Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Itálie v září: Ideální čas na poznávací dovolenou i poslední možnost koupání

Itálie
zdroj: Getty Images Itálie
aktualizováno 16.09.2018, 00:00 | doma.cz
Nestihli jste se rozkoukat a prázdniny už jsou pryč? Máme pro vás skvělý tip, vyrazte do Itálie! Ušetříte několik tisíc korun, nebudete se tlačit ve frontách na vstupy a moře bude ještě krásně vyhřáté. Zároveň není tak úmorné vedro, a tak se dá ... Celý článek»

Sicílie

Kam na podzim na zahraniční výlet? Na Sicílii se budete cítit jako v ráji »

Léto už je u konce a vy už zase máte nutkání zvednout kotvy a vyrazit na výlet do teplých krajin? Sicílie je rozhodně dobrou volbou. Nezklame milovníky historie, turistiky, dobrého jídla a ani ty, ... Celý článek»
září

NUMEROLOGIE: Září přináší nové začátky, co přinese v lásce, práci i před jakými nemocemi se mít na pozoru? »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine. Celý článek»
Vinobraní - 2

Kam vyrazit na vinobraní? »

Pokud hledáte měsíc v roce, který je vínu nejvíce nakloněný, tak je to jednoznačně září. A jeden z hlavních důvodů, proč tomu tak je, že se v tomto měsíci nejčastěji koná největší a nejoblíbenější ... Celý článek»
Hevíz - 4

Kam v babím létě? Objevte maďarský Hévíz »

Láká na wellness pobyty, zabaví se zde ale i aktivní rodiny s dětmi. Celý článek»
Selfie

Jak je možné, že jste si na dovolené vůbec neodpočinuli? »

Těšíte se na to celý rok. Možná přijde i cestovní horečka. Čím dál častěji se přistihnete, že jen zíráte z okna a toužíte po tom slastném zážitku svatého klidu. A on nikde. Vycvičte vlastní mozek, ... Celý článek»
Zavazadlo

Co zabalit do příručáku? Pro pohodlnější cestu i ztrátu zavazadel »

Co mít v kabinovém zavazadle pro případ, že vám nepřiletí kufr, ale i pro příjemnější cestování nebo čekání na přestupu? Celý článek»
Znojmo - 1

Za vínem a památkami, ale i na vodu a za Římany: Kam? No do Znojma! »

Pokud máte rádi víno a zároveň vás zajímá historie a památky, tak je pro vás Znojmo a celá znojemská vinařská podoblast ideálním místem. Krásně se zde snoubí vinná kultura s tradicí této významné ... Celý článek»
Dovolená

Jak si užít last minute dovolenou, když není čas na velké plánování »

Dovolená koupená na poslední chvíli může její cenu příjemně snížit. Jenže když máte odletět třeba za dva dny, není dost prostoru na to, hledat dobré ubytování, připravit seznam toho, co musíte vidět, ... Celý článek»
Pražské cyklostezky - 4

I v Praze na kolo? Kam vyrazit o víkendu nebo jen tak po práci »

Slunečné dny vybízejí k výletům a projížďkám na kole. Ať už se chystáte na kratší výlet po okolí po náročném pracovním dni, nebo vyrážíte s rodinou za víkendovým dobrodružstvím, i Praha nabízí řadu ... Celý článek»
Prázdná kabelka

Ztratili jste průkazku pojišťovny? Víme, co dělat »

Ztratili jste nebo vám byly odcizeny doklady a mezi nimi kartička pojištěnce? Zatímco novou občanku a kreditní kartu vyřizujete okamžitě, s kartičkou pojišťovny si dáváte načas? Není to dobře, můžete ... Celý článek»
Nohy

Nebezpečí z moře. Jak si s nimi poradit? »

Kolikrát někoho z nás během dovolené žahla medúza, šláply jsme na ježka, nebo se řízly o korál? Navzdory tomu, že je dovolená u moře to, na co se během roku nejvíce těšíme, se v něm skrývají ... Celý článek»
Příběh na pokračování

ČTYŘICÍTKA NA KRKU, DRUHÝ NÁDECH: Kam se vrtnout »

Exkluzivní příběh z pera Simony Votyové jen na Doma.cz. Kapitola osmá má název Kam se vrtnout. Celý článek»
Evropské pláže - 5

K moři jinak: Nejkrásnější městské pláže Evropy »

Chcete vyrazit k moři, ale nechcete strávit celou dovolenou povalováním na pláži? Navštivte místa, kde vám přeplněné pláže neznechutí zasloužený odpočinek. Celý článek»
Léto u bazénu

NUMEROLOGIE: Co vás čeká v srpnu v práci, lásce i co ještě do konce prázdnin musíte stihnout? »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine. Celý článek»
vaření v přírodě - 4

3 tipy, jak si zjednodušit letní vaření na chatách a chalupách »

Léto je krásné období roku, které mnoho českých rodin tráví na svých zahradách, chalupách a chatkách. Největší výhodou a zároveň také nevýhodou takového prostředí obvykle bývá odříznutí od ... Celý článek»