Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pro někoho novinka, pro někoho možná nuda. Klidně buďte i pohoršeni.

Moje postřehy o análních hračkách

aktualizováno 05.08.2011, 16:18 | 04.08.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Pro někoho novinka, pro někoho možná nuda. Klidně buďte i pohoršeni.

To, že anální hrátky jsou čím dál oblíbenějšími a že o tuto praktiku jeví zájem stále větší množství lidí, je již neoddiskutovatelným faktem. Anální sex tedy nepovažujeme za nic nenormálního.

 

Stále ale existuje spousta lidí, které sexuální hrátky velmi lákají, ale z různých důvodů se za to stydí. Myslím, že stud je neopodstatněný. Proč si odpírat něco, co člověku dělá dobře?

 

 ČTĚTE TAKÉ:

 Sex mezi ňadry: když příroda nadělila

 Obřezaný penis: vydrží víc a je hygieničtější

 


Anální vibrátory jsou zúženy na špici, lépe se pak zavádí do těla. Rozšiřuje se velmi pomalu. Takže zavádění není nijak extrémně invazivní. Nikdo neříká, že si musíte zavést vibrátor do análu celý, naopak stačí opravdu jen špičku a vibracemi dráždit citlivá nervová zakončení.

 

 

Výhodou análního vibrátoru je, že pokud nezaujme jako „anální vibrátor“, může být používán jako klasický mazlík pro zavádění do vagíny. Ale pozor! Nejdříve do vagíny, potom do análu. Obráceně nikdy! Jednosměrka!

 

Na rozdíl od análních kolíků je jejich výhodou i to, že se dají použít na masáž celého těla. Jako předehru před erotickým řáděním s ním lze partnerovi namasírovat šíji, záda, bradavky  i okolí genitálií, vnitřní stranu stehen a nakonec i zadeček. Dobré je si uvědomit, že to je hračka pro oba.

 

Proč by nemohl být malinko potrápen i partner? Nebo i malinko víc ;-).

 

Nebo naopak on tuto dráždivou masáž může udělat vám a rozmazlit si vás tak před dalšími análními hrátkami. Fantazii se meze opravdu nekladou.

 

Více najdete na agrrr.blog.cz

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Maruš-Fukčarinka 09:50 13.08.2011
Je sobota a já jsem si dnešního dne vymínila hodinku na brouzdání po www doma.cz- u nás blogerek.Seznamuji se s tvorbou a tak jsem došla i k tobě.Milá Agrrr ač již titul "babička" mám a vůbec mě nedělá problém,tvé články by si měli pročíst všichni-má se mluvit tedy i psát "O VŠEM" -tabu není dobré zachovávat ani babičkám.Úsměvné,poučné a heslem nic není na škodu-PIŠ DÁL tímto milá Agrr(všimni si dodržela jsem i ty tři... rrr...tě zdravím
 

Všechny blogerky

  •