Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Kam před sezonou k moři? Madeira vás nadchne kuchyní, architekturou, výhledy i záplavou květin

Madeira - 1
zdroj: CK Neckermann Madeira - 1
aktualizováno 21.05.2017, 00:22 | doma.cz
Madeira není na koupání, ale na koukání! Máte-li rádi aktivní dovolenou, pak se vypravte na exotický ostrov Madeira v Atlantském oceánu. V roce 1418 ho objevili portugalští mořeplavci, ... Celý článek»

Těhotenský test

TEST: Jste připravená na dítě? »

Bombarduje vás okolí otázkou, kdy už konečně budete mít dítě? Jenže vy stále přemýšlíte nad tím, zda jste na miminko připravená. Vyzkoušejte si náš test, který vám naznačí, jestli je už ten správný ... Celý článek»
Šárka Vaculíková

TEST: Jak dobře znáte Adrianu z Ulice? »

Adriana Pešková v poslední době procházela velmi složitým obdobím. Nejdříve rozchod s dlouholetým přítelem Eddiem, následně eskapády s Mikim a nečekaný odjezd do Thajska. Vypadá to ale, že se na ... Celý článek»
Lipno

Jste aktivní rodina, která se nebojí pohybu? Vyrazte na LIPNO! »

Najít dovolenou, která bude vyhovovat celé rodině, je někdy velmi obtížné. Zapomeňte na kompromisy, a navštivte Lipno, kde si na své přijde opravdu každý. Od letošního jara si pro nás Lipno ... Celý článek»
Štěpán Stránský

TEST: Štěpán se vrací do Ulice! Jak dobře si ještě pamatujete na rodinu Stránských? »

Okolo rodiny Stránských se poměrně dlouho motala dějová linie. Co všechno o této rodince víte? A na co jste už naopak zapomněli? Vyzkoušejte si náš test, ze kterého se dozvíte odpověď. Celý článek»
Výlet s rodinou

Kam na výlet i akce zdarma? Tipy pro zamilované, singles i rodiny na celý KVĚTEN »

Nový měsíc je tu a sním i výhled zajímavých akcí, které se budou konat nejen v našem hlavním městě, ale po celé České republice. Užijte si měsíc lásky opravdu naplno. Celý článek»
Jak to bylo?

JAK TO BYLO: Pošlete nám své VZPOMÍNKY PLNÉ LÁSKY »

Chcete se s námi podělit o poklady z vašeho rodinného fotoalba? Rádi vzpomínáte na doby minulé? Pošlete nám vaše retro fotografie, a staňte se součástí naší nové rubriky. Celý článek»
Nechutná hostina

Pojídání brouků není doménou pouze ROBINSONOVA OSTROVA! Jedná se o potravu budoucnosti? »

Viděli jste díl Robinsonova ostrova, ve kterém museli soutěžící jíst brouky? Zřejmě jste si zakrývali oči a byli rádi, že nejste v jejich kůži. Ale pozor! Právě hmyz bude hrát v našem jídelníčku čím ... Celý článek»
Seriál Ulice: Ota si zase zavaří...

TEST: Chce se váš partner vyhnout svatbě jako Otík z Ulice? »

Chodíte spolu už několik let, dokonale se znáte, ale stále žijete na psí knížku? Co když se váš partner snaží svatbě záměrně vyhnout? Nešlo by o výjimečnou situaci, jen se podívejte na Otíka z Ulice. ... Celý článek»
Amsterdam

TIP NA PRODLOUŽENÝ VÍKEND: Co stihnout a zažít v Amsterdamu? »

Nizozemské hlavní město patří v současné době, především díky výhodným letenkám, mezi oblíbené víkendové cíle. Na prozkoumání Amesterdamu vám totiž postačí klidně dva dny. Co byste v tomto městě ... Celý článek»
Seriál Ulice: Ančina psychika dostane opět zabrat...

TEST: Může vás ohrozit psychická nemoc jako Anču z Ulice? »

Lidská psychika je velmi křehká a občas se stane, že pod tíhou starostí nás pořádně potrápí. Máte pocit, že nejste psychicky odolní? Každý sebemenší problém vás rozhodí? Pak si vyzkoušejte náš test, ... Celý článek»
Jak to bylo

JAK TO BYLO: Pošlete nám vaše VZPOMÍNKY na doby minulé »

Rádi si prohlížíte stará fotoalba? Často vzpomínáte na své mládí? Jak se vlastně svět za uplynulých pár desítek let změnil? Pomozte nám sestavit ucelený obraz o letech minulých. Celý článek»
Denisa a Robert z Ulice

TEST: Dokázala byste se oddat milostným hrátkám na pracovišti jako Denisa a Robert z Ulice? »

V posledních dílech to v Ulici pěkně jiskří. Minulý týden se Denisa s Robertem zamkli u Světlany v kanceláři a došlo i na chvilky plné vášně. A co vy? Dokázala byste mít sex na pracovišti? Celý článek»
Keňa - 2

Jste dobrodružná povaha? Nadchne vás Keňa, země opravdového Safari »

Středoafrický stát Keňa, jehož břehy omývá Indický oceán, patří mezi čím dál oblíbenější destinace milovníků exotických dovolených. Tato africká země láká cestovatele svou jedinečnou rozmanitostí ... Celý článek»
Robinsonův ostrov - 3

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět »

Robinsonův ostrov je přezdíván jako nejdrsnější reality show v České republice. Pojďte se podívat do zákulisí této soutěže, a zjistěte všechny podrobnosti a zajímavosti o celém natáčení. Možná vás ... Celý článek»
Maléřovi

TEST: Co víte o Maléřových z Ulice? »

Pokud sledujete seriál Ulice pečlivě, pak jste určitě zaznamenali, že v minulém roce bylo v rodině Maléřových pěkně dusno. Vyzkoušejte svou paměť a podívejte se, zda si pamatujete všechny momenty ze ... Celý článek»