Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Chlor z bazénu i tabákový kouř: Čím vychováváte z potomka malého astmatika?

Kouření
zdroj: Thinkstockphotos Kouření
aktualizováno 14.08.2017, 00:08 | doma.cz
Riziko rozvoje astmatu u dětí ovlivňuje nejen genetika, ale i prostředí a životní styl rodičů. Astma patří mezi nejčastější chronická onemocnění dýchacích cest. V české populaci jím ... Celý článek»

Péče o pleť

Máte čerstvou jizvu? Na sluníčko s ní jen opatrně »

Jak v létě chránit čerstvé jizvy? Celý článek»
Počasí

Víme, jak může počasí pozitivně ovlivnit naše zdraví! »

Všude kolem nás se můžeme dočíst, že náhlé změny počasí škodí našemu tělu. Na tomto tvrzení určitě něco je, ale nenechte se zmást. Počasí může na zdraví působit i pozitivně, a to hned v několika ... Celý článek»
Bylinky

Bojíte se menopauzy? 12 rostlin, díky kterým o ní ani nebudete vědět »

Klíčem k pohodové menopauze je uvolnění a dosažení pocitu rovnováhy. Najděte s námi řešení v bylinkách. Celý článek»
jogurt - 6

Bílý jogurt zatočí s průjmem i gynekologickými potížemi »

Exotická jídla na dovolené i horké počasí, které urychluje zkázu potravin, nám v létě často přichystá nepříjemné potíže v podobě průjmových onemocnění. Zkuste letos změnu a namísto agresivní léčby ... Celý článek»
Dietní salát

Středomořská dieta: Populární hubnutí na léto! »

Chcete si užít léta a všeho, co k němu patří, ale zároveň byste ráda shodila pár kilo? Máme pro vás super plán! Celý článek»
Hubnutí - 1

Chcete zhubnout bez jojo-efektu? Nejdříve poznejte své tělo! »

Vyzkoušeli jste již desítky diet, ale výsledky se nedostavují nebo přichází obávaný jo-jo efekt? Ten je u jednorázových diet častým průvodním jevem. Odborníci ale upozorňují také na to, že těmito ... Celý článek»
Nohy

Dovolenkový strašák: Máte se cestovní trombózy obávat i vy? »

Dovolená je pro většinu z nás nejlepší částí roku. Pojí se s ní samé příjemné zážitky, tedy až na jeden. Nějak se do vysněné destinace musíme dostat. Pokud je to daleko, znamená to hodinové sezení v ... Celý článek»
Dívka

11 NEBEZPEČNÝCH důvodů, kvůli kterým vám v létě natékají nohy »

Oteklé nohy dokáží znepříjemnit léto. Vysoké teploty jsou zátěží pro celý organismus a pro dolní končetiny zvlášť, jelikož se krev v nohách hromadí a způsobuje pocit tíhy, bolest a otoky. V kombinaci ... Celý článek»
Práce

Máte sedavé zaměstnání? Tohle vám pomůže proti bolesti zad »

Bolesti zad patří mezi jednu z nejčastějších příčin omezení pracovní schopnosti a fyzické aktivity. Jsou důsledkem současného životního stylu, ke kterému patří jednostranné dlouhodobé přetěžování, ... Celý článek»
Toaleta

Na VELKOU každý den ve stejný čas? Víme, jak se to NAUČIT a vyhnout se stresu »

Gastroenterolog Kyle Staller z Massachusetts General Hospital tvrdí, že tak, jako máme nějaký denní režim a nastavený čas, stejně je na tom i naše tlusté střevo. A prozrazuje způsob, jak zařídit, ... Celý článek»
Osvěžující nápoje

Pijete celý den z jedné PLASTOVÉ LÁHVE? Zahráváte si se svým zdravím! »

Člověk vydrží bez jídla více než tři týdny. Ale bez vody? Týden je maximum. V našem těle je zhruba 60 procent vody. Tři až čtyři litry vody denně ztratíme potem, močí a dýcháním, proto je velmi ... Celý článek»
Jóga

Tajemství ženského hubnutí, které vás dělí od vytoužené postavy »

Snad každá žena už si toho všimla. Zatímco ona se při snaze zhubnout dře jako kůň, její protějšek shazuje kila jakoby nic. Proč se ženám hubne hůř než mužům? Celý článek»
Prášek

Za doplňky stravy utrácíme stále víc! Které jsou skutečně léčivé? »

Do zdraví je důležité investovat a Češi v tom v porovnání s obyvateli jiných vyspělých zemí nejsou pozadu – věnují zdraví nejen čas, ale i značný podíl svých příjmů. Velká část výdajů připadá také na ... Celý článek»