Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak v letních vedrech přežít úporné klimakterium?

Menopauza
zdroj: Getty Images Menopauza
aktualizováno 21.06.2018, 16:17 | doma.cz
Návaly horka patří mezi nejčastější projevy ženského klimakteria. Jejich nápor se pak ještě zvyšuje v horkých letních dnech. Ženy se jim mohou bránit zvýšeným pitným režimem, úpravou stravovacího režimu či vhodným ochlazováním. Mezi ... Celý článek»

Nemocná

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak bojuji se vzácnou chorobou? »

Katka je dnes pětatřicetiletá šťastná maminka malé Kačenky. Málokoho by napadlo, jak těžké časy mají ona a její rodina za sebou. Nečekaná a ojedinělá choroba skrývající se pod písmeny aHUS ji v ... Celý článek»
Saunování

Zvládáte špatně letní horka? Překvapivě pomůže SAUNOVÁNÍ »

Pravidelná návštěva sauny prospívá lidskému zdraví, zlepšuje kondici a podporuje imunitní systém. Lidé si ale často myslí, že patří pouze k zimnímu období a v létě může naopak tělu uškodit. To je ... Celý článek»
Jóga

Novým hitem ve cvičení je NAHÁ JÓGA! Proč do ní (ne)jít? »

Ačkoliv se může na první pohled zdát, že cvičit jógu na Adama a Evu je kontroverzní či dokonce nemravné, tak ve skutečnosti je nahá jóga především o uvolnění a svobodě, nikoliv nahotě. Celý článek»
Seriál Ulice: Karla a Jirka si vjedou do vlasů...

Co dělat, když vám alkohol ničí blízkého člověka? »

Čas od času si každý z nás dopřeje skleničku dobrého vína nebo míchaného drinku. Problém nastane ve chvíli, kdy se alkohol promění v berličku, se kterou „zvládáme“ náročné životní situace. Také Jirka ... Celý článek»
Zmrzlina

Zhubnout na poslední chvíli? Ještě se můžete zbavit faldíků do plavek »

Toužíte zhubnout do plavek, jenže léto už je skoro za dveřmi a vy máte pocit, že to letos nestihnete? Nepropadejte panice. Máme pro vás pár tipů, díky kterým ještě nějaké to kilo dáte dolů. Celý článek»
Mléko

Mléko vám nedělá dobře? Konečně víme, co si dát místo něj »

Možná vám mléko nedělá dobře. Možná to ještě nevíte určitě, ale tušíte, že s vaším trávením není něco v pořádku. Víte, že laktózová intolerance se může objevit v jakémkoliv věku? Celý článek»
Těhotenství

Jste těhotná? TĚMTO POKRMŮM se obloukem vyhněte »

Těhotenství je jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Nastávající maminky chtějí pro své miminko jenom to nejlepší, ale občas zapomínají na to, že jejich strava je na devět měsíců i potravou ... Celý článek»
Kráska

Fenomén zvaný zelený ječmen! Proč je tolik prospěšný pro náš organismus? »

Dalo by se říct, že léto je ideální příležitostí pro detoxikaci a omlazení našeho organismu, například po promlsané dovolené je ideální čas našemu tělu trochu ulevit. Podle odborníků existuje několik ... Celý článek»
Ledviny

VÁŠ PŘÍBĚH: Kolaps ledvin mi lékař zjistil náhodou! »

Eduard žil běžným životem do doby, než mu při běžné kontrole lékař naměřil neúměrně vysoký tlak. Pátrání po příčině přineslo výsledek, který doposud sportovně aktivní muž nečekal. Chronické selhání ... Celý článek»
Mamograf

Bojíte se mamografu? Překonejte nečastější mýty »

Rakovina prsu je po kožních nádorech nejčastějším nádorovým onemocněním u žen. V České republice každoročně onemocní kolem 7 000 žen na rakovinu prsu a ročně jí přibližně 1 900 podlehne. Je dávno ... Celý článek»
Únava

Pracujete na směny? Tyto zdravotní trable možná souvisí s narušeným biorytmem »

Práce na směny je v mnoha oblastech nutností. Plánování směnného provozu by však mělo být uvážené, protože náš organismus funguje v určitých časových cyklech – biorytmech. Pokud tělu nevyhovíme a ... Celý článek»
ODSTÍNY BOLESTI, 4. díl

ODSTÍNY BOLESTI: Když vás bolí záda, RYCHLÉ A SNADNÉ řešení existuje! »

V dalším díle seriálu Odstíny bolesti jsme se zaměřili na bolesti zad. Jak přicházejí, co je způsobuje a jak se dají řešit? Ne vždy jsou potřeba složité zákroky. Přesvědčte se sami. Celý článek»
Závislost na kouření

Přestáváte kouřit? TYTO POTRAVINY vám v tom pomohou »

Pokud přestáváte kouřit, jistě tušíte, že je to nelehký úkol a navíc běh na dlouhou trať. Známe ale několik potravin, které vám ve vašem snažení mohou zásadně pomoci. Celý článek»
Sexy bříško

8 tipů, jak rychle zeštíhlet v pase »

Chcete shodit pět centimetrů v pase? Víme, jak si pořídit pas jako proutek. Celý článek»
Spánek

Ovlivněte VLASTNÍ SNY: Pomůže vůně, hudba i poloha ve spánku »

Typů snů je celá řada, zároveň ale existuje velké množství faktorů, které je ovlivňují. Na spánek mohou mít totiž kromě aktuálního psychického rozpoložení vliv i jiné věci. Celý článek»