Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Helena Vondráčková magazínu doma.cz exkluzivně prozradila tajemství svého půvabu a také recept na dlouholetý vztah.

Helena Vondráčková: Plastika? Proč ne, když udělá radost...

Vložit video na:

aktualizováno 13.03.2012, 00:00 | 13.03.2012, 00:00 | doma.cz/em

Helena Vondráčková magazínu doma.cz exkluzivně prozradila tajemství svého půvabu a také recept na dlouholetý vztah.

Na večírku magazínu Best of zazářila zpěvačka Helena Vondráčková, která poskytla magazínu doma.cz rozhovor na téma, které zajímá každou ženu: krása a láska.

 

"Na krásu recept asi neexistuje, tu vám leda tak dají do vínku rodiče," pousmála se Helena Vondráčková. "Co se týká štíhlé linie, je to otázka disciplíny," míní známá zpěvačka, o které se dobře ví, že se v jídle drží zkrátka.

 

Helena Vondráčková
(Foto: Oficiální zdroj)

 

"Nepřejídat se, nepřepíjet, chodit často na čerstvý vzduch," vyjmenovala Helena Vondráčková důležité věci, které striktně dodržuje. "Dále doporučuji pozitivní myšlení, dobrou náladu, nepropadat zbytečně pesimismu."

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Slavné ničitelky manželství! Vrátí se jim to ve zlém?

Kam (a s kým) jede Adamovská na dovolenou? Víme!

Lucie Borhyová v pražské Zoo pokřtila žirafí mládě

 

"A co se krásy týká, existuje mnoho možností. Úžasné kosmetické přípravky, masáže, dokonce i plastické operace, pokud je to nezbytně nutné nebo pokud to dotyčné zvýší sebevědomí a udělá jí to radost," soudí zpěvačka. "Možností je mnoho."

 

Helena Vondráčková a Martin Michal
(Foto: Korzo)

 

Zeptali jsme se rovněž na recept na dlouholetý spokojený vztah - v jejím případě s kontroverzním "drsňákem" Martinem Michalem. "Velkou roli hraje vzájemná tolerance, porozumění, úcta jednoho k druhému," prozradila půvabná blondýnka. "My máme i pracovní vztah, a tak je důležité umět si rozdělit čas, kdy je práce, a čas, kdy je třeba pustit všechno za hlavu, bavit se o příjemných věcech, zasportovat si."

 

Pomalu přichází období jarních depresí, hvězda s nimi však nemá žádný problém: "Deprese nemám," říká. "Nebylo vždycky všechno v životě zalité sluncem, byly těžké momenty. Člověk si to musí prožít a přehodnotit, stanovit si priority," uzavírá Helena Vondráčková.

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Princ Smrt 19:11 18.02.2015
Šíleně stará princezna
alena 20:31 11.02.2015
Pani Vondračová je dama a skvělá zpěváčka
BUBUBU 12:45 29.08.2013
jE TO STARÁ RACHEJTLE.
Kamila 16:09 15.02.2013
Paní Vondráčková - Helenka je stále okouzlující, půvabná a hrozně milá. Mám ji ráda celý život a taky jí přeji jen to nejlepší a hodně moc sil, aby ji netrápila zášť a hloupost některých lidí.
PS. krátké vlasy byly opravdu lepší
albert kadlec 22:19 31.03.2012
Helenku mám moc rád a poslední dobou jí to pořád moc sluší.(ALE NEJVÍC JÍ TO SLUŠELO V LETECH 2000-2005 KDYŽ MĚLA KRÁTKÉ VLASY:-))
Pavol 14:57 17.03.2012
Pani Vondráčková je očarujúca,pôvabná a milá dáma,som veľmi rád,že sa jej skvele darí a moc jej držím palce aby jej to ešte veľmi dlho vydržalo,ako v súkromí tak aj po jej profesnej stránke,mám ju ako speváčku moc a moc rád