Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to nemají jednoduché

Trosečník
zdroj: Thinkstockphotos Trosečník
aktualizováno 25.03.2017, 00:16 | doma.cz
Pořad Robinsonův ostrov se těší velké oblibě. Zamysleli jste se ale nad tím, zda byste přežili na opuštěném ostrově? I když se vám tato varianta nezdá pravděpodobná, nikdy nevíte, kam vás osud zavede. I taková cesta na dovolenou se může proměnit v ... Celý článek»

Den sv. Patrika

Užijte si den Svatého Patrika naplno a nazeleno! »

Svátek sv. Patrika se začíná stávat populárním i v naší republice. Jak si tento den užít a nasát atmosféru Irska? Možná vás překvapí, že to není nic složitého. Celý článek»
Radka Kolářová z Ulice

Kvíz: Máte sklony ke kleptomanii, jako Radka z Ulice? »

Kleptomanie je psychická porucha, při které má člověk neustálé nutkání něco ukrást. Své o tom ví i Radka z Ulice, která poslední dobou přidělává své rodině velké starosti. Hrozí vám tato psychická ... Celý článek»
Přítelkyně

Chybí vám kámošky? Pozvěte je na pyžamový večírek ve stylu Sexu ve městě »

Každá z nás potřebuje občas vypnout! Využijte některý z posledních dlouhých večerů, než je přicházející jaro úplně zkrátí a přichystejte pro své kamarádky originální pyžamový večírek ve stylu Sex ve ... Celý článek»
Rodinný výlet

Kam na výlet? Tipy pro zamilované, singles i rodiny na celý BŘEZEN »

Chcete si víkend užít naplno? Dopřát dětem nové zážitky a odpočinout si od pracovního týdne? Pak pro vás máme nový seriál. Každý měsíc vám nabídneme výhled zajímavých akcí, které se konají po celé ... Celý článek»
Vykulená zvířátka - 14

GALERIE: jůůů 15 vykulených čumáčků! Těm se neubráníte »

Takový kukuč! Ten se jen tak nevidí. Podívejte se na roztomilé fotky zvířátek. Celý článek»

Nejúžasnější místo na světě: Růžové jezero Hillier v Austrálii bere dech! »

Jezero Hillier vás na první pohled zaujme. Vypadá totiž jako obrovská růžová žvýkačka. Svou atypickou barvou láká turisty ze všech koutů světa. Celý článek»
Party hry

6 stolních her, se kterými nuda na silvestrovské party nehrozí »

Ať už slavíte Silvestra s rodinou nebo kamarády na horách, stolní hra určitě rozproudí zábavu, pokud by bylo třeba. Navíc se o rodině i kamarádech můžete dozvědět nové věci. Celý článek»
sněhuláci - 8

DIY: Jak vyrobit úžasné sněhuláky z ponožky? »

Máme tu zimu a určitě každý zdobí svůj příbytek vánočními a zimními dekoracemi, které zpříjemní sváteční chvíle během nejhezčího období v roce. Celý článek»
Vzor vánočního stromku

Vánoční dekorace: Stromeček z opadaných větví LEVNÝ A EKOLOGICKÝ »

Chcete ušetřit za živé vánoční stromky? Pak vás tento návod jistě potěší. Vše co budete potřebovat, jsou jen spadané větve a vánoční výzdoba. Celý článek»