Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Strach ze stárnutí - kdo by ho neměl? Zejména jedná-li se o ženy. Krásná herečka Meryl Streepová to vyřešila tak, že nestárne.

Být krásná i po šedesátce? Meryl Streepová to umí

Meryl Streepová
zdroj: tvnoviny.sk Meryl Streepová
aktualizováno 14.12.2011, 10:25 | 14.12.2011, 10:24 | doma.cz/em

Strach ze stárnutí - kdo by ho neměl? Zejména jedná-li se o ženy. Krásná herečka Meryl Streepová to vyřešila tak, že nestárne.

Meryl Streepová zazářila na obálce časopisu Vogue. Ve dvaašedesáti letech!  Ačkoli je na svůj věk neobyčejně krásná, přesto se nebojí o svých letech žertovat, mluvit o svém věku, ironizovat jej. A tím jsme se dostali k receptu na hereččin mladistvý vzhled. Je jím pozitivní pohled na svět, optimismus, úsměv, permanentní dobrá nálada.

 

 

Přitom Meryl, když byla v pubertě, trpěla utkvělou představou, že je děvče s řídkými vlasy, ošklivou pletí a nevzhlednými "faldíky" všude možně. Krásně z toho vyrostla, co myslíte?

 

Meryl Streepová
(Foto: oficiální zdroj)

 

Důkazem jejího smyslu pro humor je i fakt, že se nechala slyšet, že její kariéra skončila před dvaceti lety. Pro časopis Vogue Meryl prozradila, že po čtyřicítce dostávala za úkol hrát divné baby typu čarodějnic. To podle jejích slov znamená, že ženy v jejím nynějším věku jsou už jistým způsobem groteskní a jako by mužům říkaly - je to za námi, je to pryč.

 

Maryl Streepová
(Foto: oficiální zdroj)

 

 

Streepová zkrášlila obálku lednového vydání časopisu a žertovala, že byla nejstarší osobou, která tak učinila. Nejnovější hereččinou rolí bude postava britské premiérky Margaret Tchatcheroví v novém filmu Železná lady.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Celebrity beze špetky vkusu aneb Módní sebevraždy

Celebrity bez make-upu: podívaná pro silné nervy

Fotky celebrit v pubertě. Poznáte je?

 

Film ukazuje Tchatchetovou ve věku 49 až 85 let. Snímek přichází do kin a děti expremiérky Tchatcherové jej kritizovaly.

 

Naprosto obdivuhodná byla tato krásná hollywoodská hvězda ve snímku Mamma Mia! z roku 2008, kde zazářila v hlavní roli potrhlé majitelky chatrného penzionku na řeckém ostrově. Řádila tam, tančila, zpívala jako o život. Ve věku devětapadesáti let! Vezměte si z ní příklad, dámy.

 

Ve zmíněném muzikálu o ni usilovali tři pohlední pánové, a opravdu nebylo těžké tomu uvěřit. V civilu jí jistě leží u nohou stovky chlapů, ale tato spořádaná hvězda se provdala roku 1978 za sochaře Dona Gummera, jemuž porodila syna a tři dcery.

 
66 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře