Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Moderátorky Snídaně s Novou Zora Kepková (blond) a Marta Ondráčková (bruneta) uvažují o tom, co se líbí mužům. Ale i ženám...

Blondýna a bruneta: Po čem vlastně muži touží?

Zora Kepková a Marta Ondráčková
zdroj: Jindřich Kodíček Zora Kepková a Marta Ondráčková
aktualizováno 26.07.2011, 09:11 | 26.07.2011, 09:11 | doma.cz/em

Moderátorky Snídaně s Novou Zora Kepková (blond) a Marta Ondráčková (bruneta) uvažují o tom, co se líbí mužům. Ale i ženám...

Zora: Když tak brouzdám po internetu a vidím ty nekonečné články o formování postavy do plavek a hubnutí, napadá mě, jak moc je pro ženu důležitá postava a vizáž.
 

Marta: Trávíme stovky hodin života před zrcadlem, v obchodech, zkrášlováním svého zevnějšku, a potom nám pánové řeknou, že stejně vypadáme nejlíp ráno a že ten faldík na bříšku je sexy, ať se neopovažujeme jej devastovat! Je tedy otázka, pro koho to všechno vlastně děláme?
 

Zora: Myslím si, že někdy se ženy příliš upínají na svůj zevnějšek... na to, jestli mají dost velká prsa nebo jestli nemají zadek větší, než by měly mít. A když chlap dospěje do určitého věku, přijde podle mě na to, že když má ženská velký prsa a postavu modelky, ale každé ráno se na něj otráveně šklebí a nemá si s ní ani o čem povídat, je to k ničemu. A nakonec u každého chlapa stejně zvítězí charisma, smysl pro humor. Samozřejmě vedle toho vzhled, ale už to není primární záležitost.

 

Marta: Že by to bylo tím, že si někteří pánové uvědomují, že s onou vyvolenou budou žít, vše sdílet, a to nejen v posteli...? Po nějaké době určitě, jinak jsem vůči mužům v tomto ohledu dost skeptická.

 

Zora: Ale je pravda, že chlapi mají opravdu nejradši, když jsou jejich přítelkyně a manželky nenalíčené, nijak zvlášť upravené a v teplácích. Což je hrozně sympatický. Zkrátka, když jí miluješ, není co řešit.

 

Zora Kepková a Marta Ondráčková
(Foto: Jindřich Kodíček)

 

Marta: A stejně, i kdyby nám to opakovali do aleluja, tak se nepřestaneme stresovat. Ono přijmout své tělo je obrovské umění, každá většinou chceme to, co nám nebylo dáno a co vidíme u jiných.

 

Zora: Asi tak: kudrnatá rovné vlasy, prsatice menší hrudník, boubelka ultraštíhlou figuru, hubeňourka větší zadek. Tak to je a bude.

 

Marta: Žena je tvor neustále nespokojený.

 

Zora: Ale samozřejmě vzhled vždycky bude tou první zbraní, kterou můžeme zaujmout, ovšem kolikrát stačí opravdu jen ten milý úsměv místo vrstvy make-upu.Takže to všechno nakonec řešíme kvůli chlapům.

 

Marta: Ženy řeší svůj vzhled především kvůli jiným ženám chlapi jsou až na chvostu. To je taky důvod, proč doma chodíme nenalíčené a v teplákách. Naše dokonalost je zbraní proti potenciálním sokyním, muž řeší ladnost našich pohybů, ideální křivky těla, vůni, dotyk. To ženy si vymyslely bojové líčení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Radka Kocurová: Můj prstýnek je z lásky! Víc neřeknu

SEXY Saša Rašilov: Ach, proč se jen oženil?

 

Zora: A je v tom taky tlak médií... ty krásky z titulních stran nám nedají spát. Současná doba touží po dokonalosti a nejen v tomhle směru. Jakoby existoval nějaký ideální prototyp ženy...

 

Marta: Ano, existuje, ale má kousek od každé z nás a žije pouze ve fantazii mužů. Asi je zbytečné stresovat se zbytečným stresování ze stresu z našich nedokonalostí, asi je nám dáno geneticky být nespokojené se svým tělem. Ale co chlapi, co nás na nich podle tebe přitahuje, když seberou odvahu o nás bojovat?

 

Zora: Jednoznačně zas a znovu charisma. Alespoň já to tak mám.

 

 

Marta: Souhlasím. Ale kdybychom byly trošku přízemní a mrkly se na fyzickou stránku, čeho si vždycky všímáš?

 

Zora: No... tak asi figury... chci mít vedle sebe chlapa. Není mi úplně příjemné, když jsem například vyšší, i když nebylo to nikdy rozhodující. Ale chci mít pocit, že mě objímá opravdovej chlap.

 

Marta: Tak tohle já neřeším. Ale je to příjemné, o tom žádná. Pro mě jsou důležité ruce a oči. Když je k tomu navíc hezký zadek...

 

Zora: To je pravda, ruce taky. Když tě ten dotyčný chytne za ruku a v tu chvíli ti lítají motýlci v břiše, tak to mluví za vše...
Na zadek jsem kupodivu nikdy nekoukala.

 

Marta: Já neplánovaně, ale po jednom takovém zásadním všimnutí už mi to nějak zůstalo. A taky je důležité, jak vnímá mě. Když pořád jen slyším, jak jsem úžasná, dokonalá, nej, tak mi to leze krkem, občasný kompliment potěší víc.

 

Zora: Ano. Pak už ta slova jen tak proletí vzduchem a jsou spíš na obtíž.

 

Marta: Ale to už se bavíme spíš o lidských slabostech a závislostech a možná o tom, co s člověkem udělá zamilovanost, neopětovaná láska, nepřiměřenost ve všech ohledech. Každopádně, ať už to jsou ruce, výrazné lícní kosti anebo jiskrný smích, je příjemné, že co člověk, to jiný vkus.

 

 

Zora: Ale když už jsme tak probraly vzhled a to, jak ženy řeší (někdy až přehnaně) svůj vzhled, asi se shodneme na tom, že lék na nízké sebevědomí ženy je milující chlap. A tak bychom mohly všem ženám popřát, aby našly svého milujícího chlapa, a pokud už ho mají, tak aby se ho držely a nikdy nemusely ten větší zadeček nebo menší prsa řešit. Protože ze všech stran na nás míří diety, plastické operace a více či méně bolestné liposukce a přitom přirozenost je tak krásná...

 

Marta: Takže heslo léta - buďme své !

 

Zora: Přesně tak! A hurááá do plavek a bez ostychu!

 

Marta: A kdyby bylo nejhůř, tak nakoupit potapěčskou výbavu a objevovat podmořské krásy, pod vodou totiž každá vypadáme dokonale.

 

Zora: V téměř dokonalém světě.

 

 

 

 

 

 
18 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

teta 22:39 17.09.2011
Souhlas s Name..clanek absolutne o nicem...
Terka 10:10 28.07.2011
Moc příjemný článek :))
Pan Nikdo 13:10 26.07.2011
já mám rád brunetky jsou víc tzv dábelsky a vipadaj víc přírodněji to mám rád
vasek.klimes 09:07 26.07.2011
članky sou heykz vypracovane libí se mi ten to blog a hlavně tz fotečkz
Nefanda 09:04 26.07.2011
Děvčata, nešlo by si alespoň v té televizi vyndat pravítka ze zad ? Vždyť se na Vás ( speciálně na brunetu ) nedá koukat. Jak se chcete přiblížit k divákům ?? Nikdy předtím jsem nikam nic nepsal, ale vás dvě dohromady, to se nedalo nereagovat. Vypadáte jako když se Vám zablokují záda a krky ....
markéta 22:37 21.07.2011
někdy i ten milující chlap dokáže dost nešetrně srazit už tak malé sebevědomí a dokáže to zopakovat i několikrát i když vidí že to bylo moc drsné...
Name 09:27 21.07.2011
Článek o ničem.
Name 09:27 21.07.2011
Článek o ničem.