zvládne dítě vaší nepřítomnost aneb Můžu ho doma nechat samotného? »

Snad každá maminka přemýšlí nad tím, v jakém věku se o sebe dítě dokáže postarat a zvládne vaší nepřítomnost. Odpověď na tuto otázku je komplikovanější, než by se mohlo na první pohled zdát. A tak ... Celý článek»
tehotna

Jak moc vás bude bolet porod? Známe snadný návod, který vám odpoví již předem »

Bolest je jeden z faktorů, kterého se mnoho žen s blížícím se porodem obávají. Jak moc bude bolet právě vás, vám údajně může napovědět průběh vaší menstruace. Celý článek»
Těhotenství

VÁŠ PŘÍBĚH: Budu dobrá matka, když mám za sebou temnou minulost? »

"Lidé mě vnímají jako mladou matku a manželku. Když vám píši tento příběh, jsem v polovině těhotenství. Je mi 21 let a již půl roku jsem vdaná. Vypadám mladě, vždycky jsem tak vypadala a konečně se ... Celý článek»
Těhotenství

Doprovod k porodu: Ano či ne? A koho, když váš partner nechce? »

Tyto otázky řeší skoro každá dnešní nastávající matka. Některá má naprosto jasno, jiná žena tápe, zda vzít muže nebo třeba matku či sestru. Důvody nerozhodnosti mohou být různé a to na obou stranách, ... Celý článek»
Kent a Noah

TO JE SLADKÉ: Velký bráška vítá v porodnici miminko. Jeho úsměv vás rozpláče »

Pokud už jedno dítě máte a čekáte druhé, možná máte obavy, jak starší sourozenec miminko přijme. Bude žárlit, nebo si nový přírůstek do rodiny zamiluje? V následujícím videu se můžete přesvědčit, že ... Celý článek»
Čtení

Nemáte čas dětem číst? Pusťte jim českou babičku na YouTube »

Občas nevěříte svým očím, jaké blbiny vaši nejmenší sledují na YouTube, ale na druhou stranu jste rádi, že se na chvíli zabaví a nevyžadují vaši pozornost? Objevili jsme úžasný kanál, na kterém ... Celý článek»
Malé lásky Iva Khili a Ladislav Mareček - 4

TEST: Dokážete se vzdát bujarého života a přijmout novou roli maminky jako Iva z Malých lásek? »

Není tajemstvím, že Iva Khili z pořadu Malé lásky dokázala prohýřit celé noci. Vše se změnilo ve chvíli, kdy zjistila, že se svým partnerem čeká miminko. Dokážete se vzdát bujarého života stejně jako ... Celý článek»
Dětský pokoj

I malé školáky bolí záda! Rady, jak mají správně sedět ve škole i doma nad úkoly »

Bolesti pohybového aparátu dětí velmi ovlivňuje také to, jak sedí. Protože většina dětí během dne sedí ve škole, je důležité, aby seděly správně a předešly tak špatnému vývoji pohybového aparátu a ... Celý článek»
Malé lásky Klára a Marek Nesnídalovi

Klára z Malých lásek: Zvládnu permanentní strach o dítě? »

Mohlo by se zdát, že Klára Nesnídalová z pořadu Malé lásky má pro strach uděláno. Práce policistky je velmi náročná a sama Klára zažila moment, kdy na ni zaútočil muž ozbrojený nožem. Dnes se ale ... Celý článek»
Díte v posteli

Nejoblíbenější jméno pro holčičky? Vládne 25 zemím a boduje i v Česku »

Tohle jméno znají po celém světě a hned ve 25 zemích je dokonce mezi nejpopulárnějšími a nejčastěji dávanými dívčími jmény. Celý článek»
Malé lásky Simona a Lukáš Horváthovi

TEST: Dokázala byste ustát život s mladším partnerem jako Simona či Katka z Malých lásek? »

Starší žena, mladší partner. Tento týden se v Malých láskách představila Simona s Lukášem, které sice dělí jen několik měsíců, ale Simona se o svého občas nevyzrálého partnera může jen těžko opřít a ... Celý článek»
Hádka

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj táta se ke mně chová jako k cizí! »

"Jmenuji se Eliška a je mi 20 let. Žiji v rodinném domě se svými rodiči a mladší sestrou. Nevím, zda můj příběh bude natolik zajímavý, ale především bych chtěla ostatní čtenářky poprosit o radu," ... Celý článek»
Senioři a láska

Jak vyjít s DŮCHODEM? »

Celý život dřeme a těšíme se na to, až si odpočineme v důchodu. Realita je často bohužel jiná, a tak místo pohodového stáří, zažíváme finanční trable. Jde vůbec vyjít s důchodem? A co můžeme udělat ... Celý článek»
Maminka a dcera

Spaní dětí s rodiči: Známe největší problémy i výhody »

Při narození potomka se rodiče obvykle dělí do dvou skupin – ta první se snaží dítě naučit spát o samotě ihned po narození, jiní s nimi sdílejí ložnici i několik let. Důvodů, proč spát s dětmi i proč ... Celý článek»
Flirt

JAKÉ MÁ PARTNER OČI? Šedé? Pozor, bude nevěrný! »

Barva očí prozradí všechno - budete se divit! Celý článek»