Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Slasti a strasti podnikání s kamarádem! Své o tom ví i Matěj s Mikim z Ulice

Seriál Ulice: Co všechno Miki a Matěj obětují pro společný byznys?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Co všechno Miki a Matěj obětují pro společný byznys?
aktualizováno 12.12.2017, 00:00 | doma.cz
Dva kamarádi, stejný zájem a chuť podnikat. Tak většinou vypadá začátek společného podnikání, které s sebou nese i různá úskalí. Především v případě, když se do podnikání vrhneme s dlouholetým kamarádem, se kterým si hned ze začátku nevyjasníme ... Celý článek»

Spící miminko

Do deseti sekund spí! Nová metoda uspávání dětí vám ušetří spoustu nervů »

Také máte doma malého nespavce, který nevydrží chvilku v klidu? Stačí malý trik a místo křiku miminko konečně usne – a to bleskovou rychlostí. Celý článek»
Dopis Ježíškovi

Školák napsal depresivní dopis Ježíškovi. Reakce jeho matky vás odzbrojí »

Pokud vaše děti stále píšou dopis Ježíškovi, pak asi víte, že nešetří milými a laskavými slovy. Ve větách nenacházíme jenom prosby o dárky, ale třeba i důkazy o tom, že děti byly hodné a dárečky si ... Celý článek»
Prince George - 1

Sladký a skromný! O co si malý George napsal k Vánocům? »

Většina dětí už má o dárcích, které by chtěly najít pod vánočním stromečkem, už dávno jasno. Dopisy jsou odeslané, ať už směřovaly k Ježíškovi, Santovi Klausovi nebo dědovi Mrázovi. Celý článek»
Christian

Malý chlapec poprvé uviděl své rodiče! Neuvěříte, co udělal »

Většina dětí se snaží brýlím vyhýbat. Někdy se dokonce schýlí i ke lži a tvrdí svým rodičům, že vidí dobře. Malý Christian sice ještě mluvit neumí, ale i tak se prvním brýlím vzpouzel. To ale ještě ... Celý článek»
Rodič a dítě

VÁŠ PŘÍBĚH: Jaký je život pěstounky? »

Přečtěte si příběh pěstounky Terezy, která se vám svěří s tím, jak probíhá přechodná pěstounská péče. Celý článek»
Nejhorší vánoční dárky

Vánoční dárky z povinnosti? Koho musíte obdarovat a koho už nikoliv »

I když se nám každoroční reklamní masáž prodejců snaží vnutit, že dárek je esencí vánočních svátků a je samozřejmost obdarovat každého v užším i širším kruhu, není to tak. Pravá podstata Vánoc tkví v ... Celý článek»
Seriál Ulice: Luboš Mareček se ocitl v pasti

Luboš Mareček z Ulice a jeho kolotoč dluhů! Máte to dost podobně? Jak z něho ven? »

Dostat se do patové situace není příliš složité, mnohem náročnější je, když se chceme odrazit ode dna a začít s čistým štítem. Své o tom ví i Luboš Mareček, který se snaží vymanit z dluhové pasti. ... Celý článek»
Dítě s mobilem

Kdy koupit dítěti první mobil? Není důležitý věk, ale psychická vyzrálost »

Kdy je ten správný čas dát dítěti mobil? Otázka, kterou řeší nebo bude řešit každý rodič. Většina rodičů koupí mobil svým dětem v prvních letech návštěvy školy, aby je mohli kontrolovat. Je to ale ... Celý článek»
Těhotná a pes

Zvířecí láska nezná mezí! Takhle zareagoval pejsek na těhotenství své páníčky VIDEO »

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Rozhodně na tomto tvrzení něco bude. Stačí se podívat na fenku Junii a Stephanii, a hned vám musí být jasné, že se jedná o nerozlučitelné kamarádky, které ... Celý článek»
pes Nora - 13

Z týraného pejska se stal ochránce rodiny! Dojemný příběh fenky Nory »

Snad všichni se shodneme na tom, že týrání je hrůzný zločin, který je neomluvitelný. Některá zvířátka týrání podlehnou, jiná si šrámy na duši s sebou nesou po zbytek života. Příběh fenky Nory nám ... Celý článek»
Seriál Ulice: ep. 3345 - Lumír slaví jubileum

Deprese z kulatých narozenin? Tyhle rady by pomohly i Lumírovi z Ulice »

Lumír Nykl oslavil minulý týden padesáté narozeniny. Někdo ke kulatinám přistupuje s radostí, jiného trápí deprese z vysokého čísla. Lumír se bohužel řadí k druhé skupině lidí, a tak celý týden byl ... Celý článek»
Dvojčata

To je roztomilé! Podívejte se, jak dvojčátka dokonale zmátla svého bráchu »

Máte ve svém okolí dvojčata? Pokud ano, pak nám určitě dáte za pravdu, že se na ně nemůžete vynadívat. Vidět vedle sebe dvě identická těla s rozlišnými vlastnostmi, je opravdu něco úžasného. ... Celý článek»
Seriál Ulice: Martině dochází s Filipem trpělivost...

Moje dítě zažívá rozchod! Jak by měla Veronika Maléřová pomoci Filipovi? »

Rozchod je bolestivá záležitost, se kterou se musíme poprat. Je jedno, jestli je vám třicet, nebo třeba patnáct, protože v obou případech bude ještě dlouho trvat, než zlomené srdce vyléčíte. To ... Celý článek»
Dětské fóbie

15 rad, jak dítě zbavit strachu »

Silnějšího spolužáka. Bubáků pod postelí. Psů, kteří štěkají. Děsí se vaše dítě skoro všeho? Poradíme vám, jak mu se strachem pomoci, i v jakých případech vlastně buďte z jeho obav ráda. Celý článek»
Sourozenec

Chlapeček se dozvěděl, že bude mít sourozence. Neuvěříte, jak zareagoval! VIDEO »

Snad každá maminka, která čeká další děťátko, se trošku obává reakce staršího sourozence. Obzvláště, pokud se jedná o jedináčka, který je zvyklý, že se svět točí jenom kolem něho. Některé děti jsou z ... Celý článek»