Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Meghan Markle se přes noc stala miláčkem Velké Británie. Co všechno o této herečce víte vy? Možná vás překvapí, že některé informace jsou i peprnějšího charakteru. Můžeme jenom hádat, co na ně říká Její Veličenstvo.

8 věcí, které jste nevěděli o MEGHAN MARKLE

Princ Harry a Meghan Markle - 8
zdroj: Profimedia Princ Harry a Meghan Markle - 8
aktualizováno 13.12.2017, 10:59 | 13.12.2017, 00:20 | doma.cz

Meghan Markle se přes noc stala miláčkem Velké Británie. Co všechno o této herečce víte vy? Možná vás překvapí, že některé informace jsou i peprnějšího charakteru. Můžeme jenom hádat, co na ně říká Její Veličenstvo.

1. Meghan není její křestní jméno. Celé jméno zní Rachel Meghan Markle.


2. Ještě před tím, než se začala věnovat herecké profesi, milovala kaligrafii. Celkově můžeme konstatovat, že Meghan je velmi kreativní člověk s uměleckou duší.

 

Meghan Markle - 4
(Foto: Instagram, Meghan Markle)


3. Naprosto zbožňuje květiny. To dokazuje i její přezdívka „flower“, kterou dostala od své maminky. Také její Instagram ovládají fotografie živých květin. Už teď nás zajímá, jak asi bude vypadat její svatební kytice.


4. Věnuje se józe. A tak se není čemu divit, že její postavička vypadá stále dokonale a bez jediné chybičky. Jóga patří mezi populární cvičení, a to nejen proto, že posiluje tělo, ale především podporuje vnitřní zklidnění a uvolňuje stres.

 

Meghan Markle - 8
(Foto: Instagram, Meghan Markle)


5. Zajímá se o charitu. Je vidět, že Meghan má opravdu zlaté srdce a záleží jí na tom, jak se žije i v jiných částech světa. Například se vydala do Rwandy, kde se snažila pomoci místním obyvatelům v boji za lepší život. Klobouk dolů.

 

Meghan Markle - 7
(Foto: Instagram, Meghan Markle)


6. Miluje módu. Vypadá to, že Meghan bude horkou kandidátkou na titul nejstylovějšího člena královské rodiny. Vždy dokáže zvolit stylové oblečení, které koresponduje s posledními trendy, ale zároveň je jednoduché a nadčasové.


7. Natočila lechtivou scénu. Meghan proslavil seriál Kravaťáci, který ji dostal do podvědomí diváků. I když Meghan dala herectví vale, erotickou scénu jí už nikdo neodpáře. No jenom se podívejte, jak vášnivě se měla k hereckému parťákovi Patrickovi J. Adamsovi.

 

Meghan Markle
(Foto: Profimedia)


8. Byla „nejgooglovanější“ herečkou roku 2016. Snad každý, kdo má internet, si Meghan v roce 2016 vyhledal. Ať už hledal zmiňovanou scénu, nebo její životopis, Meghan jednoduše předstihla všechny své slavnější herecké kolegyně.

 

Co vás překvapilo nejvíce? Dejte nám vědět do komentářů. 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

petra. 20:17 21.05.2018
já Harrymu a Meghan přeji jen to nejlepší at jsou štastní. Harrymu přeju že je štastný vytrpěl dost a ztrát bylo moc taky mu přeji aby mu i na dále zustalo pevné pouto z bratrem a nic ho nepoškodilo.nic mě už nepřekvapilo neb když královna dovolila tuto svatbu která by dřív byla nemožná tak už není nic co by mě mohlo překvapit.at jsou Dianiny děti a vnoučata štastná když jí se to nepodařilo a osud k ní byl tak krutý!