Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Za vínem a památkami, ale i na vodu a za Římany: Kam? No do Znojma!

Znojmo - 1
zdroj: oficiální zdroj Znojmo - 1
aktualizováno 19.08.2018, 00:00 | doma.cz
Pokud máte rádi víno a zároveň vás zajímá historie a památky, tak je pro vás Znojmo a celá znojemská vinařská podoblast ideálním místem. Krásně se zde snoubí vinná kultura s tradicí této významné historické oblasti. V doprovodu výborného vína zde ... Celý článek»

Dovolená

Jak si užít last minute dovolenou, když není čas na velké plánování »

Dovolená koupená na poslední chvíli může její cenu příjemně snížit. Jenže když máte odletět třeba za dva dny, není dost prostoru na to, hledat dobré ubytování, připravit seznam toho, co musíte vidět, ... Celý článek»
Pražské cyklostezky - 4

I v Praze na kolo? Kam vyrazit o víkendu nebo jen tak po práci »

Slunečné dny vybízejí k výletům a projížďkám na kole. Ať už se chystáte na kratší výlet po okolí po náročném pracovním dni, nebo vyrážíte s rodinou za víkendovým dobrodružstvím, i Praha nabízí řadu ... Celý článek»
Prázdná kabelka

Ztratili jste průkazku pojišťovny? Víme, co dělat »

Ztratili jste nebo vám byly odcizeny doklady a mezi nimi kartička pojištěnce? Zatímco novou občanku a kreditní kartu vyřizujete okamžitě, s kartičkou pojišťovny si dáváte načas? Není to dobře, můžete ... Celý článek»
Nohy

Nebezpečí z moře. Jak si s nimi poradit? »

Kolikrát někoho z nás během dovolené žahla medúza, šláply jsme na ježka, nebo se řízly o korál? Navzdory tomu, že je dovolená u moře to, na co se během roku nejvíce těšíme, se v něm skrývají ... Celý článek»
Příběh na pokračování

ČTYŘICÍTKA NA KRKU, DRUHÝ NÁDECH: Kam se vrtnout »

Exkluzivní příběh z pera Simony Votyové jen na Doma.cz. Kapitola osmá má název Kam se vrtnout. Celý článek»
Evropské pláže - 5

K moři jinak: Nejkrásnější městské pláže Evropy »

Chcete vyrazit k moři, ale nechcete strávit celou dovolenou povalováním na pláži? Navštivte místa, kde vám přeplněné pláže neznechutí zasloužený odpočinek. Celý článek»
Léto u bazénu

NUMEROLOGIE: Co vás čeká v srpnu v práci, lásce i co ještě do konce prázdnin musíte stihnout? »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine. Celý článek»
vaření v přírodě - 4

3 tipy, jak si zjednodušit letní vaření na chatách a chalupách »

Léto je krásné období roku, které mnoho českých rodin tráví na svých zahradách, chalupách a chatkách. Největší výhodou a zároveň také nevýhodou takového prostředí obvykle bývá odříznutí od ... Celý článek»
Dovolená u moře - 9

Retro dovolené jsou v kurzu: Jak dnes vypadají oblíbené devadesátkové destinace? »

Trendy v cestovním ruchu se rok od roku mění. Populární letoviska, která se brala útokem před pár lety, vystřídala jiná - exotičtější, modernější. Důvodem je touha stále objevovat nové a nepoznané. ... Celý článek»
deprese - 1

Těžký návrat z dovolené? Jak se vyrovnat s realitou všedních dnů? »

Právě jste se vrátila z dovolené a prožíváte návratovou krizi, jinak známou jako "depresi po dovolené"? Čas od času se to přihodí každé z nás. Zejména, pokud jste na své volno dlouho čekala, naplno ... Celý článek»
Mácháč

Nemáte na zahraniční dovolenou? Otestujte populární Mácháč, od totáče se dost změnil »

Dovolená v kempu u Máchova jezera má co nabídnout. Od dob vašeho dětství se zde mnohé změnilo a překvapí vás jak vybavení a úroveň kempů, tak nabídka atraktivních cílů, kam můžete s rodinou vyrazit ... Celý článek»
štěstí - 2

Hledáte klíč ke štěstí? Není jeden, musíte odemknout hned tři »

Přestože všechny vesměs toužíme po tom samém (po obyčejném životním štěstí), jsou chvíle, kdy se takový stav zdá být na míle vzdálený. Celý článek»
morava - 1

Trávíte léto v Česku? Navštivte ta nejkrásnější místa jižní Moravy »

Čím dál tím častěji se české rodiny o letních prázdninách vydávají na dovolenou nejen k moři, ale i za přírodními zajímavostmi Čech a Moravy. Není totiž vůbec potřeba překračovat hranice, protože ... Celý článek»
Pátek třináctého

Pátek třináctého má konkurenci! Dny v roce, které v historii opakovaně přinesly neštěstí »

Z pátku třináctého často cítí vnitřní respekt i nejeden zapřisáhlý odpůrce numerologie a všeho iracionálního. Už od pondělí onoho týdne o něm slyšíme v rádiu, v televizi nebo třeba od sousedky. ... Celý článek»
Příběh na pokračování

ČTYŘICÍTKA NA KRKU, DRUHÝ NÁDECH: Ztráta paměti »

Exkluzivní příběh z pera Simony Votyové jen na Doma.cz. Kapitola šestá má název Ztráta paměti. Celý článek»