Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Tajemství ženského hubnutí, které vás dělí od vytoužené postavy

Jóga
zdroj: Thinkstockphotos Jóga
aktualizováno 27.07.2017, 00:18 | doma.cz
Snad každá žena už si toho všimla. Zatímco ona se při snaze zhubnout dře jako kůň, její protějšek shazuje kila jakoby nic. Proč se ženám hubne hůř než mužům? Podle odborníků nejde o žádná kouzla, stačí si uvědomit, že ... Celý článek»

Prášek

Za doplňky stravy utrácíme stále víc! Které jsou skutečně léčivé? »

Do zdraví je důležité investovat a Češi v tom v porovnání s obyvateli jiných vyspělých zemí nejsou pozadu – věnují zdraví nejen čas, ale i značný podíl svých příjmů. Velká část výdajů připadá také na ... Celý článek»
Hubnutí - 3

8 maličkostí, které by HUBNUTÍ NEŠKODILY, pokud jim nedovolíte, ovládnout vás naráz »

Nehubneme kvůli maličkostem. Když se jich ale sejde více… Celý článek»
Vyrážka

Ekzém je jen v hlavě: Známe psychické příčiny kožních problémů! »

Atopickým ekzémem trpí mnoho lidí. Někteří se s ním sžili, jiní stále hledají způsob, jak se ho zbavit. Možná vás překvapí, že léčba ekzému by v první řadě měla začít v hlavě. Kůže je s naší ... Celý článek»
Žena bere prášek

Slovníček na dovolenou: Poraďte si v zahraničí, když vám ve vaší cestovní lékárničce něco chybí »

Dovolená v zahraničí: v cizině nemusíte vždy sehnat to, co potřebujete! Celý článek»
Nevolnost při cestování

Dělá se vám při cestování zle? Víme, jak přežít v autě, letadle i na lodi »

Kdo nepoznal záludnosti kinetózy, je šťastný člověk. Nepříjemné bolesti hlavy a žaludek jako na vodě v lepším případě bez potřeby zvracení – to všechno může být negativní stránkou cestování. Celý článek»
Psychický problém

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj boj s krutou ORTOREXIÍ »

Naše čtenářka, která si přeje zůstat v anonymitě, nám zaslala svůj životní příběh. Pokud znáte ortorexii, pak asi už tušíte, co všechno si naše čtenářka již vytrpěla. Celý článek»
Problémy v posteli

Krvácíte po sexu? Pozor, může to mít vážné důvody! »

Jakékoliv změny ve vašem cyklu není radno podceňovat. Výjimkou není ani krvácení po sexu, které sice nemusí mít vážnou příčinu, na druhou stranu ale může ukazovat na závažné onemocnění. Proto byste ... Celý článek»
Infarkt

Nechte se inspirovat: Tyto potraviny vás ochrání PŘED INFARKTEM »

Silné a zdravé srdce je nezbytné pro naši celkovou pohodu. Stejně tak důležitý je i náš krevní oběh. Jak ale předejít ucpání tepen a snížit šanci na infarkt? Zařaďte těchto dvacet potravin do svého ... Celý článek»
Nápoj

Pití JABLEČNÉHO OCTA před spaním vám změní život! Neuvěříte, co s tělem udělá »

Také používáte jablečný ocet pouze k přípravě některých pokrmů? Pak vás zřejmě překvapí, jaké blahodárné účinky může mít na naše zdraví. Pouhá sklenička jablečného octa před spaním dokáže hotové ... Celý článek»
Dívka se zmrzlinou

Jak poznat kvalitní zmrzlinu? Víme, na co si dát na obalech pozor »

Letošní léto začalo příjemnými teplotami. Mnozí z nás si horké dny užívají, někteří ale doslova trpí a snaží se všemožně zchladit. Kromě koupání se v létě rádi osvěžíme chlazenými nápoji, ale ... Celý článek»
plavani_1

Voda volá! Jak u ní neriskovat zdraví nebo dokonce i život? »

Sezona začíná. Ročně se ale v ČR utopí více než dvě stě lidí! Celý článek»
Svačina

Šokující objev: Bílý chléb je pro některé lidi zdravější než celozrnný »

Skutečně existuje rozdíl v tom, jak bílý a tmavý chléb ovlivňuje náš organismus? Podívali se na to v nové studii. Celý článek»
Datle

Tohle OVOCE vás ochrání před vysokým tlakem i mrtvicí! »

Člověk by měl o své zdraví pečovat všemi možnými způsoby. V každém případě bychom neměli zapomínat na konzumaci zdravých potravin, které mají preventivní vlastnosti. Pokud chcete oplývat zradvím, pak ... Celý článek»
Zmrzlina a dieta

Netloustněte po zmrzlině! Dá se nahradit 9 způsoby! »

Neumíte si léto bez zmrzliny představit? Nemusíte se kvůli postavě vzdát chutného osvěžení! Celý článek»