Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herečka Anna Klausnerová zažila v seriálu Ulice pestrý rok. V roli Marcely si prošla mentální anorexií i vztahovými peripetiemi s Brunem. Jak to bude mít Marcela s Brunem po prázdninách? A bude Marcela i nadále bydlet u Maléřů?

Anna Klausnerová: Bude Marcela chodit s Brunem? ROZHOVOR

Seriál Ulice: Zapadne Marcela mezi nové spolužáky?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Zapadne Marcela mezi nové spolužáky?
aktualizováno 26.06.2018, 00:14 | 26.06.2018, 00:14 | doma.cz

Herečka Anna Klausnerová zažila v seriálu Ulice pestrý rok. V roli Marcely si prošla mentální anorexií i vztahovými peripetiemi s Brunem. Jak to bude mít Marcela s Brunem po prázdninách? A bude Marcela i nadále bydlet u Maléřů?

Jak to bude mít Marcela s otcem?
To je hodně komplikovaný. Marcela má ráda svoji mámu, ale ta má ráda jeho. Marcela s ním už nechce nic mít, stydí se za něj. Podle toho bude vypadat i jejich vztah. Marcela je ráda, že se mámě konečně otevřely oči. Snad jí to vydrží.


Proč ho vlastně tak moc nenávidí?

Představte si, že žijete v domácnosti s cholerickým alkoholikem, který nedokáže přestat, věčně porušuje svoje sliby a pro ránu nejde daleko, vám je 16 let, jste holkou, která si snaží splnit své sny. A místo toho, aby vás otec podporoval, vás jen shazuje dolů. A teď toho člověka mějte ráda.


Jaké bylo hrát postavu, která trpí mentální anorexií? Z čeho jste čerpala?
Celkově postava s jakoukoliv mentální nemocí je pro herce docela oříšek. Její ztvárnění není vůbec jednoduché, aby to vypadalo věrohodně. S anorexií mám zkušenosti, protože jí trpěla moje nejlepší kamarádka. Takže jsem na vlastní oči viděla, co to s člověkem dělá, jak se mění.

 

Seriál Ulice: ep. 3466 - Marcela se znovu zhroutí...
(Foto: TV Nova)


Dočkáme se toho, že Marcela bude normálně jíst?
Ano, Marcela už normálně jí. Zlomový okamžik přišel, když jí umřela kamarádka ze skupiny. Ale pořád s tím zápasí a samozřejmě se snaží jíst podle jídelníčku od nutričního poradce.


Bylo těžké nejíst, když jste během natáčení viděla stoly plné jídla?
Nebylo, protože jsem se před tím nacpala v uličním cateringu.


A jaké je vlastně vaše nejoblíbenější jídlo?
Burger a hranolky.


Prozradíte, jak to bude mít Marcela s baletem?
Marcela s baletem skončila, přestoupila na moderní tanec. Došlo jí, že si nechce ničit život kvůli profesorce, která ji balet učila. Za to jí to nestojí.

 

Seriál Ulice: Marcela Kořínková
(Foto: TV Nova)


Jak se bude vyvíjet vztah mezi Marcelou a Brunem?
Marcela má Bruna pořád hodně ráda. Moc by chtěla, aby se k sobě zase vrátili. Samozřejmě ví, že Bruno potřebuje čas, aby mohl zpracovat to, co se mezi nimi stalo a co mu Marcela řekla o sobě a své anorexii.


A budou tvořit pár?
Vztah Marcely a Bruna bude teď trošku složitý. Bruno potřebuje čas. Přeci jen toho je teď na něj trošku moc. Po prázdninách se Marcela bude snažit najít si k Brunovi cestu.


Bude Marcela po prázdninách bydlet i nadále u tety?
Marcela se po prázdninách vrátí zpátky do Prahy k Maléřovým. Domů se zatím vrátit nechce kvůli otci a taky kvůli škole.

 

Seriál Ulice: Marcele se narozeninová oslava vymkne z rukou...
(Foto: TV Nova)


Jak vnímáte scény, ve kterých musíte na někoho křičet? A koho máte v Ulici nejraději?
Neřekla bych, že mě to baví. Beru to jako svoji práci. A někdy je to i dost nepříjemné řvát na lidi, které mám moc ráda. Nejradši v Ulici mám Natálku Drabiščákovou a celkově představitele rodiny Maléřových.


Máte ráda Filipa Maléře?
Filipa, nebo Marka? S Markem si hodně rozumím, je s ním sranda, je dobře ulítlej. A Filipa bere Marcela jako svého bráchu.

 

O Marcele toho víme hodně. Jaká jste ale vy - Anička Klausnerová?
Měřím 172 cm, vážím 57 kg, snažím se být pozitivní člověk, občas jsem trošku šílená v dobrém slova smyslu. Mám ráda hudbu, tanec a rozhodně mám lepší rodinné vztahy než Marcela. Takže s Marcelou toho moc společného zatím nemám.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ljuba Krbová: Do života Aničky zasáhne Miloš! ROZHOVOR
Jan Holík: Vrátí se Digi do Ulice? ROZHOVOR
Aneta Krejčíková: Začne Gábina randit s Binarem? ROZHOVOR


Máte krásnou postavu, sportujete?
Ve škole mám hodně tance, jinak nesportuji. Běhání se vyhýbám obloukem, takže když mě uvidíte běžet, utíkejte taky, protože se zaručeně něco děje.


Jaké jsou vaše plány na léto?
Plánuji jet s kamarádkou do Amsterdamu, pak jedeme s rodinou do Bulharska a s tatínkem jedu na Šumavu. Pestré prázdniny.

 

Celý rozhovor s Aničkou Klausnerovou naleznete zde.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře