Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zpráva o dalším hvězdném porodu je tady. Další hvězda Comebacku, Marie Doležalová (31) porodila!

Hvězdy Comebacku maminkami: Po Leichtové miminko ukázala i Doležalová

Marie Doležalová - 1
zdroj: Instagram Marie Doležalová - 1
aktualizováno 20.08.2018, 14:27 | 20.08.2018, 14:27 | doma.cz

Zpráva o dalším hvězdném porodu je tady. Další hvězda Comebacku, Marie Doležalová (31) porodila!

Srpen 2018 se snad porody známých osobností zapíše do historie! Z téměř všech známých těhulek se v tomto letním parném měsíci staly maminky. Po Jonášovi Míši Tomešové (27), Maxmiliánovi rosničky Terezy Jandové (30) a Dorotce Kristýna Leichtové (32) je na světě další miminko slavných rodičů!

 

Herečka Marie Doležalová a tanečník Marek Zelinka se stali rodiči! Seriálová Saša přivedla na svět dceru, která dostala dost netradiční jméno - Alfréda.

 

Alfréda Zelinková se narodila 7.8. ráno a tatínka stihla přesně den předtím než odjel s Divadlem bratří Formanů. „V Podolské porodnici jsme si trochu pobyli, protože bylo potřeba holčičku ještě sledovat, ale naštěstí jsme byli s nejlepší neonatologickou péčí a všem v porodnici patří obrovské poděkování. Děkujeme za péči, komunikaci a vstřícnost, kterou nám poskytli,“ sdělila šťastná maminka.

 

Marie Doležalová - 4
(Foto: Instagram)

 

„Alfí je náš největší poklad, a teď už jsme všichni společně doma,“ dodává Maruška. Skoro dva týdny se jim podařilo utajit, že jsou již rodiči - radostnou novinu nasdíleli na sociální sítě nakonec až dnes - a vtipnou fotkou zatím své fanoušky stále trochu napínají.

 

Marie Doležalová - 3
(Foto: Instagram)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře