Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Největší tajemství slavné zpěvačky je venku!

Helena Vondráčková je adoptovaná!

Helena Vondráčková
zdroj: Oficiální zdroj Helena Vondráčková
aktualizováno 28.06.2012, 09:54 | 28.06.2012, 09:24 | doma.cz

Největší tajemství slavné zpěvačky je venku!

Mysleli jsme si, že o Heleně (65) víme všechno, ale velice jsme se mýlili. Dlouhá léta se všichni domnívali, že jejím otcem byl Jiří Vondráček. Ale jak je to doopravdy - táže se deník Aha!

 

Zpěvačka vede dlouholeté spory s bratrem Jiřím Vondráčkem mladším (61), ale jedná se opravdu o jejího bratra? Slavná Helena se totiž 24. června roku 1947 narodila Blažence Zettlové, nikoli Vondráčkové. Zesnulý jiří Vondráček (zemřel v úctyhodných devadesáti letech) si totiž Helenu musel adoptovat. Jen krevní testy by s jistotou určily, kdo je skutečným otcem slavné zpěvačky.

 

vondrackova rodice

 

Když se Helena Vondráčková narodila, jmenovala se Zettlová. Pochází ze svazku Blaženy Zettlové a Zdeňka Zettla. Manželství vydrželo jen několik let a v blízkosti paní Zettlové se začal objevovat jistý Jiří Vondráček, hudebník. Později se stal i jejím druhým manželem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Hvězda přibrala deset kilo. Jak to, že se netrápí?

ROMANTICKÉ: Zora Kepková se bude vdávat!

Přibírají víc a víc! Kde se to zastaví? 

 

Aby bylo učiněno zadost veškerým formalitám, kromě sňatku s Blaženkou musel Vondráček udělat ještě jednu věc. Protože se Helena narodila ještě do manželčina předchozího svazku, byl v matrice jako otec uveden Zdeněk Zettl. Vondráček se sice k dceři Heleně hrdě hlásil, aby však obstál před zákonem, musel ji úředně adoptovat.

 

Helena Vondráčková a Martin Michal
(Foto: Korzo)

 

A tak vyplulo na povrch dlouhá léta ututlávané rodinné tajemství, které odhaluje nová kniha o slavné zpěvačce Helena Vondráčková – Každá trampota má svou mez, vzešla z pera autora Petra Macka. Od dvou let tedy Helenu Vondráčkovou vychovával Jiří Vondráček, který si zaslouženě nechával říkat tati.

 

Však o něm také zpěvačka nikdy nepromluvila jinak než jako o milovaném tatínkovi, a to i přesto, že se starý Vondráček občas pouštěl do obou znesvářených sourozenců. Helena však nemá jen bratra Jiřího, ale i starší sestru Zdenu. A právě se Zdenou (75), jejíž otec je Zdeněk Zettl, si rozumí i mnohem víc než s mladším bratrem, otcem Lucie Vondráčkové (32).

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře