Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bývají naším vzorem, přinejmenším co se vzhledu týká. Na červených kobercích jsou ženy překrásné a muži velcí frajeři. Ve skutečnosti někdy vypadají jako strašidla!

Celebrity s vizáží bezdomovců! Proč, proboha?

aktualizováno 21.11.2011, 00:00 | 21.11.2011, 00:00 | doma.cz/em

Bývají naším vzorem, přinejmenším co se vzhledu týká. Na červených kobercích jsou ženy překrásné a muži velcí frajeři. Ve skutečnosti někdy vypadají jako strašidla!

Proč jen to dělají? Proč se pohádkově bohatí lidé (pokud ovšem není důvodem náhlé zchudnutí, tím by se to vysvětlovalo) oblékají, když jdou do veřejných prostor, jako noční můry, přízraky, hejkalové či bezdomovci? Na to by asi měli odpovědět zkušení psychologové. Každopádně docela jistě je to individuální.

 

Někteří jsou recesisté, jiní na sebe chtějí upozornit a být zajímaví, další jsou již znuděni značkovýni kreacemi a obléknout se jako hastroš jim připadá osvěžující, další velká skupina to dělá v době, kdy cítí splín. Ostatně tak to doporučují i přední vizážisté: oblékejte se podle nálady! A máte-li ji špatnou? Pak dopadnete jako

 

 

Ashton Kutcher

 

Svět obletělo již mnoho nervydrásajících fotografií jeho (již brzy bývalé) manželky, herečky Demi Moorové, kterou v novinách přetřásaná Ashtonova nevěra - ještě ke všemu v den výročí svatby - připravila o mnoho kilogramů a veškerou radost ze života. Nicméně, jak je z fotografie dobře patrné, ani Ashton nevypadá jako manekýn. Zřejmě i na něho vidina brzkého rozvodu působí zhoubně. Měls být věrný, chlípníku!

 

 

Drew Barrymorová

 

Takhle strašila na letišti v Los Angeles: vytahané tričko, podivný svetr, hrůzná bunda. Samozřejmě bez make-upu. Dvakrát rozvedená bezdětná šestatřicetiletá herečka by si měla dávat na vzhled větší pozor. Takhle se potřetí už nevdáš, zlatíčko!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Grace Kellyová: proč nebylo její manželství šťastné?

Anife Vyskočilová: Můj chlap je divoký jako šelma!

Lucie Borhyová: jak krotí sexy křivky před kamerou

 

 

Matthew Perry

 

Toto že je nepřekonatelný vtipálek a nestárnoucí komik Chandler ze seriálu Přátelé? S prošedivělými vlasy a strništěm by v něm nikdo atraktivního hezouna z kultovního seriálu Přátelé věru nehledal. Přitom je mu teprve dvaačtyřicet. V ničem však už nepřipomíná legendárního Chandlera, který ho tolik proslavil. Dnes vypadá nesmírně unaveně a očividně ho trápí nadváha. Přitom je v nejlepším věku. To jiní muži v dvaačtyřiceti vyhlížejí daleko zachovaleji. Jenomže to jsou ti, kteří sportují a z dálky se vyhýbají cigaretám a alkoholickým nápojům.

 

 

Mel Gibson

 

Hvězda filmu Po čem ženy touží vypadá na fotografii spíše jako Hvězda filmu: Po čem ženy netouží. V posledních letech se mu v civilu život rozpadá pod rukama. Zřejmě mu na starší kolena, jak se tak pěkně lidově říká, hráblo. Proslul jako rasista a násilník, rozvedl se s manželkou, s níž vychovával sedm dětí, posléze fyzicky napadl milenku. Ostatně i v jeho tváři jako by bylo vepsáno, že s ním něco není v pořádku...

 

 

Brad Pitt

 

Občas prostě vypadá jako socka, i když finanční situací to zcela jistě není. Manželství korunované šesti dětmi by udělalo žebráka v podstatě z každého, ale z Brada rozhodně ne. Jeho zřejmě vypadat jako socka občas jednoduše baví...

 


Pamela Andersonová

 

Proč se blondýnka proslulá zvětšením a později i zmenšením ňader choulí do deky jako "houmlesačka"? Možná absolvovala další z nesčetných vylepšení hrudníku, které se tak docela nezdařilo, a tak se snaží svá permanentně operovaná ňadra zakrýt...

 

 

George Clooney

 

Tohle nám prosím už nikdy nedělejte, pane Clooney! Každému od určitého věku odpustíme, že vypadá jako plesnivý děděk, ale vám... nikdy!

 

 

Keira Knightley

 

Jedna z nejkrásnějších hereček a hvězda filmu Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly tomu dala pěkně na frak. Anebo teď, v době krize, tak hrozně špatně platí i Hollywood?

 

 

Keenu Reeves

 

Pakliže jste se domnívali, že ten chlápek jde vybírat popelnice, spletli jste se. Míří do svého porsche. Pokud se dnes oblékl a učesal podle nálady, měl by někdo ohlídat, aby nespáchal sebevraždu.

 

 

Matt LeBlanc

 

S mužskými hvězdami seriálu Přátelé to jde vskutku nějak z kopce. Ubohý Joey vypadá žalostně. Měl určité duševní problémy, byl prý po dvanácti letech, kdy hrál stále téhož chlápka, značně vyhořelý. "Většina herců volá svému agentovi a ptá se: Co je nového?.Já zavolal svému a řekl jsem mu: Prosím tě, na několik let zapomeň moje číslo," sdělil Matt listu The Independent. Tak teď už by mu měl naopak urychleně zavolat!

 

 

Johnny Depp

 

Hvězda jeho formátu si může dovolit samozřejmě cokoli, nicméně... hledat a také úspěšně nalézt čepici, brýle, divné korále a košili na skládce... je to opravdu nutné, Johnny?

 

 

Ashley Tisdale

 

Mladičká herečka, modelka a zpěvačka, hvězda filmu Muzikál ze střední, si vyrazila ve vskutku překvapivém outfitu. Pokud je toto nová móda, je třeba konstatovat, že tady u nás v Česku jsme napřed, poněvadž takhle zde chodí oblečené děti ze sociálně slabších rodin už léta!

 
71 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

NoName 14:27 05.12.2011
OMG ! Ubohé...
Alexis11 19:17 01.12.2011
nechapu proč furt píšou o takových blbostech dyby se zajímali o důležitější věci,než o to jak se např.oblíká ashley tisdale nevidim na ní nic tak strašnýho
Anička 21:12 21.11.2011
Autor článku je zamindrákovaný id*ot
goodfella 18:33 21.11.2011
ty voe, porovnáváte fotky které mají mezi sebou i 2O let !!!!! Debžovééé . . .
Moony 18:31 21.11.2011
Co se vám na Ashley Tisdale zdá tak strašného? Dyť je to absolutně normální outfit...a ti ostatní..někteří vypadají akorát že trochu zestárli (ty šedivé vlasy např.) a ne jak bezdomovci proboha!!
btw. u Brada Pitta jsem se zasmála :D
Aky 17:24 21.11.2011
Ten kdo to psal asi nikdy neviděl sociálně slabého..
Sonny 16:44 21.11.2011
To poslední mě hodně pobavilo..Tohle je současná móda vy kre.éni..Tímto jste nazvali 5 z deseti holek věkové kategorie 13-25 bezďáky..super no..a ten Johny Depp..omg, to je jeho styl a bezďácky to rozhodně nevypadá!! Tento článek byl pravděpodobně sepisován úplným blbcem bez ohledu na psychickou situaci některých z těchto lidí...styďte se!!
dna 15:51 21.11.2011
blbečci z novy
trinidad 15:10 21.11.2011
Je to profil duševních pochodů nejen u těchto lidí. Horší je,když takto vypadají profesoři,děkani,učitelé , lékaři,vědci, úředníci.....nejenže postupuje morální devastace,ale bohužel s ní i stupeň hodnot ( a to i osobních).
t 14:39 21.11.2011
No, autor má asi krizi středního věku. To by mě zajímalo, jak vypadá on.
Pro autora: Máš nějaký problém, šašku? Každý se může oblékat tak, jak chce, takže si laskavě odpusť tyto slova.
1 2