Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Cítíte POHYBY MIMINKA moc brzy či nezvykle málo? Co šokujícího to vypovídá o jeho zdraví?

Těhotná
zdroj: Thinkstockphotos Těhotná
aktualizováno 19.04.2018, 16:24 | doma.cz
Některé matky cítí pohyby plodu dříve, než je obvyklé. Vědci zjistili, jaký to má vliv na zdraví miminka. Cítit pohyby vlastního plodu je pro každou maminku vzrušujícím zážitkem. Některé maminky je ... Celý článek»

Alergie

Alergie, klimatizace nebo počítač? Víme, jak odhalit, proč vás pálí oči »

Zvítězit nad pálením a řezáním očí nemusí být těžké, když správně identifikujete původce obtíží. Celý článek»
odšťavnovače 4

Jaro! Ideální doba vytáhnout do boje s toxiny. NEJEN JÍDLEM! »

Více energie, lepší imunita, méně nemocí a celulitidy. To je jen malý výčet benefitů, které vám po zimě může přinést boj s toxiny. Celý článek»
Bolest břicha

Trápí vás PMS či neplodnost? Objevte kouzlo starobylé Májské metody »

Patříte mezi ženy, které stále nenalezly vnitřní harmonii? Trpíte PMS, máte bolestivou a nepravidelnou menstruaci nebo toužíte otěhotnět? Pak se zaměřte na očistu ženských orgánů. Dobrým pomocníkem ... Celý článek»
Cvičení

Jak zhubnout po porodu? Nedělejte těchto 5 chyb »

Kila navíc se týkají většiny novopečených maminek a dovedou nepěkně potrápit. Boj s nimi není předem prohraný, má ale svá pravidla, která se nesnažte obejít. Celý článek»
Nervozita

Vitamíny skupiny B: Který je životně důležitý na co a kde je hledat? »

Pokud jste dosud žili v domnění, že vitamín B je prostě pouze jeden, pak jste na omylu. V rámci skupiny vitaminu B totiž existuje celá řada různých druhů, které v lidském těle plní svou konkrétná ... Celý článek»
Zeleninová dieta

Top potraviny skrývající nejvíc vitaminů a minerálů: Levné, exotické, i ty, které končí v odpadu »

Zdravý životní styl řídí i váš život? Pak musíte poznat ty potraviny, které našemu tělu dodávají nejvíce prospěšných látek. Celý článek»
Na toaletě

Chodíte často na WC? Nemůže za to ani prostata, ani zánět močáku, ale tahle BĚŽNÁ POTRAVINA »

Chodíte v noci často na toaletu? Problém může být v běžně používaném dochucovadle! Celý článek»
Zralá žena

Zacvičte s menopauzou: Cviky, které zatočí s návaly, smutkem i inkontinencí »

Menopauza je naprosto přirozenou změnou, procesem, který je nutno přijmout. Ale nikoli s nepříjemnostmi, které ji provázejí. Celý článek»
Únava

Práce přesčas? Na co váš šéf (ne)má nárok a jak se slušně bránit »

Názory na přesčasy se odjakživa různí. Část lidí je ochotná makat navíc, ale jen pokud jim firma přesčasy zaplatí. A jiná část populace se přesčasům brání za každou cenu. Ale jak to s nimi vlastně ... Celý článek»
Změna na letní čas

Se změnou času přicházejí i zdravotní komplikace! Víme, co vás nejvíce potrápí »

Poslední březnová neděle se nese ve znamení nepříjemného posunutí ručiček budíku o hodinu dopředu. Nejen, že musíme vstávat dřív, ale především se naše tělo musí vyrovnat s narušením přirozeného ... Celý článek»
Žádost o ruku

Zásnuby, které mohou ohrozit život! Tohle nikdy nedělejte »

Zásnuby - důležitý den v životě každé ženy. Den, na který nikdy nechceme zapomenout, a který už navždy bude mít čestné místo v našich vzpomínkách. Bohužel mnoho párů propadlo novodobému trendu, který ... Celý článek»
Marcela Kořínková

Strašák jménem MENTÁLNÍ ANOREXIE! Neohrožuje i vaše dítě? »

Začalo to nevinně. Marcela ze seriálu Ulice se rozhodla, že kvůli škole shodí pár kilo. Jenže nenápadné hubnutí se proměnilo v drastickou dietu, která se Marcele naprosto vymkla kontrole. Po několika ... Celý článek»
odšťavnovače 4

Konečně známe trik, jak trvale zhubnout! Není to ale žádná legrace »

Jídelníček, pohyb nebo něco zcela jiného? Tajemství úspěšného (z)hubnutí odhaleno. Celý článek»
Pihy

Než nastanou slunné dny, nechte si zkontrolovat pihy a znaménka »

Návštěva specializovaného pracoviště, kde vám znaménka zkontrolují a případně odstraní, by měla být součástí standardní péče o sebe sama. V případě, že se znaménko nijak nemění, stačí pouze jedna ... Celý článek»
Nachlazení

Nastydlá a těhotná? Jak si ulevit, ale neublížit miminku »

Chřipka, nachlazení či jiná nežádoucí virová onemocnění jsou strašákem každé ženy, která se snaží o miminko nebo už těhotná je. Naštěstí jsou cesty, jak si ulevit, i když nemůžete sáhnout po ... Celý článek»