Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Naučte se odolat sladkým nástrahám na pracovišti!

Sladké
zdroj: Getty Images Sladké
aktualizováno 20.02.2019, 00:00 | doma.cz
Jak odolat všem lákavým nástrahám a dodržovat zdravý jídelníček? Jste plně odhodlaní držet se svého dietního plánu. Nemáte ve spíži žádné sladkosti, lednice je plná čerstvé ... Celý článek»

Bolest břicha

VÁŠ PŘÍBĚH: Rakovina přeťala můj život! Umělý vývod mě vrátil do života »

Vlaďka (36) je pohledná žena, co miluje lyže a moře a má velkou rodinu. Pracuje jako zdravotnická konzultantka a baví ji to. Nicméně kupa problémů, které musela za posledních dvacet let zdolat, ... Celý článek»
Mlsání

Chcete zhubnout? Tohle je NEJTĚŽŠÍ přestat jíst, ale jinak to nepůjde »

Nezapomínejte, že základním předpokladem štíhlé postavy je zdravá a vyvážená strava. Pro většinu lidí je nejtěžší vynechat z jídelníčku jednu stejnou věc. Jak se vypořádat s chutěmi i slabou vůlí? Celý článek»
Žena s polévkou

Proč snídat polévku? Zahřeje, zavodní a vytáhne vás i z kocoviny »

Snídaně je základ a každý má rád jako první jídlo dne něco jiného. Někdo snídá cereálie, někdo nedá dopustit na míchaná vajíčka po anglicku, někdo si zase hned po ránu dopřeje sladké a někomu stačí ... Celý článek»
Plánování

Proč nežijete tak, jak jste chtěli ve svých 18 letech? »

Většina z nás se asi shodne na tom, že žít svůj vysněný život není zdaleka tak jednoduché, jak se v mládí zdálo. Proč tomu tak vlastně je? A nerezignovali jsme na vlastní sny příliš snadno? Celý článek»
Vaření

10 potravin, které vám v zimě dodají energii »

V letních měsících máme podstatně více energie než v zimě. Co nám ji v mrazivé dny krade? Jedním z důvodu je pochmurné počasí a nedostatek sluníčka. Zlodějem energie může být ale i strava. Po jakých ... Celý článek»
Víno

Hubnutí versus alkohol: Vážně si nemůžete zajít ani na jednu skleničku? »

Alkohol obsahuje prázdné kalorie. To znamená, že devastuje snahu o hubnutí a může zhoršovat i výkony ve sportu. K udržení zdravého a štíhlého těla byste se alkoholu zkrátka měla vyhýbat. Nebo je to ... Celý článek»
Žena s chilli

Chilli papričky: Jak moc jste odvážné? »

K chilli papričkám nemůžete mít neutrální vztah. Buď je milujete, nebo je nenávidíte. Zároveň tyto pálivé potvory patří stejně jako olivy nebo plesnivé sýry mezi jídla, ke kterým se musíte takříkajíc ... Celý článek»
Rakovina

Očkování proti rakovině děložního čípku? Vyplatí se klidně i po třicítce »

Ačkoliv už vám dávno není 14, očkování proti rakovině děložního čípku jste nepropásly. Můžete se nechat očkovat také v dospělosti, dokonce i po prodělané konizaci čípku. Celý článek»
Spánek

TEST: Spíte dostatečně? »

Kvalita spánku souvisí s kvalitou vašeho života. V dnešní době však mnoho lidí trpí na problémy se spaním, třeba na jeho nedostatek. Měly byste i vy spát víc, nebo si dokážete dobře odpočinout? ... Celý článek»
Seniorka

Bojíte se infarktu? V zimě hrozí nejvíc, takto se uchráníte »

Infarkt nás ohrožuje častěji v zimě. Při prevenci i následcích sáhněte po bylinkách. Celý článek»
Závislost

Diagnóza: Závislost. Kdo k ní má sklony a co s tím? »

Jedna z rodin z dnešní Výměny manželek bude až šokujícícm způsobem nefunkční a zanedbaná. Obytné prostory nebudou zrovna vyleštěné. Jenže ani na druhé straně to není idilické: vyměněný manžel nadmíru ... Celý článek»
Úsměv

Stop zubnímu kameni: Co vám od něj skutečně pomůže? »

Poradíme vám, jak ho nejlépe odstranit a čeho se vyvarovat v každodenní péči. Celý článek»
Léky

Pozor! Některé léky mohou zhoršovat zrak »

Rozmlžené vidění, suchost očí nebo prudké bolesti se mohou objevit po spolknutí určitých léků, případně při nevhodném dávkování. Celý článek»
Žena s masem

Extrémní carnivore dieta: Zvládly byste jíst jen maso? »

Diet je všude plno a u mnoha z nich je potřeba omezit maso, zejména to červené. Co takhle naopak se rozhodnout jíst jenom maso? Celý článek»
Domácí cvičení

Nejčastější chyby při cvičení, kvůli kterým nehubnete »

Na své postavě tvrdě dřete, ale výsledky nikde? V tom případě si dejte pozor na nejčastější chyby, kvůli kterým nejdou kila dolu. Celý článek»