Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak se na jaře zbavit alergenů?

Alergie
zdroj: Thinkstockphotos Alergie
aktualizováno 30.03.2017, 15:31 | doma.cz
Pokud trpíte astmatem nebo některou z alergií, nemusí být ani v jarním období dobrým řešením zavírat se v interiéru. Také uvnitř vaší domácnosti se totiž mohou překvapivě hromadit alergeny, které vyvolávají nepříjemné reakce. Proto je dobré ... Celý článek»

Sladkost

KONEČNĚ! Seznamte se s CSIRO dietou, při které si klidně můžete dát zákusek »

Tak tohle je sen snad každého člověka! Hubnout a přitom si nemuset odpírat sladké. Australští vědci přišli na zajímavou dietu, díky které si opravdu nemusíte nechat zajít chuť na pořádné dobroty. V ... Celý článek»
Snídaně

Chcete zhubnout? Víme, co snídat, obědvat i večeřet »

Při hubnutí není důležité pouze “co“, ale také “kdy“. Osvědčené tipy od výživových a fitness specialistů ohledně stravování během dne posílí vaši snahu zhubnout o 100 procent. Celý článek»
Únava

Pálí vás oči od práce u počítače? Příště dodržujte tyto zásady »

Každý člověk mrkne během dne dvaadvacetkrát za minutu, při čtení knihy pouze desetkrát a pokud pracuje na počítači, je to jen osm mrknutí za minutu! Celý článek»
Zdravá strava

Dietní saláty a těstoviny? Při dietě na ně pozor! »

Dejte si pozor na tyhle chytáky na talíři. Celý článek»
Oběd

Dopřát si dobré jídlo a neztloustnout? Trik je ve správném načasování! »

Každé jídlo, které přes den zkonzumujete, má vliv na vaše zdraví. Je ale důležité se naučit, ve který čas vám jeho snězení prospěje. Podívejte se na seznam, ve kterém naleznete, kdy je například ta ... Celý článek»
Zdravá strava

7 potravin, které vás ochrání před rakovinou! »

Některé potraviny mají výborný vliv na naše zdraví a kondici. Pak také existují potraviny, které dokážou naše tělo ochránit před rakovinou, nebo nám s bojem proti této zákeřné nemoci alespoň značně ... Celý článek»
Spánek

Ženy potřebují spát více než muži. Důvod vás dostane! »

Muži se se ženami často dohadují o tom, kdo potřebuje více spát. Máte stejný problém? Nyní máte možnost zjistit, na čí straně je pravda. Celý článek»
Klíště

Klíšťata útočí: Jak ho doopravdy správně odstranit a zlikvidovat? »

Klíště měl v životě snad každý. Stačí, abyste se šli projít do lesa nebo na louku a tohoto nezvaného návštěvníka si domů přinesete jedna dvě. Klidní ale nemohou být ani lidé ve městech, klíště můžete ... Celý článek»
Doktor měří pacientce tlak - ilustrační

Trápí vás vysoký tlak? Mohlo by to být i neodhalenou cukrovkou »

Cukrovka patří mezi nejrozšířenější civilizační choroby. Na světě žije 387 miliónů diabetiků, v České republice se s tímto problémem v současnosti potýká téměř jedna desetina obyvatel! Bohužel i přes ... Celý článek»
Stres

Jak zacvičit se stresem? Pomohou vůně i nový typ jógy přímo pro ženy »

V naší kultuře je vysoce ceněna práce, výkonnost a přehnaná priorita je vkládána do času. Život s takto nabitým programem vytváří vysoký tlak, důsledkem čehož je pak napětí, stres, úzkost. Po ... Celý článek»
Odborník připravil nejzdravější jídlo světa

Jarní detox? Zvládněte ho hravě s levnými domácími pomocníky »

Ať už máte problémy s pálením žáhy, nafouklým břichem, vypadáváním vlasů nebo bolestí hlavy, pomůže vám několik základních přírodních ingrediencí, které máte obyčejně doma. Používejte je a zbavte své ... Celý článek»
Brambory

Na TATO jídla se dejte pozor! Tváří se zdravě, ale častá konzumace může být škodlivá »

Možná jste ani netušili, že některé potraviny, které odborníci vyzdvihují a doporučují, mohou být při nadměrné konzumaci pro naše tělo toxické. Ovšem i zde platí zlaté pravidlo - všeho s mírou. Celý článek»
Nachlazení

Nenechte se zlomit jarem: Detoxikujte a posilujte imunitu současně »

Cítíte se ospalí, bez energie a trpíte neustálou zimou? Celý článek»
Nezdravé stravování

Dejte si v práci zdravou svačinku »

Pokud se snažíte zhubnout, nebo jen získat lepší postavu, musíte jíst pravidelně. Celý článek»