Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Malá vesnička plná zajímavostí! Navštivte KRYŠTOFOVO ÚDOLÍ

Kryštofovo Údolí
zdroj: Archiv autorky Kryštofovo Údolí
aktualizováno 25.06.2017, 00:54 | DyA
Také jste si všimli , že malé vesnice v sobě mnohdy ukrývají více atraktivních míst a aktivit než velká města? Kryštofovo Údolí je toho jasným důkazem. Možná nám neuvěříte, že v této vesničce se vedle sebe nachází úžasný železniční viadukt, orloj, ... Celý článek»

Cestování

Kufr, tašku nebo batoh? Podle čeho vybírat zavazadlo na dovolenou? »

Ať už cestujete k moři, pod stan v Čechách nebo poznávat letní evropské metropole, výběr vhodného zavazadla byste neměli podcenit. Celý článek»
Přepínání kanálů

TEST: Jste seriáloví maniaci? »

Se seriály se v poslední době doslova roztrhl pytel. Ať už sledujete ty zahraniční, nebo dáváte přednost tuzemské tvorbě, je klidně možné, že si na seriálech budujete slušnou závislost. Vyzkoušejte ... Celý článek»
Výlet s rodinou

Míříte na dovolenou do Chorvatska autem? Jak letos zvládnout cestu bez problémů? »

Chorvatsko je nadále v hlavním kurzu dovolenkářů. Jen loni ho navštívilo 689 000 Čechů. Letos se jim prodraží dálnice a přibude dopravních omezení. Jak zvládnout cestu bez problémů a jak připravit ... Celý článek»
Alena Koukalová, Tereza Vítů

TEST: Jste cílevědomá jako Alena z Ulice? »

Alena Koukalová si jde tvrdě za svým. Už dlouho si přeje, aby David změnil zaměstnání, a navíc se snaží vypořádat i s Davidovou kamarádkou Terezou. Umíte i vy dosáhnout svého cíle za každou cenu? ... Celý článek»
Basteibrucke

TIP NA VÝLET: Úchvatný skalní most jen pár kilometrů za hranicemi. Vyrazte na BASTEIBRÜCKE! »

Chcete si udělat výlet za hranice, ale zároveň se nechcete trmácet v autě do vzdáleného města? Možná vás překvapí, že 15 km za hraničním přechodem Hřensko se nachází unikátní skalní most, který patří ... Celý článek»
Víno

Vyznáte se ve víně? Vyzkoušejte si to v testu pro mladé sommeliery »

Být sommelierem neznamená jen umět vybrat vína, správně je spárovat s jídlem a pak elegantně servírovat. Důležité jsou i teoretické znalosti. Jak byste se mezi odrůdami, vinařskými obcemi a ... Celý článek»
Výlet s rodinou

4 tipy na jednodenní VÝLET ve STŘEDOČESKÉM KRAJI! »

Volné nedělní odpoledne přímo svádí k výletu. Naštěstí je naše republika poměrně malá, a tak si můžete vyrazit vlastně kamkoliv. Pokud bydlíte poblíž Středočeského kraje, pak vám zřejmě neuniklo, že ... Celý článek»
Rodinný výlet

Kam na výlet i akce zdarma? Tipy pro zamilované, singles i rodiny na celý ČERVEN »

Venku je konečně krásné a slunečné počasí, tak je na čase trávit volné dny na výletech a v přírodě. Máme pro vás ucelený přehled těch nejzajímavějších akcí, které se budou konat v průběhu celého ... Celý článek»
Vídeň

Víkend ve Vídni: Víc než Sacher dort a vídeňská káva »

Hlavní město Rakouska je ideální k víkendové návštěvě. Nejen, že zažijete neobyčejné dny v ulicích, které jsou protkány historií, ale zároveň je Vídeň takříkajíc za rohem, a tak vám cesta nezabere ... Celý článek»
Soňa Norisová: Tajnosti

Jste stejně vnímaví jako kapitánka Jana Vinická ze seriálu Policie Modrava? Vyzkoušejte své mozkové závity! »

Kapitánka Jana Vinická se po příjezdu na Šumavu rozhodně nenudí. Jeden zajímavý případ střídá druhý a Jana vždy potvrdí, že patří mezi špičkové kriminalisty. Vyzkoušejte si i vy svou detektivní mysl, ... Celý článek»
Seriál Ulice: Simona zažívá neskutečná muka...

TEST: Bojujete s přepracovaností? Pozor, abyste nedopadli jako Simona z Ulice »

Na Simonu Hložánkovou toho v poslední době bylo opravdu hodně. Koupě kadeřnictví byl sice správný krok, ale bohužel s ním přišlo i nekonečné papírování i starosti navíc, na které Simona nebyla ... Celý článek»
Těhotenský test

TEST: Jste připravená na dítě? »

Bombarduje vás okolí otázkou, kdy už konečně budete mít dítě? Jenže vy stále přemýšlíte nad tím, zda jste na miminko připravená. Vyzkoušejte si náš test, který vám naznačí, jestli je už ten správný ... Celý článek»
Šárka Vaculíková

TEST: Jak dobře znáte Adrianu z Ulice? »

Adriana Pešková v poslední době procházela velmi složitým obdobím. Nejdříve rozchod s dlouholetým přítelem Eddiem, následně eskapády s Mikim a nečekaný odjezd do Thajska. Vypadá to ale, že se na ... Celý článek»
Lipno

Jste aktivní rodina, která se nebojí pohybu? Vyrazte na LIPNO! »

Najít dovolenou, která bude vyhovovat celé rodině, je někdy velmi obtížné. Zapomeňte na kompromisy, a navštivte Lipno, kde si na své přijde opravdu každý. Od letošního jara si pro nás Lipno ... Celý článek»