Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zpěvačka najednou herečkou. Moniku budete vídat v Gymplu. Exkluzivně nám prozradila, jaká je v seriálu i jaká je v civilu.

HVĚZDY POSEDLÉ TAJEMNEM: Monika Absolonová kartám věří

Gympl - Monika Absolonová
zdroj: Archiv TV Nova Gympl - Monika Absolonová
aktualizováno 04.03.2013, 00:00 | 04.03.2013, 00:00 | doma.cz/em

Zpěvačka najednou herečkou. Moniku budete vídat v Gymplu. Exkluzivně nám prozradila, jaká je v seriálu i jaká je v civilu.

Opravdu nepopsatelně příšernou manželku Jana Šťastného si zahraje v Gymplu zpěvačka Monika Absolonová. "Hraju protivnou exmanželku, v životě jsem se nechovala tak, jako se v Gymplu chovám běžně," ubezpečila nás sympatická zpěvačka a nyní už i seriálová herečka.

 

"Dostala jsem tu nabídku od scenáristek - sester Bártů, ony tvrdily, že ta paní snad ani není taková potvora, jak vypadá... Po každém záběru jsem se Janu Šťastnému omlouvala. Je to role složitá, ale zábavná," říká zpěvačka. "Je to pro mě nová zkušenost, chtěla jsem si to zkusit, ještě nikdy jsem v seriálu nehrála," prozradila mahgazínu doma.cz zpěvačka. "Hraju s Libuškou Švormovou, a Honzou Šťastným - je to moc fajn, jsem za to ráda," říká Monika Absolonová.

 

Jan Šťastný a Monika Absolonová
V Gymplu hraje exmanželku Jana Šťastného. (Foto: isifa.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Zvolte Miss těhulku. Která maminka vyhraje?

Stýská se nám! Seriálové hvězdy, které už nevídáme...

 

Co se týká zpěvaččina civilního života, jedna věc je o ní všeobecně známa, a ta nás právě zajímala nejvíce: její do určité míry až posedlost kartami. "To je strašně sporná věc, karty," povzdechla si zpěvačka. "Byla jsem už opravdu u spousty lidí, hodně jsem jich vystřídala, a v tom množství jsem objevila pouze tři - teď už jen dvě, protože jedna zemřela."

 

Monika Absolonová
(Foto: isifa.com)

 

PSALI JSME:

 

Absolonová bude hrát v Gymplu! Příšernou potvoru...

"Tatínkova holčička" Berenika Kohoutová: Při milostných scénách se musím opít

 

A právě těm dvěma kartářkám Monika Absolonová skálopevně věří. "Ale jen těm dvěma," upozorňuje. "Šťastní lidé, to si všimněte, ke kartářkám nechodí. Nemají tu potřebu. U mě je to letité, jsem s nimi kamarádka." Existují ovšem lidé, kteří by se ke kartářce neodvážili, báli by se dovědět cokoli o své budoucnosti...

 

Monika Absolonová
(Foto: Korzo)

 

ČTĚTE V PRÁSKU:

Zuzana Norisová tajně porodila! Matkou dcery Júlie je už týden

 

"Není čeho se bát," domnívá se zpěvačka. "Negativní věci by říkat neměly. Ale nakonec i z průšvihů by si člověk měl vzít něco pozitivního. Když člověk těžce onemocní, to je celoživotní průšvih, ale jinak i průšvih se může změnit ve štěstí, může člověku pomoci. Záleží, jak se k tomu člověk postaví, neměl by být zapšklý. V muzikálu Mary Poppins hlavní postava říká: Stačí chtít a všechno je možné," uzavírá Monika Absolonová. 

 
20 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře