Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na 6. ročníku charitativního turnaje, kterého se vždy účastní Nadace Nova, se v brněnské Olympii sešly desítky dětí z dětských domovů.

Hvězdy Novy hrály bowling s dětmi z dětských domovů

aktualizováno 29.03.2011, 15:40 | 29.03.2011, 14:26 | doma.cz

Na 6. ročníku charitativního turnaje, kterého se vždy účastní Nadace Nova, se v brněnské Olympii sešly desítky dětí z dětských domovů.

Michaela Ochotská, Petr Rychlý, Mirek Vaňura, Iveta Kořínková, Pavel Svoboda a další tváře televize Nova přijeli o víkendu podpořit děti z moravských dětských domovů.

 

Jako zástupci Nadace Nova se ujali rolí kapitánů v tradičním charitativním bowlingovém turnaji, který v Brně již pošesté uspořádala charitativní nadace Chance 4 Children ve spolupráci s Nadací Nova. Utkalo se v něm padesát dětí z dvanácti domovů.

 


Přijely děti z dětských domovů v Bojkovicích, Vizovicích, Zlíně, Liptálu, Uherském Hradišti, Uherském Ostrohu, Valašském Meziříčí, Kroměříži, Přerově a Brně.

 

Jejich úkolem bylo nejen změřit své síly a dovednosti v této sportovní disciplíně, ale především dobře se pobavit a navzájem se poznat. Proto se o složení deseti družstev, vedených moderátory a herci seriálů TV Nova, losovalo.

 

 

Do boje o nejvyšší příčku vedlo svá družstva, složená z pěti dětí různého věku a různých dětských domovů, deset kapitánů – herci seriálů televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice Petr Rychlý, Ondřej Rychlý, Petr Buchta, Pavel Nečas, Anna Fixová a moderátoři Michaela Ochotská, Iveta Kořínková, Pavel Svoboda, Aleš Lehký a reportér Mirek Vaňura.

 

I když v tomto turnaji nešlo o pořadí, vládla na drahách zdravá soutěživost. "Na začátku turnaje jsme házeli samé nuly, ale postupně jsme se zlepšovali, a to nás vyneslo na krásné páté místo," radoval se moderátor Snídaně s Novou Aleš Lehký.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jsem moderní žena, říká zpěvák Elton John

Lucie Vondráčková a Tomáš Ujfaluši: utajený románek!

 

Nejlépe si v průběhu turnaje vedlo družstvo pod vedením Petra Rychlého, kterého diváci znají jako seriálového lékaře Čestmíra Mázla. Petr Rychlý se svým týmem nakonec své loňské prvenství neobhájil a na poslední chvíli jej porazil tým Pavla Nečase, barmana Vráti Kováře ze seriálu Ulice.

 

 

V Brně se nerozdávaly jenom diplomy, medaile a ceny, které dětem věnovala Nadace Nova, ale také fotky a podpisy tváří známých z televizní obrazovky. Ve velké autogramiádě si pro ně přišli všichni mladí sportovci.
 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře