Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jméno oblíbené a usměvavé herečky Patricie Solaříkové už brzy uslyšíte nejen v souvislosti se seriálem Ulice, ale nově i s kuchařskou show MasterChef Česko!

Hvězda Ulice Patricie Solaříková bude díky novému online pořadu součástí show MasterChef Česko!

Vložit video na:

aktualizováno 09.01.2019, 15:31 | 09.01.2019, 15:31 | TV Nova

Jméno oblíbené a usměvavé herečky Patricie Solaříkové už brzy uslyšíte nejen v souvislosti se seriálem Ulice, ale nově i s kuchařskou show MasterChef Česko!

Oblíbená herečka Patricie Solaříková se postavila výzvě a stala se moderátorkou nového online pořadu Jak to vidí MasterChef na webu NovaPlus.cz.

 

Ačkoliv není u plotny tak zkušená jako před kamerou, na výzvu v podobě kuchařské show se herečka velmi těší. „Od 9. ledna budu moderátorkou nového pořadu Jak to vidí MasterChef, kde budu zpovídat soutěžící, abyste se o nich dozvěděli víc a zároveň nahlédli do zákulisí MasterChef Česko,“ svěřila se Solaříková, která má před sebou 23 dílů, během kterých se možná sama něco přiučí v kuchařském umění.

 

Patricie Solaříková - 3
(Foto: Instagram)

 

„Říkám tomu 23 způsobů, jak naučit vařit Patricii Solaříkovou,“ směje se mladá herečka, která přiznává, že u plotny se má opravdu ještě co učit.


Solaříková je navíc velkou milovnicí dobrého jídla a stojí si za tím, že se žádná dieta nevyrovná kvalitnímu menu. Zároveň ji moc baví noví porotci Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Honza Punčochář.

 

Její rozhovory a ohlédnutí se za jednotlivými díly MasterChef Česko můžete sledovat každou středu na webu NovaPlus.cz v online pořadu Jak to vidí MasterChef.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře