Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V pondělí se princi Harrymu a vévodkyni Meghan Markle narodilo jejich první dítě. Na instagramu se s fanoušky podělili i informaci, že jejich prvorozeným dítětem je chlapeček.

Další královský přírůstek: Vévodkyně Meghan porodila chlapečka!

Harry, Meghan Markle
zdroj: Profimedia Harry, Meghan Markle
aktualizováno 06.05.2019, 15:47 | 06.05.2019, 15:47 | doma.cz

V pondělí se princi Harrymu a vévodkyni Meghan Markle narodilo jejich první dítě. Na instagramu se s fanoušky podělili i informaci, že jejich prvorozeným dítětem je chlapeček.

Harry a Meghan narození miminka drželi v tajnosti, nebyl znám přesný datum očekávaného porodu, pohlaví miminka ani detaily. Dokonce se spekulovalo, že vévodkyně ze Sussexu by ráda rodila doma.

 

Narození lorda
(Foto: Instagram)

 

Meghan měla začít rodit v pondělí časně ráno a po celou dobu u ní byl její manžel princ Harry, který zrušil zahraniční cestu do Amsterdamu, kam se měl vydat ve středu.

 

Na svém instagramovém účtu zveřejnili nejen informaci o tom, že je miminko již na světě, ale i že jde o chlapečka. Kdy představí veřejnosti i jeho méno a kdy svět miminko spatří, zatím není jasné. Již před porodem se objevily informace, že se Meghan neobjeví pár hodin po porodu na veřejnosti, jako tomu bylo u vévodkyně Kate při všech třech porodech a jak si žádá tradice rodiny. Meghan by si mnohem radši užilla první dny pouze v rodinném kruhu. 

 

Miminko získává šlechtický titul Lord a stává se po princi Charlesovi, princi Williamovi, jeho dětech Georgovi, Charlotte a Louisovi a svém otci Harrym sedmým adeptem na královský trůn.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře