Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Potřebujete namazat při opalování záda, ale jste sami, na záda si nedosáhnete a poblíž nikde nikdo, koho byste požádali? Pomůžeme vám tuto záludnou situaci vyřešit!

Řešíte problém, jak si sami namazat při opalování záda? Praktické rady, jak na to!

Opalování
zdroj: isifa.com Opalování
aktualizováno 09.08.2014, 00:00 | 09.08.2014, 00:00 | TN.cz

Potřebujete namazat při opalování záda, ale jste sami, na záda si nedosáhnete a poblíž nikde nikdo, koho byste požádali? Pomůžeme vám tuto záludnou situaci vyřešit!

Řada milovníků slunce a opalování se občas dostane do situace, kdy si potřebují namazat opalovacím krémem záda. Když jste na osamělém místě, nebo nemáte zrovna poblíž nikoho, koho byste mohli o tuto službu požádat, nepropadejte panice. Určitě se budou hodit tyto praktické rady!

Variantou, jak si sami namazat záda, může být například speciální aplikátor, který je ale zbytečně drahý, recenze jsou na něj rozporuplné a shánění nemusí být jednoduché. Je ale řada jiných, dostupnějších a spolehlivějších variant.

Záchodová štětka a mycí žínka


K namazání pomůže například nová záchodová štětka, na kterou navléknete mycí žínku a připevníte gumičkou. Na žínku pak nanesete krém se touto "prodlouženou rukou" natíráte. Vše ideálně dělejte otočeni zády k zrcadlu, abyste kontrolovali, zda jste nezapomněli na nějaké místo. Určitě časem získáte praxi a zrcadlo už k aplikaci krému nebudete potřebovat.

To samé můžete udělat i se stěrkou na okna, obracečkou nebo vařečkou. Prakticky každý nástroj s prodlouženou rukojetí a plochým zakončením, na které se dá umístit žíňka, vám v tomto případě budou velmi nápomocny. Žíňku můžete zaměnit například za houbu, která vykoná stejnou službu. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pozor na bílý jed! Denně sníme až 35 lžiček cukru
Med versus cukr. Co je lepší?
Pozor na utajené cukry! Kdy hřešíte, aniž byste to věděli?
Mlsejte zdravě a bez kalorií! Tip na zdravou náhražku cukru


Váleček na barvu

Další chytrý způsob, jak si svépomoci namazat záda, je použití válečku na barvu. Ten musí být samozřejmě čistý - ideálně nový a nepoužitý. Stačí pak násadu na barvu namočit místo do barvy do krému a aplikovat. Tento způsob se může stát zároveň i příjemnou masáží. Podobných aplikátorů barvy je několik, takže si můžete v malířských potřebách vybrat, který vám bude nejpříjemnější.

Potravinářská folie

Tento igelit nemusí sloužit pouze k balení potravin, ale právě i k mazání zad. Jak? Ustřihněte si delší kus této folie a doprostřed aplikujte opalovací krém. Pak folii vezměte za každý konec do jedné ruky, snažte se udržet rozbalenou co největší plochu a přetírejte si záda stranou, na které je krém, jako byste si je sušili ručníkem. Tato metoda je úspornější, protože do igelitu se krém nevpíjí, narozdíl od žínky nebo houby.

 

Jóga

Pokud se vám nebude zamlouvat ani jedna z navržených metod, doporučujeme začít cvičit jógu, při které si protáhnete celé tělo a budete se pak sami divit, kam až vaše ruce dosáhnou. Záda si tak budete moci namazat úplně sami bez jakýchkoliv dalších zlepšováků nebo cizí pomoci. 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře