Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Leona Machálková, Jitka Zelenková, Zbyněk Drda. To jsou jen některé z hvězd, které vystoupí na charitativním koncertě Hanky Kynychové.

Cvičitelka Hanka Kynychová pořádá charitativní koncert

Hanka Kynychová
zdroj: Oficiální zdroj Hanka Kynychová
aktualizováno 14.09.2010, 15:42 | 14.09.2010, 15:39 | TN.cz

Leona Machálková, Jitka Zelenková, Zbyněk Drda. To jsou jen některé z hvězd, které vystoupí na charitativním koncertě Hanky Kynychové.

Přijdou tak podpořit Hančinu neziskovou organizaci Dětské domovy v pohybu, která již čtvrtým rokem podporuje děti z dětských domovů v jejich mimoškolních sportovních aktivitách a zodpovědném přístupu k vlastnímu životu.

 

"Jsem velice ráda, že mnoho zpěváků a umělců přijalo pozvánku a na koncertě vystoupí," říká Hanka Kynychová a dodává: "Věřím, že se nám přímo na místě podaří propojit vystupující, publikum a samotné děti z dětských domovů, které se koncertu také zúčastní."

 

Cílem této akce je získat pozornost pro děti z dětských domovů a ze získaných finančních prostředků realizovat finálové závody projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. Ten je díky velké podpoře Televize Nova již třetím rokem stěžejním počinem organizace Dětské domovy v pohybu.

 

Charitativní koncert Hanky Kynychové se uskuteční 23. září od 18 hodin v Mystic skate park Štvanice v Praze. Kromě již zmíněných hvězd se mohou diváci těšit na vystoupení Davida Deyla, Andrey Kalivodové, Josefa Vágnera, Dětí ráje a Screamers. Celou akci moderuje Honza Musil.

 

Více informací o koncertě a neziskové organizaci Dětské domovy v pohybu se dozvíte na webových stránkách

 

 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře