Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tuto středu diváci TV Nova uvidí v reality show O 10 let mladší jeden z nejkontroverznější párů.

O 10 let mladší: Proměna v ohrožení. Může za to alkohol! VIDEO

Vložit video na:

aktualizováno 21.11.2018, 11:36 | 21.11.2018, 11:36 | doma.cz

Tuto středu diváci TV Nova uvidí v reality show O 10 let mladší jeden z nejkontroverznější párů.

Katarína a Jan jsou spolu necelý rok a doufají, že spolu i zůstanou. Jejich vztah ale narušují alkoholové excesy Kataríny. Honza se rozhodne dát ji poslední šanci. A to právě v pořadu O 10 let mladší. Jeho podmínkou je, že Katarína po celou dobu proměny vydrží bez alkoholu. To ale Katarína poruší hned při prvním vstupu do studia. Dostane se jí důrazného varování od samotné moderátorky pořadu Moniky Absolonové: „Pokud budete pod vlivem alkoholu, nikdo vám nemůže poskytnout žádný lékařský zákrok.“ A tak Katarína slíbí, že celou proměnu zůstane střízlivá. „Já vám dokážu, že na to mám,“ říká.

 

Všichni odborníci, kteří se na pořadu podílejí - ať už z řad plastické chirurgie, estetické dermatologie, stylingu, kadeřnictví, stomatologie, fitness nebo výživy, jsou připraveni jim pomoci. Je to však na Kataríně. Zvládne být bez alkoholu? Podaří se jí zachránit svůj vztah?

 

Více už zítra ve 21:30 na TV Nova.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře