Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Co nevíte o rakovině prsu: Proč se jí říká nemoc jeptišek a skutečně víc ohrožuje levé ňadro?

Rakovina
zdroj: oficiální zdroj Rakovina
aktualizováno 22.10.2018, 16:23 | / doma.cz/mojemedicina.cz
Říjen je již tradičně celosvětově spojený s osvětou problematiky rakoviny prsu jako Pink October. Proto jsme pro poslední říjnové dny připravili materiál, ve kterém můžete odhalit řadu nových zajímavých informací o tomto onemocnění, které nejspíše ... Celý článek»

Změna letního času na zimní

Připravte tělo nenásilně se na změnu času »

Pomalu posouvejte svůj biorytmus proti směru hodinových ručiček… Celý článek»
Bolest v krku

Přípravky proti kašli: Které vás doopravdy dokážou vyléčit? »

Jak se vyznat ve volně prodejných lécích proti kašli? Celý článek»
modelky

Tajemství andílků z Victoria's Secret: Za jejich figurami stojí Total Barre! »

Krásné dlouhé nohy, plochá bříška, vypracovaný zadeček – všemi těmito vlastnostmi se pyšní modelky z Victoria's Secret. Samozřejmě to nemají zadarmo. Musí se správně stravovat a o jídle přemýšlet a v ... Celý článek»
Pečená dýně

Podzimní detox pro tělo i duši: 3 triky, jak na to »

Po letních dovolených jsme sice odpočatí, ale s velkou pravděpodobností jsme zároveň zapomněli na své dobré zvyky, neřešili jsme až tolik jídlo a místo pohybu jsme radši leželi u vody. Nejvyšší čas ... Celý článek»
Zralá žena

Oči stárnou s námi! Co pro ně udělat ve 30, 40, 50, 60 letech? »

Zrak je náš nejdůležitější smysl. Mnohdy si to ale plně uvědomíme až tehdy, když nám přestává sloužit. Celý článek»
Léky

Antibiotika versus chřipka: Kdy jedině mohou pomoci? »

Chřipková sezona je na svém startu a mnoho z nás nakupuje zázvor, citrony, vitaminy i léky na případné rychlé zahnání nepříjemné nemoci. Antibiotika však mezi nimi své místo nemají. Celý článek»
Seriál Ulice: Mastný šikanuje Šárku

Šikana v práci: Jak ji rozeznat a jak se efektivně bránit? »

Šárka z Ulice prožila v práci hotové peklo. Mastný na ni měl zálusk a každé odmítnutí jí dal pořádně sežrat. Ponižoval ji, dával jí nesmyslné úkoly a vše vyvrcholilo nechutným naschválem, kvůli ... Celý článek»
Mrkev

Jídlo pro zdravé oči: Vsaďte nejen na mrkev »

Jaké potraviny zlepšují zrak? Celý článek»
Nemocná žena

Proč chytnete chřipku, i když se necháte očkovat? »

Necháte se očkovat proti chřipce, přesto jen pár dní poté ulehnete s rýmou, horečkou a zaníceným hrdlem. Byli jste infikovaní již před očkováním, narušila injekce obranyschopnost těla, nebo je na vás ... Celý článek»
Únava

Jak přelstít podzimní biorytmus a zůstat fit a zdravý i na podzim »

Náš organismus se řídí přírodním biorytmem a pro mnohé z nás to v tomto období znamená, že s náladou a kondicí to půjde od desíti k pěti. Avšak této přirozené danosti se nemusíme vydávat napospas. ... Celý článek»
Jóga

Smysl cvičení ve tmě vás překvapí: Hodí se i pro vás? »

Jaké to je cvičit ve tmě a co přesně tento druh pohybu člověku přináší? Připravili jsme pro vás průvodce, ve kterém najdete odpovědi na nejčastější otázky těch, které cvičení ve tmě láká. Celý článek»
Bolesti zad

Bolí vás v bedrech? Triky, které s bolestí zacvičí »

Bolesti bederní páteře jsou zdravotní komplikací, která obtěžuje život stále více lidem. Na vině může být špatné držení těla, špatný pohyb i úraz. Správnou a včasnou péčí se ale bolestí můžete ... Celý článek»
Jak na vši

Děti přinesly ze školy vši? Takhle se jich účinně zbavíte »

Žádného rodiče nepotěší, když dítě ze školy přinese špatnou známku nebo nedojedenou svačinu. Dorazí-li ale se svědící hlavou plnou parazitů, je teprve proč naříkat. Celý článek»
Okusování nehtů

Plomba vám vypadla nebo se nepovedla? Poradíme, jak na reklamaci »

Existuje u zubních plomb vůbec nějaká záruka a možnost je reklamovat? Celý článek»
Žena v práci

Chcete vyšší plat? Tohle musíte začít dělat po práci »

Ochota brát přesčasy nebo další rok přínosné práce pro firmu mohou přispět ke zvýšení vašeho platu, víc ale budete vydělávat i díky něčemu jinému, a mnohem příjemnějšímu! Celý článek»