Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zelenooká kráska křtila kalendář Mystic Andrea 2012. Při fotografování snímku nazvaném Harfa byla velmi odvážná.

Zadeček Verešové nám budiž vzorem! Ukázala ho v kalendáři

Vložit video na:

aktualizováno 13.01.2012, 11:18 | 13.01.2012, 00:00 | doma.cz/em

Zelenooká kráska křtila kalendář Mystic Andrea 2012. Při fotografování snímku nazvaném Harfa byla velmi odvážná.

Zelenoočka ze slovenské Žiliny křtila zbrusu nový kalendář, plný sexy, ale zároveň magických fotografií, a všechny přítomné svým vzezřením přesvědčila o tom, že pověsti o její kráse vskutku nelžou.

 

Andrea Verešová: Harfa
Foto: Jan Tůma/ProCeram (Foto: Oficiální zdroj)

 

Zeptali jsme se jí na recept na krásu. Se smíchem odvětila: "Na to recept neexistuje. Každý má v sobě jiskru, jde o to, aby ji dokázal poodhalit. U mě je to díky matce přírodě a trošku i mateřstvím. Běhám kolem dětí, to mi pomáhá."

 

Andrea Verešová - 4
Andrea Verešová (uprostřed) s kmotrami kalendáře Andreou Kalivodovou a Yvettou Blanarovičovou. (Foto: Jindřich Kodíček)

 

Zajímalo nás, co ještě dělá pro štíhlou linii. "Přiznám se, že v poslední době pramálo," řekla Andrea Verešová. "Naštěstí máme rádi sporty, i když nepříliš náročné. A tak v létě plaveme v moři nebo v bazénu, v zimě jezdíme na lyže. Já miluji lyžování, i když se občas píše, že nelyžuji. To není pravda, mám tenhle sport ráda od dětství."

 

ČTĚTE  TAKÉ:

 

Lucie Vondráčková po porodu opět štíhlá a aktivní

Obrovské trapasy celebrit. Co vyváděly v roce 2011?

Slavné matky a dcery. Která je hezčí?

 

V jídle se prý Andrea kupodivu v ničem neomezuje. "Mám takovou teorii, že tělo si vždy poví, co potřebuje. To nejdůležitější je brát život s nadhledem a lehkostí, ze všeho se těšit, být optimisty, mít dobrou náladu," soudí krásná modelka a maminka dvouletého Daniela a čtyřleté Vanessy.

 

Andrea Verešová - 3
(Foto: Jindřich Kodíček)

 

Tvůrčí práce na kalendáři Mystic Andrea 2012 probíhaly v posledních dnech babího léta v prostorách loveckého zámku Kozel, kde během několika dnů vznikl kalendář, který je svým způsobem malým uměleckým dílem.

 

Andrea Verešová v době, kdy vznikal kalendář, opět všechny přesvědčila o své profesionalitě. Dokázala celé hodiny trpělivě pózovat a stát s téměř omrzlými končetinami a fialovými rty (rozhodně ne od make-upu), na focení přijížděla jako první ve velmi časných ranních hodinách jen proto, aby fotograf zachytil východ slunce nebo aby měl alespoň trochu pravé ranní mlhy u jezírka. Strpěla i vichr za zády, který rozpohyboval šaty, aby umělecké dílo bylo dokonalé.

 

Andrea Verešová - 2
Večírek moderoval Libor Bouček. (Foto: Jindřich Kodíček)

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře