Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Kam na podzimní eurovíkend? Máme pro vás skvělé tipy!

Salcburk
zdroj: Getty Images Salcburk
aktualizováno 07.11.2018, 00:10 | Tereza Majzlíková
Dvou až čtyřdenní eurovíkendy jsou poslední dobou v kurzu. Nestojí moc, příjemně si na nich odpočineme a objevíme nová místa. Které destinace stojí za návštěvu? Účel oblíbených eurovíkendů je jasný. Trochu si ... Celý článek»

Alkohol

Krásná moravská tradice: Neuvěříte, co dělají se SLIVOVICÍ »

Když byli Češi dotazováni, který alkohol považují po pivu za nejvíce tradiční, téměř polovina z nich uvedla právě slivovici nebo jinou ovocnou pálenku. Navíc se pojí s jednou zajímavou zvyklostí. Celý článek»
Listopad

NUMEROLOGIE: Listopad přinese návrat starých přátel i start nových vztahů »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine. Celý článek»
Videomapping století

Jak si užít oslavy 100 let republiky? 10 tipů na tento víkend »

Sto let od vzniku Československé republiky je událost, která rozhodně stojí za oslavu. Jak udělat z 28. října 2018 nezapomenutelný den? Celý článek»
Čínská kuchyně

Bizarní pokrmy a potraviny, které běžně potkáte v čínských supermarketech a restauracích »

Je libo ochutnat smažené brouky nebo drůbeží pařáty? Co dalšího vám vyrazí dech při návštěvě pravého čínského bistra nebo supermarketu? Celý článek»
Cestování

Kam za teplem? Tipy na destinace, kde léto ještě neskončilo »

Nejteplejší měsíce již pominuly, a pokud přemýšlíte, kam se jet na podzim ještě trochu ohřát a přitom zažít dovolenou snů, máme pro vás několik tipů. Celý článek»
Latte art

Latte art: Nejúžasnější kávové výtvory z Instagramu známých baristů »

U kávy už není důležitá pouze chuť, ale také prezentace. Obliba latte art raketově roste a kávoví umělci se začali se svými výtvory hojně chlubit na Instagramu. Podívejte se na ty nejkurióznější z ... Celý článek»
Horská turistika

Jak se připravit na podzimní túru do hor »

Září a říjen jsou oblíbeným obdobím pro horské výlety a túry. Počasí bývá stabilnější a teploty jsou často příjemnější než uprostřed léta. Nicméně hory umí být i kruté, pokud je turista podcení. Celý článek»
Numerologie - 7

NUMEROLOGIE: Říjen prověří soustředění, ambice v práci i vášeň ve vztahu »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine. Celý článek»
Italská restaurace

Konec "gnoči" v Čechách aneb jak správně vyslovovat názvy italských jídel »

"Gnoči" nebo "ňoky"? "Brusketa" nebo "brušeta"? Pojďme v tom konečně udělat pořádek a navždy se zbavit trapného koktání v italských restauracích. Celý článek»
Oktoberfest

Kam na tradiční Oktoberfest? Nejen k německým sousedům »

Více než šest millionů lidí se v těc˝hto i následujících dnech hrne do Německa, aby oslavili 208. ročník Oktoberfestu. Ačkoliv se hlavní oslavy bavorské kultury a piva konají od 22. září do 7. října ... Celý článek»
Horská turistika

Okouzlující Švýcarsko: Znáte všechna jeho nej, kvůli kterým stojí za návštěvu? »

Co se vám vybaví, když se řekne Švýcarsko? Matterhorn, čokoláda, hodinky, nebo snad sýry? Tahle malá, neutralitu vyznávající země má ale spoustu dalších jedinečností, které ji odlišují od ostatní ... Celý článek»
Itálie

Itálie v září: Ideální čas na poznávací dovolenou i poslední možnost koupání »

Nestihli jste se rozkoukat a prázdniny už jsou pryč? Máme pro vás skvělý tip, vyrazte do Itálie! Ušetříte několik tisíc korun, nebudete se tlačit ve frontách na vstupy a moře bude ještě krásně ... Celý článek»
Sicílie

Kam na podzim na zahraniční výlet? Na Sicílii se budete cítit jako v ráji »

Léto už je u konce a vy už zase máte nutkání zvednout kotvy a vyrazit na výlet do teplých krajin? Sicílie je rozhodně dobrou volbou. Nezklame milovníky historie, turistiky, dobrého jídla a ani ty, ... Celý článek»
září

NUMEROLOGIE: Září přináší nové začátky, co přinese v lásce, práci i před jakými nemocemi se mít na pozoru? »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine. Celý článek»
Vinobraní - 2

Kam vyrazit na vinobraní? »

Pokud hledáte měsíc v roce, který je vínu nejvíce nakloněný, tak je to jednoznačně září. A jeden z hlavních důvodů, proč tomu tak je, že se v tomto měsíci nejčastěji koná největší a nejoblíbenější ... Celý článek»