Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátý ročník charitativně sportovního hudebního projektu pro děti z dětských domovů Hejbejte se s Hankou a Novou je v plném proudu.

Hejbejte se a zpívejte s Hankou a s Novou

Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou 2009
zdroj: TV Nova Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou 2009
aktualizováno 23.07.2011, 00:09 | 23.07.2011, 00:01 | doma.cz/em

Pátý ročník charitativně sportovního hudebního projektu pro děti z dětských domovů Hejbejte se s Hankou a Novou je v plném proudu.

Děti z dětských domovů se sejdou v úterý v hotelu Hláska ve Zlenicích u Čerčan. Předvedou sestavy, které se stihly během soustředění naučit (hip hop, aerobik, zumbu, MTV dance a muzikál). Po obědě se naplno rozjede sportovní odpoledne, pak jeho vyhodnocení a předání dárků.


Děti budou mít kromě tance a sportování i další důvody k radosti. Setkají se se známými osobnostmi Novy, například s Lucií Benešovou, která hraje v seriálu Ulice, se Zorou Kepkovou, moderátorkou Snídaně s Novou, s Janou Strykovou (znáte ji jako zdravotní sestřičku z Ordinace), ale i s Petrem Vágnerem, který hraje v Ordinaci záchranáře Radima, či s Adélou Gondíkovou.

 

Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou!
(Foto: TV Nova)

 

Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou je společný projekt televize Nova a občanského sdružení Dětské domovy v pohybu. Zakladatelka projektu je Hanka Kynychová, TV Nova je generálním partnerem projektu, nova.cz, tn.cz a doma.cz hlavními mediálními partnery, Nadace Nova poskytuje finanční podporu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

HVĚZDY V LÉTĚ: Luděk Sobota točí Okresní přebor

Blondýna a bruneta: Po čem vlastně muži touží?

 

V projektu je letos zapojeno dvacet čtyři dětských domovů z celého Česka, což čítá zhruba tři sta padesát dětí. Soustředění ve Zlenicích se zúčastní pětasedmdesát dětí z dětských domovů: Ústí nad Labem - Severní Terasa (absolutní vítěz předešlých dvou ročníků), Černá Voda (v projektu letos poprvé), Domino Plzeň, Zlín, Štíty, Kašperské Hory, Lipová u Šluknova.

 

Víkend patřil finále projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou - 4
(Foto: TV Nova)


Letos se koná jubilejní pátý ročník, jehož finále proběhne 19. listopadu v Kongresovém centru Praha. Děti budou soutěžit v kategoriích: aerobik, hip hop, muzikál, zumba a MTV dance.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře