Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Závidíte královskému miminku, jak si bude královsky žít?

10 důvodů, proč byste určitě nechtěli být dítětem Kate!

William, Kate a miminko
zdroj: isifa.com William, Kate a miminko
aktualizováno 28.07.2013, 13:24 | 28.07.2013, 00:00 | doma.cz/em

Závidíte královskému miminku, jak si bude královsky žít?

Malý se narodil a už je rovnou miliardář "ve vatě". Čeká jej dozajista kouzelný život, ale má to háček. V jistém smyslu to zase až tak kouzelné nebude. Určitě existuje velké množství důvodů, proč byste se nechtěli narodit Kate a Williamovi...

 

1. Jen málokdo by se chtěl rodit prakticky v přímém přenosu

 

S popularitou se dlouho a těžce vyrovnávají i dospělé a zkušené celebrity, jak ji asi ponese novorozenec? Londýnskou porodnici obléhaly pološílené davy a mnozí tam i stanovali!

 

ČTĚTE TAKÉ:
Sláva! Královské miminko je na světě! Ale co bude s Kate?

Dianu život v královské rodině zničil. Jak to zvládne Kate - s miminem?

 

2. Ubohé dítě nebude vědět, co je soukromí

 

Dítě bude žít s bodyguardy za zadkem a snít o tom, jak si normálně před panelákem kope do mičudy s vrstevníky. Tento sen se mu nikdy nesplní, stejně jako se těm kopajícím do mičudy nikdy nesplní sen být princem. Inu, život už je takový.

 

Kate a William ukázali světu syna
(Foto: isifa.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hračky pro vyvolené? Medvídek za dva, autíčko za 100 miliónů!

První dny Kate a malého prince: slzy dojetí a možná i bezradnosti

 

3. Dostává opravdu praštěné dary

 

Kdekdo se může přetrhnout, aby se nechal vidět s bombastickým darem pro miminko. A tak se dokonce stalo, že malé princátko dostalo krokodýla. Darovali jej představitelé australského Severního území se slovy: "Toto je něco unikátního ze Severního území."

 

4. Co kdyby byl podobný dědečkovi?

 

Ano, i taková možnost existuje. I když princ William přišel s názorem, že miminko zdědilo rysy po Kate a že má zaplaťpánbu více vlasů než tatínek, přesto existuje riziko, že dítě bude celý dědeček, ušatý princ Charles. V tom případě je dobře, že se jedná o kluka. Holka by z toho byla nešťastná.

 

PSALI JSME:

ZOUFALÁ BARTOŠOVÁ: VÍME, proč boj s alkoholem stále prohrává!

TROSKA BARTOŠOVÁ: Jak jí můžou pomoci v Bohnicích? 

 

5. Na jeho narození se bezostyšně vydělává

 

Pytel s upomínkovými předměty se doslova roztrhl. Některé jsou alespoň běžného typu, jako hrníčky či talíře, existují ovšem i speciální nočníky, které vyhrávají jásavé melodie! Chtěli byste, aby nočník z vaším obličejem muzicíroval?

 

Diana a Kate
(Foto: Isifa / Getty Image)

 

6. Nemá babičku

 

Každé dítě by mělo správně mít dvě babičky a dva dědečky, to ví i prvňák. Malému princi jedna babička schází: legendární Dianě nebylo přáno, aby se dožila vysokého věku, hvězdy pro ni nachystaly pochmurný osud. Jemná a distingovaná babička bude chlapečkovi chybět, neboť její nástupkyně, nevlastní babička Camilla Parker Bowlesová, je podle všeho pěkná "sekernice".

 

7. Půjde do armády

 

Existuje reálné nebezpečí, že stejně jako jeho otec a strýc, bude muset potomek Williama a Kate sloužit v armádě. Co kydž to bude pacifista a bude mít k vojákům odpor?

 

Královské dítě Williama a Kate - 2
(Foto: isifa.com)

 

8. Prababička je cynická

 

Královna Alžběta II nepůsobí právě jako přecitlivělá žena. Na otázku, zda by si jako vnouče přála spíše chlapečka, nebo holčičku, odpověděla: "Nijak zvlášť mi na tom nezáleží. Moc bych si ale přála, aby se to děťátko už narodilo. Odjíždím totiž na dovolenou!"

 

9. Nikdy si nezapamatuje otcovo jméno

 

Pro každé dítě je naprosto normální pamatovat si tatínkovo jméno, učí se to málem už kojenci v peřince. Ale zapamatovali byste si, kdyby se váš otec jmenoval: Jeho královská Výsost princ William Arthur Philip Louis, vévoda z Cambridge, hrabě ze Strathearnu, baron z Carrickfergusu... ?!

 

10. Všechny holky ho budou chtít jen proto, že je princ

 

Ano, existuje reálné nebezpečí, že všechny holky ho budou milovat - ale v prvé řadě pro jeho postavení a peníze!

 

Kate
(Foto: isifa.com)

 

 
50 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Helga 18:58 29.07.2013
To Milly: Když už někoho kritizuješ za hrubky, měla bys sama psát bez chyb.(kopíruji - Z vaším jménem? Proboha, opravte si ty hrubky... jinak snůška blbostí, jako obvykle.)
Milli 22:23 28.07.2013
Z vaším jménem? Proboha, opravte si ty hrubky... jinak snůška blbostí, jako obvykle.
Veronika 20:49 28.07.2013
Nemám pocit že vévoda z Cambridge, hrabě ze Strathearnu, baron z Carrickfergusu... je meno :)) predsa meno je len William Arthur Philip Louis a to zase na zapametanie neni ťažke :) a taktiež bude ho vždy oslovovať len "otec" :)) nula bodov tento článok :)
Miloš 20:19 28.07.2013
Tak za prvé, Camilla není jeho babička a nikdy zaplať bůh nebude. Za druhé podobný dědečkovi no by asi opravdu moc nevyhrál. Souhlasím s názorem že tento článek autor nezvládl, být 100% budoucím králem je velice lákavé.
alena 18:19 28.07.2013
jasně, že následník trůnu bude mít jiný život než ostatní kluci, jenže ti třeba taky chtějí to, co má on, o tom je zkrátka život, ne?
a 10. bod je ze všech nejabsurdnější, když zrovna příběh jeho rodičů je vždycky interpretován jako pohádka ve stylu chudé popelky, která k lásce a štěstí přišla..
Magma 17:10 28.07.2013
Tak tenhle článek....autor silně nezvládl...můj názor :)
Jully 13:05 28.07.2013
so všetkým súhlasím. hlavne s 10. Chceli by byť slavne a byť v TV -_- ale nie každá je taká
Lena 12:30 28.07.2013
Jakto, že nemá babičku? Co Catherinina matka? A myslím, že i Camilla to s dětmi dobře umí a nebude prudit, jako to pravé tchýně dělají.