Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Po takovém gestu by asi žádná nemohla říct NE! Po šestiletém vztahu se tatínek dvou dětí konečně rozhodl partnerství se svou přítelkyní oficiálně zpečetit. Na pomoc si vzal i své dvě malé ratolesti. A všechna čest, holčičky dokázaly celé tajemství...

Dojemné video: Tatínek žádá o ruku spolu se dvěma dcerkami

Vložit video na:

aktualizováno 24.12.2015, 00:26 | 24.12.2015, 00:26 | TN.cz / mom

Po takovém gestu by asi žádná nemohla říct NE! Po šestiletém vztahu se tatínek dvou dětí konečně rozhodl partnerství se svou přítelkyní oficiálně zpečetit. Na pomoc si vzal i své dvě malé ratolesti. A všechna čest, holčičky dokázaly celé tajemství udržet pod pokličkou.

Čtyřčlenná rodina žije v Jižním Walesu v Austrálii. Ačkoli to vypadá, že jim ke spokojenému životu a absolutnímu štěstí nic nechybí, zdání může klamat. Maminka s tatínkem totiž ani po několikaletém vztahu nejsou manželé. I tuhle poslední nedokonalost se pokusil Scott Worgan napravit, a to velmi originálním způsobem, který vás zaručeně dojme.

 

Video ukazuje, jak holčičky drží cedule s láskyplnými vzkazy pro maminku Caitlin, které dokazují, jak ji má celá rodina ráda. "Milujeme naši rodinu. Ale něco tady chybí," píše se na jedné z nich, "nejsi Worganová." A ačkoli Scott přiznává, že je to srandovní jméno, ptá se, jestli by nebylo hezké, kdyby z holčiček byly družičky a z ní krásná nevěsta.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY Jarní láska: O ženicha mě připravila kamarádka. V máji!
VAŠE PŘÍBĚHY Jarní láska: Svatba v máji? Nejhloupější nápad mého života!
VÁŠ PŘÍBĚH: Na svatbu přišel můj bývalý. To byl rachot!

 

Na poslední ceduli se pak holčičky otevřeně ptají, jestli si maminka vezme tatínka. Scott přidává na závěr ještě svoji otázku, jestli si vezme jeho.

 

Caitlin přiznala, že ji vyznání vehnalo slzy do očí a že to byla ta nejoriginálnější a nejroztomilejší žádost, jakou kdy viděla. Takže se teď celá rodinka může těšit na veselku. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře