Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Emancipovaná a velice vytížená cvičitelka Hanka Kynychová poslala manžela na dovolenou, ale pozor, na mateřskou. Ještě ke všemu s dvojčaty!

Hanka Kynychová má manžela - na mateřské dovolené!

Hana Kynychová s manželem
zdroj: Korzo Hana Kynychová s manželem
aktualizováno 13.05.2011, 05:34 | 13.05.2011, 00:01 | Korzo / doma.cz/em

Emancipovaná a velice vytížená cvičitelka Hanka Kynychová poslala manžela na dovolenou, ale pozor, na mateřskou. Ještě ke všemu s dvojčaty!

Populární cvičitelka Hanka Kynychová (43) se netají tím, že její manžel Jindřich Obrdlík je místo ní na mateřské dovolené. A poměrně složité, neboť se stará o dvojčata. Za to by měl dostat metál - od rána do večera pečovat o dvojčaty by dokázal jen málokterý chlap.

 

 A protože manžel do společnosti téměř nechodí, Hanka se rozhodla, že to změní. Že Jindru vezme ho na nákupy a pak s ním po letech vyrazí na super večírek.

 

Hana Kynychová
(Foto: Korzo)

 

Spásný nápad dostala minulý týden. "Můj manžel je na mateřské dovolené a běhá většinou jenom v teplákách. Navíc mu narostlo břicho, tak se těším, až si ho pěkně obléknu a někam si spolu vyjdeme," svěřila se Hanka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nevěra v Ordinaci očima psychologa

Kristina Kloubková: S přítelem spolu zkoušíme žít...

 

A co se týká oblékání, ani sama cvičitelka nepřijde zkrátka. "A až vyberu nějaké pěkné elegantní oblečení manželovi, nakoupím si i já," tvrdila se smíchem.

 

Většina lidí si myslí, že Kynychová má nejraději sportovní styl oblékání. To je ale omyl. "Vždycky jsem říkala, že mě baví sportovní móda, ale ona mě nakonec víc baví elegantní. Pevně věřím, že si na ni teď najdu čas, protože jsem ji strašně let zanedbávala. Přišla jsem na to až teď," dodala Hanka.

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře