Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Inspirujte se v následující galerii, jak svému čtyřnohému miláčkovi vyrobit útulný pelech za málo peněz. Vše co potřebujete, je dřevěná paleta a špetka zručnosti.

Vyrobte svému mazlíčkovi parádní pelech z palet. INSPIRATIVNÍ GALERIE

psí domek z palet eyecatcher
zdroj: cdn.prakticideas.com/ psí domek z palet eyecatcher
aktualizováno 20.12.2015, 00:33 | 20.12.2015, 00:32 | TN.cz / ike

Inspirujte se v následující galerii, jak svému čtyřnohému miláčkovi vyrobit útulný pelech za málo peněz. Vše co potřebujete, je dřevěná paleta a špetka zručnosti.

Potěšte svého psího mazlíčka a vyrobte mu bezkonkurenční domek podle poslední módy. Palety se v poslední době těší velké oblibě, lidé je často využívají jako netradiční a levnou variantu nábytku při zařizování domácnosti, nebo z nich vytváří nejrůznější vychytávky na zahradu. Nejnovějším „paletovým“ hitem je ale právě jejich přeměna na oblíbené místo pro domácí mazlíčky.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii


Pokud si říkáte, že nejste dvakrát zruční, věřte, že pro výrobu obyčejného pelechu není potřeba žádná velká kreativita, ani nemusíte mít diplom z kutilských dílen. Stačí pár hřebíků, paleta a větší starý polštář nebo pletená deka. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

35 působivých svícnů, které rozzáří váš stůl GALERIE
DIY: Vytvořte si originální osvěžovač vzduchu
Vánoční dekorace: Roztomilé stromečky z papíru FOTONÁVOD

 

Na vzhledu přitom až tak nezáleží, hlavní je funkčnost a pohodlnost nového příbytku. Patříte-li nicméně ke zručnějším jedincům, můžete se pustit do složitějších konstrukcí a vyřádit se při sestavování palandy nebo pelíšku na kolečkách. 

 

Pokud se do budování pustíte, myslete na to, že se vám tím konečně uvolní místo na gauči, které až doteď zabíral váš pohodlí chtivý psík. Zároveň značně ulehčíte své peněžence a v neposlední řadě šikovně zužitkujete nepotřebnou starou paletu.

 
20 hlasů
Vaše hodnocení