Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Helena Vondráčková: Konec? Ani mě nenapadne, jedu dál!

Helena Vondráčková: Můj život je romantická telenovela

Helena Vondráčková
zdroj: Korzo Helena Vondráčková
aktualizováno 22.05.2011, 09:17 | 22.05.2011, 00:01 | Korzo / doma.cz/em

Helena Vondráčková: Konec? Ani mě nenapadne, jedu dál!

Třiašedesátiletá zpěvačka Helena Vondráčková se nedívá na televizní seriály. Výjimečně na Dr. House. Přesto připustila, že její životní příběh je vlastně romantickou telenovelou. A je tomu skutečně tak: Helena je velká bojovnice a jen tak nic nevzdá. Má za sebou vzlety i pády.

 

Po roce 1989 jí bylo úzko, tehdy se veřejnost dívala na dříve oblíbené zpěváky jako na "staré struktury". Ale nezdolná blondýnka to nevzdala. Přestála i rozpad manželství, dokonce se znovu vdala, aniž dbala na to, že si tím rozkmotřila celou rodinu.

 

PÁTÉ FINÁLE: Helena Vondráčková
Věčně mladá Helena se objevila i v letošní SuperStar.

 

Její postoj k životu vystihuje také název nového DVD "Já půjdu dál" s hity od šedesátého osmého roku minulého století až po rok 2010. Kromě toho zpěvačka chystá koncertní turné s Michalem Davidem.
 

"Můj životní příběh má zatím dobrý konec, uvidíme, jak dopadne. Rozhodně mě ještě nenapadlo, že bych někdy měla se svou pěveckou kariérou končit, a jsem ráda, že mě to vůbec nenapadá," přiznává Helena, která si stále udržuje svou vynikající fyzickou kondici a zvučný hlas. "Důležité je, že se cítím při silách, že mám pořád chuť zpívat. Stále mě to baví a přináší obrovskou radost."

 

ČTĚTE TAKÉ:

Johnny Depp dostal od manželky rozkaz: vyhodit klobouky!

Karel Voříšek: Byl jsem u porodu a před ženami smekám!

 

Zpěvačka často a ráda cestuje. Teď se vrátila z výletu do Londýna. Zhlédla tam s manželem chrtí závody, druhý díl muzikálu Fantom opery i fotbalové utkání Chelsea s Petrem Čechem v brance. A samozřejmě také vyrazila i na nákupy.
 

"Koupila jsem si troje boty, které potřebuji, nějaké topíky a různé cetky a manželovi košile," vypočítává Helena Vondráčková své úlovky.

 
16 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře